Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 urami, Snecer pravi:

Ti bi raje odstranil ateja s klobukom, ki je naredil kolono, pa bi naenkrat bil promet normalen.

Pokaži napisano nekomu, kateri ti bo vsebino lahko razložil na tebi razumljiv način. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

Ti bi raje odstranil ateja s klobukom, ki je naredil kolono, pa bi naenkrat bil promet normalen.

 

Ce je organ napisal vse po resnici, ata s klobukom skoraj ne more bit problem. Postojna -Pivka sta v naseljih nepregledna dva, pogojno trije ovinki. 50 se pelje od Rakitnika do Prestranka, po domace, od letalisca do Mola. Vmes je vsaj 10 odcepov za zavijanje z glavne ceste. Kolona je normalna. Tam prehitevat, pa ni normalno, nit potrebno nit varno. Pocakas do mola in pihnes mimo. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Cartman pravi:

 

Ce je organ napisal vse po resnici, ata s klobukom skoraj ne more bit problem. Postojna -Pivka sta v naseljih nepregledna dva, pogojno trije ovinki. 50 se pelje od Rakitnika do Prestranka, po domace, od letalisca do Mola. Vmes je vsaj 10 odcepov za zavijanje z glavne ceste. Kolona je normalna. Tam prehitevat, pa ni normalno, nit potrebno nit varno. Pocakas do mola in pihnes mimo. 

Se pravi če razumem, nenormalni so objestni motoristi, strici s klobukom in tete z očali, ki komaj zadanejo cesto, zadanejo pa dobro motoriste, so pa v mejah normale :P sicer pa, važno, da so kozarci celi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Se pravi če razumem, nenormalni so objestni motoristi, strici s klobukom in tete z očali, ki komaj zadanejo cesto, zadanejo pa dobro motoriste, so pa v mejah normale :P sicer pa, važno, da so kozarci celi.

Malo predahnite :).

Letos jih je že precej umrlo v zidanicah, pa še jih bo. Koliko kazni kaj dobijo za svoje nespametno početje, ko ogrožajo sebe in ostale v zidanici. Malo provociram. :) Število ni zanemarljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Se pravi če razumem, nenormalni so objestni motoristi, strici s klobukom in tete z očali, ki komaj zadanejo cesto, zadanejo pa dobro motoriste, so pa v mejah normale :P sicer pa, važno, da so kozarci celi.

Če bi ti vsaj malo razumel, ne bi sedaj pisal takšne umotvore. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Govor je bil o voznji skoz naselje. Ce mas 4km hise levo in desno, omejitev 50, in ne zdrzis 7 minut na svoji strani do "odprte ceste", pol si problem, ja. Enako kot v Planini. Ce nisi sposobn Planine prevozit s 50km/h, je s tabo nek narobe. 

Nesrece se bodo dogajale. Ce bi jaz v trenutku trka pelal 2km/h hitreje, bi bil kostolom. Zdaj so samo potpludbe. 

 

Wk=m*v2/2

Točno tako. Ampak to dopovedati letečim je misija nemogoče. Ker jih menda že parkirane izsiljujejo.

In ne glede na to, da bi ti nekoliko težko poletel, bi vseeno poletel v primeru hitrejše vožnje. Ker si pa vozil z neko normalno hitrostjo oziroma s hitrostjo v okviru omejitve, si lahko poskusil manevrirati in se izogibati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Cartman said:

Govor je bil o voznji skoz naselje. Ce mas 4km hise levo in desno, omejitev 50, in ne zdrzis 7 minut na svoji strani do "odprte ceste", pol si problem, ja. Enako kot v Planini. Ce nisi sposobn Planine prevozit s 50km/h, je s tabo nek narobe. 

Nesrece se bodo dogajale. Ce bi jaz v trenutku trka pelal 2km/h hitreje, bi bil kostolom. Zdaj so samo potpludbe. 

 

Wk=m*v2/2

Koncno. 

Nekaj casa nazaj je krozil zapis po FB o prometni nesreci motorista na Hrvaskem.. ce nebi peljal po omejitvi vprasanje kje bi bila. Isto je s Cartmanovo nesreco. 

Fiziko se tezko okol obrne v svoj prid.. le redki prerojeni so jo. ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce za šalo, malce za res. Če bi Cartman vozu kot na moto GP, bi že doma pil iz tistih kozarcev, ko bi tale mama, k ga je zbila manevrirala po tistmu križišču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Scarabeo 500 pravi:

Malo predahnite :).

Letos jih je že precej umrlo v zidanicah, pa še jih bo. Koliko kazni kaj dobijo za svoje nespametno početje, ko ogrožajo sebe in ostale v zidanici. Malo provociram. :) Število ni zanemarljivo.

