Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 26 minutami, motolover pravi:

Zakaj bi se jaz ukvarjal z vašim delom? Vi ste zadolženi za odkrivanje kaznivih dejanj in sankcioniranje le teh. Ko si ravno omenil pamet: ni treba biti zelo pameten, da vidiš mulca na mopedu brez tablice, ga ustaviš ter opraviš delo za katerega si plačan. Sploh, če skupina teh mulcev sedi v lokalu, mopedi so pa parkirani poleg njih. Niti loviti jih ni treba. 

Si ravnokar dokazal, da imam prav. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Za kazen ne verjamem, kot ne verjamem za spogledovanje. Če si prevozil dvakrat črto, si dobil samo eno kazen. In ni bila 100€. Niti 200€ ni bila, da bi potem ti dobil polovičko 100€.

Mi ni dalo miru in sem preveril. Od poletja 2011 do poletja 2012 je bila kazen za polno črto 200€. Kmalu po sprejetju štirih novih zakonov so skoraj vse kazni znižali. Exclan je res dobil 200€ kazni oziroma 100€ polovičko. 

(1) Udeleženci cestnega prometa morajo ravnati v skladu z omejitvami, prepovedmi in obveznostmi, izraženimi s prometno signalizacijo. Tako morajo ravnati tudi tedaj, ko je to v nasprotju s prometnimi pravili. 

(2) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek udeleženec cestnega prometa, ki ravna v nasprotju z omejitvami, prepovedmi in obveznostmi, izraženimi s prometno signalizacijo, razen tistega, ki ravna v nasprotju s prometnim znakom za: 

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Mi ni dalo miru in sem preveril. Od poletja 2011 do poletja 2012 je bila kazen za polno črto 200€. Kmalu po sprejetju štirih novih zakonov so skoraj vse kazni znižali. Exclan je res dobil 200€ kazni oziroma 100€ polovičko. 

(1) Udeleženci cestnega prometa morajo ravnati v skladu z omejitvami, prepovedmi in obveznostmi, izraženimi s prometno signalizacijo. Tako morajo ravnati tudi tedaj, ko je to v nasprotju s prometnimi pravili. 

(2) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek udeleženec cestnega prometa, ki ravna v nasprotju z omejitvami, prepovedmi in obveznostmi, izraženimi s prometno signalizacijo, razen tistega, ki ravna v nasprotju s prometnim znakom za: 

...

če ne .. se ga pa sćeula ko se ga ujame :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

če ne .. se ga pa sćeula ko se ga ujame :P

 

 

Tudi, če ni kriv. Tako, za vsak slučaj :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Tudi, če ni kriv. Tako, za vsak slučaj :lol1:.

ja .. ampak sam une nad 170 cm ... na manjše se ne smete spraulat :huh:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

ja .. ampak sam une nad 170 cm ... na manjše se ne smete spraulat :huh:

 

Nč bat :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, motolover pravi:

Policaj ima vedno prav! 

 

 

IMG_20170508_222929_956.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je v tej temi veliko govora tudi o cestah, si je mogoče, zaradi prikaza tudi drugačnih dejstev, pogledati tudi to stran zgodbe ... 

http://siol.net/avtomoto/vozimo-pametno/zivljenje-na-avtocesti-zgodba-z-druge-strani-stozcev-video-440682

:ninja:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Borutt said:

Da ne boš preveč pameten. Beri.

(1) Vsakdo lahko naznani kaznivo dejanje, za katero se storilec preganja po uradni dolžnosti.

(2) Zakon določa, kdaj pomeni opustitev ovadbe kaznivega dejanja sama kaznivo dejanje.

Gre za prekrske.

15 hours ago, motolover said:

Zakaj bi se jaz ukvarjal z vašim delom? Vi ste zadolženi za odkrivanje kaznivih dejanj in sankcioniranje le teh. Ko si ravno omenil pamet: ni treba biti zelo pameten, da vidiš mulca na mopedu brez tablice, ga ustaviš ter opraviš delo za katerega si plačan. Sploh, če skupina teh mulcev sedi v lokalu, mopedi so pa parkirani poleg njih. Niti loviti jih ni treba. 

