Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Da ni bil Rjavc ko je zamujal na soočenje ?

Borutt ga bo zvohal, on ve vse !

Popravljeno . Popravil isarajli1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Igi Pop pravi:

Kje je pa danes Borutt,da ni še nič objavil? A še vedno lovi kaskaderja?

Dej ne izivaj, a bi rad dokaz, da si manj pametn ? :)

Sm pa res na novicah opazu, da se en model pelje po ac s piciklom ! Mogoč res lovi tistga motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 5. 2018 ob 11:31, Darko3g pravi:

Hm, če bi ga kdo prepoznal, kako bi lahko ukrepali proti njemu? Ali je ta fotografija dovolj za dokazno gradivo?

Prav gotovo ne. Se vidi obraz? Se vidi reg. tablica? Se pa bojim, da bo model zakljucil kariero predcasno. Neumno izpostavljanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, IZTOK pravi:

Prav gotovo ne. Se vidi obraz? Se vidi reg. tablica? Se pa bojim, da bo model zakljucil kariero predcasno. Neumno izpostavljanje!

V lokalni gostilni bo ziher najjaći frajer vsaj kak teden al pa dva. Če sicer nimaš kaj veliko v življenju za pokazat je to le nekaj vredno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa naj dvigne roko tisti, ki ga še ni odprl 200km/h na AC.........

šit sami kriminalci :cry:

kera drama zaradi enga selfija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

no, pa naj dvigne roko tisti, ki ga še ni odprl 200km/h na AC.........

šit sami kriminalci :cry:

kera drama zaradi enga selfija

Jaz sem sam do 195. Tako da ne bom dvigal roke :P 

 

Ma neumno je, zato. Človek je s tem dokazal/pokazal bore malo, samo nafilal je novo rundo vsi motoristi so kretenski darovalci organov z luknjo v glavi stereotipov. Napačen način iskanja pozornosti, ki meče slabo luč na kompletno motoristično populacijo.

Ziher bo ta slika med delovnimi gradivi naslednjič ko bo za varnost na cesta treba nekaj ukrenit in dodatno dvignit kazni/znižat omejitve hitrosti/farbat črte malo preko palca po Ridah/zagovarjat nove represivne ukrepe. Eni razumemo da s svojim vedenjem na cesti dajemo neke signale okolici, enim to nikakor ne gre v glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, jskrablin pravi:

Jaz sem sam do 195. Tako da ne bom dvigal roke :P 

 

Ma neumno je, zato. Človek je s tem dokazal/pokazal bore malo, samo nafilal je novo rundo vsi motoristi so kretenski darovalci organov z luknjo v glavi stereotipov. Napačen način iskanja pozornosti, ki meče slabo luč na kompletno motoristično populacijo.

Ziher bo ta slika med delovnimi gradivi naslednjič ko bo za varnost na cesta treba nekaj ukrenit in dodatno dvignit kazni/znižat omejitve hitrosti/farbat črte malo preko palca po Ridah/zagovarjat nove represivne ukrepe. Eni razumemo da s svojim vedenjem na cesti dajemo neke signale okolici, enim to nikakor ne gre v glavo.

to mi je jasno, pravzaprav se strinjam s tabo. Ampak selfija nardit na zadnji gumi mim radarja je pa tudi fajn, pa čeprav se samo v gostilni hvališ. Gre se za eno napihovanje enga dviga na zadnje kolo....na ridah je to vsak dan :D no skoraj.

Za dvig kazni pa ne rabijo vrli oblastniki dosti, mal prazno malho in par "študij", pa kako statistiko mal počarajo in ekola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi radi, da radarje v riti obrnejo? Pol nau vec takih slik po cajtngih, ampak sam po nabiralnikih....:hmm: Tko da mim radarjev nalasc tkole izzivat, je pljuvanje v lastno skledo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

no, pa naj dvigne roko tisti, ki ga še ni odprl 200km/h na AC.........

šit sami kriminalci :cry:

kera drama zaradi enga selfija

:jezik:

tale ima se najbolj dvignjene roke. tako da ja, jaz se nisem vozil preko 200, se preko 150 najbrz ne.

Pravila so za to, da se jih spostuje, ne krsi.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

:jezik:

tale ima se najbolj dvignjene roke. tako da ja, jaz se nisem vozil preko 200, se preko 150 najbrz ne.

Pravila so za to, da se jih spostuje, ne krsi.

prou si povedu a ne, a ne :P Mal čez 150 so te ocolnali...če se ne motim, k si bil še objesten kawasakist :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

162 na 90 ja. Takrat me je mal zaneslo slucajno. Prvic ko sem prekoracil hitrost so me dobili.

No, ma je bila dobra lekcija in sem odtlej vozil po omejitvah.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, bla bla..kr nekaj, se je spustil al pa ne, itak smo za skor vse nemotoriste divjaki, norci itd. Če se peljem po omejitvi se mi zalepi na tablco in klati, da sem luzer, ker se ne znam pelat, če pičim sem pa norc ki se naj ubije.

Folk zmer nekaj najde. 

Ja, po ac sm že teral preko 240. Za na vislice ?

Po volitvah bom pa lahk kaskadiral po pisti v slo. Kje bo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, krucymucy pravi:

162 na 90 ja. Takrat me je mal zaneslo slucajno. Prvic ko sem prekoracil hitrost so me dobili.

