Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Joj prejoj, pa prav moral si.

Ne bom dolgovezil, samo eno stvar bom izpostavil: takega jajcanja kot si ga takrat prikazal ti kot vodja skupine, ga nisem videl v vseh svojih letih motoriranja. In, JA, tu štejem noter tudi vse popolne začetnike. O JA PA BOM DOLGOVEZIL, MAJKE MI!

1. Hitrost na avtocesti je bila iz nam neznanega razloga konstantno 90 km/h ALI MANJ. Vse do izhoda Hrušica. Zakaj, me niti ne zanima, predvidevam nedovoljene substance, kaj drugega skoraj ni možno. (In ne, ni motilo samo mene in moja dva prijatelja, tudi tvoji kolegi so se čudno spogledovali med vožnjo, pa si verjetno niso upali nič reč. Jaz s tem nimam problemov.)

2. Ko smo se po dooooooooooolgoooooooooootraaaaaaaaajneeeeeeeeeeeeeem ciiiiiiiiiijaaaaaaaaaaazeeeeeeenjuuuuuuuuuuu končno spravili dol z avtoceste (BOŽE MILI, konec srednjeveškega mučenja!!), je pred nami vozil avtobus, ki se je v naseljih držal omejitev, izven naselja pa je vozil ... ajd, recimo 70 km/h. V dveh ali treh nadvse varnih, preglednih, ravnih, črtkanih odsekih se ti, kot vodja, nisi odločil za prehitevanje. Naj ponovim, RAVNO, PREGLEDNO, ČRTKANO. Ti, vodja skupine sploh nisi opazil, da sta se dva druga iz skupine skoraj zaletela, ker sta (seveda, upravičeno) pričakovala, da boš nakazal prehitevanje, pa nisi in se je celoten manever grdo izjalovil. Se je pač treba jajcat, ane.

3. Ob tem prikazu vodenja skupine je bilo meni povsem dovolj in sem se kulturno odpravil po svoje. Vsakega iz skupne sem posebej prehitel, seveda s smernikom, itd., mu/ji lepo pomahal in se odpeljal naprej. To, da sem prehiteval v naselju, so povsem tvoje nebuloze. Spet, nedovoljene substance? Ne bom sodil.

Od tedaj naprej me tvoja skupina ni več zanimala, prav tako sta vas/tebe in tvoje vožnje imela poln kufer tudi moja dva kolega. Sem pa bil toliko kolegialen, da sem ti poslal SMS o svojih namerah, da nebi slučajno bilo skrbi in podobnega. Ker nisem nikjer s krvjo podpisal sodelovanje v tvojem psihološkem preizkusu, koliko človek zdrži, sem se pač odpravil naprej kot svobodni človek in s smehom opazoval frise tvojih ubogih prijateljev, ki si mi iz takih ali onakih razlogov niso upali slediti.


Naj ponovim; V vseh svojih letih vožnje, solo, v dvoje, v manjših ali večjih skupinah, še nisem videl takšnega jajcanja po cestah. Kako ste se imeli pa vi na GG, pa sem tudi slišal, kajneda tovarišija. Mi, mi smo se imeli super. Za nameček smo nazaj grede skočili tudi v Italijo.

Kar je bilo pa najbolj ne fer s tvoje strani, pa je, da sem te en dan pred skupno furo po svoji navadi poklical in se pozanimal o stanju voznikov. Posebej sem poudaril vprašanje, kako se bomo peljali, in ali misliš ti kot organ inforsirat brezvezno jajcanje od vožnje, na kaj si odgovoril, da ne, da ste vsi izkušeni motoristi in da si na tej furi civilist in da nisi v službi. Thja.

Pa lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

(4) Voznik ne sme brez upravičenega razloga voziti tako počasi, da bi oviral druge udeležence v cestnem prometu. Voznik vozila, ki vozi na čelu kolone z nižjo hitrostjo od največje dovoljene hitrosti in od hitrosti prometnega toka vozil na smernem vozišču, za katerim se nabere kolona vozil, se mora, če ga kolona ne more varno prehiteti, na prvem primernem kraju umakniti z vozišča in pustiti kolono vozil mimo.

120 eur kazni oz polovička 60

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Nekaj je bilo govora o sveži voznici, ki je bila del ekipe, in da ni bila suverena itd.

ME NE BRIGA! En dan prej sem te poklical in te DIREKT vprašal točno to vprašanja: Ali je z nami kak začetnik, na katerega bo treba pazit? A so vsi ljudje v ekipi izkušeni?... 

