Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

zase se brigi, ne za to kaj jaz pišem kako izpadem je moja stvar, točno tako kot hočem..samo ti tega ne boš nikol razumu ...ker si slep in ker prebereš kar sam hočeš prebrati :)

mi grejo pa na jajčnike samohvale nekaterih, ja taprave si zapisu :)  če se že hvališ, pol se dej do konca, ne se delat frajerja ....sicer pa a si ti po novem službo zamenu ? a delaš zdej k pravnik al kaj? o ježešna...boge stranke

 

ma piši ti kot želiš, ni problema... forum je javni in vsak se lahko (kolikor to moderatorji dopuščajo) izraža kot želi... sam za stvari, ki jih ti sama počneš, moraliziraš drugim da so narobe in oh in sploh... to je bila moja poanta :)

 

ne, službo imam še vedno isto, se mi pa smili tvoj delodajalec, če si tudi v real life-u takšna kot tukaj :) 

 

ps. spet si prezrla bistvo mojega posta in mešaš meglo... tako kot pri modrem okroglem znaku, za katerega še danes verjamem, da ne poznaš pomena :)

 

lep dan pajkica :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma piši ti kot želiš, ni problema... forum je javni in vsak se lahko (kolikor to moderatorji dopuščajo) izraža kot želi... sam za stvari, ki jih ti sama počneš, moraliziraš drugim da so narobe in oh in sploh... to je bila moja poanta :)

 

ne, službo imam še vedno isto, se mi pa smili tvoj delodajalec, če si tudi v real life-u takšna kot tukaj :)

 

ps. spet si prezrla bistvo mojega posta in mešaš meglo... tako kot pri modrem okroglem znaku, za katerega še danes verjamem, da ne poznaš pomena :)

 

lep dan pajkica :)

boljš da nehaš res..k se zmer bolj zapletaš v svoje umotvore :)

zzzs je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljš da nehaš res..k se zmer bolj zapletaš v svoje umotvore :)

zzzs je zakon!

razloži, kje sem se zapletel :)

 

ja sej, zato pa maš čas ga biksat po forumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si na dopustu? blagor teb....

 

ne, ni dopust :grrr

 

razložit ne moreš? :)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ni dopust :grrr

 

 

blagor enim k jim državljani slovenije futrajo blagajno da lohka tkole zapravljajo  svoj cajt .....

razlagala pa ne bom, nimam pojma kva češ spet od mene..pejt delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor enim k jim državljani slovenije futrajo blagajno da lohka tkole zapravljajo  svoj cajt .....

razlagala pa ne bom, nimam pojma kva češ spet od mene..pejt delat

Vidim da nimaš pojma kaj govoriš.... po tvojih besedah se zapletam v svoje umotvore, pa ne znaš natančno pojasniti kaj....

Vidim, kdo je že 1 leto+ na zzzs in živi na bremenu ljudstva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da nimaš pojma kaj govoriš.... po tvojih besedah se zapletam v svoje umotvore, pa ne znaš natančno pojasniti kaj....

Vidim, kdo je že 1 leto+ na zzzs in živi na bremenu ljudstva...

jp na tvojem bremenu sem, le glej da ne rataš puklast.... bi blo škoda tacga desca.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp na tvojem bremenu sem, le glej da ne rataš puklast.... bi blo škoda tacga desca.....

Ko pa nimaš odgovora, pa obračaš temo pogovora... čakam da razložiš, al ne veš, kaj si hotla s tistim povedat in kr neki lapaš? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nebi vidva v živo dobila in rešla v kakem grmovju namesto da se J****** pisno? Ziher bi bla bolj zadovoljna na koncu.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sicer totalno proti nasilju a včasih za tiste ki se dajejo z IQ-jem magnitude poletnih temperatur pač zaleže le informacija iz prve roke (beri: batine).

 

Ko sem bil še mulc so policisti bolje opravljali delo in je definitivno zaleglo:

varianta a:

Te ustavijo brez čelade in ti zalepijo en lep šamar po kepi... ko vprašaš zakaj pa ti pove cesta te bo bolj bolela pa če bi mel čelado te nebi rabil opomnit.

varianta b:

Delaš pi****** pa te ustavijo ti povejo da so navdušeni nad tvojimi vragolijami zdaj pa še pokaži kako zgleda porivat kolo do prve bencinske ker boš kmalu brez zraka v njih...

 

Tako J****** kazni te kaznujejo le starše in naredijo situacije doma bolj sitne, vzgojno pa ni nič...

