Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, IZTOK pravi:

Ma saj je vseeno. Prehitevat mimo odcepa je nepremisljeno. Takih tumarij v svohih najbolh divjih casih nisem pocel. A bi sel z avtom tam prehitevat? Najbrz ne. Glede na to, da vozi verjetno 99 % motoristov tudi avto me vedno znova cudi, kako hitro nekateri pozabijo izkusnje avtomobilista, ko sedejo na motor.

NE - NI VSEENO ! nimaš dokaza da je prehiteval kolono . nimaš dokaza za polni plin. in tistemu se lahko reče odcep samo takrat , ko govorimo o kmetijski mehanizaciji.. za vse ostale tam ni odcepa ! 

kakšne izkušnje avtomobilista ko sedem na motor? da bo nekdo dal smerokaz preden bo začel zavirati? da bo pogledal v vzvratno ogledalo in se prepričal če je prosto preden bo zavil? da bo pred vključevanjem na prednostno cesto res preveril , da se mu ne bliža enosledno vozilo? 

ko sem na motorju bi od drugih v avtih pričakoval to , kar drugi pričakujejo od mene ko sem v avtu.. je pa res , da pričakujem preveč - in ko sedem na motor pričakovanj izginejo..

 

pred 3 minutami, maus pravi:

a mojga zapisa nisi najdu ;)

sm nekej o 385 ..sam se mi ni zdelo omembe vredno..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, thumper pravi:

..... tistemu se lahko reče odcep samo takrat , ko govorimo o kmetijski mehanizaciji.. za vse ostale tam ni odcepa ! .....

Odcep je, če je dovoljeno tam peljat ali ne je druga zgodba, dejstvo pa je, da se tam da zavit. Verjetno bi bil zelo podoben rezultat, če bi tam zavijala kmetijska mehanizacija. Pa pustmo to, punca ga je usrala na pono - naredila je prekršek, zaradi katerega je posledično umrl motorist, ampak dejstvo je, da je bilo njegovo dejanje nepremišljeno. Kot motorist si pač (poleg peciklov in pešakov) pač šibkejši člen v prometu in temu primerno je treba tudi vozit. Je bil kriv? Tudi če odmislimo, kar je napisal Borutt o prepovedi prehitevanja (kljub talnim označbam) mu nič ne pomaga, če ni bil kriv. Plačal je najvišjo ceno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

NE - NI VSEENO ! nimaš dokaza da je prehiteval kolono . nimaš dokaza za polni plin. in tistemu se lahko reče odcep samo takrat , ko govorimo o kmetijski mehanizaciji.. za vse ostale tam ni odcepa ! 

kakšne izkušnje avtomobilista ko sedem na motor? da bo nekdo dal smerokaz preden bo začel zavirati? da bo pogledal v vzvratno ogledalo in se prepričal če je prosto preden bo zavil? da bo pred vključevanjem na prednostno cesto res preveril , da se mu ne bliža enosledno vozilo? 

ko sem na motorju bi od drugih v avtih pričakoval to , kar drugi pričakujejo od mene ko sem v avtu.. je pa res , da pričakujem preveč - in ko sedem na motor pričakovanj izginejo..

 

sm nekej o 385 ..sam se mi ni zdelo omembe vredno..:P

Prevec se razburjas po nepotrebnem. Pa precitaj najprej, kaj se je zgodilo, ker lepo pise, da je prehiteval kolono. Ce ne bi, kako bi mu sicer lahko voznica zaprla pot? V bistvu imas prav glede hitrosti, ker ubija pocasna voznja a ne? Odcep je odcep. Lahko bi mu tudi tudi traktor zaprl pot. Aja sem pozabil, glavno, da je viznica avta storila prekrsek, to da je mozakar mrtev ni pomembno.