, ker sem navajen, da v neznani ekipi VEDNO vprašam točno ta vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Borutt pravi:

Seveda veš o zadevi več od nas. 

Če imaš probleme, si najdi pomoč. 

O tej blamaži sem enkrat v poslušal ljudi za sosednjo mizo... Verjeno je šlo za koga od tistih, ki so ostali... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, SF said:

O tej blamaži sem enkrat v poslušal ljudi za sosednjo mizo... Verjeno je šlo za koga od tistih, ki so ostali... 

pa špukni na karbid....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Dr_Jakob pravi:

1. Hitrost na avtocesti je bila iz nam neznanega razloga konstantno 90 km/h ALI MANJ. Vse do izhoda Hrušica. 

Mogoče je lovil linijo vstopa v ovinek...

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

pa špukni na karbid....

Nekaj si pomešal. Samo Borutu sem odgovoril, ker me je obtožil, da o zadevi vem več od tisth tam... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, SF said:

..

Nekaj si pomešal. Samo Borutu sem odgovoril, ker me je obtožil, da o zadevi vem več od tisth tam... 

napiš, de še mi zvemo, k tud nismo bli tam.......je pa zabavno. kako folk nima lajfa, in pogreva dve leti staro furo. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

napiš, de še mi zvemo, k tud nismo bli tam.......je pa zabavno. kako folk nima lajfa, in pogreva dve leti staro furo. 

nezaceljene rane v egu, predvidevam.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Preboli. Skrajni cajt za to. 

Napačnega si citiral. Borutt se je ven metal malo prej v temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Krivulja je lahko idealna oz. podobna na cesti,samo po svojem pasu,se motim?

To sem mislil tudi jaz citirat Mina.....

pred 4 urami, Borutt pravi:

Tvoja pravica in dolžnost je vožnja samo po tvojem smernem vozišču. 

Ne vem pa zakaj si ti Kmetu citiral :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, solorider pravi:

To sem mislil tudi jaz citirat Mina.....

Ne vem pa zakaj si ti Kmetu citiral :lol1:

Mogoče se je zmotil,ker sem napisal podobno,kot on z drugimi besedami.

Neeee ne more se Borutt zmotit:D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Mogoče se je zmotil,ker sem napisal podobno,kot on z drugimi besedami.

Neeee ne more se Borutt zmotit:D

Mislimo isto :010 ampak ima Borutt prav. :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

Skupinska vožnja na GG se ne sliši slabo, če se zmenimo v okviru MSja.

Pa bo vsak pokazal, kar zna :) 

Na hladni cesti okol GG je to lahko porazno.. Drgac pa ni slaba ideja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, a79 said:

Drgac pa ni slaba ideja..

Takoj za :).  Ideja za v temo "Menjam furo"... najhitrejše pa v zameno povabimo na Raceland, če ne bo prišlo do kakšne naravne selekcije... 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snecer said:

Zbirno mesto bo Petrol Rateče, da se bo lahko pred tem vozilo po AC brez mahanja.

Nadaljujmo v GG temi, jaz sem takoj za.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, MdAzz pravi:

Za turistično varianto na GG sem tudi jaz (midva), sam bolj po Borutovo, ker sem začetnik ;)

Borutt po ovinkih ne vozi prav turistično...v nedeljo sem enega GSa prehitel malo pred GO, v GO sem natankal, se vračal kar nekaj časa nazaj, ko smo se zopet srečali...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Dr_Jakob pravi:

Joj prejoj, pa prav moral si.

Ne bom dolgovezil, samo eno stvar bom izpostavil: takega jajcanja kot si ga takrat prikazal ti kot vodja skupine, ga nisem videl v vseh svojih letih motoriranja. In, JA, tu štejem noter tudi vse popolne začetnike. O JA PA BOM DOLGOVEZIL, MAJKE MI!

1. Hitrost na avtocesti je bila iz nam neznanega razloga konstantno 90 km/h ALI MANJ. Vse do izhoda Hrušica. Zakaj, me niti ne zanima, predvidevam nedovoljene substance, kaj drugega skoraj ni možno. (In ne, ni motilo samo mene in moja dva prijatelja, tudi tvoji kolegi so se čudno spogledovali med vožnjo, pa si verjetno niso upali nič reč. Jaz s tem nimam problemov.)

