Skoči na vsebino

Prvi motor?


megli15

Priporočene objave

50 so uni trokolesni piaggio k rejo lih ene 30 :)

ja a se ne govori o onih 4 kolesnih ko so ko avto, sam da so iz plastike?

vsaj na linkih so taki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a se ne govori o onih 4 kolesnih ko so ko avto, sam da so iz plastike?

vsaj na linkih so taki :P

se se ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak ce ma rumeno tablco uzadi pa z izpitom za skutr se lahko voz...se prau bi lahko SL55 AMG blokeru da bi su 45km/h in bi ga registreru za male pare meu bi pa rumeno tablco uzadi???

a nebi raj kakšnga Koenigsegg CCX bi turbo super duper al pa lamborghinija gallardo spyderja.... :slap:

dej bolj realne predstave no :slap: k da so sami miljonarji v tej ubogi sloveniji :slap:

se se ;)

no pol sm zadel bistvo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nebi raj kakšnga Koenigsegg CCX bi turbo super duper al pa lamborghinija gallardo spyderja.... :slap:

dej bolj realne predstave no :slap: k da so sami miljonarji v tej ubogi sloveniji :slap:

dou sm to naprimer k je mocn avto an... Nevem lahko bi tud slovenski standard uvaliu... vw golf 2 pa bi isto naredu pa bi blo temu tko? Drgac glede unga piađota je biu pa na lansk let na avtomoto showu in k si meu un list zravn specifikacije je pisal 50ccm zdej ce je temu drugac fuck it an... Itak jernej najbols da se sallenaS7 uvalis notr an cudn da nisi se veyrona pa ksno gtr3 al pa slr-a c-c-c ti mas pa tud komentarje take da sam pokam od smeha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No u bistvu ne bo moj pru motor ker mam TZR.=) Me pa zanima ka se bl splaca Yamaha YZF 125r al pa Aprillia 125rs??Pa glede serveviseranja in rezernih delov (cene, dobavljivost)??

Hvala za odgovore:=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No u bistvu ne bo moj pru motor ker mam TZR.=) Me pa zanima ka se bl splaca Yamaha YZF 125r al pa Aprillia 125rs??Pa glede serveviseranja in rezernih delov (cene, dobavljivost)??

Hvala za odgovore:=)

finančno se bl splača yamaho... ker je manjša nabavna cena in cenejše vzdrževanje. to bo pa motor nudu bistveno manj užitka kot aprilia...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za dele dobit za yamaho je pa tazadna :headbang: sem čakal na tačke, pokrov avspuha in še par stravi več kot en mesec :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu da ste se nekej kregal glede unih avtočkov k jih lahk vozš z h kategorijo. Če je bencinar more met 50 ccm in koncno 50 km/h, če je pa dizl ma pa motor lahko tud večjo prostornino končno prav tako 50 (al 45 sej ni vazn). Moj sošolc ma dizla aixam z okol 400 kubicnmu motorjam, bil je 07 letnik rablen za okol 8 čukov evrov. Tko da so kr dragi ja, drgač njegov ma pa 4 kilowate. Luštna stvarca se fura u šolo z njemu tud če je dž, pa tud vse ma elektricno pomicno steklo,ogrevane in hlajenje(klime ni),centraln zaklepane, radio, brisalce, prtližnik da lahk notr ene par platojov pira naložiš... sam žmigovce moreš z roko nakazvat kr je na desno mal problem (ne sej ne ma žmigovce tud)

Popravljeno . Popravil brucelee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vidu da ste se nekej kregal glede unih avtočkov k jih lahk vozš z h kategorijo. Če je bencinar more met 50 ccm in koncno 50 km/h, če je pa dizl ma pa motor lahko tud večjo prostornino končno prav tako 50 (al 45 sej ni vazn). Moj sošolc ma dizla aixam z okol 400 kubicnmu motorjam, bil je 07 letnik rablen za okol 8 čukov evrov. Tko da so kr dragi ja, drgač njegov ma pa 4 kilowate. Luštna stvarca se fura u šolo z njemu tud če je dž, pa tud vse ma elektricno pomicno steklo,ogrevane in hlajenje(klime ni),centraln zaklepane, radio, brisalce, prtližnik da lahk notr ene par platojov pira naložiš... sam žmigovce moreš z roko nakazvat kr je na desno mal problem (ne sej ne ma žmigovce tud)

to pa ne bo držal in ne vem kje si pobrav

Važn da je lažji od nwm točn kolk kg, manj kot 400 al pa 500. Torej se ga registrira kot lahko štirikolesno vozilo.

Pa 45km/h ne sme presečti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah nč nam reku se bom jutr še mau pozanimov

drgač pa sploh ni važn tole kr so se prej kregal:D

Popravljeno . Popravil brucelee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!