Ma vozite se se kakor hocete. Jaz se bom pa po svoje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, IZTOK pravi:

Prevec se razburjas po nepotrebnem. Pa precitaj najprej, kaj se je zgodilo, ker lepo pise, da je prehiteval kolono. Ce ne bi, kako bi mu sicer lahko voznica zaprla pot? V bistvu imas prav glede hitrosti, ker ubija pocasna voznja a ne? Odcep je odcep. Lahko bi mu tudi tudi traktor zaprl pot. Aja sem pozabil, glavno, da je viznica avta storila prekrsek, to da je mozakar mrtev ni pomembno.

Ma vozite se se kakor hocete. Jaz se bom pa po svoje.

kaj pišejo cajtngi ni uradno poročilo sodnega izvedenca . lahko bi prehiteval samo avto pred sabo - ali enega po enega - to ni kolona . če je videl znak in pred sabo samo avte in nobene kmetijske mehanizacije je lahko čisto normalno predvideval - in upravičeno pričakoval - da bodo vozniki upoštevali pravila..

v bistvu če bi bil veliko hitrejši bi bil mimo.. ostalo moje laično pogovorno mišljenje glede poškodb na motorju sem pa zgoraj napisal . od verjetne točke trka do nosilcev znaka je med 8 in 10m razdalje. pri veliki hitrosti bi se zgodilo kaj več kot to , da bi motor ostal na poševnem nosilcu kakot kaže slika...

https://goo.gl/maps/yHtk2iPUXu42

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, IZTOK pravi:

Tega se jaz tudi bojim. Ti odpre meter pred tabo in mu jih bos snel tudi ce vozis 10 km/h. Kriv pa si itak in ti gre kupon. Mas sreco ce se ne zvrnes po vrhu ali pa zvijes vilice.

1) Med vožnjo morajo biti vrata vozila zaprta.

(2) Na ustavljenem ali parkiranem vozilu ni dovoljeno odpreti vrat, če bi se s tem oviralo ali ogrozilo drugega udeleženca cestnega prometa.

(3) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik ali potnik, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

1) Med vožnjo morajo biti vrata vozila zaprta.

(2) Na ustavljenem ali parkiranem vozilu ni dovoljeno odpreti vrat, če bi se s tem oviralo ali ogrozilo drugega udeleženca cestnega prometa.

(3) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik ali potnik, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.

 

 

Ok, se vedno pa bom jaz po tleh letel. Jaz raje gledam iz stalisca, da bom ostal cel kot pa da imam sicer prav a sem v bolnici. Zato peljem mimo stojece kolone pocasi in raje cim blizje levemu delu cestisca.

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Če si nisi sposoben zapomniti, kaj si napisal in prebrati ter si zapomniti, kaj drugi napišemo, si lahko tisti stavek tudi sam zase napišeš. 

ne citiraj česar ne razumeš, oziroma ne citiraj nekaj kar slabo prebereš.

pa pojdimo na osnovnošolsko matematiko:

 

vzrok za prometno nesrečo je seštevek vseh napak, ki sta jih storila voznica in motorist.

posledica nesreče je smrt motorista.

vzrok za smrt motorista je udarec ob obcestni znak

ali drugače

vzrok za posledico je udarec ob prometni znak.

 

Bolj enostavneje ti ne morem napisati.

lp

Štručko :P

 

pred 5 urami, IZTOK pravi:

Ma saj je vseeno. Prehitevat mimo odcepa je nepremisljeno. Takih tumarij v svohih najbolh divjih casih nisem pocel. A bi sel z avtom tam prehitevat? Najbrz ne. Glede na to, da vozi verjetno 99 % motoristov tudi avto me vedno znova cudi, kako hitro nekateri pozabijo izkusnje avtomobilista, ko sedejo na motor.

sam potem ne hodi v Trst, ker moraš imeti oči na pecljih in na riti :P Pa še v kako drugo mediteransko mesto, ki je toliko zagužvenao da skuterji letijo povsod, kmalu celo pod tabo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, IZTOK pravi:

Ma nisi edini, ki je lezal v bolnisnici po krivdi drugih. Samo ko potdgnes crto ugotovis, da on placa kazen in vecje zavarovanje, ti pa trpis in ti odskodnina nic ne lajsa bolecin. Na kratko bi nasi bivsi sodrzavljani rekli: "Umro ali je bio u pravu".

lej, še 1x komentiral sem tebi ki si pavšal ugotovil, da je nekdo ožemal gas. Jaz pa vem iz prve roke, da ni bilo toliko temu tako, zakaj sem napisal, bližina krožišča, nov motor. "problem" oziroma smrt ali težke poškodbe so nastale predvsem zato ker se je zabil v prometni znak.

