Skoči na vsebino

VOLITVE 2008


SF

Priporočene objave

Dragi Volk,

je ni stranke ki si ne "prisvoji" svoj podmladek... vem da to veš, a ne vem zakaj se razburjaš? tak idealist pa spet nisi.

Ko se podmladek čuti dovolj močen pač izvede preobrat in stranko pomladi a ne...

Kar se pa Kahla tiče,vse bolj se mi dozdeva da pepčka ne glumi...

Preberi si zadnji stavek mojga pisanja in ne zaključuj kar nekaj

In, če bi bil Pepček ga JJ ne bi imel na tako pomebnem ministrstvu

In za to ni treba biti hud plitični analitik

Tehtanje, kaj stane manj: penzionisti ali kmeti in mate koalicijo

Če je Podobnikova, stara struja šibka in bo Šrot ostal presednik se vam z njimi bolj splača

Samo zadaj so v veliki meri rdeči upokojenci in KUčan

Ne vem

Ne bo lahko

In zanimivo bo

Sploh ker se je nedvoumno obljubljal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če s trojčkom niti Desus niti SLS ne bi hotela v vlado? Manjšinci tudi niso kej preveč zagrizeno rdeči... Z Desusom bi se verjetno poklali, ker bi Rjavec hotel speljat posel s Patrio, ostale tri stranke pa razveljaviti...

Kaj če trojčku ne uspe pridobiti še ene stranke? Potem bi moral predsednik Turk podelit mandatarstvo JJ-ju? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če s trojčkom niti Desus niti SLS ne bi hotela v vlado? Manjšinci tudi niso kej preveč zagrizeno rdeči... Z Desusom bi se verjetno poklali, ker bi Rjavec hotel speljat posel s Patrio, ostale tri stranke pa razveljaviti...

Kaj če trojčku ne uspe pridobiti še ene stranke? Potem bi moral predsednik Turk podelit mandatarstvo JJ-ju? :whistle:

Daj no!

Tisto bi bilo še sranje

Čist vredu je tako in z vsakimi volitvami bolj maske padajo

Tako kot so bile prejšnje volitve korak naprej so tudi te

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sranje? In SLS in Desus imajo veliko težje spomine na leve koalicije Robertu Batteliju je Juri letos probal odvzet mandat...

Zadeva vseeno ni čisto nemogoča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zafurana država s strani vaših prednikov ni dovolj, bi jo radi še enkrat? :whistle:

Jaz še kar ne vidim nobene romantike v komunizmu, diktatura kot diktatura. Potem ne vem kaj se zmrdujete nad nacizmom, saj je precej podobno. :)

Ti, kaj pa bi blo, če je teh 40 let nebi vodli oni? Partija? kako bi to zgledalo? pač nebi meli Ljubljane Postojne Žiri in Maribora ampak laibach pa adtsberg sairach in marburg a ne? to bi blo res fajn! pa reichmarke bi ble naša valuta in vsak bi meu svojga volkswagna. Najbrž bi meli letališče nadškofa rožmana in pristanišče bana natlačena.

Kaj pa če s trojčkom niti Desus niti SLS ne bi hotela v vlado? Manjšinci tudi niso kej preveč zagrizeno rdeči... Z Desusom bi se verjetno poklali, ker bi Rjavec hotel speljat posel s Patrio, ostale tri stranke pa razveljaviti...

Kaj če trojčku ne uspe pridobiti še ene stranke? Potem bi moral predsednik Turk podelit mandatarstvo JJ-ju? :whistle:

Oblast diši podobno kot denar, zato, nikar ne računajte, da stranka, katerakoli že, nebi stopla v koalicijo, če bo povabljena. mislim da je najkrajšo potegnil Jelinčič, ko je tako brezkompromisno navijal za Janšo. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sranje? In SLS in Desus imajo veliko težje spomine na leve koalicije Robertu Batteliju je Juri letos probal odvzet mandat...

Zadeva vseeno ni čisto nemogoča...

Ne gre za to.

