Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 44 minutami, Borutt pravi:

a to pomeni..da razmišljaš? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Ne obtožuj druge za svoje neumnosti povzročene zaradi svoje nesposobnosti.  

 

Povej, če kaj veš, da jaz ne vem..... neumnosti, nesposobnosti.... NE SLEDIM TI!

 

 

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

a to pomeni..da razmišljaš? :P

 

ne razmišlja on samo copy/paste  :lol1:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Predpisov. Ta rodilnuk je res dizasta. Najbols de to pravilo kar ukinemo. Tu je tudi del odgovora . Sodec po tvojem pisanju, Pravil ni smiselno upostevat, ce se nam ne da, ali jij ne znamo. 

 

Recimo pirvi dve kljuki v ridah. Tam se je nemogoce pelat po predpisih. Oziroma ni smiselno not zapelat 90km/h. Pravila pa v soli ucijo, da vozimo cim blizje zgornji omejitvi. 

Mene so drugače učili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Predpisov. Ta rodilnuk je res dizasta. Najbols de to pravilo kar ukinemo. Tu je tudi del odgovora . Sodec po tvojem pisanju, Pravil ni smiselno upostevat, ce se nam ne da, ali jij ne znamo. 

 

Recimo pirvi dve kljuki v ridah. Tam se je nemogoce pelat po predpisih. Oziroma ni smiselno not zapelat 90km/h. Pravila pa v soli ucijo, da vozimo cim blizje zgornji omejitvi. 

Če bi ti poznal predpise, se ne bi sedaj kurčil z neko slovnico, ampak bi točno vedel, da je omejitev hitrosti zgornja meja in nikakor edina hitrost, saj je potrebno hitrost vožnje prilagoditi različnim zadevam, med drugim tudi poteku, tehničnim in drugim lastnostim ceste. 

Ker pa ti gre preseravanje s slovnico veliko boljše, kot poznavanje predpisov, boš sedaj lahko slovnično pravilno popravil svoj drugi odstavek. In tukaj ne mislim na tvojo porazno slovenščino, ampak na nepoznavanje predpisov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, MARE 65 pravi:

Me prav zanima, če bodo drkači razumeli 1. točko sporočila avtomobilista motoristom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej policaja za  en dan v  Rim,  al pa  Palermo  delat,  pa sej  se  mu  zvrti   od  vseh  prekrskov,  pa  kar  funkcionira  vse skupaj, cudn ane?   Tuki pa brihtolirat  o  voznji,  kot da je znanost.  Sprani mozgani. Kaznujte  res  nevarne like po cestah,  pa  bo bols.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DinDiin pravi:

Dej policaja za  en dan v  Rim,  al pa  Palermo  delat,  pa sej  se  mu  zvrti   od  vseh  prekrskov

Visoko ceniš policiste...sploh,ker pričakuješ,da bi znal en šteti,do takšne številke kot je v  8 urah prekrškov..

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DinDiin pravi:

Dej policaja za  en dan v  Rim,  al pa  Palermo  delat,  pa sej  se  mu  zvrti   od  vseh  prekrskov,  pa  kar  funkcionira  vse skupaj, cudn ane?   Tuki pa brihtolirat  o  voznji,  kot da je znanost.  Sprani mozgani. Kaznujte  res  nevarne like po cestah,  pa  bo bols.

Ti si tako ali tako samo doma pogumen in glasen. Pojdi se s svojo vožnjo preseravati v tujino. Ne upaš, kajne. Ker najlažje je srati po naši deželi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Ti si tako ali tako samo doma pogumen in glasen. Pojdi se s svojo vožnjo preseravati v tujino. Ne upaš, kajne. Ker najlažje je srati po naši deželi. 

nisem čisto prepričan če drži, ponavadi smo najbolj usrani doma in strogo bulimo v števec.

