Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Malo slabo je napisano, ampak če nekdo pred tabo zapelje v krožišče ( prednost ima tisti ki je v krožišču) se zaletiš v levi bok Avta ko ti je izsilil prednost.

Delajo pa kar nekaj zmede taljani v krožiščih, videl ženko so se uatavili in gledali tablo v koržišču ali pa vrgli v rikverc namesro bi šli še pol majhnega kroga naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.dolenjskanews.com/v-tragediji-pri-medvedjeku-umrl-nekdanji-olimpijec/

Take bi bilo treba spravit s ceste!

Sem se peljal mimo in sem samo vesel, da se nisem prej odpravil od doma z motorjem, ker se moje vožnje pogosto začnejo na tem odseku ceste.

Popravljeno . Popravil deyo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj doleti takega kekca?

Najbrž še enkrat izpit delat pa malo poslušat sodnika pa še par evrčkov kazni?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet en *****, ki filme gleda med vožnjo šleperja http://www.zurnal24.si/policija-se-naprej-isce-voznika-petrolove-cisterne-clanek-253294

 

mobiteli, tablice - največje prekletstvo na naših cestah - poleg alkohola

lahk je, lahko ni, vendar kar jaz vem je na AC prepovedano vsakršno ustavljanje ali vožnja v nasprotni smeri, in vsaj kar je iz slik razvidno so Romuni stali na počasnem pasu, kar pa te kaj hitro lahko preseneti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet en *****, ki filme gleda med vožnjo šleperja http://www.zurnal24.si/policija-se-naprej-isce-voznika-petrolove-cisterne-clanek-253294

 

mobiteli, tablice - največje prekletstvo na naših cestah - poleg alkohola

Mal bolj polahko!! Ta zagotovo ni gledal filmov. Mi lahko verjameš.

Je pa moj skorajan in ga poznam že precej let. :(

 

Pa če so zate mobiteli in tablice poleg alkohola največje prekletstvo cest, potem nisi veliko na cesti, žal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bi kr tovornjakarja zlickal....ker je ziv al kva? Romuni skos serjejo po cestah, pa pocno kar jih je volja, pol se pa tak drek zgodi, so pa drugi krivi? Ce nebi stal tam, jih nebi zgazil. Pa ce nebi sanjal, bi jih obsel verjetno. Bi jih pa slej ko prej nekdo drug nabil, pa bi blo se vec mrtvih. Sanjaci so na cest....pa je tko k je. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, če bi počakali..da se vsaj približno ugotovijo DEJSTVA?

Popravljeno . Popravil Fritz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......Romuni skos serjejo po cestah, pa pocno kar jih je volja.......

 

Se pravi Romune lahko gazimo kolikor nam pase, ker je med njimi vec crnih ovc kot med ostalimi? Fajn, si grem motorko namontirat na moped pol pa se gremo Mad Max-a. Kaj pride za Romuni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi Romune lahko gazimo kolikor nam pase, ker je med njimi vec crnih ovc kot med ostalimi? Fajn, si grem motorko namontirat na moped pol pa se gremo Mad Max-a. Kaj pride za Romuni?

Ah pusti romune začni s politiki 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bi kr tovornjakarja zlickal....ker je ziv al kva? Romuni skos serjejo po cestah, pa pocno kar jih je volja, pol se pa tak drek zgodi, so pa drugi krivi? Ce nebi stal tam, jih nebi zgazil. Pa ce nebi sanjal, bi jih obsel verjetno. Bi jih pa slej ko prej nekdo drug nabil, pa bi blo se vec mrtvih. Sanjaci so na cest....pa je tko k je. :BUA:

 

Najbrž vnaprej veš, da ti bo avto odpovedal kajne :BUA:  idiots, idiots everywhere :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti avto odpove, das klincev trikotnik na mesto in se odstranis iz avta...ker ce si normalen, ves da se lahko zgodi, kar se je zgodil. Tko da ja...idiots everywhere....prevec njih.

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet seka po motoristih... :(

 

VELENJE
Ob 16.41 sta na Celjski cesti v Velenju trčila motorno kolo in osebno vozilo. Posredovali so gasilci PGD Velenje, ki so zavarovali kraj nesreče in nudili pomoč reševalcem NMP Velenje pri oskrbi ponesrečenega motorista, ki je na kraju nesreče podlegel poškodbam.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, če bi počakali..da se vsaj približno ugotovijo DEJSTVA?

ja...še policija ugotavlja dejstva, ravno danes izjava policijske piarovke...domnevno je vozil neprilagojeno...fak domnevno mam jaz cel metr dolgega...ampak novinarji pa nardijo pizdarijo z odmevnimi naslovi, pa še policija, ki joče in menca, brez konkretnih dejstev. 