Gre za to, da bi bilo to zopet kar nekaj in bolj vladanje zato, da se vlada

Impotentna vlada kot je bila prej impotentna opozicija.

Zdaj se bodo ti, ki so na volitvah dobili mandat in večino dokazali, imeli so marsikaj za povedat in dejanj/rezultatov se že veselim.

Vse bolje nam gre in vse manj se bo ribarilo v kalnem

Ti, kaj pa bi blo, če je teh 40 let nebi vodli oni? Partija? kako bi to zgledalo? pač nebi meli Ljubljane Postojne Žiri in Maribora ampak laibach pa adtsberg sairach in marburg a ne? to bi blo res fajn! pa reichmarke bi ble naša valuta in vsak bi meu svojga volkswagna. Najbrž bi meli letališče nadškofa rožmana in pristanišče bana natlačena.

Oblast diši podobno kot denar, zato, nikar ne računajte, da stranka, katerakoli že, nebi stopla v koalicijo, če bo povabljena. mislim da je najkrajšo potegnil Jelinčič, ko je tako brezkompromisno navijal za Janšo. . . .

Jelinčič na žalost ni pušnil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy pol se bolj splača počakat kak mesec al pa dva de bojo plače 2000 ojrotov?

Tega ni noben od levih rekel, medtem ko je vaš ljubljeni vodja prvi obljubil Evropske plače do 2015.

Če bi pa Janša tokrat sestavljal vlado in da ob tem predpostavimo, da levi trojček ne gre noter, kakor so obljubili, potem bi zagotovo bilo sranje. Preveč različnih interesov. Plemeniti pa Desus niso najbolj prijateljski, prav tako je Desus že v tej vladi parkrat vstal, ker se tarejo tudi na najbolj občutljivih področjih, vrednote NOB, ipd.. Desus bo bolj domač v Pahorjevi vladi, glede Patrije se bodo pa že zmenili, so večji interesi v igri, da bi pustili, da to pokvari vse :) Brez skrbi.

Janša je pač poraženec teh volitev. In s svojo politiko v zadnjih 4 letih je zgubil podporo desni opciji. Tako pač je, glasovi in procenti so povedali svoje in pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav po občutku in s povprečnim znanjem, desus b(i)o šel v koalicijo ker niti ne zna niti noče biti opozicija. prav tako ne vidim problemov iz obrambnega ministrstva ali s kahlom, saj ga več ne bo, kar lepo uredi zadeve. to je za stranko dobra naložba.

pa še ena njegova

post-17094-1222183431_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič na žalost ni pušnil

Imaš prav. Oziroma jaz bi rekel, da je deloma pušnil, ker je dobil precej manj podpore kakor je pričakoval glede na rezultate iz predsedniških volitev, ampak če bi še malo bolj, se ne bi nič sekiral :) Preveč je lezel v rit Janši..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega ni noben od levih rekel, medtem ko je vaš ljubljeni vodja prvi obljubil Evropske plače do 2015.

Če bi pa Janša tokrat sestavljal vlado in da ob tem predpostavimo, da levi trojček ne gre noter, kakor so obljubili, potem bi zagotovo bilo sranje. Preveč različnih interesov. Plemeniti pa Desus niso najbolj prijateljski, prav tako je Desus že v tej vladi parkrat vstal, ker se tarejo tudi na najbolj občutljivih področjih, vrednote NOB, ipd.. Desus bo bolj domač v Pahorjevi vladi, glede Patrije se bodo pa že zmenili, so večji interesi v igri, da bi pustili, da to pokvari vse :) Brez skrbi.

Janša je pač poraženec teh volitev. In s svojo politiko v zadnjih 4 letih je zgubil podporo desni opciji. Tako pač je, glasovi in procenti so povedali svoje in pika.

JANŠA NI PORAŽENEC!!!! KAJ PIŠEŠ TAKE DEZINFORMACIJE? TO SO INSINUACIJE IN NATOLCEVANJA :naughty:

plemeniti je naglas povedal, da edini s komer nebi bil koalicija je NSi, ti pa so odpadli.

