Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

js sm mislu, da bo primer Maček, ki je pijan peljal v kontra smer in ubou tri punce, bolj enostaven .. pa očitno ni

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj kjer sem bral jaz ni tega napisanega . In prosim v naprej da se zadržuješ nesramnih komentarjev ,ker jih boš kasirala nazaj!!! Pol bo pa spet jok in stok pri moderatorjih  :glare:

 

Vir 24 ,kopirano iz FB

 

KOČEVJE – Slovenske ceste so zahtevale novo smrtno žrtev. V torek se je ob 18.20 na glavni cesti Kočevje–mejni prehod Petrina, v bližini naselja Dren, zgodila prometna nesreča, v kateri je ena oseba umrla. Trčenje je bilo usodno za 22-letnega voznika motornega kolesa.

Nesreča se je zgodila, ko je 55-letni voznik vozil osebni avtomobil iz smeri Novih sel proti Fari. Ko je pripeljal do križišča za naselje Colnarji, je zavil levo, pri tem pa je vanj trčil 22-letni voznik motornega kolesa, ki je pripeljal v nasprotni smeri.

Voznik motornega kolesa se je pri tem tako hudo telesno poškodoval, da je na kraju nesreče umrl, poročajo iz Generalne policijske uprave

 

če nekomu poveš da nima prav je zate nesramno?

kdo komu jokca? največ ti.... pa pejt u kot pa se tam zjoki da bo že mir.. tvoj vir me ne zanima, preber si vse ostale ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

 

Ničesar ne rabiš iskati, je bilo včeraj nalepljeno v temi namenjeno temu.

 

Žal ni edina na forumu, ki ima najbrž vrh glave nabijanja v čisto vseh temah.

 

Pa brez skrbi, se ne bom več oglašala, škoda mojega časa, ga je bolje uporabiti za ljudi, ki..

No potem pa ne nabijaj ,pisal sem v zvezi z temo ,doklem me niste podučili da ne znam brat in da bi moral poiskati še več virov za isto stvar!

 

Žal nismo edini ki imamo ne najbrž temveč sigurno dost nabijanja v vseh temah s strani .........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral zgornji link. Zmoti me beseda vinjen... kje piše da je pil vino? Bolje bi bilo z nedovoljeno količino alkohola (pod vplivom ni povsem korektno). In glavna cvetka je še ta, da je ene 11 bistroumnežev kliknilo "všeč mi je". :wallbash::headbang:

 

Škoda fanta. Uni vosu pa naj sedi.... dolgo... (pa denar naj mu pobere inflacija)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nekomu poveš da nima prav je zate nesramno?

kdo komu jokca? največ ti.... pa pejt u kot pa se tam zjoki da bo že mir.. tvoj vir me ne zanima, preber si vse ostale ....

Spet kontradiktorna izjava!  " tvoj vir me ne zanima, preber si vse ostale ...." zakaj se pa potem spotikaš in svetuješ naj se naučim brat ...... :slap: 

 

Preskoči moje poste in se ne spotikaj ob njih,jaz ti nisem kriv če si nezadovoljena in obremenjena  :mellow: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mislu, da bo primer Maček, ki je pijan peljal v kontra smer in ubou tri punce, bolj enostaven .. pa očitno ni

 

:krneki:

Se je čist enostavno, le tožilci niso ločili med namero in nesrečo.

 

Po nesreči se ga je nalil na polno in nenamerno zgrešil smer uvoza (kljub temu, da se tam vozi dnevno) in ni videl avtomobilov, ki vozijo nasproti........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet kontradiktorna izjava!  " tvoj vir me ne zanima, preber si vse ostale ...." zakaj se pa potem spotikaš in svetuješ naj se naučim brat ...... :slap: 

 

Preskoči moje poste in se ne spotikaj ob njih,jaz ti nisem kriv če si nezadovoljena in obremenjena  :mellow: 

ej spel se že s tvojimi bv izjavami ...še nisi dojel da nisi oh in sploh?

a si se že zjoku? dej pejt se ... če nimaš kota pa kak sms  pošlji al pa koga poklič...bo prec boljš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, me je že poklical..........aja sj ti nimam kej povedat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo, da je bil pijan ne pomeni samodejno, da bo kasiral na polno. Ne poznamo vseh okoliščin. Če vinjenost ne vpliva na potek nesreče, potem se ne upošteva kot oteževalna okoliščina. Saj bi trezen voznik ravno tako zavijal v levo. Zakaj pa mu je odvzel prednost pa je potrebno raziskati. Ali zaradi vinjenosti ni pravilno predvidel razvoja ali je bil motorist prehiter in ga ni pravočasno zaznal ali karkoli drugega. Tu pa nastopi siva cona, kjer pravniki upravljajo (manipulirajo) s pravico.

