Skoči na vsebino

Olja ( motorna. za mešanico )


valve

Priporočene objave

Ja ta olja majo tako ceno...če so ukradena pa te nima kj brigat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud če so vkradena kaj tebe to moti , koda bo keri vedo če maš ti not v posodi za olje za mešanco vkradeno olje ??? dddddd :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud če so vkradena kaj tebe to moti , koda bo keri vedo če maš ti not v posodi za olje za mešanco vkradeno olje ??? dddddd :headbang:

haha hvalabogu da ne, sam tko...da bojo vedl zakaj je tok cenej kokr pr ns u stacunah heh...

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti maš RSko ???

...samo a je dovolj kvalitetno olje???

mam aprilio etx (ista mašina kot pri rs-ki, samo velik manj navita)

Jest pravim če je vredu za motorke ki se vrtijo na 12.000, pol je tud za mojga vredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ne moreš kr neko olje not vlivat za motorke , more bit to castrol al pa motul :worship:

ps. cagivamito to ni na tebe letelo ampak na onega ko je vprašal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to kr ˝neko˝ olje za motorke, pomojem ni nič kaj drugačno od castrola in motula.

Itak je pa men važn da dobr maže in ne zariba, pol pa če je xy firma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm samo motorka se nena skoz vrti na polne

delaj kdaj z njo pa potem pravi... :whistle:

to olje sem imel jaz ko sem še imel skuterja (midrace - MHR replica + ostalo) za delati mešanico, pa sem probal razna olja, samo se je to najbolje obneslo, dobro mazanje in čisto izgorevanje, za moje pojme odlično razmerje kvaliteta/cena :)

je pa res da ima motor pač tisti značilni vonj po motorki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vonj mi je vbistvu vseeno , se mi bol dopade zgoreno motulovo al pa tts olje, kak komu paše kero olje

ps. se motorka vrti ja samo ne za tolko časa kot bi ti se žgal po cestah

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ampak res, a si že kdaj žagu z motorko, tisto se niti segreje ne ko že laufa na polno, pa da recimo eno uro žagaš gre itak skos na polno (razen če lih zobotrebcev ne daješ na pol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa padejo obrati vmes na štangas, ko se pa ti peleš ono konkretno pa malo kdaj paddejo na štangas so koz neki med 7-11k rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja od motorke ole sploh ni tko slabo, sam odvisno kero...oce kupu od husqvarne olje za motorke in isto ole se uporablja za crosse :winkiss: Sicer jst nism tega tankaj v mitota ampak motul 720. Probal sm še silkolene in castrol...izgorevanje, najmanj dima je blo glih pr motulu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja od motorke ole sploh ni tko slabo, sam odvisno kero...oce kupu od husqvarne olje za motorke in isto ole se uporablja za crosse :winkiss: Sicer jst nism tega tankaj v mitota ampak motul 720. Probal sm še silkolene in castrol...izgorevanje, najmanj dima je blo glih pr motulu :worship:

jst tud tankam v svojo rsko husqvarnin ole professional odkar sm bat zamenu pa predek muck pa cisto izgorevanje na batu ni skorj nc saj pa to ni kr en ole je dobr no vsaj ya mene pa ya mojo rs-o pa skoz zgem na pouno sam dda je segreta..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa padejo obrati vmes na štangas, ko se pa ti peleš ono konkretno pa malo kdaj paddejo na štangas so koz neki med 7-11k rpm

ti res se nisi z motorko delov... to se vrti konstantno na 12krpm ampak na tak način kot če bi ti motor v leru držov gas na polno odprt... probej to z motorjam za 10min poj pa 1min na štangas pa spet 10min odpri... me zanima kok ponovitev ti bo uspel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ne moreš kr neko olje not vlivat za motorke , more bit to castrol al pa motul :worship:

ps. cagivamito to ni na tebe letelo ampak na onega ko je vprašal

hehe ni pene ni pene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam za KMX-a rdeč STIHL olje pa je kr okej. Kazalc za temp ni šol nikol čez polovico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam za KMX-a rdeč STIHL olje pa je kr okej. Kazalc za temp ni šol nikol čez polovico

in kaj ma to veze z oljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

husqvarna ole mece moj bratranc v motorko husqvarna, in se tip profesionalno ukvarja z gozdarstvom, pa mu je motorka ze

3krat zaribala v dveh letih. Ne vem kok je to ole specilno. Sam pravjo mehaniki, da husqvarni ne pasejo prevec visoki obrati, je stihl dost bol trpežn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husqvarna ole mece moj bratranc v motorko husqvarna, in se tip profesionalno ukvarja z gozdarstvom, pa mu je motorka ze

3krat zaribala v dveh letih. Ne vem kok je to ole specilno. Sam pravjo mehaniki, da husqvarni ne pasejo prevec visoki obrati, je stihl dost bol trpežn.

štilarca bol kt husquarna :lol1: , kwečjemu ker se na manjših obratih vrti kt husquarna

Drugač je pa men to čist navadn da mu je zaribala 3x v 2 letih.

Moj sosed ma tud spravilo lesa, ma 3 motorke ( ker včasih delajo 3je) in pravi da vse 3 zamenja na pol leta.

Kar se mi pa zdi logično. Delajo od 7ih do 17ih (10ur) pa recimo da motorke laufajo ene 5-6 ur na dan.

Voz se ti z motorjm vsak dan 6 ur, me zanima kolk časa ti bo bat zdržov.

Pa ti ne pomaga noben high tech ole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!