Kar pa se tiče ležanja in ostalega, da 99,99999% vseh km sem marsikatero sranje rešil in preprečil, zajebalo me je eno samo. In prejšnji teden me je kmalu tudi, kajti niti desetinke sekunde ne more človek, ki vozi sam po svojem pasu pogledati v zaliv morčka, da se ne najde cepec, ki prehiteva šlepar in to v nepreglednem ovinku. Da sem se zmazal ima zaslugo vesolje, ker jaz osebno ne znam zavestno tako postaviti moped na prvo kolo in zanesti v levo zadnji konec, da se umaknem oviri.

pred 6 urami, dr.looney pravi:

Dvojna merila  moderatorjev... sej vem spet tvegam izlet u banovce....:angryrant1:

si prebrala naslov? Je ta tvoj spis zgoraj vsaj malo v temi? Ni a ne. Moje nabijanje z Borutom ali komerkoli drugem je naveza na temo in v glavnem zastopanje svojega stališča. Da, včasih smo žaljivi vsi skupaj, ker pač drugače ne znamo. Ti si pa še vedno samo kot ena kokoš ki malo kavsne tu, malo tam in poserje povsod :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Primosio pravi:

Tukaj se pa moram strinjat z boruttom, vzročna zveza je med nepravilnim ravnanjem udeleženca in ne prometne infrastrukture. Znak bi bil kriv (če je lahko predmet sploh kriv :) ), če bi se prevrnil na cesto in bi nekdo zajahal....

dej preberi, kje se je debata začela, namreč jaz sm Iztoku odgovoril, kaj se je zgodilo. Borut se je pa obesil name in začel podjebavat, a sedaj je znak kriv.

Skoncentriraj se na vsaki post posebej. Valda vsak osnovnošolec ve, da znak ni nič kriv.

in še 1x za nepoučene, expertiza dogodka:(ps. med drugim ne govori nič o krivcu, le tega bodo določili za to pristoji organi) in ne nasedaj Borutu, ker je mojster manipulacije

 

vzrok za prometno nesrečo je seštevek vseh napak, ki sta jih storila voznica in motorist.

posledica nesreče je smrt motorista.

vzrok za smrt motorista je udarec ob obcestni znak

ali drugače

vzrok za posledico je udarec ob prometni znak.

pred 4 urami, thumper pravi:

pa pojdimo od začetka.. nimaš dokaza da je prehiteval kolono . nimaš dokaza za polni plin. in tistemu se lahko reče odcep samo takrat , ko govorimo o kmetijski mehanizaciji.. za vse ostale tam ni odcepa ! 

 

 

 

napisal je tole :

"Problem v tem primeru, poglej moped je relativno cel , ker je motorist zadel znak, kjer ga je prelomilo in je bilo takoj konec :( "

motor je najprej zadel avto in nato še znak.. zgleda pa cel.. 

 

 

pa bom navezal na en drug primer .. zaloška.... 

če je ta vozil "s polnim plinom" pa je motor skoraj nepoškodovan , koliko je peljal tisti na zaloški potemtakem? 