Dober odvetnik bo uspel dokazati, da je kriv motorist, ker je prehitro pripeljal, in da bi vsak, ki tam zavije na levo, presekal pot izstrelku na dveh kolesih.

Nikakor s ne strinjam z vožnjo v vinjenem stanju, želim samo povdariti, da ne moremo avtomatsko pričakovati, da bo voznik kriv in bo kasiral za nenamerni uboj, ker je vozil pijan. Iskreno pa upam, da bodo preiskovalci dobro opravili svoje delo, sodniki pa razsodili pravično.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

 

Ničesar ne rabiš iskati, je bilo včeraj nalepljeno v temi namenjeno temu.

 

Žal ni edina na forumu, ki ima najbrž vrh glave nabijanja v čisto vseh temah.

 

Pa brez skrbi, se ne bom več oglašala, škoda mojega časa, ga je bolje uporabiti za ljudi, ki..

a ni tlele tema o nabijanju?

Ma nabijem vas..pičke sitne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej spel se že s tvojimi bv izjavami ...še nisi dojel da nisi oh in sploh?

a si se že zjoku? dej pejt se ... če nimaš kota pa kak sms  pošlji al pa koga poklič...bo prec boljš

No ti se kar spel pa tolk glej da ko se usedeš za volan ne boš  vinjena!!! 

 

Pa ne jokat ,vzem tablete ker si spet v maničnem trenutku !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo, da je bil pijan ne pomeni samodejno, da bo kasiral na polno. Ne poznamo vseh okoliščin. Če vinjenost ne vpliva na potek nesreče, potem se ne upošteva kot oteževalna okoliščina. Saj bi trezen voznik ravno tako zavijal v levo. Zakaj pa mu je odvzel prednost pa je potrebno raziskati. Ali zaradi vinjenosti ni pravilno predvidel razvoja ali je bil motorist prehiter in ga ni pravočasno zaznal ali karkoli drugega. Tu pa nastopi siva cona, kjer pravniki upravljajo (manipulirajo) s pravico.

Dober odvetnik bo uspel dokazati, da je kriv motorist, ker je prehitro pripeljal, in da bi vsak, ki tam zavije na levo, presekal pot izstrelku na dveh kolesih.

Nikakor s ne strinjam z vožnjo v vinjenem stanju, želim samo povdariti, da ne moremo avtomatsko pričakovati, da bo voznik kriv in bo kasiral za nenamerni uboj, ker je vozil pijan. Iskreno pa upam, da bodo preiskovalci dobro opravili svoje delo, sodniki pa razsodili pravično.

Problem je da je to star znanec alkohola in vsi vejo,ker pa so pod palcem miljončki se lahko tako otrdel voz po cesti!!! 

 

Čim imaš v krvi več alkohola kot je dovoljeno nimaš na cesti kaj iskat in posledično sploh ne bi bilo nesreče!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ti se kar spel pa tolk glej da ko se usedeš za volan ne boš  vinjena!!! 

 

Pa ne jokat ,vzem tablete ker si spet v maničnem trenutku !

 

sam še na lobotomijo počakam, pa sva na istem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo moj oči je močnejši kot tvoj  :grim

 

Res ne vem kje vidiš grožnjo razen tega da bom postal isto nesramen kot ona. Se je izogibam in ne komentiram njenih izpadov ,zato pričakujem tudi od nje isto!!!

 

Pa ko preberem en vir s tako novico res nisem tako pripaljen da bom iskal še več virov ,povzročitelja in fanta poznam in tudi poznam okoliščine preden je blo sploh kaj napisano!!! 

 

P.S. si mogoče kakšen odvetnik ,da zastopaš oziroma se spotikaš ob moj post ki ni namenjen tebi?

Huh, si pa moral bit vredu napaljen, ko ti ni dala, da si tako jezen nanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, si pa moral bit vredu napaljen, ko ti ni dala, da si tako jezen nanjo.