Takole je bilo še leta 1993 ali 94... Leta 1996 sem pa že gledal, kako lokalna barabca ne j..e prošenj policista, naj se ustavi... :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je bilo še leta 1993 ali 94... Leta 1996 sem pa že gledal, kako lokalna barabca ne j..e prošenj policista, naj se ustavi... :klicaj:

Sej se je že prej našel kak tak frajer a je potem bolj tenko piskal ko so ga meli na piki. Sčasoma so mulci dobili (pre)več pravic in jih s pridom začeli zlorabljati pa je šlo vse po gobe... nažalost

Danes ne samo nezanemarljiv del mladine tudi marsikateri starš nuca par krepko vzgojnih. Današnji moto je ker te ne bom po buči te bom pa po denarnici .... če se mi bo dalo in te zalotim seveda...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem se pa po dolgem času počutil prav ogroženega na cesti, ker so se me eni trije patroni prav lotli. Proti 21h je že bilo na MB obvoznici, en frajer z BMWjem cabriem se mi je trudil pokazat, da je 3m varnostne razdalje dovolj, en obritoglavec v rumenem miniju je vozil cikcak okrog mene, en "precej zagorel gospodič" v touranu brez luči pa se mi je zaganjal enkrat po levi, drugič po desni.. Gužva pa taka, da znebit se jih pa tudi nisem mogel. Pa kaj je z enimi, agresivni in tako uživajo, ko nekoga nemočnega v nevarnost spravljajo.

Se je kaki dve uri pred tem za mano vozil proti Konjicam en tujec, se mi zdi, da Srb. Povsem brez varnostne razdalje, pred mano 2 avta in šleper, sem mu pokazal z roko, naj drži malo razdalje, je brez problema takoj povečal razdaljo in jo držal naslednjih par kilometrov, dokler se nisem odcepil z glavne ceste. Svaka čast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mz pa pajkica a sta se pol pojahala ? pomoje ja ker je zdej mir... :P

Čak mal, da pokadeta do konca. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se pa po dolgem času počutil prav ogroženega na cesti, ker so se me eni trije patroni prav lotli. Proti 21h je že bilo na MB obvoznici, en frajer z BMWjem cabriem se mi je trudil pokazat, da je 3m varnostne razdalje dovolj, en obritoglavec v rumenem miniju je vozil cikcak okrog mene, en "precej zagorel gospodič" v touranu brez luči pa se mi je zaganjal enkrat po levi, drugič po desni.. Gužva pa taka, da znebit se jih pa tudi nisem mogel. Pa kaj je z enimi, agresivni in tako uživajo, ko nekoga nemočnega v nevarnost spravljajo.

Se je kaki dve uri pred tem za mano vozil proti Konjicam en tujec, se mi zdi, da Srb. Povsem brez varnostne razdalje, pred mano 2 avta in šleper, sem mu pokazal z roko, naj drži malo razdalje, je brez problema takoj povečal razdaljo in jo držal naslednjih par kilometrov, dokler se nisem odcepil z glavne ceste. Svaka čast!

na desni pas bi se umaknil, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se, samo tudi oni niso mogli naprej, ker je bilo precej prometa. V gužvi sem se znašel ob 3 agresivnih voznikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit da so bli dami, kmet in pik :D

joke... Lej vcasih mors met prou sreco da prides ziv domu pa tud ce se tako pazis...

vceri sem obvozu 2 crknena macka... na enem ovinku sem naletel na skipan pesek ki ga je blo pol prikolce cez cel vozni pas pa ni noben pospravu do noci... tud polno lesenih kock ki jim letijo dol iz kamionov od vaških žag ne pobirajo... boli jih kurac... tud pomisle nobedn nc.. ceb se kj naredl bi pa debel gledal

Na AC pa kot si napisal... ceste dobre in ravne... so pa vmes norci ki ti nrdijo se vecjo pizdarijo pa loh se tako pazis... pol pa dej

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja...saj vedno se najde kdo, ki ti malo streže po življenju, ampak običajno gre za premalo previdnosti, malo bolj dinamično vožnjo, ali pa nespretno vključevanje v promet, kar človek še nekako razume..tile trije so bili pa ko na ruskih dash kamerah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvoznca??????,treba usako sekundo bit prpravljen na svašta.Na avtocest je pa frtik,če nimaš,te lahk povozjo vsak moment.Če ga sam ne usereš,te lahk pa kej zbije,zadane,al pa naletiš na kej.Splet okoliščin je lahk nesrečen.Pr men je že bil,pa je šlu skus.Trkam!