Všeč mi je, da je Pahor na glas povedal, da kakih divjih komjpromisov za sestavo vlade nima namena sklepat. Tudi z desusom ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega ni noben od levih rekel, medtem ko je vaš ljubljeni vodja prvi obljubil Evropske plače do 2015.

Če bi pa Janša tokrat sestavljal vlado in da ob tem predpostavimo, da levi trojček ne gre noter, kakor so obljubili, potem bi zagotovo bilo sranje. Preveč različnih interesov. Plemeniti pa Desus niso najbolj prijateljski, prav tako je Desus že v tej vladi parkrat vstal, ker se tarejo tudi na najbolj občutljivih področjih, vrednote NOB, ipd.. Desus bo bolj domač v Pahorjevi vladi, glede Patrije se bodo pa že zmenili, so večji interesi v igri, da bi pustili, da to pokvari vse :) Brez skrbi.

Janša je pač poraženec teh volitev. In s svojo politiko v zadnjih 4 letih je zgubil podporo desni opciji. Tako pač je, glasovi in procenti so povedali svoje in pika.

SDS je na teh volitvah dobila praktično toliko kot na prejšnjih. Zgubila je krščanska opcija in prav je tako, ker tako se ne dela kot se je že nekaj mandatov

Desus je drag, obljuba po pokojninah, mislim in morali bodo Erjavca prepričat da bo se odrekel MORSu-to da, vendar višje pokojnine so kntra ostalim programskim načelom

Patrije s tem nimajo veze, Patrije so bile predvolilna tema

Najbolje za SLO bi bila velika koalicija in o tem sem že pisal prej, veliko pred volitvami

Vendar na to ne pristanejo ravno tisti, ki Janši očitajo polarizacijo, delitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič na žalost ni pušnil

na žalost res ne, se pa je barka začela nagibat.

Popravljeno . Popravil PICASSO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav. Oziroma jaz bi rekel, da je deloma pušnil, ker je dobil precej manj podpore kakor je pričakoval glede na rezultate iz predsedniških volitev, ampak če bi še malo bolj, se ne bi nič sekiral :) Preveč je lezel v rit Janši..

On je lezel tudi Drnovšku v rit

To je on

Vendar dol. procent ljudi se še vedno strinja z njim

JANŠA NI PORAŽENEC!!!! KAJ PIŠEŠ TAKE DEZINFORMACIJE? TO SO INSINUACIJE IN NATOLCEVANJA :naughty:

plemeniti je naglas povedal, da edini s komer nebi bil koalicija je NSi, ti pa so odpadli.

Všeč mi je, da je Pahor na glas povedal, da kakih divjih komjpromisov za sestavo vlade nima namena sklepat. Tudi z desusom ne.

Poraženci teh volitev so LDS, NSI in SLS

Tako pravijo rezultati in dejstva

Kako pa kdo to bere in hoče razumet je pa osebna pravica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje za SLO bi bila velika koalicija in o tem sem že pisal prej, veliko pred volitvami

Tu se tudi jaz strinjam s tabo. Pa ne zato, ker bi zaupal v spodobnosti Janše, jaz pač mislim, da je za državo bolje, če ga ni na oblasti (pač moje mnenje), ampak bi hotel imet veliko koalicijo zato, ker bi to končno pomenilo, da smo premagali to delitev na rdeče, bele in nevem kakšne vse. Ampak to je utopičen ideološki pogled, realnost je pač taka, da velika koalicija pri nas v tem času zagotovo ne bi dobro in dolgo funkcionirala. Ker razlike med taglavnimi akterji ene in druge opcije so prevelike, segajo predaleč nazaj in nobeden ne bi bil pripravljen toliko popustit, da bi se srečali na sredini. Tako tisti z leve strani, kot tisti z desne.