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že dolgo nisem nič napisala tule sem.:bounce: Danes imam spet preblisk. No napisala ne bom nič novega, ampak če človek vztrajno ponavlja eno in isto stvar se mogoče koga kej prime. :dry:

 

Članek je sporoča tisto, kar vsak normalen udeleženec v prometu ve in se tega drži, če je odgovorna oseba. A na žalost je to zelo redka žival na slovenskih cestah, skoraj bi jo lahko uvrstili ob bok Nessiju, Bigfoot-u in Jetiju. 

Slovenci so/smo res ena tak ubog narod, ki se mu stalno godi krivica in vedno so drugi krivi za naše težave. Resno se sprašujem, kaj je narobe z nami, da ne zmoremo samokontrole in odgovornosti. Torej mi se bomo držali reda samo, če nas bodo neusmiljeno kaznovali. A glej ga zlomka, tudi to ne gre. 

Le , zakaj? Ker smo pogruntali, da se da sistem izigravat, nadzor pa je v kur**. 

Torej dobrodošli v asfaltni džungli, naj preživi najmočnejši. pa je . :panic:

 

Torej zdej si grem pa kupit tank. :ras:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me res zanima, glede na kolone in zastoje ob koncih tedna in vikendih, če se vodi evidenca, koliko od tega sranja povzročijo tujci. Se bojim, da bi bil % kar velik. Ampak ker je statistika qurba se te cifre pripišejo nam, da se potem lažje kako novo kazen uvede ali poveča kak znesek za kazen.

Sicer pa zadeve ne pišem na pamet, večinoma sem ob koncih tedna zunaj in to kar počnejo tuje tablice sploh ko je kako zožanje....mislim, to je živa groza. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, DinDiin said:

Dej policaja za  en dan v  Rim,  al pa  Palermo  delat,  pa sej  se  mu  zvrti   od  vseh  prekrskov,  pa  kar  funkcionira  vse skupaj, cudn ane?   Tuki pa brihtolirat  o  voznji,  kot da je znanost.  Sprani mozgani. Kaznujte  res  nevarne like po cestah,  pa  bo bols.

Js pa v tej zadevi nebi direktno obtozeval policistov(vsaj ne vseh), ampak moze visje(komandir ter visje do ministra), saj oni dajejo ukaaze. Jebi ga.

Pac prioriteta je pobiranje denarja, ne pa oklicana varnost. Ali pa imamo pac vsak svoj pogled na besedo varnost. Mi motoristi vidimo pocasne dedke, zenske z makeupom v roki, turiste z zemljevidom na volanu, policisti pa divjake med motoristi(ce kdo spremlja temo 'Motoristi' na FB, se vsaj 1x na teden najde nekdo s sliko radarja iz Planine ceprou ze USI USI vemo da je tam radar skoraj vsak dan).

Ko pa potegnes crto, je pa vecji dobicek od prehitrih voznikov(ter lazje dokazljiv), kot pa dediju spisat kazen za oviranje prometa ter nato se dokazovati. 

Pa se stevilka se za vodilne moze lepse slisi ko jim recejo da so danes dobili xxxx prehitrih voznikov.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, MARE 65 said:

Nekje drugje sem prebral tale clanek in tam podal naslednje misli:

"""Modro govori mozakar in vse drzi kar pravi. Vendar. Poleg ekstremnega manjka vozniske kulture, tako pri motoristih, kakor pri avtomobilistih, nam manjka predvsem tolerance. Slovenski voznik avtomobila/motorja je po vecini bolno nestrpen in netoleranten do vseh udelezencev v prometu. Tisti, kateri se dosti vozite v tujini, boste vedeli o cem govorim. Francija bi nam bila lahko za vzor ! Naslednja zadeva katere imamo prevec, veliko prevec , in je po moje najvecja napaka med vsemi napakami katere pocnemo, je prekomerno zaupanje v sistem (CPP, zakoni, znaki, singlalizacija ipd). Vsak mora paziti nase in vsak je odgovoren zase in za ostale soudelezence v prometu. Nihce, noben sistem, zakon, pravilo nas ne bo varovalo, ce sami sebe ne znamo.In ravno ta famozna sistemska organiziranost,od signalizacije, pravil, zakonov etc nas je podebilila do te mere, da tega vecina ljudi vec ne zna, ne zmore ali celo noce in slepo verjame, da ga CPP, zakon, policija, redarji, radarji in podobna jajca varujejo. ZAL NAS NE! Vsa ta pravila in zakoni pod pretvezo preventive in vecje varnosti, pretocnosti etc, ne pocnejo nicesar koristnega razen polnjenja osirotelega drzavnega budgeta in hranjenja raznih Zlendrov in podobnih pacientov."""

