Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Spet nekaj zavajaš. Mene nihče ne fila z nekimi informacijami. Jaz sam vidim, kako motoristi vozijo in, kako se obnašajo. 

In obnašajo se tako, kot, da so na dirki in je cela cesta njihova. Poleg tega mislijo, da so nesmrtni. Ko bodo sami pri sebi razčistili, da cesta ni dirkališče in, da na cesti nisi nikoli sam, se jim ne bodo več dogajala izsiljevanja in ostale nepotrebne ter neprijetne stvari. In to velja tudi zate. 

In ne mešaj prekoračitev omejitve s prehitro vožnjo oziroma s tisto definicijo, da hitrosti vožnje ni prilagodil ... Ker, če bi veljala tvoja teorija o neprekoračitvi omejitve v prometni nesreči, bi se ti po planinskih ridah peljal 90 km/h. Tako se pa skozi ovinke pelješ veliko počasneje, ker hitreje ne moreš. Razumeš sedaj, kaj pomeni prilagoditi hitrost vožnje?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ker, če bi veljala tvoja teorija o neprekoračitvi omejitve v prometni nesreči, bi se ti po planinskih ridah peljal 90 km/h. Tako se pa skozi ovinke pelješ veliko počasneje, ker hitreje ne moreš. Razumeš sedaj, kaj pomeni prilagoditi hitrost vožnje?

če ste vi na ridah se clo pelejo prepočasi .. zarad tega se tut pada, mar ne :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, maus pravi:

če ste vi na ridah se clo pelejo prepočasi .. zarad tega se tut pada, mar ne :huh: 

Ja. Noter v ovinek se zvrnejo :lol1:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Spet nekaj zavajaš. Mene nihče ne fila z nekimi informacijami. Jaz sam vidim, kako motoristi vozijo in, kako se obnašajo. 

In obnašajo se tako, kot, da so na dirki in je cela cesta njihova. Poleg tega mislijo, da so nesmrtni. Ko bodo sami pri sebi razčistili, da cesta ni dirkališče in, da na cesti nisi nikoli sam, se jim ne bodo več dogajala izsiljevanja in ostale nepotrebne ter neprijetne stvari. In to velja tudi zate. 

In ne mešaj prekoračitev omejitve s prehitro vožnjo oziroma s tisto definicijo, da hitrosti vožnje ni prilagodil ... Ker, če bi veljala tvoja teorija o neprekoračitvi omejitve v prometni nesreči, bi se ti po planinskih ridah peljal 90 km/h. Tako se pa skozi ovinke pelješ veliko počasneje, ker hitreje ne moreš. Razumeš sedaj, kaj pomeni prilagoditi hitrost vožnje?

aha...hvala za pojasnila, kok sm čorav, k tega ne ukapiram.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Ja. Noter v ovinek se zvrnejo :lol1:.

ja .. sm opazu, da so komi zvozil ovinek, čeprau sem biu na haubi :P

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

aha...hvala za pojasnila, kok sm čorav, k tega ne ukapiram.

 

ćoro :lol1: ... ukapira se z možgani ne z ući :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

ja .. sm opazu, da so komi zvozil ovinek, čeprau sem biu na haubi :P

ćoro :lol1: ... ukapira se z možgani ne z ući :P

 

kaj me šališ, sicer maš pa prav, prepočasna vožna skoz uvinek povzroči, da je centripetalna sila večja od centrifugalne in lahko padeš not v uvinek in to je nevarno. :P

Zato mam jz vedno probleme, ko se sit vračam z jadranke prot domu k me not uleče. :( In to vse zarad počasne vožnje.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

kaj me šališ, sicer maš pa prav, prepočasna vožna skoz uvinek povzroči, da je centripetalna sila večja od centrifugalne in lahko padeš not v uvinek in to je nevarno. :P

Zato mam jz vedno probleme, ko se sit vračam z jadranke prot domu k me not uleče. :( In to vse zarad počasne vožnje.

 

zato pa mam js drsnike .. se prepočas peljem, me prevaga in se naslonim na drsnik .. sj zato pa so drsniki na kolenih, mar ne :huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

zato pa mam js drsnike .. se prepočas peljem, me prevaga in se naslonim na drsnik .. sj zato pa so drsniki na kolenih, mar ne :huh: 

lagauc, drsnike maš, k včasih mau zaspiš (od starosti) pol pa dol padeš, pa mau poiskriš, pol se zbudiš in nazaj gor zvlečeš. Še dobro da toj konj zna sam domov :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

lagauc, drsnike maš, k včasih mau zaspiš (od starosti) pol pa dol padeš, pa mau poiskriš, pol se zbudiš in nazaj gor zvlečeš. Še dobro da toj konj zna sam domov :ras:

ok .. to je tut res .. ampak .. od padanja u ovinek zaradi premajhne hitrosti tut ... tko :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Spet nekaj zavajaš. Mene nihče ne fila z nekimi informacijami. Jaz sam vidim, kako motoristi vozijo in, kako se obnašajo. 

In obnašajo se tako, kot, da so na dirki in je cela cesta njihova. Poleg tega mislijo, da so nesmrtni. Ko bodo sami pri sebi razčistili, da cesta ni dirkališče in, da na cesti nisi nikoli sam, se jim ne bodo več dogajala izsiljevanja in ostale nepotrebne ter neprijetne stvari. In to velja tudi zate. 