In v gorah ..ne vem pa če so v povezavi z zidanicami :P

 

pred 2 urami, Cartman pravi:

Govor je bil o voznji skoz naselje. Ce mas 4km hise levo in desno, omejitev 50, in ne zdrzis 7 minut na svoji strani do "odprte ceste", pol si problem, ja. Enako kot v Planini. Ce nisi sposobn Planine prevozit s 50km/h, je s tabo nek narobe. 

Nesrece se bodo dogajale. Ce bi jaz v trenutku trka pelal 2km/h hitreje, bi bil kostolom. Zdaj so samo potpludbe. 

 

Wk=m*v2/2

Govor je o vsem, eno potegne za sabo drugo, se pa načeloma strinjam z vsem kar si napisal.

BDW i hate nedeljske šoferje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

Al pa kategorija ima dobre veze..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ProdriveR pravi:

Malce za šalo, malce za res. Če bi Cartman vozu kot na moto GP, bi že doma pil iz tistih kozarcev, ko bi tale mama, k ga je zbila manevrirala po tistmu križišču :)

Čejanje je uzalut. V Razdrtem sem pogledoval, ce je frend na ranchu, videl me je s terase, ce bi zatulil OI bi obrnil, in z njim spil kokto. Pa ni, je samo mahal, videl nisem, in je prisel pobrat razbitino. Če je če. Napisal sem dokaj tocno, v trenutku trka+2km/h bi bla jeba. 

Ps: kozarci niso bli zame, samo graviral sem na njih. 

 

P.p.s. Ne me zastopt, de ne maram pelat normalno hitro. Kjer se da. Kjer solidno poznam cesto, in ko je prometa malo. Naselja pa krizisca....zelo pazim. 

 

@DAMI34 nikoli ne govorim "o vsem". Sklicevanje na big picture in posplosevanje vse poprek, je laganje samemu sebi. Populizem najnizje sorte. Borutt pogosto pocne prav to. Posplosi in zbase v isti kos. 

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Cartman pravi:

Čejanje je uzalut. V Razdrtem sem pogledoval, ce je frend na ranchu, videl me je s terase, ce bi zatulil OI bi obrnil, in z njim spil kokto. Pa ni, je samo mahal, videl nisem, in je prisel pobrat razbitino. Če je če. Napisal sem dokaj tocno, v trenutku trka+2km/h bi bla jeba. 

Ps: kozarci niso bli zame, samo graviral sem na njih. 

 

P.p.s. Ne me zastopt, de ne maram pelat normalno hitro. Kjer se da. Kjer solidno poznam cesto, in ko je prometa malo. Naselja pa krizisca....zelo pazim. 

 

@DAMI34 nikoli ne govorim "o vsem". Sklicevanje na big picture in posplosevanje vse poprek, je laganje samemu sebi. Populizem najnizje sorte. Borutt pogosto pocne prav to. Posplosi in zbase v isti kos. 

Posploševanje al ne, v prometu je več dejavnikov ki vplivajo na nevarnost, od mencajočih za biciklom, do snetih sekir. Včasih pa celo eno povzroči drugo. Če stric s klobukom ne prehiti traktorja ki vozi grozdje, za njim mencajočih baba z očali, kljub temu da je prostor in čas, potem gre prehitevati kamion ki je šele tretji v vrsti, al pa šmrkla ki zraven še po founu klepeta. Nakar se pa stric s klobukom spomni, da bi vseeno prehitel. Da ima ogleda itak ne ve...in godlja je tu. Sem videl in lahko napišem , tako kot borutt piše o objestnih motoristih.

pred 2 urami, Borutt pravi:

Če bi ti vsaj malo razumel, ne bi sedaj pisal takšne umotvore. 

Če bi ti znal razumet o čem sem jaz pisal, ne bi govoril o mojih umotvorih.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Posploševanje al ne, v prometu je več dejavnikov ki vplivajo na nevarnost, od mencajočih za biciklom, do snetih sekir. Včasih pa celo eno povzroči drugo. Če stric s klobukom ne prehiti traktorja ki vozi grozdje, za njim mencajočih baba z očali, kljub temu da je prostor in čas, potem gre prehitevati kamion ki je šele tretji v vrsti, al pa šmrkla ki zraven še po founu klepeta. Nakar se pa stric s klobukom spomni, da bi vseeno prehitel. Da ima ogleda itak ne ve...in godlja je tu. Sem videl in lahko napišem , tako kot borutt piše o objestnih motoristih.

Če bi ti znal razumet o čem sem jaz pisal, ne bi govoril o mojih umotvorih.

Prou. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Scarabeo 500 said:

Malo predahnite :).

