Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ma v bistvu gledam mp3 250 ki je vozen z A ali gilero fuoco vozno z A,ki nista več tako draga...no fuoco mi je zelo lep,tudi videl tipa,ki se po kolenu peljal..je pa res da mp3 250 dost ceneje,placa pod zicem veliko več,se pravi ni nujno nabavit kovček,plus več kot do trgovine se ne peljem...za same moje potrebe je skuter 50,ki ga imam dost...moti me ko žre in ne pije,mali bencin kesl,premalo placa pod sedežem,plus mogoče bi bilo bolj primerne zame tri kolese!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 5. 2017 ob 8:44, NumLock pravi:


Škoda, da je 55-letnega motorista pokončala nepazljivost. Sožalje prijateljem in svojcem .
Kolk je bilo po poročilih, baje, da je policija opozarjala voznike na prečkanje živali čez cesto, plus tega pa je ta odsek tako pregleden, da me prav čudi, kako je lahko motorist spregledal tako veliko žival!!

 

 

Dej se drugič vzdržat kretenskih komentajev, če ne poznaš dejstev !!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tonystx pravi:

Dej se drugič vzdržat kretenskih komentajev, če ne poznaš dejstev !!

žal res pišejo take, da so lastniki ustavljali promet, pišejo pa tudi, da je policija ovadila lastnike konja za povzročitev smrti iz malomarnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej in kaj zdej moremo vsi bit tiho ker ti, znameniti gospod Tony, veš nekaj več kot vsi ostali hlapci?

 

Če imaš kakšna dejstva jih lahko poveš, če jih nimaš potem izpadeš kot en naduvan smrad na vrhu gnoja, ki zviška gleda tiste, ki si drznejo povedati svoje mnenje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

žal res pišejo take, da so lastniki ustavljali promet, pišejo pa tudi, da je policija ovadila lastnike konja za povzročitev smrti iz malomarnosti.

Ti pa še prepisati ne znaš. Še enkrat preberi in pravilno napiši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, SMX17 said:

Okej in kaj zdej moremo vsi bit tiho ker ti, znameniti gospod Tony, veš nekaj več kot vsi ostali hlapci?

 

Če imaš kakšna dejstva jih lahko poveš, če jih nimaš potem izpadeš kot en naduvan smrad na vrhu gnoja, ki zviška gleda tiste, ki si drznejo povedati svoje mnenje.

Se en z manjvrednostnim kompleksom... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 5. 2017 ob 16:58, Zok pravi:

Krajsa pri puscici ko pri drekpumpi ali kakem drugem kupu zelezja.. :huh:

in daljša kot pri avtu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Zok said:

Se en z manjvrednostnim kompleksom... :doze:

Še en ki je včeraj našel novo besedo ampak ne ve točno kdaj in kako jo uporabiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, SMX17 said:

Še en ki je včeraj našel novo besedo ampak ne ve točno kdaj in kako jo uporabiti

:lol1:

A v zivo si tud tak? :blush:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je motorist na mestu nesreče podlegel, imajo ostali vpleteni dovolj časa in možnosti, da si izmislijo zgodbo in jo vskladijo. Saj tako gre, ko zagusti, kajne? 

Osebno težko verajmem, da so dotični goniči konj opozarjali prihajajoči promet. Tudi če so, kako so to počeli: mahali, živžgali, pozdravljali z bičem,..? Vprašanje je tudi kje so to počeli? Ob cesti, ko so konji tekli čez in praktično ni bilo časa za reakcijo ali par sto metrov dlje ob cesti in to na obeh straneh? Škoda, da voznik ni imel kamere, ta bi razrešila marsikatero vprašanje.

Ima kdo točno lokacijo nezgode, da se še komu ne zgodi kaj podobnega? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, SMX17 pravi:

Če imaš kakšna dejstva jih lahko poveš, če jih nimaš potem izpadeš kot en naduvan smrad na vrhu gnoja, ki zviška gleda tiste, ki si drznejo povedati svoje mnenje.

Mnenje lahko podaš na podlagi ugotovljenih dejstev, ki so se pri tej nesreči pripetili. Če teh dejstev ne poznaš, potem ne gre za mnenje, ampak predvidevanje oz. zaključevanje, ugotavljanje na slepo, bazirano na "baba rekla, baba čula". Takih strokovnjakov pa ne manjka in taka debata v naši družbi mi gre najbolj na jetra. :SS

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Zok said:

:lol1:

A v zivo si tud tak? :blush:

Hvala za ponudbo ampak že imam fanta

 

Quote

Mnenje lahko podaš na podlagi ugotovljenih dejstev

To je samo tvoje mnenje. Vidiš kam to pelje? 

Na podlagi ugotovljenih dejstev lahko podaš ugotovitve.

 

Dobrodošel na forumu, kjer se izmenjujejo mnenja - tako pozitivna, kot negativna. Se z mnenjem ne strinjaš? Super, noben ne bo zaradi tega težje spal. Napadati nekoga, ki je podal svoje mnenje na podlagi pridobljenih informacij je ravno tako butasto.

