Skoči na vsebino

Prvi motor?


megli15

Priporočene objave

@ budacki

buče ti je prodajov ;)

no sm prebrau celotn zakon:

Podkategorija A1

- lahka motorna kolesa, katerih delovna prostornina in moč ne presegata 125 cm3 oziroma 11 kW;

tist oziroma pomeni tako eno kot drugo. Pa tudi sedaj bo menda nek nov zakon. Ko bi vsaj odstranili omejitev na kubikazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reku je da 100% da se da in da ga je sedaj kupu edn 16 let star iz slovenj gradca in da ce ne verjamem da naj si zakon preberem.

Vsekakor se tudi sam zavedam da morasta veljat obe omejitvi in pravtako sem se danes z ocetom pogovarjal ki se razume in mi je enako rekel.

lej 3 ljudi ti je rekl da pac ni res dej dopovej si al pa pac kup pa placuj drzavo.

lp

in ziher nebojo odstranil omejitve na kubikazo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm prebrau celotn zakon:

Podkategorija A1

- lahka motorna kolesa, katerih delovna prostornina in moč ne presegata 125 cm3 oziroma 11 kW;

tist oziroma pomeni tako eno kot drugo. Pa tudi sedaj bo menda nek nov zakon. Ko bi vsaj odstranili omejitev na kubikazi.

ma dej ne seri

nobenih novih zakono glede tega ne bo

da bodo 16 letniki 636 ke kupovali jih blokirali pa se pol z odprtimi peljal... ma ne moj

kvečjemu še strožje bo glede na statistiko mrtvih...

Ti mal preveč vsemu vrjamš kar ti kdo pove :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ziher nebojo odstranil omejitve na kubikazo

točno tako

vedno hujš bo ne pa vedno bolj prijazno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej ne seri

nobenih novih zakono glede tega ne bo

da bodo 16 letniki 636 ke kupovali jih blokirali pa se pol z odprtimi peljal... ma ne moj

kvečjemu še strožje bo glede na statistiko mrtvih...

Ti mal preveč vsemu vrjamš kar ti kdo pove :slap:

tvoja reakcija je bila dokaj prehuda. Sam sem hotel samo potrdilo ce sem imel tudi sam prav. Pac zdelo se mi je super ker si ze kar nekaj caasa zelim ta motor in se sploh homologiranega neda dobit ta je biu pa se KAO primeren za moj izpit.

In sem se pac enostavno pozanimal. Saj temu je tudi ta forum namenjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z A1 ga ne morš vozt, ga pa lahko z izpitom za 25kw, zato ima tudi v prometni le 7kw, da ustreza tudi pogoju 0,16kw/kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z A1 ga ne morš vozt, ga pa lahko z izpitom za 25kw, zato ima tudi v prometni le 7kw, da ustreza tudi pogoju 0,16kw/kg

no s tem se strinjam. Je pa se ena zanimivost....obstajajo mini avti...imajo 500ccm in so vozni z izpitom H. Seveda so zaprti na 45 km/h, odblokirani pa dosezejo hitrost do 80 km/h.

Imajo okrog 400 kg.

Kao neka posebnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no s tem se strinjam. Je pa se ena zanimivost....obstajajo mini avti...imajo 500ccm in so vozni z izpitom H. Seveda so zaprti na 45 km/h, odblokirani pa dosezejo hitrost do 80 km/h.

Imajo okrog 400 kg.

Kao neka posebnost.

majo pa 2 hude slabosti... dragi so kot prvo... za tak dnar dobis ze normaln avto... in pa drugo da so truga na 4 kolesih... to je sama plastike se lahko s 40 nekam zaletiš pa te ni več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no s tem se strinjam. Je pa se ena zanimivost....obstajajo mini avti...imajo 500ccm in so vozni z izpitom H. Seveda so zaprti na 45 km/h, odblokirani pa dosezejo hitrost do 80 km/h.

Imajo okrog 400 kg.