 

lahko vam pa najdem - sorry sesir in ostali -  - vaše zapise za zaloško , ko ste nekateri trdili , da naj bi bila hitrostna omejitev "minimalno" presežena..

sesir  Da bi le ostalo pri tem...vendar po moje ne bo...na koncu bo divjak....
 
samuell Motorist je vozil med 90-100km na uro
 
sesir Videl veliko nesreč,avtov po karambolu in posledice na avtih...če bi on pripeljal kot vi sanjate bi se razlimala oba po kombiju sam kombi pa bi tiščal po cesti preko 10metrov plus kombi bi bil...konkretno razbit ne pa da je razbit kot bi se s skuterjem vanj zaletu
 
a ne biti tk fuknjeni no...četudi vozil 70kmh...dajte no...eden mu je cesto zaprl in dva človeka sta šla na lepše...pustite naj počivata v miru...upam,da bo hitrost,ki jo bo podal izvedenec "javna"
 
sesir In ti buhtl pametuješ,da je ta z cbr peljal 150km/h res si buht!
kmet2 Lej vsem pametnjakovičem tu gori .................sploh pa tistim ki imajo motor par mesecev pa vse vejo in znajo ..........če bi motor prtisnil 150kmh v tisti reševalni kombi , bi ga preklal na pol (mal karikirano ) , zdej pa kar razvijejte teorije
 
sesir Verjetno je imel rešilec na sebi airbag,da ni bolj poškodovan,motor bolj razbit,da potnica ni poletela preko
Kako se sploh lahko imate za motoriste a drugega motorista defaltu obtožujete..
sesir Masa rešilca je 2550kg...navadnega pa 2199...seveda je razlika teh 350kg a vseeno bi ga pri hitrosti 150kmh potisnil veliko več...
 
 

- vaše zapise za zaloško , ko ste nekateri trdili , da naj bi bila hitrostna omejitev "minimalno" presežena..

in še epilog https://www.rtvslo.si/crna-kronika/vozniku-resilca-ni-mogoce-ocitati-krivde-za-nesreco-na-zaloski-motorist-divjal-s-150-km-h/444902

 mnenje sodnega izvedenca cestnoprometne stroke. Ugotovil naj bi, tudi na podlagi posnetkov okoliških kamer, da je motorist, ko je s Kajuhove zapeljal na Zaloško, pospeševal hitrost. Po cesti, na kateri je hitrost omejena na 60 km/h, naj bi pripeljal s kar okoli 150 km/h.

glede na primerjavo obeh primerov se je sodni izvedenec za zaloško glede na dolsko zmotil vsaj za polovico...

mafakof..

svaka čast, eden redkih ki prebere in sledi vsemu kar se napiše!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IZTOK pravi:

Ok, se vedno pa bom jaz po tleh letel. Jaz raje gledam iz stalisca, da bom ostal cel kot pa da imam sicer prav a sem v bolnici. Zato peljem mimo stojece kolone pocasi in raje cim blizje levemu delu cestisca.

saj veš da ne smeš a ne :D

 

Pravkar, Primosio pravi:

Se mi ne da, je preveč nabijanja in smeti v tej temi...

potem pa kr na pamet pišeš, da se z nekom strinjaš, lepo je Thumper posnel zadevo: to boš lahko prebral, mar ne:

 

  Ob 31. 5. 2018 ob 11:23, IZTOK pravi:

No ja, prehitevat kolono na polni plin in se mimo odcepa. Zal nekateri ne razmisljajo ... RIP

pa pojdimo od začetka.. nimaš dokaza da je prehiteval kolono . nimaš dokaza za polni plin. in tistemu se lahko reče odcep samo takrat , ko govorimo o kmetijski mehanizaciji.. za vse ostale tam ni odcepa ! 

  Ob 31. 5. 2018 ob 12:13, DAMI34 pravi:

nikjer ne piše, pa tudi ni razvidno, da je bil polni plin. Pa še nov moped, kdor ma rad svoj moped, ni polnega plina v fazi vtekanja. Problem v tem primeru, poglej moped je relativno cel , ker je motorist zadel znak, kjer ga je prelomilo in je bilo takoj konec :(

ps. na sliki je tudi vsaj tu kar vidim, dovoljeno prehitevanje

 

  Ob 31. 5. 2018 ob 12:45, Borutt pravi:

Zdaj je problem v znaku. Bravo, stručko. 

