Skoči na vsebino

Prvi motor?


megli15

Priporočene objave

sam imam takšno varaderko in je super... ni mi žal da sem jo kupil ker delam res dosti kilometrov, spije malo če so daljše ture sem ga spravil tudi na 2,9l pa tja do 3,5l/100km. Za ture je pa super udobno sediš, mala poraba, stroškov skoraj ni razen redni servis... cene pa so višje od 2000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam takšno varaderko in je super... ni mi žal da sem jo kupil ker delam res dosti kilometrov, spije malo če so daljše ture sem ga spravil tudi na 2,9l pa tja do 3,5l/100km. Za ture je pa super udobno sediš, mala poraba, stroškov skoraj ni razen redni servis... cene pa so višje od 2000€

Če gledaš do 2000€ lahko pozabiš na Varadero, še v IT se dobi za najmanj 2200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bivši mito 10l/100km :D (ko se mu je fjst mudelo) CAGIVA :worship:

Varadero je pomoje zelo dobra izbira :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja honda pije od 2.8 do maximalno 3.2L na 100km :)

mja no moj mito isto 10l hehe lol k ga mal mn prganjam pa tm ukol 8 heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnm js ti priporocam da se mal evrckou nasparas pa kups varaderco... ker cbr khm... se mi nezdi ravno ksn konkretn motor. Ce pa hocs hitrost pa uzivancijo z 125 mors pa nujno 2t ss ksno rsko al pa mitkota :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a se res splača za tistih 20/30km/h več dajat blokade ven pa da pije 10L? Men moja tdr-ka pije lepo 4,1L, sem se pa pač sprijaznu s tem da več k 105/110 ne gre... Drugače pa ti ki si odprl temo, nabavi Aprilio RS letnik 2000+ pa ti pomoje ne bo žal... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a se res splača za tistih 20/30km/h več dajat blokade ven pa da pije 10L? Men moja tdr-ka pije lepo 4,1L, sem se pa pač sprijaznu s tem da več k 105/110 ne gre... Drugače pa ti ki si odprl temo, nabavi Aprilio RS letnik 2000+ pa ti pomoje ne bo žal... .)

to je čist drugač motor ko RS alpa mito... jest sm mu DT k ma isto mašino pa mi je brez blokad kurla 5... na daljše fure pa še manj... tko da te blokade k so pr DT pa tdr sploh ne vplivajo tok na porabo samo dušijo motor da ne more normaln obratvt... vzem vn se splača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem... V temi od TDR je bilo tudi omenjeno da je nekaterim kurila tam okrog 10L :( No mogoče jih bom dal ven pozimi... Odvisno koliko bo vse skupaj koštalo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je čist drugač motor ko RS alpa mito... jest sm mu DT k ma isto mašino pa mi je brez blokad kurla 5... na daljše fure pa še manj... tko da te blokade k so pr DT pa tdr sploh ne vplivajo tok na porabo samo dušijo motor da ne more normaln obratvt... vzem vn se splača...

Tud pri meni je tako, poraba 5-6l/100km, brez blokad. Izjema so ture po terenu, ko ga teram 1., 2. do konca, takrat prileze poraba do 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem... V temi od TDR je bilo tudi omenjeno da je nekaterim kurila tam okrog 10L :( No mogoče jih bom dal ven pozimi... Odvisno koliko bo vse skupaj koštalo... :)

jest mislm da za TDR sploh ni realno da kur 10 če je normalno naštelan... razn če se vozš do trgovine in nazaj vsak dan 5x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti priporočam MZ RT. Z njim sem kar nekaj prevozil in motorček se res dobro obnese na daljših furah (v letošnji sezoni 16kkm). Prav tako pa se da z njim športno voziti (58:xx na racelandu), kar recimo pri Varaderotu odpade. Na koleno? Brez problema! Nekako ga na regionalkah spraviš na 110km/h, po avtocesti pa tudi do 120-130km/h.

Poraba? Ja, se giblje nekje med 3,3-3,5l. Šparovček skratka.

Udobje? Če ti to kaj pove, sem skoraj brez postanka prevozil pot do Dolomitov in nazaj (blizu 900km) v enem dnevu.

Vzdrževanje? Olje & bencin.

post-15712-1219042190_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti priporočam MZ RT. Z njim sem kar nekaj prevozil in motorček se res dobro obnese na daljših furah (v letošnji sezoni 16kkm). Prav tako pa se da z njim športno voziti (58:xx na racelandu), kar recimo pri Varaderotu odpade. Na koleno? Brez problema! Nekako ga na regionalkah spraviš na 110km/h, po avtocesti pa tudi do 120-130km/h.

Poraba? Ja, se giblje nekje med 3,3-3,5l. Šparovček skratka.

Udobje? Če ti to kaj pove, sem skoraj brez postanka prevozil pot do Dolomitov in nazaj (blizu 900km) v enem dnevu.

Vzdrževanje? Olje & bencin.

Dej kako boš prevozu 900 km v enmu dnevu če računaš da je pri 70km povprečno to 13 ur vožnje pa zihr nis tok hitr pelu... pa še kšn postank umes al si kr na ck prevozu skor jurja... Mal nabijaš pomoje, umer se mejčkn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne nabija.. celodnevna fura dobesedno. Moja je največ 500km z Tomosom :rolleyes: In bil sem mrtel potem.. dobesedno.. hodit nism mogu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej kako boš prevozu 900 km v enmu dnevu če računaš da je pri 70km povprečno to 13 ur vožnje pa zihr nis tok hitr pelu... pa še kšn postank umes al si kr na ck prevozu skor jurja... Mal nabijaš pomoje, umer se mejčkn

Ne govori takih stvari, če me ne poznaš:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1407936

Vozil sem se 15 ur.

...pričakujem opravičilo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti priporočam MZ RT. Z njim sem kar nekaj prevozil in motorček se res dobro obnese na daljših furah (v letošnji sezoni 16kkm). Prav tako pa se da z njim športno voziti (58:xx na racelandu), kar recimo pri Varaderotu odpade. Na koleno? Brez problema! Nekako ga na regionalkah spraviš na 110km/h, po avtocesti pa tudi do 120-130km/h.

Poraba? Ja, se giblje nekje med 3,3-3,5l. Šparovček skratka.

Udobje? Če ti to kaj pove, sem skoraj brez postanka prevozil pot do Dolomitov in nazaj (blizu 900km) v enem dnevu.

Vzdrževanje? Olje & bencin.

ne klobasaj, jawabusa je najjaća :worship: ...športno voziti :lol1: , zgleda mamo vsak svoje predstave o tem kar je športno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne klobasaj, jawabusa je najjaća :worship: ...športno voziti :lol1: , zgleda mamo vsak svoje predstave o tem kar je športno

Očitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jop, eni se še pri vožnji z motorjem ne morejo oddaljiti od drvarstva oz. spravila lesa za zimo, ob tem pa naredijo še styling motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!