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, DAMI34 said:

me res zanima, glede na kolone in zastoje ob koncih tedna in vikendih, če se vodi evidenca, koliko od tega sranja povzročijo tujci. Se bojim, da bi bil % kar velik. Ampak ker je statistika qurba se te cifre pripišejo nam, da se potem lažje kako novo kazen uvede ali poveča kak znesek za kazen.

Sicer pa zadeve ne pišem na pamet, večinoma sem ob koncih tedna zunaj in to kar počnejo tuje tablice sploh ko je kako zožanje....mislim, to je živa groza. 

Lih v taki meri, kot jih mi (tujci) delamo drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

nisem čisto prepričan če drži, ponavadi smo najbolj usrani doma in strogo bulimo v števec.

 

Nesposobneži bulijo v števec, namesto na cesto. Usran je pa samo tisti s slabo vestjo in nepoznavanjem predpisov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

me res zanima, glede na kolone in zastoje ob koncih tedna in vikendih, če se vodi evidenca, koliko od tega sranja povzročijo tujci. Se bojim, da bi bil % kar velik. Ampak ker je statistika qurba se te cifre pripišejo nam, da se potem lažje kako novo kazen uvede ali poveča kak znesek za kazen.

Sicer pa zadeve ne pišem na pamet, večinoma sem ob koncih tedna zunaj in to kar počnejo tuje tablice sploh ko je kako zožanje....mislim, to je živa groza. 

Kaj tebe sploh brigajo tujci na naših cestah. Brigaj se zase in za svojo vožnjo. Ali mogoče misliš, da domači promet ne naredi nobenega zastoja ? 

Ne samo, da pišeš na pamet, celo neumnosti pišeš. Pravzaprav ti gre po glavi nonstop ena glupa teorija zarote o storjenih prekrških tujcev, zaradi katerih se po tvoje uvaja nove kazni in viša stare. Seveda boš z lahkoto napisal, katere nove kazni so se uvedle in, katere stare so se dvignile. Po datumih, seveda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Kaj tebe sploh brigajo tujci na naših cestah. Brigaj se zase in za svojo vožnjo. Ali mogoče misliš, da domači promet ne naredi nobenega zastoja ? 

Ne samo, da pišeš na pamet, celo neumnosti pišeš. Pravzaprav ti gre po glavi nonstop ena glupa teorija zarote o storjenih prekrških tujcev, zaradi katerih se po tvoje uvaja nove kazni in viša stare. Seveda boš z lahkoto napisal, katere nove kazni so se uvedle in, katere stare so se dvignile. Po datumih, seveda. 

hehe...zelo globokoumna objava....primerna avtorju, kaj naj rečem...mogoče, ti ne bo škodilo še 1x prebrat kaj sem napisal, sicer pa če ne veš % po katerem se sprašujem govoriš tudi ti zelo na pamet.. In da, tudi mene lahko brigajo tujci in njihovo obnašanje na cesti, kajti v prometu sem tudi jaz.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Nearrain pravi:

Lih v taki meri, kot jih mi (tujci) delamo drugje.

verjetno, samo verjetno se matematično tvoja objava ne izide. 

Poglejmo Italijo 60 miljonov ljudi....2 miljona slovencev ne more počet toliko kaosa, kot se ga lahko počne pri nas na 2 miljona ljudi. Poleg tega je SLO izredno tranzitna država.

 

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Nesposobneži bulijo v števec, namesto na cesto. Usran je pa samo tisti s slabo vestjo in nepoznavanjem predpisov. 

ah, ti že veš a ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

verjetno, samo verjetno se matematično tvoja objava ne izide. 

