Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Just now, Borutt said:

Glede na vsa ta detajlna opažanja bi rekel, da si tudi registrsko tablico poskeniral. 

Ali je bilo bližnje srečanje eden proti drugemu? 

nasproti smo si šli. Če bi srečal tako vozeče civile, bi reku de so kreteni, in objestne neznalice. Ker pa niso bli plebejci, sm  prepričan de so bli del neke poklicne izmenjave.  Pa jih je zaneslo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

Ni samo Slovenski voznik takšen. Zato obstajajo policaji da "pokažejo pravo smer in ga naučijo obnašanja".

Brez policajev bi tudi Švedi, Švicarji,... in vsi ostali leteli po cesti.

Samo pri tistih, policaji vedo za kaj obstajajo pri nas pa ... dvomim da vedo.

Obnašanja si se naučil v šoli vožnje ali pa v avto šoli. Ali je bil izpit kupljen pod mizo?

Če voznik nima pameti, mu tudi deset švicarskih in švedskih policistov ne bo pristriglo peruti. 

Res? Si se pozanimal? Kar seznani nas z ugotovitvami. 

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

nasproti smo si šli. Če bi srečal tako vozeče civile, bi reku de so kreteni, in objestne neznalice. Ker pa niso bli plebejci, sm  prepričan de so bli del neke poklicne izmenjave.  Pa jih je zaneslo. 

Ti jim kar reči. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Borutt said:

Obnašanja si se naučil v šoli vožnje ali pa v avto šoli. Ali je bil izpit kupljen pod mizo?

Če voznik nima pameti, mu tudi deset švicarskih in švedskih policistov ne bo pristriglo peruti. 

Res? Si se pozanimal? Kar seznani nas z ugotovitvami.

ad1. obnašanja se učiš a avtošoli, naučiš na terenu

ad2. bo, verjemi da take hitro in učinkovito spravijo s ceste

ad3. zapelji se in poglej malo naokoli, pa primerjaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

A ni ravno letos padel kolesar, ko je zapeljal v luknjo? Samo ni bilo zanimivo, ker mu policisti niso napisali kazni. In je potihnilo. 

si kolesarski strokovnjak? trener ? ne sodi o poslu o katerem nimaš pojma..

pred 10 urami, DAMI34 pravi:

prosim nehite take pisat k bo Borut znoru :P

 

ne more ...

pred 7 urami, Borutt pravi:

Samo sebe poslušam? Ob cesto se postavi in opazuj. Glupost na glupost s poudarkom na nesposobnost in sebičnost. 

ja  ne rabim stat ob cesti..predvčerajšnjim zjutraj je policijska škoda zapeljala iz smeri depale vasi v naselje domžale preko 70 km/h...

Glupost na glupost s poudarkom na nesposobnosti in sebičnosti v policiji.

pred 7 urami, MdAzz pravi:

Od Dunaja proti Bratislavi AC iz betonskih plošč, kakršna je bila včasih od Kranja do Medvod. Nabija in ropota, da mi je škoda avta, pa čeprav je služben, da bi peljal več kot 100.

Sicer pa - moj star fotr je doživu 95 let, predvsem zato, ker se je celo življenje zase brigal.

tisti odsek je brno - praga ...

mal skrbi zase če se nisi naveličal življenja - tvoj dedek je bil moder mož.

pred 6 urami, Borutt pravi:

Zaradi gluposti v prometu moram jaz gledati posledice in ne ti. Jaz moram iti do svojcev in ne ti. Ker sem jaz v takšni službi in ne ti. In bom še, ker sem najbolje plačan, ker imam najboljše šefe in, ker me sistem ščiti. 

dej že nehaj jokcat ! če ti kaj ni všeč zamenjaj službo! 

 

pred 1 uro, Borutt pravi:

Da je slovenski voznik takšna ovca, da mu mora ves čas nekdo kazati pravo smer in ga učiti obnašanja?

če bi vi pri policiji upoštevali tistih nekaj točk  , ki opisujejo vaše dolžnosti bi bilo v tej državi mnogo lepše..