Zato sem v tem konkretnem primeru proti veliki koaliciji, ker bi se vsa energija usmerjala v razprtije, namesto, da bi se naredilo nekaj za Slovenijo. Vsekakor pa upam, da bomo v prihodnje prišli do točke, ko te rezlike in delitve ne bodo več tako ogromne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SDS je na teh volitvah dobila praktično toliko kot na prejšnjih. Zgubila je krščanska opcija in prav je tako, ker tako se ne dela kot se je že nekaj mandatov

Desus je drag, obljuba po pokojninah, mislim in morali bodo Erjavca prepričat da bo se odrekel MORSu-to da, vendar višje pokojnine so kntra ostalim programskim načelom

Patrije s tem nimajo veze, Patrije so bile predvolilna tema

Najbolje za SLO bi bila velika koalicija in o tem sem že pisal prej, veliko pred volitvami

Vendar na to ne pristanejo ravno tisti, ki Janši očitajo polarizacijo, delitve

Barbika se je podpisal v partnerstvo za razvoj, in skušal sodelovat z vlado. tega nemore noben zanikat. de je partnerstvo potopil janša, tud nemore noben zanikat, Timing je točno sovpadal z padanjem podpore SDSju. . . .

Poraženci teh volitev so LDS, NSI in SLS

Tako pravijo rezultati in dejstva

Kako pa kdo to bere in hoče razumet je pa osebna pravica

Če strogo gledamo statistiko. suhe številke, to drži.

ker pa je svet več kod številke lahko v sliko o LDS postavimo dejstvo, da je LDS razpadel, skoraj zgnil, in se za silo sestavil pred dobrim letom, se mi zdi de je rezultat primeren.

Če v to enako sliko o SDS postavimo dejstvo, da je bil prejšnje volitve zmagovalec volitev, in je sestavil vlado, sedaj pa je preseljen v opozicijo vidimo da je SDS spušil.

kdo je pušnil mal več al pa mal manj. . .je nepomembno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so prišli na ablast sami lepi pa pametni,s podporo bogatih in vplivnih tajkunov,jest pa sem grd pa revn se morm spokat v ilegalo da me ne obsodjo kontrarevolucije.Se pa bi šel stavit,da bojo v kratkem potihnile vse afere z tajkuni in podobne(SCT),le še Patrije bojo en cajt glavni problem te države,potem pa bo nastopla blaginja!!! :yea1: :yea1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in to te boli v dno duše, ne? Če ne prizna poraza, tvoje življenje ne bo imelo smisla? :krneki:

sej je priznal že v nedeljo 19.05 na nacionalni TV ...

najvecji "stos" pa je, da se ne zavedas kako prav imas.

vojna je samo nadaljevanje politike z drugimi sredstvi.

prva zrtev vojne je resnica.

(v kocevskem rogu in na teharju so se frej zemljisca.)

A znaš tut kaj konstruktivnega napisat al samo skos eno in isto lajno terat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvecji "stos" pa je, da se ne zavedas kako prav imas.

vojna je samo nadaljevanje politike z drugimi sredstvi.

prva zrtev vojne je resnica.

(v kocevskem rogu in na teharju so se frej zemljisca.)

če se ne bi zavedal, ne bi tega napisal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje za SLO bi bila velika koalicija.........

res je, vendar nikomur to ni v interesu. preveč kompromisov. plus to, da v takem primeru ni prostora za maščevanje - pa saj s(m)o ja slovenci al' ne.

res je velika koalicija in sicer; NPR. ZMKS,SVAMZ,DRUŠTVO MAKSI,MOTORIST ZA MOTORISTE,C.M.O.C itd.pa še kakšnega sem izpustil."društvo mislim"nečlane pa v močno opozicijo.

kva se imal fletn ???

:naughty:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj me moti,ko tista kura od Kresalove pride na oder v Ljubljani in reče zmagali smo.Pa kje si ti zmago vidla uš babja presrana. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj so zmagali, prišli bodo v koalicijo in v vlado, omenja se 2 ministrstvi za LDS :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Psi lajajo, karavana gre mimo. In čez čas bomo začeli pljuvati po novi oblasti.

Kot v onem vicu, ko v gorah kričiš ''komunisti, fašisti, belogardisti,...'' , odmev pa je ''isti-isti''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!