Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

Lepo je videti, da takole napreduješ! Kar tako naprej!

Zdi se mi, da ti gre že tista Predinova po glavi:

"Ja še danes me zanima, če so medicinske sestre, spodaj res brez, la la la ....." :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj me še nekatere punce pridejo pogledati.PROSIM,tolk stare kot jstali mlajše eno leto eli dve.

:D :D :D

Jaz sem očitno veeeeliko prestara za obisk pri tebi .) , me pa veseli da ko sem po dolgem času spet pokukala na MS, videla, da ti gre odlično!

Sicer se ne poznava, sem pa spremljala to temo in držala pesti zate. 30.7.2008, samo nekaj dni pred tvojo nesrečo je namreč v prometni nesreči z motorjem umrl moj bratranec in prijatelj Andrej. Še vedno zeva velika luknja v srcu in glavo polnijo vprašanja na katera ne bom dobila odgovorov.

Vedno pridem pogledat kako ti gre in sem vesela, da se je vsaj tebi izšlo tako kot se mora. Dečko, zdaj pa pogumno naprej... vem da je včasih težko, takrat pomisli na Andreja in se spomni kaj imaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D

Jaz sem očitno veeeeliko prestara za obisk pri tebi .) , me pa veseli da ko sem po dolgem času spet pokukala na MS, videla, da ti gre odlično!

Sicer se ne poznava, sem pa spremljala to temo in držala pesti zate. 30.7.2008, samo nekaj dni pred tvojo nesrečo je namreč v prometni nesreči z motorjem umrl moj bratranec in prijatelj Andrej. Še vedno zeva velika luknja v srcu in glavo polnijo vprašanja na katera ne bom dobila odgovorov.

Vedno pridem pogledat kako ti gre in sem vesela, da se je vsaj tebi izšlo tako kot se mora. Dečko, zdaj pa pogumno naprej... vem da je včasih težko, takrat pomisli na Andreja in se spomni kaj imaš.

Nisi pa prestara za obisk pri meni :whistle: ,samo jaz na srečo nisem v bolnici!

Martin, mater,samo babe ti grejo po glavi! :OK: :worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj me še nekatere punce pridejo pogledati.PROSIM,tolk stare kot jstali mlajše eno leto eli dve.

A zaj boš pa še izbiral prijateljice? :P Bo to prebrala katera moja doooobra prijateljica in bo pokalo :evilgrin: .

Priden bodi, drži se, lubico bo pa treba iskat pri polni moči :rolleyes: .

Drži se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvčkar, ne bit zbirčen, vsaka je dobra, stara, mlada, lepa al pa grda, važn je, da je ženska :D :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvčkar, ne bit zbirčen, vsaka je dobra, stara, mlada, lepa al pa grda, važn je, da je ženska :D :D :lol:

...pa da je zna makarone skuhat! :yes: :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se, da imaš kar vredu sestre okrog sebe... Videl sem eno vohunsko fotografijo, ki jo tudi prilagam! :evilgrin:

post-4329-1233766014_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo babe mi grejo po glavi k jih mam rad.Pa eno čakam iz Zagreba.

Ooooj, hehe, Cvičko, ti le ataIBO poslušaj!

Ne se toliko sekirat zaradi izpita, tudi Hanzi ti je že povedal da izpit imaš in pika. Jasno pa je, da so zdravniki tisti, ki te bodo ziher malo pogledali in pregledali, kdaj boš spet za motor sposoben!

Ko pa boš tako daleč, te pa boš že pravi motor zase našel. Saj veš, da ti bo veliko prijateljev in Motosvetovcev pomagalo kaj dobrega zate poiskat! :worship:

Ampak, moraš pa se zavedat, da je zdravljenje dolgo in da moraš biti najprej zdrav, potem šele pride na vrsto motor in vožnja z njim.

Kar pa se deklet tiče je pa super, da so ti všeč in da bi rad imel kakšno. Ti kar glej okoli sebe, samo nekaj me poslušaj ... ne mislit, da se ti neznansko mudi! Tako si še mlad, da imaš še veliko časa in slej ko prej bo prišla kakšna deklica, ki bo prava zate in ti zanjo!

Lep dan in upam, da je pri vas tudi takšno sonce, kot pri nas v Mariboru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tkšne niso res.So drugačne.

so take ja.. sm jih vidu :P

lepo bodi :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem že našel punco iz Zagreba.Maja

Purgerco si si najdu? Svaka čast, jaz se že leta trudim, pa mi ne rata.... Mogoče pa pridem na inštrukcije. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem spet na kratko obiskal Cvičkota.

Naj povem, da mu je občasno dolgčaš, da je dobil pošten apetit in poje vse kar diši po mesu (grah od kosila mu ni dišal).

Zato, če bo kdo imel kakšno minuto časa, kar pogumno do njega, pa kaj za pod zob imeti s seboj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj tisoč 600ti bo čist dost,sej ne rabš takoj navalt na neko jako kubaturo in konjiče

al s še mlad treba jt počas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep vikend ti želim,

v torek ti pa spet pridem krajšat popoldne

Me boš lahko kaj vprašal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo iz Škofij?Ker imam punco u škofijah Sindi Germek.33h.pa če ji lahko kdo reče da se mi oglasi na telefon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je dala konec.Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,a je kaka druga motoristkaza mene brata cvička?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!