Nč jezen,sam odgovarjam na isti način :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ćte nehat .. toča bo :angry:

zase se brigi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigi :P

sj se .. če boste nehal, nau padala toča in poškodovala moj nabildan telešćek :angry:

 

kapišiš :P

 

kr znoru bom :kva2:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se .. če boste nehal, nau padala toča in poškodovala moj nabildan telešćek :angry:

 

kapišiš :P

 

kr znoru bom :kva2:

 

:krneki:

toča nej se zase briga!!!

Te podpiram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tistih wannabee easy riderjev s foteljem, 2 tonami kroma, preperelimi 6 let starimi gumami in oglušajočim nepotrebnim ropotanjem pa ne rabim za riding partnerja,

 

kljub upoštevanju omejitev bi ga čakal vsake par km da pridrajsa.

 

Edino omejitev za "vstop v klub" ki bi jo zakteval je nekamikaze način obnašanja/vožnje saj taki poleg sebe kaj rado ogrožajo še druge (motoriste in ne) kar pa ni prav. Zeželjen še normalen karakter minimum bistroumnosti, ker tistih jaz sem najjači, jaz mam najboljši motor vi pa kante in  jaz vam bom povedal kako in kaj itd. res ne prenašam dobro.

 

Ko slišim motorist pomislim na nekoga ki uživa na motorju, ko slišim biker pa na nekaj povsem drugačnega... pa vi?

ne vem kaj pojmuješ pod kamikaze in kaj pod vožnjo z upoštevanjem omejitev..

 

mogoče si mislil svoje osebne omejitve?

ker hudo čakanje pri vožnji po omejitvah hitrosti ni ravno razlog da se nekdo ne more peljati zraven.. 

pa ne zarad druzga kot to da ga ni veliko - razlike v času je zelo malo pri kulturnih vožnjah ...

 

 

Nč jezen,sam odgovarjam na isti način :sleep2:

a zdej ji pa ti ne daš?  

ja sej vem ..če ne da takoj sta oba 3x na izgubi 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj pojmuješ pod kamikaze in kaj pod vožnjo z upoštevanjem omejitev..

 

mogoče si mislil svoje osebne omejitve?

ker hudo čakanje pri vožnji po omejitvah hitrosti ni ravno razlog da se nekdo ne more peljati zraven.. 

pa ne zarad druzga kot to da ga ni veliko - razlike v času je zelo malo pri kulturnih vožnjah ...

 

 

a zdej ji pa ti ne daš?  

ja sej vem ..če ne da takoj sta oba 3x na izgubi 

Neprestano čakanje nakoga je tečno in kvari smisel vsega. Kot kamikaze pa sa saj veš, "mlečko" motorist ki je pojedel vso pamet sveta pa neprestano iz sramu ali drugih razlogov (vseeno) vozi prek svojih sposobnosti oz. išče nesrečo gratis. Ali pa je tolko butast da ne šteka kaj se dogaja in kolko bo bolelo. Kdor išče ta najde... po možnosti čimdlje od mene. Pol maš pa še tiste ki bi se radi dokazovali...

 

Zadnjič sem normalno vozil za enim takim pacientom, prišel je na cijl morda 20 sek prej vozil pa je gas do konca  (150+) pol pa na polno po bremzah na 30-40km/h pred ovinkom in spet do ovinka kolko gre, a v ovinku pa kot da je sneg... 3x večja obraba gum, goriva in vse to za bit presran v ovinku in izpast neotesan bebec na vsaki ravnici? Z750 + kratka majca in hlače, supergice in pisoarček na glavi brez rokavic ker je vroče. Ta nima M od motorista v glavi. Takega res nebi vozil s seboj.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnja pravi......če se hočte skregat, ustanovte klub.  Na začetku je blo super, pol ko se je spelalo dva zelo dobro obiskana zbora, pa so se tolarčki zgublali, in ljudje jemali svoje funcije zelo resno....je šlo use u qurac. 20 let je že tega.....

 

Če motoriraš dost dolgo se klapa izoblikuje sama. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Že, že, samo brez kletarja pa ne gre!!!

Kakšen moped? Ob katerem delu dneva?

 

Malo spremljamo in kolikor se ga da videt, je moped ena cestna jajca, temne (verjetno črne) barve. Ne vem, morebiti R6/R1, težko je pravočasno do okna/pred hišo priti, ko ga zaslišiš. Tip ima ponavadi na hrbtu en mini nahrbtnik, zjutraj v smer proti Lj okoli pol sedmih, nazaj tipično okoli desetih zvečer. Če maš kak info do koga stopit in ga primerno poučit o njegovem vedenju, sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!