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj prosiš - delat pejd.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

ad1. obnašanja se učiš a avtošoli, naučiš na terenu

ad2. bo, verjemi da take hitro in učinkovito spravijo s ceste

ad3. zapelji se in poglej malo naokoli, pa primerjaj

Nekateri se še vedno obnašajo, kot, da niso nikoli videli avto šolo od znotraj. 

Ko postane nadzor učinkovit, pa je zopet vse narobe. Ker pač nismo Skandinavci, ampak Balkanci. 

Vidim pri nas dovolj. Najmanj kulture in še manj znanja. V tujini pa potem vsi posrani.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

si kolesarski strokovnjak? trener ? ne sodi o poslu o katerem nimaš pojma..

ne more ...

ja  ne rabim stat ob cesti..predvčerajšnjim zjutraj je policijska škoda zapeljala iz smeri depale vasi v naselje domžale preko 70 km/h...

Glupost na glupost s poudarkom na nesposobnosti in sebičnosti v policiji.

tisti odsek je brno - praga ...

mal skrbi zase če se nisi naveličal življenja - tvoj dedek je bil moder mož.

dej že nehaj jokcat ! če ti kaj ni všeč zamenjaj službo! 

 

če bi vi pri policiji upoštevali tistih nekaj točk  , ki opisujejo vaše dolžnosti bi bilo v tej državi mnogo lepše..

Sploh ne vem, kaj spet serješ. Padec kolesarja je prometna nesreča. Ampak ti si večji strokovnjak, kajne. Za drek mešati. 

Res? In ti si zmeril hitrost vožnje skozi pivsko steklenico. Katero že? Prenehaj s takšnimi glupostmi. 

Česa se pa ti držiš? Plota? Pa čim dlje od ceste bodi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Admini, a taki znaki nespoštovanja niso dovolj, da ga opozorite ali pošljete v Banovce? Zmazek, ovce,...pa to ni prvič, da tako žali. Naj kdo upa to policaju rečt v živo, pa bo takoj sledila kazen. Za boruta tukaj očitno obstajajo dvojna merila, same žalitve.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Sploh ne vem, kaj spet serješ. Padec kolesarja je prometna nesreča. Ampak ti si večji strokovnjak, kajne. Za drek mešati. 

Res? In ti si zmeril hitrost vožnje skozi pivsko steklenico. Katero že? Prenehaj s takšnimi glupostmi. 

Česa se pa ti držiš? Plota? Pa čim dlje od ceste bodi. 

zdej razumem kam ciljaš.. padec policista-motorista ni prometna nesreča temveč delovna nesreča..zato so lahko okrivili grbino..

nisem zmeril temveč ocenil..že pred tablo je vozil z enako hitrostjo in jo ob tabli ni zmanjšal..križišče v domžalah  pri spodnji pumpi je eno najbolj zajebanih za vključevanje na magistralko - iz smeri vira večina vozi več kot 50 in še pospešuje , ker vedo da je konec naselja.. iz smeri trzina pa tisti , ki gredo naravnost ne zmanjšjo dovolj in spet peljejo čez 50 .. nekateri seveda tudi obvozijo tiste , ki zavijajo na desno delno ali celotno po nasprotnem pasu zaradi prevelike hitrosti.

na tem križišču se vključujem levo vsaj 250 X na leto že 20 let..in če ne bi mogel pravilno oceniti hitrost tistih ki vozijo na glavni cesti bi jih že nešteto "izsilil".. nisem mečkač ali "4.25761 l/100km" voznik , nimam dizla s katerim bi se pri prestavljanju iz prve v drugo skoraj ustavil pri 15km/h , pri tisti tabli "konec domžal" imam ponavadi ravno nekih 50 po števcu če je pred mano prosto in nihče ne zavira ko vidi tablo konec naselja.. pa še vedno se najde tak , ki za mano blenda in zavira ... 

"prenehanje gluposti" bi se nehalo tisti trenutek , ko bi imela službena vozila policije registratorje hitrosti in dajanja smernikov , katerih zabeleženi podatki bi se avtomatsko obdelovali in avtomatsko kaznovali za vsako odstopanje oziroma kršenje pravil.. s tem bi si policija pridobila nazaj ugled starih miličnikov.

