Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

če je stanje konfuzno, potem tut jaz mau konfuzno 30-50-100-20-40-100 in vse to na relaciji 200m :P

Sicer pa ne jočem, ampak očitno ko povem, da ni potrebe po komlpiciranju, Fritz moje besede pretvori v jokanje. :D

 

Ne vem kje to pišeš:

 

Od Logatca ni omejitve do začetka vzpona, tam pa je 70 verjetno logičen, ker je vsaj en dovoz s stranske ceste direkt sredi ovinka.

 

predvidevam, pa da od Logatca proti Kalcam, točno tam je kar precejšnja zmešnjava, kajti Logatec ima urejene bankine in kolesarsko stezo, preglednost je dobra, pa vseeno je skozi cel Logatec 50. Nadalje v smeri proti Kalcam je cca 150m omejitev 70, nato 50, nato 70 (še vedno je preglednost dobra, urejene bankine, pešpot in kolesarska).........potem pa itak pritisnem na gas :D konfuzno? ja je, brezvezno? tudi.

 

p.s. svoje frustracije ponavad izživjam na dobri bejbi, na cesti mam hladno glavo.....četudi kršim 100 predpisov :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej se strinjas da je stanje na odseku rahlo konfuzno, in da je pocasna voznja skoz kalce nekaj pricakovanega/normalnega/predpisanega?

 

Ne, prav na tem odseku nisem nikoli imel težav z znaki pa četudi je treba menjavati med 50km/h in 70km/h. Priznam, da mi je bistveno težje po celi logaški ravnini peljati 50, ampak tak je red, meni pa se ne da brati vseh predpisov ter pisariti DRSC-ju in še komu, da ne znajo postavljati omejitve.

 

In kolikor naše poznam, če bi jim napisal, da je tole 50-70-50 preveč konfuzno, bi lahko pogruntali, da je še najbolje, če je omejitev 50 kar od začetka Logatca pa do konca Kalc :grim

 

Lah se pa tudi delaš pametnega idiota kot Zavašnik češ, da gre za krivično postavljene znake, katerih ti ne boš upošteval. Ampak to pali samo po zastaranju in pod izrecnim pogojem, da te ne dobijo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno opažam, da nekateri pravila spoštujete samo zato, ker se bojite kazni, ne pa ker vanje verjamete.......wrrrrrongggg!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno opažam, da nekateri pravila spoštujete samo zato, ker se bojite kazni, ne pa ker vanje verjamete.......wrrrrrongggg!!!

 

Glede na pronicljivost opažanj, ti predlagam obisk okulista :wacko:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno opažam, da nekateri pravila spoštujete samo zato, ker se bojite kazni, ne pa ker vanje verjamete.......wrrrrrongggg!!!

Zakaj jih pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, prav na tem odseku nisem nikoli imel težav z znaki pa četudi je treba menjavati med 50km/h in 70km/h. Priznam, da mi je bistveno težje po celi logaški ravnini peljati 50, ampak tak je red, meni pa se ne da brati vseh predpisov ter pisariti DRSC-ju in še komu, da ne znajo postavljati omejitve.

 

In kolikor naše poznam, če bi jim napisal, da je tole 50-70-50 preveč konfuzno, bi lahko pogruntali, da je še najbolje, če je omejitev 50 kar od začetka Logatca pa do konca.

ja ni 50/70/50 je 50/90/70/50, v nekaj kilometrih, okolica je dokaj pozidana...

Ljudje smo si fajn razlicni. meni recimo 50 po drevoredu predstavla bistveno manj stresa kot tole slepomisenje do Kalc. Mojo paranojo podziga tudi vedenje, da Logaski redarji radi streljajo v Logatec tik ob tablah. precej pogosto se postavijo na klancu proti AC, ko 85% ljudi pospesi od zadnjega krozisca proti AC. In ce bi bil nesposobn Logatc odpelat 50 na uro bi se posteno samoizprasal, a sm normalen al ne? in ker mi to ne predstavla silnega problema, bi dejansko lahko zdrzal se cez kalce. Ko si se spraseval katere vasi so potegnjene preko tabel, bi ti omenil Hotedrsico, iz Logaske smeri se zacnejo hise in lesena ograjaful pred tablo...

samo ne mi nabijat in trkat na vest, da se spustim s ketne ko iz kalc prot idriji odprem na 150km/h...

