Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v moto karieri in v koliko letih


imlakar

Priporočene objave

ne vem nisem štel, edino za zadnja dva motorja vem, na cbfki 18000 v dveh sezonah, na novem 1400 v dveh vikendih....

ma vse skupaj po mojem na motorjih in mopedih čez 100.000...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 8.8.2007, ko sem postal motorist, do 8.8.2008 sem naredil 21000km.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v prvih letih od 16 dalje (in prvi resni 250 ccm motor) dalje vsako leto več, rekord so sezone z nekje 20-25k km potem pa vsako leto manj do sedaj ko delam cca 5000 letno. je malo ampak dosti bolj kvalitetno (beri samo ture brez vsakodnevnega drkanja). nekoč pa ko me otroci spet malo spustijo pa bo šla krivulja spet gor.

niso važni kilometri, važno je kje! rajši 5000 na turah kot 20.000 na relaciji Slov. bistrica - MB ali slov. bistrica - LJ z izjemo letnega dopusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z A kategorijo v 6 letih dobrih 50k KM, pa še ene 25k km z mopedi, ko še nisem imel A kategorije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cca 80.000km v 3,5 sezonah (al je 4,5, hmmmm, matr cajt gre)

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 25 letih (če začnemo šteti od MZ 250 naprej), se je kar nabralo. Kdo bi štel. Vem le za rekord 29.000 km leta 1997. Zdaj pa ''malo'' manj, otroci pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od ´92 dalje ca. 300k km, od tega ca. 250k z lastnimi motorji.

rekordno leto ca. 36k km, najslabse pod 9k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz o moji motokarieri lih ne morem govoriti, saj je prekratka, da bi lahko kaj več povedala

(ampak se trudim, da bo temu drugače :blush: )...

sem pa na moto srečanju govorila z enim gospodom iz Varaždina, ki ima 24 let staro Yamaho Fy 1100 (nekaj takega. :unsure: ..ne me preveč zmerjat, ker ne vem točno) in prevoženih nekje 980.000 km...(kao števec 2x naokoli) letno pa je rekel, da naredi okoli 70-80 tisoč... in glede na to, da ma po prednji šipi XY vinjet in nalepk držav mu verjamem.....

in 1X so mu natankal 72 oktanski bencin, pol pa nekje spet dizel... pravi, da se je motor sicer zelo matral...ampak je šlo skozi...

Popravljeno . Popravil buellina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje med 10 in 15 tisoč, od tega letos okoli 6500. Ostalo pa na MZ-ju pred leti, ki je bil moj prvi motor, pa kr nekaj še z raznimi sposojenimi in rent varjantami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja motokariera se je začela s prvim spomladanskim soncem leta 2005 (čeprav v avtošoli sm v drugi polovici leta 2004 tud naklepala kar precej ur in kilometrov) in do danes je dolga dobrih 50.000 km. Nej slabu :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od leta 2002 nekje 35000 km. Sedaj kilometri malo šepajo ma se bo to popravlo :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje 20k v 2 letih, od tega 2 nesreči vmes in posleično par mesecev med glavno sezono brez (pol leta skupaj).. slabo gre, upam da bom v prihodnje imel več sreče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v prvi "rundi" 1986 do 1996... nimam pojma kolk km! ...jih je blo pa precej, v glavnem lokalnih!... :whistle:

... zdaj "v drugi rundi" od aprila 2006... cca. 25000 km :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko.

Samo v sezoni, ko je bilo "par-nepar", npr. 27.000.

Zase, sem pa vseeno naredil izračun... Dovolj.

Dovolj-1.000.000km :hmm:

hmmm..jest sm naredu v svoji 7 letni karieri cca. 70.000 km. Par taužnt gol,dol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!