Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

No tudi nama je na relaciji. Vojnik -Frankolovo stregel po življenju en debil v zmahani hondi. 

Mene zanima, če se da tako zadevo prijaviti. ker jaz to smatram kot poskus umora. Tako čist mimogrede. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snecer pravi:

Maš danes premium vozila z lepim navorom, ki ti vozi po zaviti cesti blizu omejitve, ko se pa kaj malega odpre pa gas do daske.

 

In? Ce ne divja, da ogroža sam sebe in vse okoli sebe in ga je po celi cesti ga z lahkoto prehitiš - maš najmanj enkrat več konjev na kg teže kot on in to pomeni enkrat hitreje od 0 - 100 kmh. Lahko pritiska pa bo kljub temu samo še pogledal v moj dimnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, builder pravi:

po ovinkasti cesti motorist nima šans proti avtu, razn, če ima ta v avtu klobuk, samo pol je možnost, da te povozi:P

fizična pripravljenost motorista je še kako pomembna, hitro vozit z avtomobilom in enako z motorjem, je avtomobilist v veliki prednosti, zbranost, vozit na limitu na dveh kolesih, kjer ni moč veliko popravljat, če si zamočil, proti avtu, ki se hitrej ustavi in lažje vozi skozi ovinek, nazadnje se počutiš varneje, lažje greš skozi zid:P ampak, eni ste rakete:D, edino vam aquaplaning pride do živegai:D

ne nabijat, da si na motorju zmeraj hitrejši, ker nisi, sploh, če si nekdo z avtom vzame čas in ima malo znanja, mu ne boš pobegnu:P

Zelo,zelo odvisno od avta!

Recimo da pobegne avto ni šans kot ni šans,da ti pobegneš norcu v avtu,ki ie vsaj 3.0

Pa ne pametovat o subaru imprezi,ker nima za burek oz si ne moreta pobegniti!

Recimo lancer evo z 525 konjiči ima identični čas kot jaz na racelandu..po cesti proti njem nisva poizkušala!zSedi in leti pa ta lancer konkretno tak,da ne vem no...

Avto pobegne od 0 do 140 oz ko imaš ti na števcu 140kmh greš mimo in od 275 dalje,če je pravi avto in to na ravnini!Si tak brežičan in veš proti katerim mercedesom sprobano...slik nimam,niti bi jih objavil saj so me enkrat že obtožili,da slika iz igrice...

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Samuell pravi:

Pri kaki imprezi ali gtr-u oziroma vozilih v tem rangu pozabi ...

Ok, ampak koliko pa jih je na cesti? Pa tudi Impreza in to ta huda z 335 konji vaga krepko čez tono, se pravi 0,25 - 0,30 hp/kg, jaz pa imam 0,45 hp/kg. En dober cestak pa 1 hp/kg. Poglej si na YouTube, Bugati z 1000 hp komaj folga Yamaho R1M na četrt milje. Drugo pa so ovinki, tam avto zmaga, sploh če ima 4x4 pogon. Ampak za prehitevanje :whistle:

Sploh pa če je normalen voznik, bo peljal dalje svoj tempo ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja nesreča je bila v moji bližini.Tukaj se pogosto peljem,cesta je nevarna koliko je izzivaš.Nesrečnik je sodelavec mojega prijatelja in sosed moje nečakinje.Bil je star 50 let in komaj leto na motorju.Prijatelj in še eden sta šla hitrejši tempo in ga počakala na črpalki,kot so se zmenili,on pa lepo po predpisih.Potem prileti nasproti mlajši voznik A4 z družino in mu zapre pot.Nečakinja pravi,da je po njegovo ženo tudi priletel rešilec na dom.Le zakaj? Jeba,totalna jeba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, IZTOK pravi:

Ok, ampak koliko pa jih je na cesti? Pa tudi Impreza in to ta huda z 335 konji vaga krepko čez tono, se pravi 0,25 - 0,30 hp/kg, jaz pa imam 0,45 hp/kg. En dober cestak pa 1 hp/kg. Poglej si na YouTube, Bugati z 1000 hp komaj folga Yamaho R1M na četrt milje. Drugo pa so ovinki, tam avto zmaga, sploh če ima 4x4 pogon. Ampak za prehitevanje :whistle:

Sploh pa če je normalen voznik, bo peljal dalje svoj tempo ...