BTW, Fritz, kako si se navadil na gs?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti ne nabijam, sam gre mi na k.... to konstantno cmerenje. Če lahko kaj spremeniš - do it. Če ne moreš al se ti ne da, potem se ni kaj sekirat.

 

GS je za sicer za drugo temo ampak precenjena bavarska kanta se fantastično lahkotno pelje, kar je za kilavega voznika, kot sem jaz, prava melodija. Skratka, ni mi žal :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ajdi in izpuščanju krmila pa to...

danes bom izvedel samoprijavo.

na poti bom zagotovo vsaj 50x izpustil krmilo... vsako prestavljanje namreč zahteva izpustitev krmila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti ne nabijam, sam gre mi na k.... to konstantno cmerenje. Če lahko kaj spremeniš - do it. Če ne moreš al se ti ne da, potem se ni kaj sekirat.

GS je za sicer za drugo temo ampak precenjena bavarska kanta se fantastično lahkotno pelje, kar je za kilavega voznika, kot sem jaz, prava melodija. Skratka, ni mi žal :smoke:

ne cmerim ampak pizdim. in ne pizdim cez stanje na cesti, ker tako pac je. Vec v tej drzavi nismo sposobni. Pizdim cez ultrabrihtne opazovalce, in njih ugotovitve da se mopedisti skoz kalce vlecemo kot megla, pol pa se spustimo s ketne. Hudica, NE! Vecinoma se tam pelemo normalno po omejitvah kakrsne pac so. ko se solata znakov konca, paaa, ja jez grem cez omejitve. se pa nc ne spuscam s ketne.

Ps: tist vid kako se Sarkic in kolegica obnasata bi moral bit dovolj, da se jima zaprejo vsa vrata v vse nacionalne medije. In ce bi blo na voljo kaj zdravega razuma, tud v vse politicne stranke. ampak ne, po tem fino sponzoriranem projektu Vest je Sarkic fasal sluzbo pri pahorju... pa total respect policaju.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onima dvema "novinarjema" bi jaz priporočal, da to storita v Ameriki. Ali pa v Avstriji, bo čisto dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ga poznal, morda znaš opisati njegov stil voznje (naj bom direkten - je divjal)?

 

Jaz če vidim traktor oz. katerokoli počasi vozeče vozilo zelooo prilagodim voznjo.

Norc je bil, vsak dan se je zjutro ne glede na vreme peljal v sluzbo (Iskra Šempeter pri Gorici) in je prehiteval vse povprek, brez opreme, samo čelada na glavi. Imel je ene 3 motorje, najveckrat se je vozil z Suzikijem GSX R 750. Ko je šel po glavni cesti mimo mu je kratka majica plapolala odzadi, on pa sigurno 150km/h mimo...bil je ekstremist...tako glede stila voznje kot glede opreme, ki jo je imel. Skoda ga je fanta, ker je bil res vaška legenda in brez hudobije v sebi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc je bil, vsak dan se je zjutro ne glede na vreme peljal v sluzbo (Iskra Šempeter pri Gorici) in je prehiteval vse povprek, brez opreme, samo čelada na glavi. Imel je ene 3 motorje, najveckrat se je vozil z Suzikijem GSX R 750. Ko je šel po glavni cesti mimo mu je kratka majica plapolala odzadi, on pa sigurno 150km/h mimo...bil je ekstremist...tako glede stila voznje kot glede opreme, ki jo je imel. Skoda ga je fanta, ker je bil res vaška legenda in brez hudobije v sebi :(

A je mogoče imel motor bele barve ? Ker že večkrat sem srečal motorista v kratkih hlačah in kratkih rokavih na belem športnem motorju, ki je prehiteval vse povprek tukaj po Gorici, in sem si prav rekel, da če bo tako vozil, ga bo prej ali slej doletela nesreča.

 

RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče imel motor bele barve ? Ker že večkrat sem srečal motorista v kratkih hlačah in kratkih rokavih na belem športnem motorju, ki je prehiteval vse povprek tukaj po Gorici, in sem si prav rekel, da če bo tako vozil, ga bo prej ali slej doletela nesreča.