In ne mešaj prekoračitev omejitve s prehitro vožnjo oziroma s tisto definicijo, da hitrosti vožnje ni prilagodil ... Ker, če bi veljala tvoja teorija o neprekoračitvi omejitve v prometni nesreči, bi se ti po planinskih ridah peljal 90 km/h. Tako se pa skozi ovinke pelješ veliko počasneje, ker hitreje ne moreš. Razumeš sedaj, kaj pomeni prilagoditi hitrost vožnje?

Spet razumes na polovico dovolj si pameten, da bi moral  razumet kaj je dami hotel s tem povedat (nikjer ni napisal da hitros ni eden o vzroka za nesrece) ce pa nisi zaprosi za pojasnilo vidim pa, da si razumel po policajsko ali v elektronskem jeziku razumel si diigitalno (da razumes kaj je digitalno 1 ali 0 ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, exclan pravi:

Spet razumes na polovico dovolj si pameten, da bi moral  razumet kaj je dami hotel s tem povedat (nikjer ni napisal da hitros ni eden o vzroka za nesrece) ce pa nisi zaprosi za pojasnilo vidim pa, da si razumel po policajsko ali v elektronskem jeziku razumel si diigitalno (da razumes kaj je digitalno 1 ali 0 ).

Ker vidim, da ne razumeš, bom počasi napisal; hitra in prehitra vožnja je pri motoristih zelo velik problem.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Ker vidim, da ne razumeš, bom počasi napisal; hitra in prehitra vožnja je pri motoristih zelo velik problem.  

sm čist počasi prebral, tok počasi, da je hitra vožnja postala počasnejša. Še mal bom mencal s prebiranjem, pa se bo skor ustavila. :D

sej, koneckoncev je tudi velikost motorista problem. V bistvu je več problemov, to hočem povedat, pa se vedno vse ustavi pri hitrosti....ampak kako se bom pol vozu, če bom čist pr miru bil? :blush:

Ful si me zmedu zdej.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, exclan pravi:

Spet razumes na polovico dovolj si pameten, da bi moral  razumet kaj je dami hotel s tem povedat (nikjer ni napisal da hitros ni eden o vzroka za nesrece) ce pa nisi zaprosi za pojasnilo vidim pa, da si razumel po policajsko ali v elektronskem jeziku razumel si diigitalno (da razumes kaj je digitalno 1 ali 0 ).

jest bi tud rabu enga advokata:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, gusar pravi:

jest bi tud rabu enga advokata:smoke:

vpraš Snecerja :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

vpraš Snecerja :P

 

....sej nima cajta.....ker isce primeren sporhet.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

exclan se mi zdi primernejši,saj če tebe uspešno zastopa more bit zelo dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Ker vidim, da ne razumeš, bom počasi napisal; hitra in prehitra vožnja je pri motoristih zelo velik problem.  

NE NE NEBOS lise prisu skozi zavajas da boli glava ozirom eskiviras bolje receno jaz zelo dobro razumem kaj je hotel dami povedat ti pa se naprej izogibaj kar drugi napisejo pocasi izgubljas smisel zakaj si tu ! (itak da ne bos razumel )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, jskrablin pravi:

:lol1:

:lol1::lol1:

Si se zmotil temo...to komplet absolutno Vic...pa kogarkoli si citiral !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Borutt said:

Ker vidim, da ne razumeš, bom počasi napisal; hitra in prehitra vožnja je pri motoristih zelo velik problem.  

Js sm tok pocas prebral, da sem sem se v ovinek zvrnu. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, exclan pravi:

NE NE NEBOS lise prisu skozi zavajas da boli glava ozirom eskiviras bolje receno jaz zelo dobro razumem kaj je hotel dami povedat ti pa se naprej izogibaj kar drugi napisejo pocasi izgubljas smisel zakaj si tu ! (itak da ne bos razumel )

Si prebral za seboj ? Če bi, bi ugotovil, da sam sebe ne razumeš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Ne razumes kaj ostali hocejo povedat ali povejo v svojih postih
  • Cesta ni samo 1 in 0 je tudi kaj vmes ( kar seveda ne razumes)
  • Odpri temo voznja po predpisih in zakonska dolocila
  • In zacni ze enkrat malo analogno razmisljat 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, gusar pravi:

exclan se mi zdi primernejši,saj če tebe uspešno zastopa more bit zelo dober

sam ni poceni, tok da boš vedu :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-prometni-nesreci-pri-kostanjevici-na-krki-umrl-motorist.html

:cry:

Nesreče v cestnem prometu
16.5.2017 19:00

KOSTANJEVICA NA KRKI
Ob 19.00 sta v kraju Globočiče pri Kostanjevici na Krki trčila motocikel in osebno vozilo. V nesreči se je motorist huje telesno poškodoval. Gasilci PGE Krško so pomagali reševalcem NMP ZD Krško pri oskrbi in reanimaciji poškodovanca in počistili cestišče. Motorist je podlegel poškodbam na kraju.

vir: http://spin.sos112.si/spin2/javno/

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 5. 2017 ob 12:46, DAMI34 pravi:

kar se janezek nauči, to janezek zna.

Jaz bi samo povedal, da je pravilno reklo: "Kar se Janezek nauči, to Janez zna." Poudarek je na tem, da v mladosti (Janezek -  majhen Janez) naučene/priučene stvari načeloma "drgnemo" v odraslo življenje (velik Janez). Je pa rek uporabljan za "lepo/dobro in grdo/slabo priučitev".

Sori za nabijanje v nabijalski temi, ampak tole se je tukaj že večkrat zapisalo narobe, pa sem želel samo malo razsvetlit zadevo.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • madrider
    • Vin
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!