Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

:hmm: znanec je poskodoval zivcevje v roki, in bil prec ob kategoriji A in C, in mel B z opombami. Ampak Res prec po karambolu. Nekdo/nekaj mu je izpite preklicalo predno je prisel iz bolnice. Ne cm kako to gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če,je klobuk znak za slabega šoferja.Kakšen je potem znak za 23 letne objestneže?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

No ja .. to čaka vas ... jas bom većno mlat :ras:

Jz tudi :ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Scarabeo 500 pravi:

Resnično je kriv sistem.

Ko je mojega fotra začelo vse zapuščati, želja po vožnji pa je ostala. On ni bil več kritičen, da ni sposoben za cesto. Smo se odločili, da je potrebno nekaj ukreniti.

Povprašal sem na policiji - rekli so, da oni lahko samo napišejo kazen, kaj drugega pa ne morejo. 

Nekako smo ga poslali na medicino dela, glede sposobnosti, da bi mu odvzeli vozniško. Malo jih je poslušal in rekel - vi kar dajte in vzemite, jaz vas bom pa tožil - vsrali so se. (V življenju moj fotr ne bi nikogar tožil)

Poslali so ga iz medicine dela k psihologu ali psihijatru. Enako jih je poslušal in zagrozil s tožbo. Noben ni imel jajc, da bi mu vzel vozniško. 

Po vseh neuspelih poskusih s strani naše družine, smo mu sami vzeli vozniško in mu rekli, da je deponirana na upravni enoti. Malo je občasno  robantil, a sčasoma nehal.

Sicer je že staro par let in se je morda kaj spremenilo. Morda komu ta ideja pride prav. Resnnično, a grozljivo.

Pri nas se napiše kar nekaj predlogov za pregled takšnega strica ali tete. Ampak šele potem, ko ga ali jo ujamemo pri prekršku ali nezanesljivi vožnji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, gusar pravi:

Če,je klobuk znak za slabega šoferja.Kakšen je potem znak za 23 letne objestneže?

ne jemlji tega osebno, smo podobnih let. Je pa res, da se nekateri starejši ne zavedajo svojih omejitev in so v prometu kot kure. 

O objestnežih se veliko govori, na mularijo se pritiska z vseh koncev, od raznih tečajev, do voznika začetnika itd...o starejših se pa lepo molči. Ni regulacije, ni kontrole...pa jih krepko kuhajo. Samo ko začnem brati kroniko je tak od oka polovica nesreč...takih neumnih nepotrebnih, ki se začnejo 73 letnik zbil, 74 letnica napačno po AC....mal karikiram ampak tega je precej...dejansko še preveč.

Vzemi v obzir, da je tako stare populacije vsaj pol manj na cesti, kot pa 23 letne. Vsaj!!! In se je za zamislit.

Moj foter je bil cel lajf poklicni voznik. Sedaj ima 75 let in še vozi, recimo temu normalno, pa je pred dvemi leti najprej nehal voziti ponoči, sedaj pa sploh noče več.

Kot sam pravi, je preveč za njega, prehiter promet, prepočasi zaznava in se ne počuti več dobro.

Upam, da bom znal tudi jaz biti tako samokritičen.

pred 11 urami, Borutt pravi:

Pri nas se napiše kar nekaj predlogov za pregled takšnega strica ali tete. Ampak šele potem, ko ga ali jo ujamemo pri prekršku ali nezanesljivi vožnji. 

sam to je prepozno...velikokrat. In sistem je tukaj recimo temu premalo strog, ali pa namensko spušča skozi sito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

ne jemlji tega osebno, smo podobnih let. Je pa res, da se nekateri starejši ne zavedajo svojih omejitev in so v prometu kot kure. 

O objestnežih se veliko govori, na mularijo se pritiska z vseh koncev, od teh, tečajev, do voznika začetnika itd...o starejših se pa lepo molči. Ni regulacije, ni kontrole...pa jih krepko kuhajo. Samo ko začnem brati kroniko je tak od oka polovica nesreč...takih neumnih nepotrebnih, ki se začnejo 73 letnik zbil, 74 letnica napačno po AC....mal karikiram ampak tega je precej...dejansko še preveč.

Vzemi v obzir, da je tako stare populacije vsaj pol manj na cesti, kot pa 23 letne. Vsaj!!! In se je za zamislit.

Moj foter je bil cel lajf poklicni voznik. Sedaj ima 75 let in še vozi, recimo temu normalno, pa je pred dvemi leti najprej nehal voziti ponoči, sedaj pa sploh noče več.

Kot sam pravi, je preveč za njega, prehiter promet, prepočasi zaznava in se ne počuti več dobro.

Upam, da bom znal tudi jaz biti tako samokritičen.

sam to je prepozno...velikokrat. In sistem je tukaj recimo temu premalo strog, ali pa namensko spušča skozi sito.

 

TI? SAMOKRITIČLEN? ROFL TAKRAT BOŠ MEL 785KOJNSKI MOTOR  :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

 

TI? SAMOKRITIČLEN? ROFL TAKRAT BOŠ MEL 785KOJNSKI MOTOR  :D

 

 

sam pozabljaš da bo UBR vozu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

vse nas čaka starost :huh:

 

.

... hahaha ... tastar, tud tle si nas prehitu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 5. 2018 ob 11:20, pik1 pravi:

.

... hahaha ... tastar, tud tle si nas prehitu :kva2:

bi ti rad brau, da se je mlajši siu manjši ćlouk spravu na starejšega visokega ćelavega deca :huh: 

učer se je neki na Kalu dogajal, a je blo kj hujšga :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

 

učer se je neki na Kalu dogajal, a je blo kj hujšga :huh: 

V temi črni kal pišejo o padcu Italijanke z BMW gs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 5. 2018 ob 21:44, maus pravi:

vse nas čaka starost :huh:

Iskreno upam, da me čaka (čeprav je že za vogalom), druga možnost je namreč dosti slabša (črnejša).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papiga pribita na križ v kotu vpraša maus-a "kolk s pa ti kolma naroču?" ..maus - "premal kartic :cry:" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, thumper pravi:

papiga pribita na križ v kotu vpraša maus-a "kolk s pa ti kolma naroču?" ..maus - "premal kartic :cry:" ...

predobr sm vse naredu, pa se hodjo zdj tovornjaki kr vozt po slovenskih autocestah, da vidjo kok je vse dobr :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maus pravi:

predobr sm vse naredu, pa se hodjo zdj tovornjaki kr vozt po slovenskih autocestah, da vidjo kok je vse dobr :huh:

 

G.Mišek, a se ti kaj kolca?

Ko se vozim po štajerski avtocesti je en pas poln kamionov.

Sedaj vsaj vem KDO JE KRIV :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kaldu pravi:

G.Mišek, a se ti kaj kolca?

Ko se vozim po štajerski avtocesti je en pas poln kamionov.

Sedaj vsaj vem KDO JE KRIV :bum:

valda, da vem kdo je kriu ... kamionarji, ker so tok veseli ECS-a, da se tut, ko niso v službi, vozijo gor pa dol :ras: 

sicer pa .. bolj sem puklast kt pa kriu :huh:

se pa dons spet skoz neki zaletavajo ... upam, da nism spet js puklast za to .... pa ne sam kamionarji .. tut osebkoti :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike..je bil union..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

ni panike..je bil union..

Tud union je dober ...

za splahnit kozarce od Laškega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zihr jim je DARS nastavu kakšno zanko ... z zankami proti alkoholu v prometu :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!