česa se držim pri svojem delu ? dobro vprašanje.... tega , da tudi policistu v uniformi zavrnem njegovo zahtevo (ne prvič in verjetno ne zadnjič) po izdelavi izdelka do katerega želi priti brez pooblastila ( pa pustimo pooblastilo do katerega ne more priti pri točno tem primeru) po domače "na šverc" .. kar mi je v veliko zadovoljstvo pri vzdrževanju mojega profesionalnega ugleda.

pred 3 minutami, gusar pravi:

Če,kuštrunu rečeš ovca je to za njega res huda žaljitev :kva2:

če boš biku rekel vol te bo pa na polno jebal ker bo mislil , da itak ne moreš zanosit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Borutt said:

Nekateri se še vedno obnašajo, kot, da niso nikoli videli avto šolo od znotraj. 

Ko postane nadzor učinkovit, pa je zopet vse narobe. Ker pač nismo Skandinavci, ampak Balkanci. 

Vidim pri nas dovolj. Najmanj kulture in še manj znanja. V tujini pa potem vsi posrani.  

Jaz pa pri nas vidim, da je pomembno samo kazen pobrat in nič uredit.

Še vedno se kasira tam kjer je najlažje, kjer so znaki nelogično postavljeni itd. 

Nadzor učinkovit???? Po kakšnem kriteriju???? Pobranih kaznih??????

Učinkovit bo, ko boste s ceste umaknili prepotentne, nesposobne itd.  in ne večinoma kaznovali samo malo prehitre in še te na čudnih mestih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Ti si že bil v bolnišnici? Zakaj že?

Napadla sta me prometni znak in ograja.

Infrastruktura kriva :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, ftp pravi:

Jaz pa pri nas vidim, da je pomembno samo kazen pobrat in nič uredit.

Še vedno se kasira tam kjer je najlažje, kjer so znaki nelogično postavljeni itd. 

Nadzor učinkovit???? Po kakšnem kriteriju???? Pobranih kaznih??????

Učinkovit bo, ko boste s ceste umaknili prepotentne, nesposobne itd.  in ne večinoma kaznovali samo malo prehitre in še te na čudnih mestih.

Ti vidiš eno stvar. Ker gledaš od zunaj. Jaz tvojega dela ne komentiram. Pač ga ne poznam. 

Kje so postavljeni znaki nelogično? Daj kakšen primer. Pa še pojasni, kaj je to nelogično postavljen znak. Da bomo vsi vedeli. 

Glede nadzora si sam napisal, da v tujini izločijo neprilagojene. Pa sem samo napisal, da bi bil pri nas jok in stok v primeru takšnega nadzora. Ali se mogoče ne strinjaš? 

Sploh veš, kdo umika s ceste takšne voznike? Ne veš, kajne. Policija piše globe in obdolžilne predloge. Torej se sedaj vprašaj, kdo nekomu odvzame izpit, vozilo in po možnosti tudi prostost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

zdej razumem kam ciljaš.. padec policista-motorista ni prometna nesreča temveč delovna nesreča..zato so lahko okrivili grbino..

nisem zmeril temveč ocenil..že pred tablo je vozil z enako hitrostjo in jo ob tabli ni zmanjšal..križišče v domžalah  pri spodnji pumpi je eno najbolj zajebanih za vključevanje na magistralko - iz smeri vira večina vozi več kot 50 in še pospešuje , ker vedo da je konec naselja.. iz smeri trzina pa tisti , ki gredo naravnost ne zmanjšjo dovolj in spet peljejo čez 50 .. nekateri seveda tudi obvozijo tiste , ki zavijajo na desno delno ali celotno po nasprotnem pasu zaradi prevelike hitrosti.

na tem križišču se vključujem levo vsaj 250 X na leto že 20 let..in če ne bi mogel pravilno oceniti hitrost tistih ki vozijo na glavni cesti bi jih že nešteto "izsilil".. nisem mečkač ali "4.25761 l/100km" voznik , nimam dizla s katerim bi se pri prestavljanju iz prve v drugo skoraj ustavil pri 15km/h , pri tisti tabli "konec domžal" imam ponavadi ravno nekih 50 po števcu če je pred mano prosto in nihče ne zavira ko vidi tablo konec naselja.. pa še vedno se najde tak , ki za mano blenda in zavira ... 

