Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Evo to bodo videli naši klubi in spet se bo začelo ko na divjem zahodu,kdo lahko nosi kakšen lajbič in kaj je lahko gor in morit ljudi sred mesta .........

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to bodo videli naši klubi in spet se bo začelo ko na divjem zahodu,kdo lahko nosi kakšen lajbič in kaj je lahko gor in morit ljudi sred mesta .........

Ah kje... naši mediji bodo začeli trobit da motoristi so v bistvu neki zagrenjeni nasilni "gangsterji" ki se radi vozijo z enoslednimi vozili ko ne reazgrajajo oz drugače kalijo mir ali delajo škodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to bodo videli naši klubi in spet se bo začelo ko na divjem zahodu,kdo lahko nosi kakšen lajbič in kaj je lahko gor in morit ljudi sred mesta .........

 

tole bi hoteli nekaj naših klubov, da bi bili frajerji in da bi se jih vsi bali...bolano!

 

pol te pa vabijo na blagoslov in ti pred vhodom rečejo, da za njih nisi primerno oblečen :SS

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bi hoteli nekaj naših klubov, da bi bili frajerji in da bi se jih vsi bali...bolano!

 

pol te pa vabijo na blagoslov in ti pred vhodom rečejo, da za njih nisi primerno oblečen :SS

 

 

Glej, če se znajdeš na vhodu žegna, si že nek zahebal. 

 

Res nimam nobenih problemov z nobeno vero. Verniki so problematični. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, če se znajdeš na vhodu žegna, si že nek zahebal. 

 

Res nimam nobenih problemov z nobeno vero. Verniki so problematični.

nikoli več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi osamljen s tem prepričanjem.

Soloriderstvo in soloriderska druščina občasno mi zadoščata za zadovoljevanje tisto malo črednega nagona kolikor ga sploh imam.

 

MCji, MDji, MKji, žegni in podobne kozlarije komot preživijo brez mene jaz pa prav z veseljem brez njih.

to nas je že veliko takih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa rečt, da ni zanimivo motorjev gledat, pa unih motoristk k zadi sedijo ....

Pa če tud je kao žegn.

Bojda se tem enodnevnim zborom sedaj reče žegnanje motorjev ker uni v brezrokavnikih ne pustijo, da se naredi moto zbor brez njihovega žegna.

Tak kak je pr nas ni nikjer. Čista jeba, so rekli že MI2.

Torej pri nas je sedaj vsako srečanje treh ali več motorjev žegn, drugače si pa v prekršku.

Kdo sedaj to razume. Po moje nihče, ne uni tm gor ne mi kle dol.

Škoda, pa tako lepo bi lahko bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pozna katerega od kretenov, ki se zadnje čase ganjajo po Cesti Dolomitskega Odreda v Ljubljani... naj jim sporoči, da se zelo trudimo prepričati mestno redarstvo in Policijo, da se jim splača redno kontrolirati hitrost vožnje tam.

 

Kar je za njih še vseeno boljš, kot če kdaj katerega prestrežem osebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nas je že veliko tak

Če pa je vseskupaj bolj ena tolpa z nekim statutom ki organizira občasno pijanice in piknike iz katerega se nobeden (večina) nebi smel vračat drugače kakor s taksijem... ter te obvezuje s čim.

 

Predlagam moderno verzijo "motokluba" v koraku s časom... Občasno neobvezno druženje na kavi (začetek sezone npr) na določenem mestu. Ko koga piči želja po furci pošlje info na mailing listo in pobere tiste ki se javijo in to je to. "Ko šljivi" usnjene lajbiče z 100 našitki... jaz že ne. Prednosti? Le to da ko si za družbo jo hitreje najdeš, dobiš kak skupinski popust če se kaj generičnega kje kupuje in nobenih nepotrebnih obveznosti ali nekih hecnih kodeksov obnašanja. To je to oz to bi meni ustrezalo. Tistih wannabee easy riderjev s foteljem, 2 tonami kroma, preperelimi 6 let starimi gumami in oglušajočim nepotrebnim ropotanjem pa ne rabim za riding partnerja, kljub upoštevanju omejitev bi ga čakal vsake par km da pridrajsa. Edino omejitev za "vstop v klub" ki bi jo zakteval je nekamikaze način obnašanja/vožnje saj taki poleg sebe kaj rado ogrožajo še druge (motoriste in ne) kar pa ni prav. Zeželjen še normalen karakter minimum bistroumnosti, ker tistih jaz sem najjači, jaz mam najboljši motor vi pa kante in  jaz vam bom povedal kako in kaj itd. res ne prenašam dobro.

 

Ko slišim motorist pomislim na nekoga ki uživa na motorju, ko slišim biker pa na nekaj povsem drugačnega... pa vi?

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam moderno verzijo "motokluba" v koraku s časom... Občasno neobvezno druženje na kavi (začetek sezone npr) na določenem mestu. Ko koga piči želja po furci pošlje info na mailing listo in pobere tiste ki se javijo in to je to. 

 

To počnem(o) že kar nekaj let. Kot sem že nekje napisal: klub brez klubskega prostora, predsednika, blagajnika ....

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To počnem(o) že kar nekaj let. Kot sem že nekje napisal: klub brez klubskega prostora, predsednika, blagajnika ....

Že, že, samo brez kletarja pa ne gre!!!

