Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

 še vedno občasno boli...jebat ga, neki te mora bolet, da veš da si žiw :D

 

Moj stavek...oz besede..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Cartman said:

Kako hitro sem vozil, morda najbols pokaze tista kartonasta skatla, ki sem jo peljal na rezervarju. 

Meni je enkrat izpod stropa Kinoteke (ene 10 m višine) padla žarnica v škatlici, in se ni razbila. Sem potem probal še s parimi (pregorelimi) in nobena druga ni cela ostala.

2 hours ago, Borutt said:

Si bil v poletni ali v motoristični opremi ? 

No? Kakšen bo odgovor? Predpisana je samo čelada, če se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

še ne očita...lahko pa bo ,a ne a ne

najmanj 7m je stran od avta, vsaj po slikah sodeč, odvisno koliko se je kotalil in koliko ga je baba odbila in ali je tudi zaviral. Sam men se zdi, da je kriv...vedno smo si sami krivi....se mi zdi... :P

 

Menda bo dobil kazen po pošti. Vsaj pravijo tako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Menda bo dobil kazen po pošti. Vsaj pravijo tako. 

Resno? Ker dejansko, jez ne vem kaj so tvoji sodelavci ugotovili. Pihnil sem o,oo in resilc je odpelal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Si bil v poletni ali v motoristični opremi ? 

Vozil je s predpisano opremo, tako da so take opazke neprimerne.

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Menda bo dobil kazen po pošti. Vsaj pravijo tako. 

ni imel prtljage ustrezno pripete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Cartman pravi:

Resno? Ker dejansko, jez ne vem kaj so tvoji sodelavci ugotovili. Pihnil sem o,oo in resilc je odpelal. 

nič ne boš dobil (mislim da ti je 100% jasno kdo je povzročitelj), sicer so ti pa zapisnik dolžni posredovati na tvojo zahtevo. Greš na policijsko postajo in ti ga bodo dali, tako ali tako ga boš rabil za nadalnje "sodelovanje" z zavarovalnico, pa za odvetnika itd (pa čeprav ga sami tudi pridobijo).

pred 31 minutami, Snecer pravi:

 

ni imel prtljage ustrezno pripete?

prtljaga je ostala cela, torej je bila ustrezno zavarovana :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Resno? Ker dejansko, jez ne vem kaj so tvoji sodelavci ugotovili. Pihnil sem o,oo in resilc je odpelal. 

Tisto je bila zajebancija, ker je Dami ugotovil, da si kriv. 

pred eno uro, Snecer pravi:

Vozil je s predpisano opremo, tako da so take opazke neprimerne.

ni imel prtljage ustrezno pripete?

Pa ti drgni z golo ritjo po asfaltu.

Menda je to njegova stvar. Glede prtljage. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh  ja, sanjanja nben ne  kaznuje, ker  se niso nesposobni polcaji dobil radarja  zanj.  Pol pa  moralke, da hitrost ubija. :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Borutt pravi:

Tisto je bila zajebancija, ker je Dami ugotovil, da si kriv. 

Pa ti drgni z golo ritjo po asfaltu.

Menda je to njegova stvar. Glede prtljage. 

Ti bi se raje v teh dneh ubadal s penziči, ki harajo po cestah, se take zadeve ne bi dogajale, normo pa bi z lahkoto izpolnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Cartman pravi:

 

Hvala gospot. Postla je pa cist ok. Je moja. Une drzavne so bl za en kurc. 

.

... pa tud lepo si vzgojen ... :P

... "primerno naslavljanje" ti gre kljub bolečinam v kolenih še vedno zelo lepo od rok ... :kva2:

... vesel ... za naju oba ... :D

 

 

 

ps.

... sicer pa nisem mislil na to, al je tistale pojstla glih državna al je tvoja ... :sleep2:

... mislil sem na to, da moraš zaradi une krave pisat iz pojstle ... ker bi sicer pisal od kje drugje ... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DinDiin pravi:

Eh  ja, sanjanja nben ne  kaznuje, ker  se niso nesposobni polcaji dobil radarja  zanj.  Pol pa  moralke, da hitrost ubija. :slap:

Zelo dober primer si podal. Pardon, saj ga sploh nisi sposoben podati. 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

Ti bi se raje v teh dneh ubadal s penziči, ki harajo po cestah, se take zadeve ne bi dogajale, normo pa bi z lahkoto izpolnil.