"prenehanje gluposti" bi se nehalo tisti trenutek , ko bi imela službena vozila policije registratorje hitrosti in dajanja smernikov , katerih zabeleženi podatki bi se avtomatsko obdelovali in avtomatsko kaznovali za vsako odstopanje oziroma kršenje pravil.. s tem bi si policija pridobila nazaj ugled starih miličnikov.

česa se držim pri svojem delu ? dobro vprašanje.... tega , da tudi policistu v uniformi zavrnem njegovo zahtevo (ne prvič in verjetno ne zadnjič) po izdelavi izdelka do katerega želi priti brez pooblastila ( pa pustimo pooblastilo do katerega ne more priti pri točno tem primeru) po domače "na šverc" .. kar mi je v veliko zadovoljstvo pri vzdrževanju mojega profesionalnega ugleda.

če boš biku rekel vol te bo pa na polno jebal ker bo mislil , da itak ne moreš zanosit.

Kaj je prometna nesreča, sem že večkrat obrazložil. Ravno tako, kakšen ukrep lahko sledi. Si manjkal takrat?

Hitrost vožnje se izmeri z merilnikom hitrosti in ne na oko. Zato kar prenehaj z nekimi številkami okoli mahati. Ker drugače bo naslednjič zadeva obrnjena. 

Gluposti se bodo prenehale z javnim prevozom. In to ne po cesti. 

Kaj imata ti in nekdo uniformiran, lahko razložiš v kakšni drugi temi. Razen, če sta se dobila na cesti. Potem pa izvoli in nabijaj. 

pred 35 minutami, Kmet2 pravi:

Napadla sta me prometni znak in ograja.

Infrastruktura kriva :ras:

Do tvojega prihoda nista bila prav nič kriva :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Borutt said:

Ti vidiš eno stvar. Ker gledaš od zunaj. Jaz tvojega dela ne komentiram. Pač ga ne poznam. 

Kje so postavljeni znaki nelogično? Daj kakšen primer. Pa še pojasni, kaj je to nelogično postavljen znak. Da bomo vsi vedeli. 

Glede nadzora si sam napisal, da v tujini izločijo neprilagojene. Pa sem samo napisal, da bi bil pri nas jok in stok v primeru takšnega nadzora. Ali se mogoče ne strinjaš? 

Sploh veš, kdo umika s ceste takšne voznike? Ne veš, kajne. Policija piše globe in obdolžilne predloge. Torej se sedaj vprašaj, kdo nekomu odvzame izpit, vozilo in po možnosti tudi prostost. 

ad1. "jaz" pa tebe plačujem, in zato lahko komentiram

ad2. obrni se malo okoli sebe

ad3. se ne strinjam, ker pa vašem neprilagojeni so samo zaradi hitrost, ki že zdavnaj ni glavni razlog nesreč.

ad4. ste člen v isti verigi. Oboji se izgovarjate na druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Kje sem pisal o tebi osebno?

Glede na to, da si se odzval na moj prispevek.....? :headbang:

pred 12 urami, Borutt pravi:

Ne bi vedel.

Čudno, ponavadi veš vse :hmm::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Borutt pravi:

D tvojega prihoda nista bila prav nič kriva :lol1::jezik:

Luknja "na" katera je bila zdaj kriva za padec policista prej tudi ni bila kaj kriva ko so tam vozili tisoči motoristov...

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Kje so postavljeni znaki nelogično? Daj kakšen primer.

Tale npr. Še kakšnega?

In ja, je v Sloveniji, in ja, sem prijavil ( čeprav bi lahko tudi policisti), in ja, so popravili, torej je bilo postavljeno narobe in nelogično.