Ker jih je malo jih zelo,zelo redko srečaš in če jih so to pač divjanja oz se raje ustaviš in enega skadiš za ljubi mir...Po mojem mnenju so večji problem 3.0D ali 3.0 tdi ker avto že kar konkretno leti,z motorjem ekstremno težko pobegneš,če je prazna cesta,sedi pa ne toliko kot prej omenjeni in ga je pač polna cesta,ker te želi dohiteti...

Naj mu bo zemlja lahka....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekmovat na cesti z norcem tako ali tako nima smisla, nabijamo samo o teoriji. Scecker je pojamral, da so avti postali hitri in jih težko prehitiš, jaz pa pravim, da so avti sicer postali hitrejši, ampak motorji tudi :D

Avto definitivno hitreje štarta, če ima dobro podvozje, sploh z 4x4. Pa končna hitrost teh super športnih avtomobilov je tudi višja. Ampak pri pospeških iz gibanja pa motor prednjači.

Spimpan GTR

Pa Supra z 1000 HP

Pa nobeden legalen za cesto pri nas, srečal ga pa tudi ne boš

pred 5 minutami, LuckyHOG pravi:

sesir in IZTOK: takšnih neprilagojencev, kot sta vidva, sploh ne bi smelo bit na cest...

Kdo je neprilagojen? Malo prečitaj o čem se pogovarjamo preden pišeš neumnosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, LuckyHOG pravi:

sesir in IZTOK: takšnih neprilagojencev, kot sta vidva, sploh ne bi smelo bit na cest...

Zakaj?Sam nimam niti kazenske točke...če ze v življenju priletel v radar,nikoli več kot 73 na 50 omejitev..v namerne škarje kot snecer nikoli nisem prehiteval...za samo vožnjo pa sem opravil zelo,zelo veliko treningov na poligonih varne vožnje...

Lojzek iz Selnice ob dravi ima nisan gtr z 750konji,frend ima cl65amg predelava na 850konjev....mah predelav je kar nekaj tudi pri nas...sicer že seriski rs6,rs4, mercedesi 55,63 pa tega je res kr nekaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Zakaj?Sam nimam niti kazenske točke...če ze v življenju priletel v radar,nikoli več kot 73 na 50 omejitev..v namerne škarje kot snecer nikoli nisem prehiteval...za samo vožnjo pa sem opravil zelo,zelo veliko treningov na poligonih varne vožnje...

Lojzek iz Selnice ob dravi ima nisan gtr z 750konji,frend ima cl65amg predelava na 850konjev....mah predelav je kar nekaj tudi pri nas...sicer že seriski rs6,rs4, mercedesi 55,63 pa tega je res kr nekaj....

Pol pa bo skrajni čas, da nabavim Kawo H2R :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/ceste-terjale-se-eno-zivljenje-pri-selnici-ob-dravi-umrl-motorist.html

zgleda, da je nekaj blo v tej smeri kot praviš

po drugi strani pa so danes avtomobili in kombiji presneto zmogljivi in jih tudi ni več tako simpl prehiteti

ponavadi so v takih vozilih motoristi, ki hočejo pokazat, kako znajo ...

ko te resnica demantira se obrneš drugam .. najprej nabijaš o varni vožnji po omejitvah , potem voziš 10km več ker je to normalno , dejansko pa na jadranki prehitevaš prek polne črte in pri omejitvi 5o na uro.. navaden hipokrit si ..

pred 25 minutami, LuckyHOG pravi:

sesir in IZTOK: takšnih neprilagojencev, kot sta vidva, sploh ne bi smelo bit na cest...

dobrodošel nazaj .. se te spozna po slogu pisanja čeprav pod drugim nick-om..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Poišči, kje sem to trdil. 

Nisi, pišeš pa na način, ko odgovarjaš Thumperju , kot da niste nikjer ..............spet ena tistih tvojih zavajanj, speljevanja stran od bistva in ko si pred dejstvom nabijanje ..........no ste bili udeleženi kje ali ti spomin nagaja ......?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, thumper pravi:

našel..najdi kje sem našel saj si v taki službi ..

men ne dogaja tolk kot tebi..

jaz ne rabim samemu sebi dokazovat.. imam link odprt če rabiš še za 2006,2007 in 2008..

je bilo pa 2006 črno leto za PU mb .. 17 motorjev , 14 nesreč..