Kao neka posebnost.

pa a si ti zdrou clouk...? tis majo 50ccm ne pa 500 jaaa beeed nooo nemors vrjet. Ce bi blo temu tko kokr si reku bi odstranu blokade in bi avto leteu k avijon glede na to da ma tis 200kg c-c-c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa a si ti zdrou clouk...? tis majo 50ccm ne pa 500 jaaa beeed nooo nemors vrjet. Ce bi blo temu tko kokr si reku bi odstranu blokade in bi avto leteu k avijon glede na to da ma tis 200kg c-c-c

zakaj če je zdrav, pomoje je ampak bi si upal stavit da ti nisi dobro informiran, tisti avtočki so 450ccm dizli z dvema cilindroma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa a si ti zdrou clouk...? tis majo 50ccm ne pa 500 jaaa beeed nooo nemors vrjet. Ce bi blo temu tko kokr si reku bi odstranu blokade in bi avto leteu k avijon glede na to da ma tis 200kg c-c-c

tisti avti nimajo 50ccm ;)

tud če maš 400ccm enega kitajca še zmer ne pomen da bo letel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majo pa 2 hude slabosti... dragi so kot prvo... za tak dnar dobis ze normaln avto... in pa drugo da so truga na 4 kolesih... to je sama plastike se lahko s 40 nekam zaletiš pa te ni več...

CEna novega je nekaja cez 4500EVR se pravi cenejst kot tvoj motor. Sm meu priloznost se v enem pelat. TO je kot na motorju...tiste plastike okol...vse pusca cez. xD

Sicer pa.....KAKO ZA VRAGA BO 50ccm potegnilo nekaj cez 500kg ce recemo da sta noter dva potnika?

@k0ci imas tocno prou.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj če je zdrav, pomoje je ampak bi si upal stavit da ti nisi dobro informiran, tisti avtočki so 450ccm dizli z dvema cilindroma ;)

un tamau avto od piađota ma 50kubicni agregat ne mi govort sej sm na sejmu gledu heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un tamau avto od piađota ma 50kubicni agregat ne mi govort sej sm na sejmu gledu heh

tist tamau se pelje lahko z izpitom za 50 nima pa tega agregata...zajebu si. priznej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist tamau se pelje lahko z izpitom za 50 nima pa tega agregata...zajebu si. priznej :)

ja fak ce ma rumeno tablco uzadi pa z izpitom za skutr se lahko voz...se prau bi lahko SL55 AMG blokeru da bi su 45km/h in bi ga registreru za male pare meu bi pa rumeno tablco uzadi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak ce ma rumeno tablco uzadi pa z izpitom za skutr se lahko voz...se prau bi lahko SL55 AMG blokeru da bi su 45km/h in bi ga registreru za male pare meu bi pa rumeno tablco uzadi???

pikec

ZAJEBU SI

sprijazni se s tem

in ja vem da se lahko pele z izpitom za 50ccm in da ima rumeno tablico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un tamau avto od piađota ma 50kubicni agregat ne mi govort sej sm na sejmu gledu heh

tista opica s tremi kolesi ja, mi govorimo o teh k majo 4 kolesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista opica s tremi kolesi ja, mi govorimo o teh k majo 4 kolesa

hehehehe ne mislm mangupa ampak un avtock na sterih kolesih... In zvok unga avtomobila neustreza 500ccm DIZLU ampak 50ccm bencinarju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pikec

ZAJEBU SI

sprijazni se s tem

in ja vem da se lahko pele z izpitom za 50ccm in da ima rumeno tablico :)

Ma nism zajebu k sm tud gledu na sejmu pa je pisal 50ccm pa nevem kok 4 al 5 konjou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CEna novega je nekaja cez 4500EVR se pravi cenejst kot tvoj motor. Sm meu priloznost se v enem pelat. TO je kot na motorju...tiste plastike okol...vse pusca cez. xD

Sicer pa.....KAKO ZA VRAGA BO 50ccm potegnilo nekaj cez 500kg ce recemo da sta noter dva potnika?

@k0ci imas tocno prou.

sm su zej cene mal gledat tega in se rableni prodajajo noro drago... 4500€ je letnik 2000 sej to so nori tok dnarja je Punto 2003.... nevarjetno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkor jst vem so usi 500ccm

noben ni 50ccm

rožle ti spet neke klamfe prodajaš...

50 so uni trokolesni piaggio k rejo lih ene 30 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!