Posest neregistriranega vozila ni prekrsek ali kaznivo dejanje. Dokler so parkirani, niso v prekrsku.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

ker je v tej temi veliko govora tudi o cestah, si je mogoče, zaradi prikaza tudi drugačnih dejstev, pogledati tudi to stran zgodbe ... 

http://siol.net/avtomoto/vozimo-pametno/zivljenje-na-avtocesti-zgodba-z-druge-strani-stozcev-video-440682

:ninja:

 

Na cesti velika hitrost, za ograjo pa strupniki modrasov

:ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, VS800 pravi:

Na cesti velika hitrost, za ograjo pa strupniki modrasov

:ninja:

jp .. ni priporočljivo letet preko ograje u grmoule :huh: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Zok pravi:

Gre za prekrske.

Posest neregistriranega vozila ni prekrsek ali kaznivo dejanje. Dokler so parkirani, niso v prekrsku.

On trdi, da so ukradeni. Torej ne gre za prekršek.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

47 minutes ago, Borutt said:

On trdi, da so ukradeni. Torej ne gre za prekršek.

Veliko jih je. Lahko dokažeš obratno?

 

1 hour ago, Zok said:

Gre za prekrske.

Posest neregistriranega vozila ni prekrsek ali kaznivo dejanje. Dokler so parkirani, niso v prekrsku.

Policaj lahko pregleda dokumente motorja in povpraša o dokazilu o lastništvu, tudi če je samo parkiran. Na dnevniku so pred dnevi pametovali kako so zdaj že skoraj vsi registrirani in kako uspešni so v tem pogledu. Komu mečejo pesek v oči?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, motolover pravi:

Veliko jih je. Lahko dokažeš obratno?

 

Policaj lahko pregleda dokumente motorja in povpraša o dokazilu o lastništvu, tudi če je samo parkiran. Na dnevniku so pred dnevi pametovali kako so zdaj že skoraj vsi registrirani in kako uspešni so v tem pogledu. Komu mečejo pesek v oči?

Ti trdiš, da so moped ukradeni in ti trdiš, da bi moral opravljati policijsko delo, ko sem ti prilepil nekaj, kar se te tiče. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, motolover pravi:

Jaz nič ne trdim, na vas je, da preverite! In zakaj ne? 

Preberi svoj zapis in tisto, kar sem prilepil. Pa potem trdi še naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Jaz nič ne trdim, na vas je, da preverite! In zakaj ne? 

 

18301343_840337572783857_3060626737937628182_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Borutt pravi:

Tudi, če ni kriv. Tako, za vsak slučaj :lol1:.

Temu se reče preventiva :twak:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vir: http://spin.sos112.si/spin2/javno/ 

Nesreče v cestnem prometu
12.5.2017 10:55

NOVA GORICA
Ob 10.55 je na Vojkovi cesti v Novi Gorici tuji voznik motornega kolesa ob ustavljanju pred prehodom za pešce trčil v drugega motorista, padel in se poškodoval. Reševalci NMP ZD Nova Gorica so motorista oskrbeli in prepeljali na zdravljenje v Splošno bolnišnico v Šempetru pri Gorici. Gasilci JZ GRD GE Nova Gorica so zavarovali mesto nesreče in pomagali reševalcem pri oskrbi ponesrečenca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je to članek k res sodi v to temo, namreč

en motorist je drucga nabiu...in to na črno sivi cesti. :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

v bistvu je to članek k res sodi v to temo, namreč

en motorist je drucga nabiu...in to na črno sivi cesti. :P

 

zbriš ga :P

to se pogosto dogaja po naselju, ker se vozijo preblizu in brez pravilne formacije :huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

zbriš ga :P

to se pogosto dogaja po naselju, ker se vozijo preblizu in brez pravilne formacije :huh: 

al pa ko kure...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!