 

@tonystx In od kje imaš ti te skrite podatke? So tebi živali ušle čez cesto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Ti pa še prepisati ne znaš. Še enkrat preberi in pravilno napiši. 

no prov, res nisem uporabil pravih terminov, koneckoncev, bo pa podoben rezultat.

Tule pa kr kopija, kaj pišejo

Lastniku konj sledi kazenska ovadba za kaznivo dejanje povzročitve splošne nevarnosti. Konja je zaradi poškodb veterinar na kraju uspaval.

pred 12 urami, SMX17 pravi:

Okej in kaj zdej moremo vsi bit tiho ker ti, znameniti gospod Tony, veš nekaj več kot vsi ostali hlapci?

 

Če imaš kakšna dejstva jih lahko poveš, če jih nimaš potem izpadeš kot en naduvan smrad na vrhu gnoja, ki zviška gleda tiste, ki si drznejo povedati svoje mnenje.

 

brez žalitev, lahko maš/mamo osebno mnenje, lahko se ne strinjamo, le malo bolj vljudno bi prosil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Lastniku konj sledi kazenska ovadba za kaznivo dejanje povzročitve splošne nevarnosti. Konja je zaradi poškodb veterinar na kraju uspaval.

res je .. tko piše v medijih 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/55-letni-motorist-trcil-v-konja-in-zaradi-hudih-poskodb-umrl.html

 

res pa je tudi, da je v medijih nekje pisalo, da smo dobili miljone miljonaste ... ampak le-teh nisem našu :huh: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SMX17 pravi:

Napadati nekoga, ki je podal svoje mnenje na podlagi pridobljenih informacij je ravno tako butasto.

A ti si na kakšni terapiji? Kje kdo koga napada? Če se tako počutiš, potem bolje, da se izogibaš spletu.

pred 32 minutami, maus pravi:

res je .. tko piše v medijih

Sem tudi jaz že omenil, da to kar včasih pišejo nekateri mediji so polresnice, nepreverjene zgodbice, včasih tudi laži. Večkrat že doživel, ko sem imel informacije iz prve roke, mediji pa so pisali zgodbice, ki jih je bilo bolj zanimivo prebrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, motolover said:

Ima kdo točno lokacijo nezgode, da se še komu ne zgodi kaj podobnega? 

 

Ko se pelješ iz Hrašč proti Postojni imaš po dolgi ravnini(konec Hrašč), ki se vzpenja rahel desni ovinek kateri pa se nato začne spuščati. Ravno pred ovinkom je velika tabla za Postojnsko jamo katera je Mihu v kombinaciji s cesto, ki se spušča zakrila pogled na pobeglega konja. Nekaj metrov pred krajem nesreče je makedamsko "počivališče" od katerega nato vodijo makedamske poti preko travnikov.

Družina si ne želi, da je lastnik konj kakorkoli ovaden in preganjan po sodiščih saj je nesrečni pripeljaj zanj samega že dovol velika groza s katero bo na žalost moral živeti Miha pa jim prav tako ne bo nihče več vrnil a tu pač nimajo dosti moči.

 

 

Lp, Samo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Hvala za objavo.

Po mojem mnenju družina ne more odločati ali bo kaznovan, le odrečejo se lahko civilni tožbi.

Tako je. 

Drugač pa, konj, krava, srna, vosu, zajec, ti prav povsod lahko prileti iz grmovja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Andrejcer pravi:

A ti si na kakšni terapiji? Kje kdo koga napada? Če se tako počutiš, potem bolje, da se izogibaš spletu.

Sem tudi jaz že omenil, da to kar včasih pišejo nekateri mediji so polresnice, nepreverjene zgodbice, včasih tudi laži. Večkrat že doživel, ko sem imel informacije iz prve roke, mediji pa so pisali zgodbice, ki jih je bilo bolj zanimivo prebrati.

Kar se tiče medijev, se že dolgo ve, da niso relevantni. Sploh, ker velikokrat sami delajo pritisk tam kjer to ni potrebno, tam kjer bi pa morali, pa se userjejo in ni duha o tem. Tapravih raziskovalnih in neodvisnih novinarjev pri nas ni. 

Popravljeno . Popravil Arzen
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

Tako je. 

Drugač pa, konj, krava, srna, vosu, zajec, ti prav povsod lahko prileti iz grmovja.

Zakva pa medved ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, VS800 pravi:

Zakva pa medved ne???

tudi, pa sova, pa raca, pa kaka xsara (te so najbolj žleht) :ras:

ps. V Razdrtem sem že bežal pred bikom, pa ne samo jaz, v delnicah pred medvedom....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Arzen pravi:

Tapravih raziskovalnih in neodvisnih novinarjev pri nas ni. 

Jaz samo vprašam za priimek novinarja in vem, da je prispevek plačan :mad:

sploh mi ni treba spraševat za kateri časopis ali medij gre ... je pa odvisno od vodstva, ki je tisti moment na položaju in od vlade, ki nam takrat vlada ... po temu se potem spremenijo časopisne hiše in mediji ...

p.s.

imamo kliping in vsako jutro preberem vse novice, ki nas omenja... pa sem kr na tekočem ... ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • DAMI34
    • THOMPSON
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!