Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

14 minutes ago, motolover said:

Si kdaj preizkusil zavorno pot na svojem motorju pri 90km/h?

Krajsa pri puscici ko pri drekpumpi ali kakem drugem kupu zelezja.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, GO_Tomi said:

Po AC se ne vozim, onih cest na modro tablo je pa silno malo. 90 je max dovoljena hitrost izven naselja. Ni treba it 90, greš lahko manj.
Preden začne kdo moralizirat naj objasnim moje stališče do vozniškega izpita: s pristopom in podpisom sem soglašal z pravili in dolžnosti in omejitvami. Nism bolj pameten od strokovnjakov, ki odločajo in določajo prometne predpise. Jaz jih samo upoštevam. Z avtom, motorjem, kolesom in peš. Nikoli nikogar ne ogrožam, ne peš ne motoriziran.

Z avtom tudi po AC ne grem preko 130.
Ne grem čez rdečo luč na prehodu za pešce, tudi če ni nikjer nobenga avta.
A je pol vse jasno?

Nič mi ni jasno, kaj si hotel povedati, niti se ne mislim preveč poglabljati. Torej si že kdaj poskusil na polno zavreti pri 90km/h (mogoče tudi pri manj), ali ne? 

16 minutes ago, Zok said:

Krajsa pri puscici ko pri drekpumpi ali kakem drugem kupu zelezja.. :huh:

Teža res močno vpliva na zavorno pot. Z GSom se zelo počasi ustaviš, preverjeno in preizkušeno na Vranskem. Zaviranje na polno v različnih razmerah (mokro, suho, 80, 90, 100 in več km/h) in sem imel vedno daljšo zavorno pot od par motoristov s 100kg lažjimi športnimi motorji. Vsi smo imeli ABS. Se pa lažje izogneš oviri, kot s športnim motorjem, ker je geometrija motorja bolj primerna za hitre zavoje.

Popravljeno . Popravil motolover
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, GO_Tomi said:

Zadostikrat, brez težav, problemov in dramatičnosti, če gre motor naravnost.

Ima tvoj motor ABS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti modeli so imeli dokaj zastarelo tehniko, Honda je pridno varčevala, kar se žal pozna tudi pri zavorni poti. Brez ABS se ne bi ustavil od Razdrtega do Gorice. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Zok said:

Krajsa pri puscici ko pri drekpumpi ali kakem drugem kupu zelezja..

Good luck going 200 po Zaloški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, GO_Tomi said:

Good luck going 200 po Zaloški

Jaz osebno te srece ne bom potreboval - vsaj ne tiste pri 200. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, motolover pravi:

Zabava je v ovinkih, ne pri 200km/h na ravnini.

Zakaj ravnina?Pač mogoče mislil 200 in več skozi ovinke...navsezadnje...po naši avtocesti ie ovinkov še preveč...

pred 1 uro, motolover pravi:

 

Teža res močno vpliva na zavorno pot. Z GSom se zelo počasi ustaviš, preverjeno in preizkušeno na Vranskem. Zaviranje na polno v različnih razmerah (mokro, suho, 80, 90, 100 in več km/h) in sem imel vedno daljšo zavorno pot od par motoristov s 100kg lažjimi športnimi motorji. Vsi smo imeli ABS. Se pa lažje izogneš oviri, kot s športnim motorjem, ker je geometrija motorja bolj primerna za hitre zavoje.

Uni ko mislijo da imajo motorje...gilera fuoco,piggio mp3...biti pokazali,da se kljub kg prej ustajijo popolnoma vedno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

kazen obema, noben nima Mitas

Mitas bosta dobila za kazen :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Zakaj ravnina?Pač mogoče mislil 200 in več skozi ovinke...navsezadnje...po naši avtocesti ie ovinkov še preveč...

Uni ko mislijo da imajo motorje...gilera fuoco,piggio mp3...biti pokazali,da se kljub kg prej ustajijo popolnoma vedno

Moja vnukinja prav: ujaja sem.:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sesir said:

Zakaj ravnina?Pač mogoče mislil 200 in več skozi ovinke...navsezadnje...po naši avtocesti ie ovinkov še preveč...

Izgleda ne poznaš Zaloške ceste v Lj. o kateri je bilo govora.

 

1 hour ago, sesir said:

Uni ko mislijo da imajo motorje...gilera fuoco,piggio mp3...biti pokazali,da se kljub kg prej ustajijo popolnoma vedno

Kaj si hotel povedati? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, motolover said:

Kaj si hotel povedati? 

Da se (lahko) vec koles kljub vec kilogramom prej ustav. Moj bibi se tud prej ustavi ko moj mopi, kljub kaki toni in pol razlike. :jezik: Pa z mesta do kakih 50 km/h tud prej skoci... ...vsaj dokler jaz vozim... ...kljub toni... ...in pol... ...razlike. :blush: ...ma bom zdaj raj tih. :huh:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Zok pravi:

Da se (lahko) vec koles kljub vec kilogramom prej ustav. Moj bibi se tud prej ustavi ko moj mopi, kljub kaki toni in pol razlike. :jezik: Pa z mesta do kakih 50 km/h tud prej skoci... ...vsaj dokler jaz vozim... ...kljub toni... ...in pol... ...razlike. :blush: ...ma bom zdaj raj tih. :huh:

Saj sem napisal da oni mislijo da so motoristi...se pravi se zavorno pot primerja z mopedi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Zok pravi:

Da se (lahko) vec koles kljub vec kilogramom prej ustav. Moj bibi se tud prej ustavi ko moj mopi, kljub kaki toni in pol razlike. :jezik: Pa z mesta do kakih 50 km/h tud prej skoci... ...vsaj dokler jaz vozim... ...kljub toni... ...in pol... ...razlike. :blush: ...ma bom zdaj raj tih. :huh:

Bod.

pred 3 minutami, sesir pravi:

Saj sem napisal da oni mislijo da so motoristi

Kje so ločila. PIKA!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, hajamoto said:

Kje so ločila.

Je to vprasanje? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, hajamoto pravi:

 

Kje so ločila. PIKA!!!!

Jz ne mislim,da obvladam slovnico kot uni na trikolesnikih mislijo,da so motoristi....oz jz vem,da je ne...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, hajamoto said:

?

Vprasaj bi moral postaviti v eno objavo prej - ce si ze glede locil brihten.

:jezik:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

smo postali tricikel forum?

Mp3 jevci mislijo,da so motoristi tak,da kar pravi forum...

 

pred 3 urami, gusar pravi:

On misli,da je motorist,ker še ni vozu MP3.ja.:lol1:

Celo neki sanjam,da bi si ga kupil namesto skuterčka za do trgovine...pač zdi se mi skuter za nas invalide...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Celo neki sanjam,da bi si ga kupil namesto skuterčka za do trgovine...pač zdi se mi skuter za nas invalide...

To bi bila neumnost glede na to, da imaš A kategorijo, imaš dosti večjo in boljšo izbiro za maxiskuterje, za namen vožnje do trgovine, od zelo dragega MP3ja.

pred eno uro, sesir pravi:

Mp3 jevci mislijo,da so motoristi tak,da kar pravi forum...

Vsak si naj svoje misli, kdo je pravi motorist, pa že ne bo en kos papirja odločal.

Imaš pa za to posebno temo, pa izlij čustva tam: 

 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   3 članov

    • madrider
    • Vin
    • Lunatic
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!