Letos jih je že precej umrlo v zidanicah, pa še jih bo. Koliko kazni kaj dobijo za svoje nespametno početje, ko ogrožajo sebe in ostale v zidanici. Malo provociram. :) Število ni zanemarljivo.

V SLO je povprečno 400-500 samomorov letno, je kdo že zasledil, da ablast izvaja kakšne "akcije" v zvezi  s tem ??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Lipstick pravi:

V SLO je povprečno 400-500 samomorov letno, je kdo že zasledil, da ablast izvaja kakšne "akcije" v zvezi  s tem ??

Res je malo hecno. Ko pa padeš z motorjem, pa po možnosti niti ne po svoji krivdi, se pa nisi prilagodil okoliščinam in dobiš položnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Scarabeo 500 said:

Res je malo hecno. Ko pa padeš z motorjem, pa po možnosti niti ne po svoji krivdi, se pa nisi prilagodil okoliščinam in dobiš položnico.

Tudi, če si sam udeležen v prometni nesreči dobiš položnico, ker si povzročil prometno nesrečo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Da ne bo spet kdo jokcal in stokal, kako se mu godi krivica, ker mora plačevati kazni, ker ga vsi izsiljujejo, ker ga vsi označujejo za divjaka, ker je zanj ob cesti pocinkana posoda, ker ne obstajajo motoristična nebesa, ...

Kajti, ravnokar sem videl sva totalna idiota na nekih potovalnih športnikih, prvi s tablico SG in drugi s tablico KP, kako iz Postojne proti Pivki prehitevata kolono vozil v naselju in sicer v škarje, v nepregleden ovinek (oboje večkrat) in vozita s hitrostjo za odvzem izpita. 

Ker, dokler se ne bo zmanjšal idiotizem med motoristi, do takrat bo črna kronika polna junakov padlih za namišljeno svobodo. 

In vsi ti neprilagojeni bodo vedno in povsod deležni posebno skrbne obravnave. Do spremembe miselnosti ali do pocinkane. 

Dokler ne podkrepis vse z dokazi je samo zavajanje in nabijanje (kar je ok si v pravi temi)

Tako namrec odgovoris vsem ostalim, ki ne predlozijo dokaze razen ce zate to ne velja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Posploševanje al ne, v prometu je več dejavnikov ki vplivajo na nevarnost, od mencajočih za biciklom, do snetih sekir. Včasih pa celo eno povzroči drugo. Če stric s klobukom ne prehiti traktorja ki vozi grozdje, za njim mencajočih baba z očali, kljub temu da je prostor in čas, potem gre prehitevati kamion ki je šele tretji v vrsti, al pa šmrkla ki zraven še po founu klepeta. Nakar se pa stric s klobukom spomni, da bi vseeno prehitel. Da ima ogleda itak ne ve...in godlja je tu. Sem videl in lahko napišem , tako kot borutt piše o objestnih motoristih.

Če bi ti znal razumet o čem sem jaz pisal, ne bi govoril o mojih umotvorih.

Ker ti še vedno ni jasno, da sem pisal o dveh idiotih (zelo jasno posploševanje), katera sta počela idiotizme v javnem cestnem prometu, boš še naprej nabijal o nekih nedeljskih voznikih. Ti ne voziš v nedeljah ? 

Preberi še enkrat; pisanje se nanaša na dva idiota in nima veze s tistimi tvojimi nebulozami. Bo šlo sedaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, pik1 said:

.

... hahaha ... me pa res zanima, kako izgleda, kadar si ti mal preveč razigran ... :P

... ker se mi je tudi takrat, ko si baje vozil nerazigran, zdelo kot da je mim mene padu en projektil ... :D

Sama natolcevanja ......:ras:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Lipstick pravi:

V SLO je povprečno 400-500 samomorov letno, je kdo že zasledil, da ablast izvaja kakšne "akcije" v zvezi  s tem ??

Nisem še zasledil, da je obešeni ali utopljeni ali ustreljeni ali zastrupljeni ali ... med početjem obešanja ali utapljanja ali streljanja ali zastrupljanja ali ... s svojo vožnjo ogrozil ostale udeležence v prometu. 

pred 27 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Res je malo hecno. Ko pa padeš z motorjem, pa po možnosti niti ne po svoji krivdi, se pa nisi prilagodil okoliščinam in dobiš položnico.

Iščem, kateri zakon predpisuje globo ali kaj drugega za samomor. 

Pa ne nakladaj, da nekdo pade in to ne po svoji krivdi in dobi kazen. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Lipstick pravi:

Tudi, če si sam udeležen v prometni nesreči dobiš položnico, ker si povzročil prometno nesrečo.

 

Tudi ti ne nakladaj o nečem, kar ne poznaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!