V končni fazi se je tiplu lahko tudi samo sfuzlalo, ko je videl, kaj je nastalo na cesti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ti avto odpove, das klincev trikotnik na mesto in se odstranis iz avta...ker ce si normalen, ves da se lahko zgodi, kar se je zgodil. Tko da ja...idiots everywhere....prevec njih.

 

Kaj pa če se je zgodilo par sekund pred nesrečo? Ne veš tega, ne ti, ne jaz in nihče tega ne ve. Obsojanje samo zaradi nacije :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obsojanje na podlagi tega kar vidimo na cesti.....kaksne nacije neki. Briga mene cigav je, ce je butl je butl. :BUA:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bolj polahko!! Ta zagotovo ni gledal filmov. Mi lahko verjameš.

Je pa moj skorajan in ga poznam že precej let. :(

 

Pa če so zate mobiteli in tablice poleg alkohola največje prekletstvo cest, potem nisi veliko na cesti, žal.

Potem pa daj ti eno logično razlago, zakaj se je na pregledni cesti zabil v dva stoječa avtomobila. Ni važno, če se tam ne bi smela ustaviti, še manj je važno, če sta Romuna - kakšna rasistična izjava...

In ja, dovolj sem na cestah, da vidim sranje, ki ga počnejo vozniki med vožnjo in profesionalci niso nobena izjema.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem si pa ti logično sklepal, da je gledal film? @romanno človeka pozna, kar pomeni da ne govori nekaj na pamet! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...še policija ugotavlja dejstva, ravno danes izjava policijske piarovke...domnevno je vozil neprilagojeno...fak domnevno mam jaz cel metr dolgega...ampak novinarji pa nardijo pizdarijo z odmevnimi naslovi, pa še policija, ki joče in menca, brez konkretnih dejstev.

V končni fazi se je tiplu lahko tudi samo sfuzlalo, ko je videl, kaj je nastalo na cesti...

Neprilagojena hitrost kamjonista je uradna razlaga celih 82 km/h namesto 80. Bogi se en postanek prej dobro usral in bil prelahek pa letel cela 2 km/h več :-D

Noben ni pomislil na to da kaj če je blo v tistem trenutku vozniku kaj slabo ?

Kaj če sta tista dva avta zapeljala malo pred njega in ustavla ?

Nekateri ne razločijo varne razdalje bremzanja za avto in kamijon.

Popravljeno . Popravil jany
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tujci prevsem tisti, ki imajo za sabo dolgo pot počnejo marsikaj zanimivo nemogočega na Ac. Sem imel primer, ko se je tip ustavil na voznem pasu, verjemte da preseneti človeka. Pa sva nabasala skupaj. Njegov izgovor: falil je izhod, pa ni vedu kaj naedit, pa se je ustavil. Na voznem pasu.....aja pa vsak je kril svojo škodo..

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dami34 Kriva sta bila oba - on ne bi smel ustavit na voznem pasu, ti bi moral ... no, prav tako ustavit izza njega ali ga obvozit. :D Policija temu reče neprilagojena hitrost voznim razmeram, beri, danes bo sončno vreme z možnostjo stoječih telebanov na cesti.  :closedeyes:

 

Zelo pomaga primerna varnostna razdalja, predvidevanje, defenzivna vožnja ... vendar ko ti nasproti prileti cestni projektil vse to bolj malo pomeni. Sem že doživel na avtocesti, je mimo mene en pihnil, kot da ni nič. Če sva šla oba 130 km/h je to skupno 260 km/h razlike ... Preden dojameš, da model nima dolgih luči, ampak je dejansko na tvoji strani ograje je v slabi sekundi že mimo tebe, ti pa imaš črtico na gatah in pretehtuješ svoje življenjske odločitve.  Tudi tisti, ki prehitevajo v škarje niso prijetna izjema.  :BUA:

 

Kar se tiče pa voznika cisterne, je res dobro vprašanje (za)kaj je spregledal, če so stala 3 vozila na pasu, katere je oplazil. Verjetno mu je bil pogled na zmečkan avtomobil z mlado družino preveč in je pobegnil s prizorišča, kdo mu bi lahko zameril.  :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Potem pa daj ti eno logično razlago, zakaj se je na pregledni cesti zabil v dva stoječa avtomobila. 

 

Nepričakovana situacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!