Če kdo pozna katerega od kretenov, ki se zadnje čase ganjajo po Cesti Dolomitskega Odreda v Ljubljani... naj jim sporoči, da se zelo trudimo prepričati mestno redarstvo in Policijo, da se jim splača redno kontrolirati hitrost vožnje tam.

Kakšen moped? Ob katerem delu dneva?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj izgubil življenje mlad poba iz Kočevja  :cry: V Colnarjih mu je zaprl pot direktor znane firme pri nas ,nabasan ...........upam da se usede vsaj za 10 let če ne več kreten. Itak pa vsi vejo da ga daje na zob od modrih naprej,toda denar dela čudeže in zelo zanimivo,da tudi v 24ur ni napisano da je bil nabasan ......res imamo državo z dvojnimi merili,banda pokvarjena!!!! 

 

R.I.P. maldenič  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko take preberem me kar prime da bi vzel pravico v svoje roke. Da je vse tako skorumpirano da če imaš cekin lahko mirno naprej pobijaš ljudi brez posledic je pa res nagnusno. Če podvojiš čas sedenja na Dobu in veliko pobiranja žajf pod tušem se pridružim predlogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je napisan, povsod, brat se nauč..... :dry:

Tukaj kjer sem bral jaz ni tega napisanega . In prosim v naprej da se zadržuješ nesramnih komentarjev ,ker jih boš kasirala nazaj!!! Pol bo pa spet jok in stok pri moderatorjih  :glare:

 

Vir 24 ,kopirano iz FB

 

KOČEVJE – Slovenske ceste so zahtevale novo smrtno žrtev. V torek se je ob 18.20 na glavni cesti Kočevje–mejni prehod Petrina, v bližini naselja Dren, zgodila prometna nesreča, v kateri je ena oseba umrla. Trčenje je bilo usodno za 22-letnega voznika motornega kolesa.

Nesreča se je zgodila, ko je 55-letni voznik vozil osebni avtomobil iz smeri Novih sel proti Fari. Ko je pripeljal do križišča za naselje Colnarji, je zavil levo, pri tem pa je vanj trčil 22-letni voznik motornega kolesa, ki je pripeljal v nasprotni smeri.

Voznik motornega kolesa se je pri tem tako hudo telesno poškodoval, da je na kraju nesreče umrl, poročajo iz Generalne policijske uprave

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na linku, ki ga je dal včeraj k0ci piše, morda je treba prebrati več kot en vir..

 

grožnje pa ah kmet, saj nismo v vrtcu, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na linku, ki ga je dal včeraj k0ci piše, morda je treba prebrati več kot en vir..

 

grožnje pa ah kmet, saj nismo v vrtcu, kajne?

Smo moj oči je močnejši kot tvoj  :grim

 

Res ne vem kje vidiš grožnjo razen tega da bom postal isto nesramen kot ona. Se je izogibam in ne komentiram njenih izpadov ,zato pričakujem tudi od nje isto!!!

 

Pa ko preberem en vir s tako novico res nisem tako pripaljen da bom iskal še več virov ,povzročitelja in fanta poznam in tudi poznam okoliščine preden je blo sploh kaj napisano!!! 

 

P.S. si mogoče kakšen odvetnik ,da zastopaš oziroma se spotikaš ob moj post ki ni namenjen tebi?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da so v tako enostavnih primerih tudi hupifrudimega supr odvetniki brez moznosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj kjer sem bral jaz ni tega napisanega . In prosim v naprej da se zadržuješ nesramnih komentarjev ,ker jih boš kasirala nazaj!!! Pol bo pa spet jok in stok pri moderatorjih  :glare:

 

Vir 24 ,kopirano iz FB

 

KOČEVJE – Slovenske ceste so zahtevale novo smrtno žrtev. V torek se je ob 18.20 na glavni cesti Kočevje–mejni prehod Petrina, v bližini naselja Dren, zgodila prometna nesreča, v kateri je ena oseba umrla. Trčenje je bilo usodno za 22-letnega voznika motornega kolesa.

Nesreča se je zgodila, ko je 55-letni voznik vozil osebni avtomobil iz smeri Novih sel proti Fari. Ko je pripeljal do križišča za naselje Colnarji, je zavil levo, pri tem pa je vanj trčil 22-letni voznik motornega kolesa, ki je pripeljal v nasprotni smeri.

Voznik motornega kolesa se je pri tem tako hudo telesno poškodoval, da je na kraju nesreče umrl, poročajo iz Generalne policijske uprave

 

?

 

Smo moj oči je močnejši kot tvoj  :grim

 

Res ne vem kje vidiš grožnjo razen tega da bom postal isto nesramen kot ona. Se je izogibam in ne komentiram njenih izpadov ,zato pričakujem tudi od nje isto!!!

 

Pa ko preberem en vir s tako novico res nisem tako pripaljen da bom iskal še več virov ,povzročitelja in fanta poznam in tudi poznam okoliščine preden je blo sploh kaj napisano!!! 

 

P.S. si mogoče kakšen odvetnik ,da zastopaš oziroma se spotikaš ob moj post ki ni namenjen tebi?

Ničesar ne rabiš iskati, je bilo včeraj nalepljeno v temi namenjeno temu.

 

Žal ni edina na forumu, ki ima najbrž vrh glave nabijanja v čisto vseh temah.

 

Pa brez skrbi, se ne bom več oglašala, škoda mojega časa, ga je bolje uporabiti za ljudi, ki..

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   3 članov

    • Lunatic
    • TOMTECH
    • JayDee
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!