 

RIP

Mislim da ja...pa raste je mel dolge izpod celade...na FB-ju je en, ki zivi tam kjer se je nesreca zgodila komentiral, da je bla kar brzina in to pred nepreglednim ovinkom...omejitev tam pa je 70km/h

 

lp

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onima dvema "novinarjema" bi jaz priporočal, da to storita v Ameriki. Ali pa v Avstriji, bo čisto dovolj.

To nista novinarja, ampak prepotentna prodajalca megle. Sta prav takšna kot njun delodajalec. Sta pri koritu in se počutita varno. Sta pripadnika nadrase oz. sta nadčloveka. Seveda gre za sarkazem ( z moje strani ) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvacne....zgodilo pa se je na Cesti pri Ajdovscini...

Hmmm...smi zdi, da vem kdo to je...kakorkoli škoda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...smi zdi, da vem kdo to je...kakorkoli škoda!

Moj soimenjak, priimek na J, delal na iskri, imel je se yamaho cooperja, vsak dan zjutro ob 6:40 singa lahko srecal med Prvacino in Sempetrom. Imel je raste in vozil se je tudi z mislim da vijola diano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj soimenjak, priimek na J, delal na iskri, imel je se yamaho cooperja, vsak dan zjutro ob 6:40 singa lahko srecal med Prvacino in Sempetrom. Imel je raste in vozil se je tudi z mislim da vijola diano...

Mam neki prjatlov in prijatelc iz tistih krajev (Picerija Valetič al kako je že), zato se mi zdi da približno vem kateri je. No, kakorkoli, škoda....:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..150 na uro ..vaška legenda ...

pa dobr no a to da je pa uničil preostanek življenja vozniku traktorja - pa bo oproščen ali kriv - pa nihče ne pomisli ...

in ja poznam zelo dobro cesto od podnanosa do gorice ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..150 na uro ..vaška legenda ...

pa dobr no a to da je pa uničil preostanek življenja vozniku traktorja - pa bo oproščen ali kriv - pa nihče ne pomisli ...

in ja poznam zelo dobro cesto od podnanosa do gorice ...

Seveda sem tudi na tega cloveka pomislil in se je tezko v njegovo kozo postavit, res mu ni lepo. Jaz sem samo opisal tega, ki sem poznal, vaska legenda ker je bil mal posebnez, ne me narobe razumet...in ja bil je norc in je skoraj vsak dan riskiral zivljenje. Imam oz. imel sem dva znanca, ki sta bila v situaciji kot traktorist tako da....je pa motoristicni forum, zato sem pisal o motoristu in ne o traktoristu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne cmerim ampak pizdim. in ne pizdim cez stanje na cesti, ker tako pac je. Vec v tej drzavi nismo sposobni. Pizdim cez ultrabrihtne opazovalce, in njih ugotovitve da se mopedisti skoz kalce vlecemo kot megla, pol pa se spustimo s ketne. Hudica, NE! Vecinoma se tam pelemo normalno po omejitvah kakrsne pac so. ko se solata znakov konca, paaa, ja jez grem cez omejitve. se pa nc ne spuscam s ketne.

 

Cmerenje ni letelo nate. Sicer pa tudi pizdenje ni dosti bolj produktivno ;)

 

Pa ne se sekirat glede tega, kaj si drugi mislijo o tebi. To je predvsem njihov problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi skoraj bil(-a) v črni kroniki. :angryrant2:

2h čakava z ženo na črpalki, da preide neurje in nor naliv, ki je trajal in trajal.... in trajal (ne moreš verjeti kaj vode se je zlilo). Ko se kooooončno naliv umiri in se v normalnem dežju odpraviva domov, pa naju blizu Ropoče na cesti čez katero je stala cca. 30cm visoka voda (voda je tekla iz njive čez cesto kot potok) tik ob prečkanju tega "potoka" prehiteva neko budalo s sivim Golfom (MS MV-582 če sem si dobro zapomnil), pa naju totalno zalije tako da skoraj izgubim nadzor nad vozilom. Budala, da mu ni para! Stoječo vodo je 100% videl, ker jo je pred nama prečkalo eno drugo osebno vozilo. Je8e se avtomobilistom, če te ubijejo na cesti, saj so oni lepo na varnem v škatlici s streho. :angryrant1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!