2. Ko smo se po dooooooooooolgoooooooooootraaaaaaaaajneeeeeeeeeeeeeem ciiiiiiiiiijaaaaaaaaaaazeeeeeeenjuuuuuuuuuuu končno spravili dol z avtoceste (BOŽE MILI, konec srednjeveškega mučenja!!), je pred nami vozil avtobus, ki se je v naseljih držal omejitev, izven naselja pa je vozil ... ajd, recimo 70 km/h. V dveh ali treh nadvse varnih, preglednih, ravnih, črtkanih odsekih se ti, kot vodja, nisi odločil za prehitevanje. Naj ponovim, RAVNO, PREGLEDNO, ČRTKANO. Ti, vodja skupine sploh nisi opazil, da sta se dva druga iz skupine skoraj zaletela, ker sta (seveda, upravičeno) pričakovala, da boš nakazal prehitevanje, pa nisi in se je celoten manever grdo izjalovil. Se je pač treba jajcat, ane.

3. Ob tem prikazu vodenja skupine je bilo meni povsem dovolj in sem se kulturno odpravil po svoje. Vsakega iz skupne sem posebej prehitel, seveda s smernikom, itd., mu/ji lepo pomahal in se odpeljal naprej. To, da sem prehiteval v naselju, so povsem tvoje nebuloze. Spet, nedovoljene substance? Ne bom sodil.

Od tedaj naprej me tvoja skupina ni več zanimala, prav tako sta vas/tebe in tvoje vožnje imela poln kufer tudi moja dva kolega. Sem pa bil toliko kolegialen, da sem ti poslal SMS o svojih namerah, da nebi slučajno bilo skrbi in podobnega. Ker nisem nikjer s krvjo podpisal sodelovanje v tvojem psihološkem preizkusu, koliko človek zdrži, sem se pač odpravil naprej kot svobodni človek in s smehom opazoval frise tvojih ubogih prijateljev, ki si mi iz takih ali onakih razlogov niso upali slediti.


Naj ponovim; V vseh svojih letih vožnje, solo, v dvoje, v manjših ali večjih skupinah, še nisem videl takšnega jajcanja po cestah. Kako ste se imeli pa vi na GG, pa sem tudi slišal, kajneda tovarišija. Mi, mi smo se imeli super. Za nameček smo nazaj grede skočili tudi v Italijo.

Kar je bilo pa najbolj ne fer s tvoje strani, pa je, da sem te en dan pred skupno furo po svoji navadi poklical in se pozanimal o stanju voznikov. Posebej sem poudaril vprašanje, kako se bomo peljali, in ali misliš ti kot organ inforsirat brezvezno jajcanje od vožnje, na kaj si odgovoril, da ne, da ste vsi izkušeni motoristi in da si na tej furi civilist in da nisi v službi. Thja.

Pa lep dan.

Sedaj pa res ne vem ali si zadet, nor ali preprosto samo lažnivi kljukec. 

1. 90 ali manj? Res si lažnivec. Svetovni. 

2. Bila sta dva avtobusa in sta po ravnem delu peljala po limitatorju. Če sploh veš, kaj je to. Nas je bilo sedem. In smo skupaj in ne vsak zase, kot si dokazal. Če sta se dva skoraj zaletela (če se nisi tudi to zlagal), sta si sama kriva. Drugače si se pa tudi v tej točki vse zlagal. Svetovno. 

3. Poglej ti lažnivca. Gozd Martuljek je po tvoje hitra cesta? Svetovni lažnivec. 

4. Te moje prijatelje lahko vsi vprašajo in bodo vsi trije povedali, da so bili najbolj srečni, ko smo se te rešili. Ker takšnega, kot si ti, si nihče ne želi v skupini. 

5. Mi smo bili na GG. Vi niste bili. In nam je bilo brez tebe najlepše. Zato ne laži. 

6. Večjega sranja od nekoga v skupini nismo doživeli. Takšen seronja si, da te nočem niti sovražniku priporočiti.

Poleg tega si svetovni lažnivec. Vsi, ki poznajo mene in moje prijatelje, se lahko pozanimajo o resničnosti dogajanja oziroma lahko izvedo, kakšen lažnivec si. 

 

pred eno uro, vandrovec pravi:

Borutt po ovinkih ne vozi prav turistično...v nedeljo sem enega GSa prehitel malo pred GO, v GO sem natankal, se vračal kar nekaj časa nazaj, ko smo se zopet srečali...:P

Fajn motor mi privoščiš. Mogoče, ko bom večji. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!