 

  pred 7 urami, Borutt pravi:

Napisal si, da je bil v karambolu problem znak. Torej ne zavajaj z nekim vzrokom. 

Sploh prebereš, kaj napišem? Očitno ne. Ker drugače ne bi neke brihtole pisal glede obsodbe. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, thumper pravi:

NE - NI VSEENO ! nimaš dokaza da je prehiteval kolono . nimaš dokaza za polni plin. in tistemu se lahko reče odcep samo takrat , ko govorimo o kmetijski mehanizaciji.. za vse ostale tam ni odcepa ! 

Je prehiteval kolono. Ti lepo piše v parih polinkanih člankih. To so novinarji izvedeli od očividcev in Policije. Tam je v smeri proti Lj zjutraj vedno kolona (med delovnim tednom). Kot sem napisal - zajeb + zajeb = pizdarija. Če ne bi voznik motorja telovadil mimo kolone, bi bil danes še vedno živ. Če bi se voznica avtomobila prepričala a je kdo za njo preden je zavila, bi bil danes še vedno živ. Ko takole pomisliš ti rata hitro jasno zaradi kakih banalnosti (in morebitnih par minut časovnega prihranka/par sekund adrenalina) ljudje umirajo na cesti. Brezveze, totalno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neki, kje pa piše oziroma kako pa veste da voznica ni pogledala v ogledalo? ponavadi projektil rabi kako sek ali dve ali tri... kako hudiča pa lahko nekam zaviješ, zapelješ na cesto, če rabiš kar nekaj časa da spelješ medtem pa projektil ali dva že od nevemkjeprletita in bum... mislim a res od vas nihče ni še nikoli imel primera da je speljal na prazno cesto in je v trenutku ko je že bil na cesti odnevemkje nekdo priletel z nadzvočno hitrostjo?

dejte rajš pustite pri miru vse skupaj, kajti rezultat je jasen in nič kaj fajn ni brat tega ljudem, ki so blizu tako umrlemu kot voznici avta, ne posplošujte zadev, ker nihče od vas ni bil zraven,  Kaj se je zgodilo, vesta samo tisti ki ga več ni in voznica, ki je pa v tej debati očitno ni.

velik sreče vsem v prometu... pazite nase in na druge... ne sam z glavo skozi zid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, pajkica pravi:

sam neki, kje pa piše oziroma kako pa veste da voznica ni pogledala v ogledalo? ponavadi projektil rabi kako sek ali dve ali tri... kako hudiča pa lahko nekam zaviješ, zapelješ na cesto, če rabiš kar nekaj časa da spelješ medtem pa projektil ali dva že od nevemkjeprletita in bum... mislim a res od vas nihče ni še nikoli imel primera da je speljal na prazno cesto in je v trenutku ko je že bil na cesti odnevemkje nekdo priletel z nadzvočno hitrostjo?

dejte rajš pustite pri miru vse skupaj, kajti rezultat je jasen in nič kaj fajn ni brat tega ljudem, ki so blizu tako umrlemu kot voznici avta, ne posplošujte zadev, ker nihče od vas ni bil zraven,  Kaj se je zgodilo, vesta samo tisti ki ga več ni in voznica, ki je pa v tej debati očitno ni.

velik sreče vsem v prometu... pazite nase in na druge... ne sam z glavo skozi zid...

ne vidiš projektila dobro v špeglu, sploh če si v koloni

mogoče je celo dala smerokaz, to bi tudi motorist lahko videl

spet se je vse poklopilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Ok, se vedno pa bom jaz po tleh letel. Jaz raje gledam iz stalisca, da bom ostal cel kot pa da imam sicer prav a sem v bolnici. Zato peljem mimo stojece kolone pocasi in raje cim blizje levemu delu cestisca.

Vse se zgodi oziroma pomagamo, da se zgodi. Zato je pa dobro vedeti, kaj kje piše. 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

dej preberi, kje se je debata začela, namreč jaz sm Iztoku odgovoril, kaj se je zgodilo. Borut se je pa obesil name in začel podjebavat, a sedaj je znak kriv.