No, ma je bila dobra lekcija in sem odtlej vozil po omejitvah.

ja sj tega na R1 je tut sam mal zaneslo, sej vidiš da ma kolo v zraku, pa se trudi dol potisnit, pa ma bogih 145km/h :fyou: men se celo mal smili, ker to je nevarno.

pred 3 minutami, krucymucy pravi:

162 na 90 ja. Takrat me je mal zaneslo slucajno. Prvic ko sem prekoracil hitrost so me dobili.

No, ma je bila dobra lekcija in sem odtlej vozil raje po cilindrih GSa

čisto mal sem ti popravil objavo :P

 

pred 1 minuto, isarajli1 pravi:

Ja ja, bla bla..kr nekaj, se je spustil al pa ne, itak smo za skor vse nemotoriste divjaki, norci itd. Če se peljem po omejitvi se mi zalepi na tablco in klati, da sem luzer, ker se ne znam pelat, če pičim sem pa norc ki se naj ubije.

Folk zmer nekaj najde. 

Ja, po ac sm že teral preko 240. Za na vislice ?

Po volitvah bom pa lahk kaskadiral po pisti v slo. Kje bo ?

no vidiš, za take diujake rabmo še AC policijo :P

240 pa kaj si ti nor

groza, js bi se kr sam prijavu na policijo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

ja sj tega na R1 je tut sam mal zaneslo, sej vidiš da ma kolo v zraku, pa se trudi dol potisnit, pa ma bogih 145km/h :fyou: men se celo mal smili, ker to je nevarno.

čisto mal sem ti popra

 

no vidiš, za take diujake rabmo še AC policijo :P

240 pa kaj si ti nor

groza, js bi se kr sam prijavu na policijo :kva2:

Da nauš mislu, da se enkrat nism.

Sem z avtom piču mim stacionarca, pa sm klical plavga in povedal. Odgovora pa ne smem povedat. Kazni ni blo. Blo je pa 210+

Sej pravim, treba je take norce odstranit, če v 27 letih, s povprečno prevoženih 60-70.000km letno še nism povzroču nesreče, ni rečeno, da jo še ne bom. Tist, ki vozi celo pod omejitvah, jo pa tak ne bo nikol zakrivil. 

Neke čudne tablete mi je dans dala dohtarca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, DAMI34 said:

ja sj tega na R1 je tut sam mal zaneslo, sej vidiš da ma kolo v zraku, pa se trudi dol potisnit, pa ma bogih 145km/h :fyou: men se celo mal smili, ker to je nevarno.

GSX-R.

Ce bi jaz znal (oz. imel jajca) postavit moped v blizino vage, bi sel popravit "rekord", pa naj vsak teden objavljajo highscore - toliko, da jebeni idioti v jebenih medijih vidijo, kaj sledi njihovim se bolj jebenim clankom.

Spomnite se samo tistega nesrecnega ucitelja, ki je imel romanco s sodelavko, in je na koncu podlegel s strani medijev vzpostavljenem pritisku javnosti, in storil samomor. Je kdo odgovarjal? Ni. Tukaj ponovno poskusajo nekoga pribiti na kriz in vreci crno luc na celotno skupino iz katere izhaja.

Fakof! :fyou: Pa ne ti, @DAMI34. :D

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Zok pravi:

GSX-R.

Ce bi jaz znal (oz. imel jajca) postavit moped v blizino vage, bi sel popravit "rekord", pa naj vsak teden objavljajo highscore - toliko, da jebeni idioti v jebenih medijih vidijo, kaj sledi njihovim se bolj jebenim clankom.

Spomnite se samo tistega nesrecnega ucitelja, ki je imel romanco s sodelavko, in je na koncu podlegel s strani medijev vzpostavljenem pritisku javnosti, in storil samomor. Je kdo odgovarjal? Ni. Tukaj ponovno poskusajo nekoga pribiti na kriz in vreci crno luc na celotno skupino iz katere izhaja.

Fakof! :fyou: Pa ne ti, @DAMI34. :D

Še največji butlni so pa tisti, ki te slike dajejo novinarjem in napišejo, da iščejo tega kaskaderja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj eni jokate a peljal je 145 kmh po avtocesti in nikogar ogrožal!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Xebec pravi:

nism vedu da mamo u Lok AC, sam dobr, če tko praute bo že res ane, ejga :huh:

:lol1:

Če ga pooznaš in je naredil namernu mu povej,da faca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, krucymucy said:

162 na 90 ja. Takrat me je mal zaneslo slucajno. Prvic ko sem prekoracil hitrost so me dobili.

No, ma je bila dobra lekcija in sem odtlej vozil po omejitvah.

Odvzem izpita? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, krucymucy pravi:

162 na 90 ja. Takrat me je mal zaneslo slucajno. Prvic ko sem prekoracil hitrost so me dobili.

No, ma je bila dobra lekcija in sem odtlej vozil po omejitvah.

Takoj si se zlagal , v prejšnjem postu mislim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Še največji butlni so pa tisti, ki te slike dajejo novinarjem in napišejo, da iščejo tega kaskaderja. 

Ne morem vrjet, strinjam se s teboj, čuden dan je danes:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ne morem vrjet, strinjam se s teboj, čuden dan je danes:huh:

Kmet , uh, si ti tud dans tablete dobu ?!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!