17 motorjev 14 nesreč ..:eek:.......pa če je to res je naš pajac lahko sam tih in neha s prstom kazat !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Zbudi se in poglej o čem je sploh tekla beseda.  

Kaj naj se zbudi ..............spet si dobil ogledalo pred nos in spet s tvojimi običajnimi nabijanji ......zbudi se ti , pogovarjamo se o nesrečah v katerih so udeleženi policaji motoristi in policaji  kjer zavajaš , kot da teh dogodkov ni bilo , oz spet iščeš neke kvazi argumente ................:SSčedalje bolj smešen ,še dobro ,da znaš pisat , drugače bi bila beda tu gor :OK:

pred 9 urami, Snecer pravi:

tisto cesto poznam dobro, celo včeraj sem vozil tam, s projektilom komot 200, narekovaje si spregledal?

si videl mojo drzno vožnjo, lepo, upam da si se kaj naučil fukica, tam mi je motorist delal špuro, sledenje ni bil problem

tvegano a je mimo, živ sem, me je pa zanimalo kako se folk vozi po Jadranki in sem spoznal... Potrdila se je tudi druga domneva, v Senju je pastir obnemogel in na aditiv... Skratka lahko tišiš in objestno voziš, normalen šofer te pri prvi gostilni obvozi

Se pravi "normalni" šoferji se ne ustavijo v gostilni ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Samuell pravi:

Pa še to sploh nima veze kdo je kriv ... pomembno je to da je spet eden najebal ... če bi pa se vsi držali omejitev kot na to,opozarja marsikdo na forumih bi bilomtega sranja manj ...

A zdej si še ti začel z omejitvami , koliko pa se jih držiš sam ?;) ali si usposobljen kot policaji ki so v 2006 razbili pol svoje flote :lol1:

pred 9 urami, ukica pravi:

No je nekdo na FB zapisal, da je voznik audija celotni cas pritiskal za xxx soferjem motorja, nato ga je zacelo nosit vn iz pvinka nasproti pa zal pokojnik. Zalostno.

Evo ...si videl kako je Sneci takoj napeljeval kakšen motor je bil in zakaj je po vsej vrjetnosti v jarku ........človeška neumnost nima mej .......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snecer pravi:

če je zadaj za mano kdo hitrejši, mu omogočim, da prehiti, ko je to možno in pokažem z roko

ne verjamem v ta scenarij, ker piše tudi, da je v avtu bila familija

Kaj ti ni jasno ..............dva sta se naganjala 3 pa je fasal , nič kriv nič dolžen ........no kriv je po tvoji oceni takoj , kot po policajski ................motorist aha,kriv ! :dry:

pred 9 urami, Samuell pravi:

Jaz sem zamenjal druzbo in poiskal ljudi kateri mi ugajajo za voznjo in to sta samo dva in eden izmed teh je Snecer .

Nabijanje EGA in dokazovanje nepremagljivosti na cesti z Efedrini , Klenbuteroli , Kofeini in tako dalje ... zakaj ... za koga ... in vsako leto 1000 RR pa do plafona pa 3 pare gum ... komu na cast ...

Z vsem tem sem ogrozal druge ne sebe ... ker za sebe vedno vsak misli da se mu to ne more zgodit ...

 

Slišim drugače ............kot pišeš , in to iz tvojih ust ...........;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem večine cestnih drkačev v avtih je, da v večini primerov preprosto ne zmorejo hitro in relativno varno zvozit ovinka. Z motorjem niti ne praskaš po tleh, on zadaj pa že seka ovinke. Ker v resnici ne ve, do kod mu kanta drži. Pol pa bi nekaj dirkali. V resnici pa s povprečnim kao športnim avtom proti sodobnemu 600+ čemerakoli z voznikom, ki se mu vsaj malo sanja o vožnji, nimaš šanse.

O onih drag racih med super avti in super motorji po ravnem pa ne bi zgubljal besed. Daj mi dovolj dolgo ravnino, pa bom tud jaz R1M odprl do amena. Ravno, opice, gas... smo že obdelali.

V vsakem primeru pa, dirka se na dirkališču. Sam večina cestnih drkačev sam izgovore išče, ko jih tja povabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!