Skoncentriraj se na vsaki post posebej. Valda vsak osnovnošolec ve, da znak ni nič kriv.

in še 1x za nepoučene, expertiza dogodka:(ps. med drugim ne govori nič o krivcu, le tega bodo določili za to pristoji organi) in ne nasedaj Borutu, ker je mojster manipulacije

 

vzrok za prometno nesrečo je seštevek vseh napak, ki sta jih storila voznica in motorist.

posledica nesreče je smrt motorista.

vzrok za smrt motorista je udarec ob obcestni znak

ali drugače

vzrok za posledico je udarec ob prometni znak.

svaka čast, eden redkih ki prebere in sledi vsemu kar se napiše!!!

Jaz sem citiral tvoj zapis, kjer si napisal, da je znak problem. 

Še nisi ugotovil tega? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

saj veš da ne smeš a ne :D

 

 

 

 

Nekaj na pamet pišeš. Sploh veš, kaj lahko in, kaj ne? Se mi je zdelo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je vse po starem, vprašanje je enako prejšnjemu. Zdej pa grem in vas do konca dneva ignoriram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Je prehiteval kolono. Ti lepo piše v parih polinkanih člankih. To so novinarji izvedeli od očividcev in Policije.

. Če ne bi voznik motorja telovadil mimo kolone, bi bil danes še vedno živ. Če bi se voznica avtomobila prepričala a je kdo za njo preden je zavila, bi bil danes še vedno živ.

ti verjameš vsemu kar napišejo? napisali so 400m. google pokaže 240m.

https://goo.gl/maps/gUQxaUfQiAC2

pri tem članku ni naveden noben vir.. 

http://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/foto-motorist-emil-umrl-ker-mu-je-24-letnica-zaprla-pot-55310

http://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/podrobnosti-nesrece-motoristu-je-pot-zaprla-24-letnica-55410

tukaj niso navedli vira , so pa navedli sporočilo policijske uprave :

https://www.vecer.com/v-nesreci-v-dolskem-umrl-motorist-6482281

ki pravi takole :

"V jutranji prometni nesreči v Dolskem, v kateri sta bila udeležena osebno vozilo in motor, je umrl motorist, so sporočili s Policijske uprave Ljubljana. 

Po do sedaj zbranih obvestilih in opravljenem ogledu je bilo ugotovljeno, da je 24-letna voznica osebnega vozila znamke VW Polo vozila v koloni po glavni cesti iz smeri Litije proti Ljubljani. Pri kraju Dolsko je zavila levo iz kolone proti dovozu k bližnji stavbi, pri tem pa zaprla pot 50-letnemu vozniku motornega kolesa znamke Ducati, ki je prav tako vozil proti Ljubljani. "

do prve hiše je 50m. ni dovoz do hiše  temveč makadam. in potem je za verjet vsemu napisanemu kajne..

pred 3 urami, pajkica pravi:

sam neki, kje pa piše oziroma kako pa veste da voznica ni pogledala v ogledalo? ponavadi projektil rabi kako sek ali dve ali tri... kako hudiča pa lahko nekam zaviješ, zapelješ na cesto, če rabiš kar nekaj časa da spelješ medtem pa projektil ali dva že od nevemkjeprletita in bum... mislim a res od vas nihče ni še nikoli imel primera da je speljal na prazno cesto in je v trenutku ko je že bil na cesti odnevemkje nekdo priletel z nadzvočno hitrostjo?

dejte rajš pustite pri miru vse skupaj, kajti rezultat je jasen in nič kaj fajn ni brat tega ljudem, ki so blizu tako umrlemu kot voznici avta, ne posplošujte zadev, ker nihče od vas ni bil zraven,  Kaj se je zgodilo, vesta samo tisti ki ga več ni in voznica, ki je pa v tej debati očitno ni.

velik sreče vsem v prometu... pazite nase in na druge... ne sam z glavo skozi zid...

ponavadi če zavestno narediš prekršek :

se najprej prepričaš če ni policije

se prekleto dobro prepričaš , če ne boš nikogar ogrožal in šele potem z nadprevidnostjo storiš prekršek..

se pa obenem prekleto strinjam ko je nekdo omenil ali so voznici pregledali mobitel.