Poglejmo Italijo 60 miljonov ljudi....2 miljona slovencev ne more počet toliko kaosa, kot se ga lahko počne pri nas na 2 miljona ljudi. Poleg tega je SLO izredno tranzitna država.

 

Najvecje sranje na nasih cestah delamo sami. Tujci so kaplja v morje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nearrain pravi:

Nekje drugje sem prebral tale clanek in tam podal naslednje misli:

"""Modro govori mozakar in vse drzi kar pravi. Vendar. Poleg ekstremnega manjka vozniske kulture, tako pri motoristih, kakor pri avtomobilistih, nam manjka predvsem tolerance. Slovenski voznik avtomobila/motorja je po vecini bolno nestrpen in netoleranten do vseh udelezencev v prometu. Tisti, kateri se dosti vozite v tujini, boste vedeli o cem govorim. Francija bi nam bila lahko za vzor ! Naslednja zadeva katere imamo prevec, veliko prevec , in je po moje najvecja napaka med vsemi napakami katere pocnemo, je prekomerno zaupanje v sistem (CPP, zakoni, znaki, singlalizacija ipd). Vsak mora paziti nase in vsak je odgovoren zase in za ostale soudelezence v prometu. Nihce, noben sistem, zakon, pravilo nas ne bo varovalo, ce sami sebe ne znamo.In ravno ta famozna sistemska organiziranost,od signalizacije, pravil, zakonov etc nas je podebilila do te mere, da tega vecina ljudi vec ne zna, ne zmore ali celo noce in slepo verjame, da ga CPP, zakon, policija, redarji, radarji in podobna jajca varujejo. ZAL NAS NE! Vsa ta pravila in zakoni pod pretvezo preventive in vecje varnosti, pretocnosti etc, ne pocnejo nicesar koristnega razen polnjenja osirotelega drzavnega budgeta in hranjenja raznih Zlendrov in podobnih pacientov."""

Če bi vsi upoštevali predpise, ne bi bilo prometnih nesreč, nevarnih situacij in ostalih neumnosti oziroma idiotizmov. Ampak, ker z vozilom upravlja človek z mislimi tu ali tam, je tudi promet produkt človeškega ravnanja. Dokler ne bo ta potomec primata doumel, da je vsak njegov korak, vsak njegov gib in premik pomemben za varnost prometa, bo le-ta mozaik iz kaotičnih delcev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

Najvecje sranje na nasih cestah delamo sami. Tujci so kaplja v morje.

normalno, ampak moj post se ni na to glasil, ampak sem se vprašal, če se kje vodi evidenca sranja, ki ga tujci počno pri nas na AC.

Definitivno, če vzamemo v obzir še lokalne in magistralne ceste smo 1000% zmagovalci, vem pa da ob koncih tedna velikokrat pridejo vmes tudi tujci, kar je normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

hehe...zelo globokoumna objava....primerna avtorju, kaj naj rečem...mogoče, ti ne bo škodilo še 1x prebrat kaj sem napisal, sicer pa če ne veš % po katerem se sprašujem govoriš tudi ti zelo na pamet.. In da, tudi mene lahko brigajo tujci in njihovo obnašanje na cesti, kajti v prometu sem tudi jaz.

 

Napisal si neumnost brez osnove. In kakšno vezo sploh imajo tujci in kazni ? 

V prometu se obnašaj tako, kot se od tebe pričakuje. Da bodo tudi tujci varni. 

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

verjetno, samo verjetno se matematično tvoja objava ne izide. 

Poglejmo Italijo 60 miljonov ljudi....2 miljona slovencev ne more počet toliko kaosa, kot se ga lahko počne pri nas na 2 miljona ljudi. Poleg tega je SLO izredno tranzitna država.

 

ah, ti že veš a ne.

Kakšen kaos počnejo turisti pri nas ? Ali imaš zopet neko teorijo zarote s tujci in našimi predpisi oziroma kaznimi ?

Vem, ker vidim in tukaj preberem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!