FB_IMG_1526897058930.jpg

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, še en primer, da ne boš rekel, da je zgornji osamljen, v tem primeru je bila signalizacija neusklajena. Sedaj je, po moji intervenciji usklajeno:

Sporočilo upravljavcu:

"Na cesti od Besnice do Podgrada je postavljena prometna signalizacija neusklajena. V Besnici po križišču stoji prometni znak, na katerem je navedena največja dovoljena višina (zaradi podvoza v Podgradu) 2.2 m, v Podgradu pred podvozom pod železnico pa je postavljen znak, ki omejuje višino na 2.1 metra."1.jpg.df8ebd737df7b01a0a1371a415f5b00a.jpg2.jpg.bb5e272a8e02c97f9bfa30fe2d341621.jpg

Popravljeno . Popravil Primosio
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Kaj je prometna nesreča, sem že večkrat obrazložil. Ravno tako, kakšen ukrep lahko sledi. Si manjkal takrat?

Hitrost vožnje se izmeri z merilnikom hitrosti in ne na oko. Zato kar prenehaj z nekimi številkami okoli mahati. Ker drugače bo naslednjič zadeva obrnjena. 

Gluposti se bodo prenehale z javnim prevozom. In to ne po cesti. 

Kaj imata ti in nekdo uniformiran, lahko razložiš v kakšni drugi temi. Razen, če sta se dobila na cesti. Potem pa izvoli in nabijaj. 

Do tvojega prihoda nista bila prav nič kriva :lol1::jezik:

mogoče manjkam včasih..tudi tebi bi dobro delo..

nabijaš.. v nekih odgovorih pa žališ forumaše kot nesposobne z besedami "če ne moreš oceniti hitrosti vozila , ki se premika potem nisi za na cesto" ...

gluposti se bodo začele s civilnim nadzorom policije.

beseda je tekla o doslednem opravljanju svojega dela in nalog ter upoštevanju pravil ki se tičejo le tega.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

ad1. "jaz" pa tebe plačujem, in zato lahko komentiram

ad2. obrni se malo okoli sebe

ad3. se ne strinjam, ker pa vašem neprilagojeni so samo zaradi hitrost, ki že zdavnaj ni glavni razlog nesreč.

ad4. ste člen v isti verigi. Oboji se izgovarjate na druge.

Ti mene ne plačuješ in lahko nabijaš. 

Ti trdiš, ti pokaži. 

Nekaj na pamet pišeš. Neprilagojen pomeni, da se mu j... za predpise in za prometno kulturo. 

Ti si pisal o umiku nekaterih s ceste. Sem ti napisal, kdo jih odstrani. Torej postavi vprašanje na ustrezen naslov. 

pred 2 urami, Primosio pravi:

Glede na to, da si se odzval na moj prispevek.....? :headbang:

Čudno, ponavadi veš vse :hmm::kva1:

Ne piši na pamet. 

pred 2 urami, sesir pravi:

Luknja "na" katera je bila zdaj kriva za padec policista prej tudi ni bila kaj kriva ko so tam vozili tisoči motoristov...

Sem mogoče jaz obravnaval omenjeno prometno nesrečo? Najdi jajca in vprašaj tiste, ki so bili tam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Kaj je prometna nesreča, sem že večkrat obrazložil. Ravno tako, kakšen ukrep lahko sledi. Si manjkal takrat?

Hitrost vožnje se izmeri z merilnikom hitrosti in ne na oko. Zato kar prenehaj z nekimi številkami okoli mahati. Ker drugače bo naslednjič zadeva obrnjena. 

Gluposti se bodo prenehale z javnim prevozom. In to ne po cesti. 

Kaj imata ti in nekdo uniformiran, lahko razložiš v kakšni drugi temi. Razen, če sta se dobila na cesti. Potem pa izvoli in nabijaj. 

Do tvojega prihoda nista bila prav nič kriva :lol1::jezik:

Sej do vašega prihoda tud nisem nikoli nič kriv :lol1::ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Primosio pravi:

Tale npr. Še kakšnega?

In ja, je v Sloveniji, in ja, sem prijavil ( čeprav bi lahko tudi policisti), in ja, so popravili, torej je bilo postavljeno narobe in nelogično.

FB_IMG_1526897058930.jpg

To ni nelogično, ampak idiotsko. Menda je znano, kdo postavlja prometne znake. 

Si mogoče videl, kolikokrat so šli policisti mimo znakov? Če si jih, pa jih vprašaj, kaj so gledali in naredili. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!