Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Moč motorja pa hitrost vožnje nimata neposredne korelacije. Tam od ene 20 KM gor, je vse konkretno prehitro za na navadno cesto in z malo truda bp doseže max hitrost dovoljeno za na AC. Je šla 250L tud 130. Kak RC390/Duke390 pa leti, da je joj. Pa je kr fino pod 50KM. 125 2T premore kakih 30KM na zadnjem kolesu... pa spet leti prek 130. Se pravi vsi na Tomose, da ne bomo objestni by design?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Ti si obsodil, da je dokazovanje, jaz pa govorim o vožnji po pravilih in nobenem dirkanju.

so ljudje, ki imajo svoj ritem, kar je manj nevarno in so ljudje ki povzamejo ritem prvega, pa so žal premalo iskušeni. potem se zgodi pogled v ograjo, ali strah pred nagibom in so maline. Sem že videl.

sploh totalnega začetnika res ni fajn dati na drugo mesto, dokler ne spoznaš njegove vožnje. sicer pa kakor komu. delajte po svoje.

:lol1:jz nisem povzemal noben ritem , pa je bil pogled ......če voziš ti prvi sem vedno varen :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

:lol1:jz nisem povzemal noben ritem , pa je bil pogled ......če voziš ti prvi sem vedno varen :OK:

doker te uspem lovit sem varen, pol k pa zgineš, ja pol sm pa mal manj varn :blush:

ps. še vedno se najraj s tabo vozim, pa četudi si na trajektu :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

doker te uspem lovit sem varen, pol k pa zgineš, ja pol sm pa mal manj varn :blush:

ps. še vedno se najraj s tabo vozim, pa četudi si na trajektu :P

 

Zato se moramo draslati s prijateljem,ki mu zaupamo!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kitekatus pravi:

Borutt,Dami in Kmet,vas tri bi bilo treba dat v ring,tko,mal za rekreacijo,maus pa sudja in to:DDD

Jz sm za!

pred 2 urami, luxsa pravi:

Kar se voznje v skupini tice je to za slovenclne mision impossible,usak hoce met najdaljsga.:kva2:

Sej veš ,eni zaspijo pa se vozijo za smrdljivim kamionom 60km .....;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Jz sm za!

Ne bi blo fer...mislim,da se z damijom preveč zastopita...in če bi še kako kazen med potjo tja dobila se ne bi lepo končalo!hehe

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi sem jaz grozno nevarna, ker sem izbrala motor s 100KM namesto 40-80. Seveda sem ga izbrala zaradi premajhnih jošk, ne pa zato, ker ima takšen motor ponavadi boljše zavore, ABS, pa recimo upside-down vilice.. Pa seveda zato, ker teh 100 konjičkov pokaže šele pri 12k obratih, kjer se seveda zadržujem v vsakem ovinku. Poleg tega delam napake in vozim preko svojih začetniških zmožnosti, ker ne vozim z dolgoletnimi prijatelji, ampak s kom, ki ga slučajno na forumu spoznam.

A vi to resno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

in to v blatni ring......:grupni:

Packa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Motorist je umrl zaradi prehitrega in pijanega voznika audija

http://www.vecer.com/podil-se-je-za-enim-motoristom-trcil-v-drugega-6256293

Tragediji, ki se je včeraj zgodila na glavni cesti med Dravogradom in Mariborom, pri hidroelektrarni Fala, je botrovala prehitra vožnja pod vplivom alkohola. Povzročitelj nesreče je po naših podatkih 26-letni Marko Sluga iz Selnice ob Dravi. Z audijem je trčil v 50-letnega motorista Franca Matjašiča. Izkušenega motorista, ki za nesrečo ni bil kriv, je ob trčenju vrglo z motorja. Bil je na mestu mrtev, motor pa je zgorel.

Policisti so zoper povzročitelja nesreče odredili preizkus alkoholiziranosti in izkazalo se je, da za volanom ni bil trezen. Kot smo izvedeli neuradno, je rezultat alkotesta pokazal, da je imel 26-letnik v organizmu 0.36 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka. Od očividcev nesreče pa smo izvedeli, da je vozil precej divje, preden ga je zaradi prehitre vožnje zaneslo na nasprotni pas, po katerem je nič hudega sluteč z motorjem pripeljal Matjašič, naj bi se bil Sluga po podil za nekim drugim motoristom. Anita Kovačič iz mariborske policije je sporočila, da je motorist letos že peta smrtna žrtev prometnih nesreč na območju Policijske uprave Maribor. Policisti bodo povzročitelja nesreče kazensko ovadili. Včeraj so sporočili, da ga bodo ovadili zaradi povzročitve prometne nesreče iz malomarnosti, za kar je v primeru smrtnega izida predpisana kazen do osem let zapora.