Si že v penziji? Tako mlad? Invalidska ? Da je nekaj narobe na podstrešju? Ubožec. 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Si že v penziji? Tako mlad? Invalidska ? Da je nekaj narobe na podstrešju? Ubožec. 

Kolikor mi je znano, si ti pred penzijo, benificiran staž. No, brez lizike boš pa potem počasi dobival povratno informacijo okolice.

Boš lahko vodil tečaje za penziče. Ker to, kar sem zadnje dneve videl po cestah, ni za nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Kolikor mi je znano, si ti pred penzijo, benificiran staž. No, brez lizike boš pa potem počasi dobival povratno informacijo okolice.

Boš lahko vodil tečaje za penziče. Ker to, kar sem zadnje dneve videl po cestah, ni za nikamor.

Ko bi vsaj obstajal benificiran staž. 

Se z ogledalom v roki voziš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Kolikor mi je znano, si ti pred penzijo, benificiran staž. No, brez lizike boš pa potem počasi dobival povratno informacijo okolice.

Boš lahko vodil tečaje za penziče. Ker to, kar sem zadnje dneve videl po cestah, ni za nikamor.

Bonificiran delovni staž so imeli do l.2000....to jz invalid vem...a ti kao odvetnik pišeš take bedarije...ojejoj..očitno bi bil bolj primeren za Slovenskega novinarja...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Cartman pravi:

Vem, sej nism tako zabit kot zgledam. Bols bi blo, ce tega nebi blo. U sredo me je snela, in sm bil precej splasen, dvakat skup zlezu, vrtoglavca..strah. Ucer mal prefukan, ma dns pa jem tablete in se sam se smejem. Izpolnjeni so bli kriteriji za tragedijo. Pa so kosti use cele, no brains no brain hemorages....ni vec dileme a grem u pulo pa omis al ne, ni vec zapleta s parkiranjem motorja cez zimo...ful resenih problemov....mislim samo pozitivne misli...ker ce pomislim kaj bi lahko....raje ne. 

ah, po dveh tednih ležanja se bodo začele nove dileme:

kter moped naj kupim sedaj? Pa da ne bo pomislekov, privoščim ti čimboljšega in čimdražjega :D

Mislim, da boš moral kar novo temo odpreti.

Sicer pa kaj mislim o tvojem karambolu? Če že mora človek nekaj fasat, je skor ni boljše variante kot si jo ti oddelal. Ste eni rojeni pod srečno zvezdo, no ja sej smo tudi drugi.

A si predstavljaš, kaj bi bilo, če bi samo za kakih 10 ali 20cm bolj zapel v avto...kalkulacija, ki je ne moreš predvidet, kalkulacija, kjer recimo hitrost niti ne igra vloge, lahko bi bil ob nogo, lahko bi te odbilo v ograjo...stari sam si res en "Lucky" :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

Kolikor mi je znano, si ti pred penzijo, benificiran staž. No, brez lizike boš pa potem počasi dobival povratno informacijo okolice.

Boš lahko vodil tečaje za penziče. Ker to, kar sem zadnje dneve videl po cestah, ni za nikamor.

Z odebeljenim se pa 1100% strinjam. Tumač je ratalo tega, sploh pa turisti (tudi penziči) ko se vreačajo ali gredo na dopust in nedeljski šoferji.

Po mojem bi rabili še kar nekaj delavnic varne vožnje. Recimo:

penzič varna vožnja (level 2, expert) s poudarkom na:

-kako se vključim na glavno cesto

-kako zavijem z glavne ceste brez da bi ogrožal nasprotivozeče

-krožišče: levo ali desno? Ali moram nujno počakati da je prazno preden speljem? (večna dilema) :D

-zakaj je desni pas na AC prazen in zakaj je za menoj tako dolga kolona, ter vsi blendajo?

Pravzaprav sem natrosil par idej za Borutta, vendar se bojim, da ne bo tako enostavno, kot z motoristi. Vsekakor predlagam, da pasulj posteže po opravljenem tečaju, saj mu bodo v nasprotnem vsi siti zaspali in nihče ne bo poslušal :D

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!