če bi motorist priletel z nadzvočno hitrostjo bi motor ne pristal napoševnih podpornih nosilcih znaka slab meter od nivoja temveč bi ga zabilo najmanj v zgornji del znaka če ne celo katapultiralo preko...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plunem na krbit. Dama je polkrožno obračala, ne zavijala levo.

Človk je mrtev, pustimo ga v miru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

 

ponavadi če zavestno narediš prekršek :

se najprej prepričaš če ni policije

se prekleto dobro prepričaš , če ne boš nikogar ogrožal in šele potem z nadprevidnostjo storiš prekršek..

se pa obenem prekleto strinjam ko je nekdo omenil ali so voznici pregledali mobitel.

če bi motorist priletel z nadzvočno hitrostjo bi motor ne pristal napoševnih podpornih nosilcih znaka slab meter od nivoja temveč bi ga zabilo najmanj v zgornji del znaka če ne celo katapultiralo preko...

 

sori res, ti si ko naši politiki, vedno je nekje nek "če" ... mislim res ste ku soočenja po tv ... toplo vodo so pa že odkril...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden naredi napako jebi ga ali enega boli,dva naredita napako žal...RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 6. 2018 ob 18:14, thumper pravi:

Po do sedaj zbranih obvestilih in opravljenem ogledu je bilo ugotovljeno, da je 24-letna voznica osebnega vozila znamke VW Polo vozila v koloni po glavni cesti iz smeri Litije proti Ljubljani. Pri kraju Dolsko je zavila levo iz kolone proti dovozu k bližnji stavbi, pri tem pa zaprla pot 50-letnemu vozniku motornega kolesa znamke Ducati, ki je prav tako vozil proti Ljubljani. 

Sem pofarbal. Kot si sam polinkal - vir je policijska uprava. Kar se mene tiče je le-ta kr verodostojen vir informacij. Lahko pa iz lufta vlečeš teorije takšne in drugačne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 6. 2018 ob 20:28, pajkica pravi:

sori res, ti si ko naši politiki, vedno je nekje nek "če" ... mislim res ste ku soočenja po tv ... toplo vodo so pa že odkril...

 

popravljam "ko narediš "" ...  hepi?

pred 29 minutami, jskrablin pravi:

Sem pofarbal. Kot si sam polinkal - vir je policijska uprava. Kar se mene tiče je le-ta kr verodostojen vir informacij. Lahko pa iz lufta vlečeš teorije takšne in drugačne.

mene en plavi že par let prepričuje , da je ta policijski PR nezanesljiv vir..kr z njim se zmen..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav trdim, da moramo paziti, ker je vedno lahko pesek na cesti, se žal dogaja.

https://siol.net/avtomoto/promet/pesek-na-cesti-dve-nesreci-motoristov-foto-469067

je pa res, da se bo moral Borutt pritožiti piscu članka, saj nabija, zavaja...itd :P

pa kar citiram zapis:

"

Obe nesreči je povzročil pesek na cestišču"

 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 6. 2018 ob 7:20, DAMI34 pravi:

Sam včasih res ne vem a se delaš neumnega al si res :P

 

 

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

čeprav trdim, da moramo paziti, ker je vedno lahko pesek na cesti, se žal dogaja.

https://siol.net/avtomoto/promet/pesek-na-cesti-dve-nesreci-motoristov-foto-469067

je pa res, da se bo moral Borutt pritožiti piscu članka, saj nabija, zavaja...itd :P

pa kar citiram zapis:

"

Obe nesreči je povzročil pesek na cestišču"

 

Tisti tvoj prvi zapis bo kar zate, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!