Zdaj ugotovim da sem Franca poznal,saj je prejšnje leto prišel pogledat moj motor,takrat še ni imel izpita,torej ni bil izkušen,kar ne spreminja dejstev.Tega Slugo bi prej moral poznat,saj je iz mojih koncev doma,ampak je premlad da bi ga. Zapodil se je za enim motoristom kar tako,saj smo to že skoraj vsi doživeli in naredil sranje,ki ga bo zaznamovalo za cel lajf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, lucif3rka said:

Se pravi sem jaz grozno nevarna, ker sem izbrala motor s 100KM namesto 40-80....

  • Deleting pusištrajfn at 86%.... pove veliko. Počakaj da Snecer komentira :D.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, lucif3rka pravi:

Se pravi sem jaz grozno nevarna, ker sem izbrala motor s 100KM namesto 40-80. Seveda sem ga izbrala zaradi premajhnih jošk, ne pa zato, ker ima takšen motor ponavadi boljše zavore, ABS, pa recimo upside-down vilice.. Pa seveda zato, ker teh 100 konjičkov pokaže šele pri 12k obratih, kjer se seveda zadržujem v vsakem ovinku. Poleg tega delam napake in vozim preko svojih začetniških zmožnosti, ker ne vozim z dolgoletnimi prijatelji, ampak s kom, ki ga slučajno na forumu spoznam.

A vi to resno?

Glede konjev...vsak si kupi kar misli,da zanj primerno in mu všeč!

Vozil okoli...jz raje sam kot s kom nepoznanim!Recimo Mausa spoznal se videla fajn dedi,frips,raf,brumen,dukemb,galus...fajn tipi za pijačo spit in kako rečt! Na kakšen izlet pa nikoli nismo šli...pač tudi,če bi blo govora jaz ne bi šel!Pač jz moram osebi na drugem motorju zaupat!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

ne ne. jaz že razumem, kaj si mi hotel povedati.

Vprašanje ne leti nate osebno, ampak na splošno, zakaj nekateri tako poveličujejo hitrost in jo jemljejo kot merilo za znanje in če se voziš po omejitvah si pol mona, ki ne obvlada motorja. V tem grmu tiči zajec.

Rezultat iskanja slik za rofl

Takih ne more biti veliko ,dej izpostavi jih in vprašaj ,ti bodo odgovorili ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, XTR said:
  • Deleting pusištrajfn at 86%.... pove veliko. Počakaj da Snecer komentira :D.

Točno sem vedela, da se bo nekdo v tole utaknil. Sej ne, da je napis bolj provokacija kot karkoli drugega... ;)  S tem, da je številka izbrana izključno zato, ker je to moj letnik rojstva :)

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, lucif3rka pravi:

Se pravi sem jaz grozno nevarna, ker sem izbrala motor s 100KM namesto 40-80. Seveda sem ga izbrala zaradi premajhnih jošk, ne pa zato, ker ima takšen motor ponavadi boljše zavore, ABS, pa recimo upside-down vilice.. Pa seveda zato, ker teh 100 konjičkov pokaže šele pri 12k obratih, kjer se seveda zadržujem v vsakem ovinku. Poleg tega delam napake in vozim preko svojih začetniških zmožnosti, ker ne vozim z dolgoletnimi prijatelji, ampak s kom, ki ga slučajno na forumu spoznam.

A vi to resno?

a k si bla z mano .. si bila ogrožena, ker sem se s SS raketo s tabo vozu :eek:

:jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

 

12042823_10204946386521874_8354061043050555126_n.jpg

Spet se razburjaš, zaradi česar ne zmoreš razumeti napisanega.

Ti si bil prijavljen in jaz sem bil poslan, da te najdem in kaznujem. Ampak smo rešili drugače, kajne. Pa še zastaralo je. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Glede konjev...vsak si kupi kar misli,da zanj primerno in mu všeč!

