Skoči na vsebino

VOLITVE 2008


SF

Priporočene objave

Ne vem zakaj se tko bojite preverjanja volilnih rezultatov, če vse ni bilo po predpisih... Zakonska možnost obstaja, če je vse v redu bo dvom odpadel...

Sicer pa: Kjer je dim je tudi ogenj. :whistle:

No, upam na ponovitev glasovanja v LJ center. Bo JJ še kak glas več izgubil. :trance_33_sleep:

Sploh pa, SF, še nisi slišal za umetni dim? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj se tko bojite preverjanja volilnih rezultatov, če vse ni bilo po predpisih... Zakonska možnost obstaja, če je vse v redu bo dvom odpadel...

Sicer pa: Kjer je dim je tudi ogenj. :whistle:

kje pa piše da se jih bojimo, to spet vi trosite naokoli, tud jest sem zato, da je vse po reglcih, bo vsaj mir :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj se tko bojite preverjanja volilnih rezultatov, če vse ni bilo po predpisih... Zakonska možnost obstaja, če je vse v redu bo dvom odpadel...

Sicer pa: Kjer je dim je tudi ogenj. :whistle:

Čist so preplašeni ... :evilgrin:

Upam, da bodo ponovljene, ker tole jokcanje Janše po volitvah, kako je Lj premagala celo Slovenijo in kako je on bogi izgubil zaradi grde Lj in grdega Jankoviča, bo ziher edino še podžgalo kakšnega volivca več, da bo šel volit SD :winkiss:

Pač so popušili, krivi so sami s politiko v zadnjih 4 letih, zdaj naj pa še pojejo kar so skuhali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist so preplašeni ... :evilgrin:

Cica Mica ne vse po sebi sodit, ti je že Rude povedal :rolleyes:

Bo prišel strašni tweety in te bo požrl :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj se tko bojite preverjanja volilnih rezultatov, če vse ni bilo po predpisih...

:blink: Kdo se boji? Hebat ga, ne sledim kaj dosti zadnje dni. :blush:

Jaz bi povsod, kjer ni nedvomno ugotovljeno, da je volil volilec sam, zadevo ponovil. Naj bo v Ljubljani ali Buenos Aires-u. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ker tole jokcanje Janše po volitvah, kako je Lj premagala celo Slovenijo in kako je on bogi izgubil zaradi grde Lj ...

No, sem pa res zadaj. :blush: Hebat ga, čas jelenje jage. :OK:

Sem pa mislil, da je tole flancanje o strahu pred ponovitvami zraslo na zeljniku SF&Cyc.

Pa zgleda spet samo plonkata. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ-ko ni izgubil samo v Ljubljani ampak še v ostalih urbanih središčih Murska sobota, Ptuj, Maribor, Kranj, Jesenice, Nova Gorica, Novo mesto - center, Koper, Piran, Izola !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ-ko ni izgubil samo v Ljubljani ampak še v ostalih urbanih središčih Murska sobota, Ptuj, Maribor, Kranj, Jesenice, Nova Gorica, Novo mesto - center, Koper, Piran, Izola !

Pa kaj te bojo ta t.im. 'urbana središča' - to so navadni centri komunajzerske moči in nadzora :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa: Kjer je dim je tudi ogenj. :whistle:

To sem govoril.....že v primeru Patria..........

Ane.....kok prijetno je uporabljat stare pregovore, ko gredo tebi v korist............

Ko pa nakazujejo na svinjarijo "ljubljenega JJ".......takrat pa pošljemo diplomatske note!!!!!!

Sprenevedanje???????

Užaljeno pišem diplomatsko noto :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa v skupini smrti kot so poimenovali Bežigrajsko premagal Jajcpoka JJ in GG alen-a ! :naughty:

baje prleti na prvo prazno mesto, recimo od Rockabilly Potrča ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc in SF bi morala malo svoje komentarje izpred štirih let prebrat.......Ajojoj.......

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa jezi ,da lahko voli vsak ; tudi bedak.

Enako kot se sprašujemo kako so lahko poslanci taki butli ,se vprašajmo zakaj pa lahko butli volijo?

Ali zato ,ker lahko en butast vpraša nekaj na kar mu sto pametnih ne zna odgovoriti ? Ali pa zato ,ker imamo pri nas drugo razmerje in ni razlika 1:100 za pametne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa v skupini smrti kot so poimenovali Bežigrajsko premagal Jajcpoka JJ in GG alen-a ! :naughty:

baje prleti na prvo prazno mesto, recimo od Rockabilly Potrča ! :rolleyes:

Mal osem se pozanimal (še vedno ne 100%, ali ipak) - pa je baje GG oba nažgal konkretno :)

Bom ga danes vprašal :-)

Mene pa jezi ,da lahko voli vsak ; tudi bedak.

Enako kot se sprašujemo kako so lahko poslanci taki butli ,se vprašajmo zakaj pa lahko butli volijo?

Ali zato ,ker lahko en butast vpraša nekaj na kar mu sto pametnih ne zna odgovoriti ? Ali pa zato ,ker imamo pri nas drugo razmerje in ni razlika 1:100 za pametne ?

Kak boš pa selekcijo delal? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!