Dons se je pr nes en razlepu kr grdu.Vzrok sploh ni važn,poba jo je pa dobr fasu praujo.

Ma grdu je ratal.Sej učas smo se tud "razletaval",sam smo mel srečo očitno-----sam buh ve.

Ceste so pa itak frtik.Dons ne veš al boš preživu, še če se strogo omejitev in predpisov držiš.

Dolenjska je men nesrečna čist,Tam ne veš al te bo s traktorjem,kamionom,mal kdaj sam usereš,sam je pa vedno opasno brrrrrrrr,me ker strese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem koncu je kar solidna cesta. Ni super, tolko zanič kot nekateri hočejo reči pa sploh ni. Pejte na Koroško pa je moč po cesti prebrat celo svetovno literaturo po brail metodi, Traktorjev bolj malo (povsem enako nevarni kot drugje večinoma konkretno opremljeni z Malavzijskim Vinkotom) a je treba ponje ponavadi v kake rovte. Ko je sezona vina pa raje parkiraj motor. Problem so klasični vozniki. Mladina (večinoma, a ne ekskluzivno) čačka telefone, sveži in manj sveži vozniki nežnejšega spola so pogosto pod vplivom miljonov nepomebnih problemov in namenijo 0,05% pozornosti vožnji ki pa je ponavadi že bolj švoh sorte (izjeme seveda so). Nato nastopijo naši ljubi Barilla sosedi ki si razlagajo CPP po svoje (tržačani nasploh) smerokazi so okrasne narave in raje ne uporabljat le teh ker lahko pregori žarnica. Tradicionalno NE čistijo snega iz streh (letos bom kupil 140dB trobljo pa naj jih infarkt ko jih vidim, samo da se mi ne sproži plaz pol... :hmm: ) in na koncu še predlanska pridobitev new entry invazija hrvatov s PU (dolgoletna tradicija pravi naj bi pomenilo Pazi Ubojica) na tablicah. 1/2 je res slabih voznikov tile PU pa so za bežat stran. Ter na koncu pa kategorija torpedo brez refleksov nonoti in nonice (dediji pa bice) s pogledom izpod volana ki ne štekajo več nič, refleksov že zdavnaj ni, poznavanje cpp je porazno oz. imajo vsi isti izgovor: Počasi pa bo ziher varno... in pol se ljudje sprašujejo odkod vse nesreče. Glavnina je ITA porekla imamo pa seveda tudi lokalne heroje.

 

2 dni nazaj naletel na kandidata za odvzem vozniške (ki bi se moral zgodit že kako desetletje nazaj) ki je z nerodnim zavijanjem suvereno butnil pri 40km/h v bankino s 12+cm pločnikom rdeče belo oabarvanim tako, da "nisam video" nebi šel skozi. Ker je bil moment zajeten je nato pirotehniško spilil pol podvozja medtem pa je bilo zanimivo videti da se levi kolesi niso dotikali asfalta. Nato je še sledil grob pristanek na vse 4 a ker je bil pločnik če vedno12+ je prijel za blatnik in ga lepo polomil in delno odtrgal. Pacient v avtu pa je lepo suvereno odepljal proti Kopru pomožnosti šel po solatko na tržnico (kjer mu koprske branjevke (ne vse) prodajajo domačo solatko bio z njenega vrtka ki jo je kupila 3 ure prej na tržnici v trstu za pol manj). Ko se vrne do avta pa prijavi vandalizem policiji in še kaj zraven.

 

Danes je pomoje težje preživet na cesti kot 20 let nazaj. 2-3x več vozil in visoka raztresenost voznikov.

Moja grobo ocenjena statistika povprečnega tedna (5x 61Km) je:

1-2x grobo izsiljevanja prednosti

veliko blagih izsiljevanj

3-5 x gnilia situcija zaradi neuporabe smerkokazov (sem pač zelo previden in to nekako pričakujem a za koga bi bila to tragedija lahko)

0,25x kaka divja scena (vožnja po nasprotnem pasu, nepravilno vključevanje kjer ceste sploh ni in še kak drug biser)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni čelade ni nerodno imeti na glavi, vendar se z mojim skuterjem na cesti vseeno počutim zelooo nesigurno, predvsem tam, kjer je cesta ozka in ovinkasta, ker se s svojimi 25 km/h resnično počutim kot ovira  v prometu ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!