Vozil okoli...jz raje sam kot s kom nepoznanim!Recimo Mausa spoznal se videla fajn dedi,frips,raf,brumen,dukemb,galus...fajn tipi za pijačo spit in kako rečt! Na kakšen izlet pa nikoli nismo šli...pač tudi,če bi blo govora jaz ne bi šel!Pač jz moram osebi na drugem motorju zaupat!

vsaj za kufe si parkrat dau :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

vsaj za kufe si parkrat dau :jezik: 

 

Z veseljem še kdaj! Upam,da čimprej,da vidim novo ninjo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, lucif3rka pravi:

Se pravi sem jaz grozno nevarna, ker sem izbrala motor s 100KM namesto 40-80. Seveda sem ga izbrala zaradi premajhnih jošk, ne pa zato, ker ima takšen motor ponavadi boljše zavore, ABS, pa recimo upside-down vilice.. Pa seveda zato, ker teh 100 konjičkov pokaže šele pri 12k obratih, kjer se seveda zadržujem v vsakem ovinku. Poleg tega delam napake in vozim preko svojih začetniških zmožnosti, ker ne vozim z dolgoletnimi prijatelji, ampak s kom, ki ga slučajno na forumu spoznam.

A vi to resno?

neki moram popravit tvojo izjavo in sicer, nikol, pa res nikol ne smeš napisat pa verjet, da:

so joški premajhni!!!

Joški so zakon, bilokteri, bilokakšni, sam da so ženski. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, maus said:

a k si bla z mano .. si bila ogrožena, ker sem se s SS raketo s tabo vozu :eek:

:jezik: 

Misliš reč pred mano? In to dve SS raketi, še vrstnega reda za skupino nismo upoštevali :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Misliš reč pred mano? In to dve SS raketi, še vrstnega reda za skupino nismo upoštevali :eek:

bejžu sm pred tabo .. ampak ne ... baba kr za nami .. skoz :huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

bejžu sm pred tabo .. ampak ne ... baba kr za nami .. skoz :huh: 

Glede nato,da bla baba zadaj bi se pa predal...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

neki moram popravit tvojo izjavo in sicer, nikol, pa res nikol ne smeš napisat pa verjet, da:

so joški premajhni!!!

Joški so zakon, bilokteri, bilokakšni, sam da so ženski. :P

Očitno ni blo dovolj jasno... A drugič dodam //sarcasm off? Ker če bi kakšno besedo uporabla za kakršenkoli del mene, to definitivno ne bi bla beseda "majhno"  :lol1: (vključno z motorjem pod mano :P)

2 minutes ago, maus said:

bejžu sm pred tabo .. ampak ne ... baba kr za nami .. skoz :huh: 

Če si pa reku da boš kawo plačal, ni take šanse za spustit iz rok :cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Borutt pravi:

Marsikdo je razumel moj zapis. In, če si v mojem zapisu prepoznal samega sebe, ti jaz ne morem pomagati. Kajti, napisal sem, da je voznik nevaren in ne konji. Nikjer pa nisem omenil Damija. Kako si se našel?

Prekratkega imajo tisti z veliko konji. Z nečim morajo nadomestiti primanjkljaj. 

Eni to nadomeščajo tako , ti pa za avtom .......spet zavajaš , kaj ti pa treba športna različica ......mogoče prekratek , ali pa primankljaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, lucif3rka pravi:

Se pravi sem jaz grozno nevarna, ker sem izbrala motor s 100KM namesto 40-80. Seveda sem ga izbrala zaradi premajhnih jošk, ne pa zato, ker ima takšen motor ponavadi boljše zavore, ABS, pa recimo upside-down vilice.. Pa seveda zato, ker teh 100 konjičkov pokaže šele pri 12k obratih, kjer se seveda zadržujem v vsakem ovinku. Poleg tega delam napake in vozim preko svojih začetniških zmožnosti, ker ne vozim z dolgoletnimi prijatelji, ampak s kom, ki ga slučajno na forumu spoznam.

A vi to resno?

Verjetno že veš, da se vozi z navorom in ne s konji. Navor je moč motorja. 

Se pa spomnim nekoga, ki je rekel, da ima novi Gees premalo konjev zanj. Očitno lovi Rossija po stezi. 

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Eni to nadomeščajo tako , ti pa za avtom .......spet zavajaš , kaj ti pa treba športna različica ......mogoče prekratek , ali pa primankljaj ?

Fiesta je majhen avto. Tisti z velikimi avti imajo majhnega :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Quest
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!