Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

26 minutes ago, sesir said:

Ne vem kaj eni jokate a peljal je 145 kmh po avtocesti in nikogar ogrožal!!!!

To ni AC!  To je dvosmerna obvoznica v Šk. Loki, tik pred vhodom v tunel (Puštal)....omejitev 60km/h...50m pred radarjem je priključek, ki ni najbolj pregleden...V vsakem primeru en tak vrže slabo luč na vse... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, ukica pravi:

Odvzem izpita? 

seveda, ampak zato k je sodnici sikal :P

 

pred 21 minutami, C eagle pravi:

To ni AC!  To je dvosmerna obvoznica v Šk. Loki, tik pred vhodom v tunel (Puštal)....omejitev 60km/h...50m pred radarjem je priključek, ki ni najbolj pregleden...V vsakem primeru en tak vrže slabo luč na vse... 

Ne vem no, men se zdi fotka kvalitetno osvetljena :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sesir said:

Če ga pooznaš in je naredil namernu mu povej,da faca...

Sej mu lahk direkt cestitas... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Zok pravi:

Sej mu lahk direkt cestitas... :lol1:

Čestitke stari :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, sesir said:

Čestitke stari :yea2:.p

Nisem mislil mene, pac pa @Xebec (provociram - ceprav vsaj po profilu moped ne ustreza) :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Zok pravi:

Nisem mislil mene, pac pa @Xebec (provociram - ceprav vsaj po profilu moped ne ustreza) :P

Nikakor ni takega na MS....

P.s 

Mal ga zajebalo,da ni blo v drugi vec obratov,hitrosti..

P.p.s

Bo drugič še boljše...hehe

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Še največji butlni so pa tisti, ki te slike dajejo novinarjem in napišejo, da iščejo tega kaskaderja. 

Tako je...napihujejo sovraštvo do motoristov...jutri na shod ...obvezno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

no, pa naj dvigne roko tisti, ki ga še ni odprl 200km/h na AC.........

šit sami kriminalci :cry:

kera drama zaradi enga selfija

sm..samo ne pri nas  .. prenizka omejitev .. v bistu pri nas so omejitve..

pred 6 urami, DinDiin pravi:

A bi radi, da radarje v riti obrnejo? Pol nau vec takih slik po cajtngih, ampak sam po nabiralnikih....:hmm: Tko da mim radarjev nalasc tkole izzivat, je pljuvanje v lastno skledo.

ej nea seri ..če bo radar slikal od zadej se bomo moral vsi kriminalci pa morilci k pelemo tam 74 pelat po zadnmu da se ne bo vidla tablc..

pred 5 urami, krucymucy pravi:

:jezik:

tale ima se najbolj dvignjene roke. tako da ja, jaz se nisem vozil preko 200, se preko 150 najbrz ne.

Pravila so za to, da se jih spostuje, ne krsi.

vožnja po bob stezi je rezervirana samo in izključno za gs-arje ..sam povem če s mogoč pozabu k ti je nekej zatem kolega prletu odzadej k nis gledu u špegu pa si se mu nastavu.. vse je ovisno s katerega zornega kota se pogleda na določen dogodek..

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

ja sj tega na R1 je tut sam mal zaneslo, sej vidiš da ma kolo v zraku, pa se trudi dol potisnit, pa ma bogih 145km/h :fyou: men se celo mal smili, ker to je nevarno

240 pa kaj si ti nor

groza, js bi se kr sam prijavu na policijo :kva2:

dej ti vrn tisto moeratorsko lento..še jst k sm str vidm de je suzuki..

sm vedu de morm moped zamenat če se čm sam prjaulat na polcijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

sm vedu de morm moped zamenat če se čm sam prjaulat na polcijo..

Sej ce jim "Bonneville" crkujes, bodo verjetno prav napisali... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če jim rečem triumph mi bojo pa telefon dol vrgl k bojo mislili da se z modrcem okol furam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem tunelu se mi je že večkrat zgodilo, da me je prehitel avto. Baje je vse pod kamerami, no ni baje, kar je. Nobenih slik še nisem videl v medijih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

 

dej ti vrn tisto moeratorsko lento..še jst k sm str vidm de je suzuki..

 

fak, še za polcaja nism dobr, sam če je bil gixer no potem mu čestitam, da ga je uspel sploh na zadnje kolo dvignit, pa tistih 145 km doseč :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

phh .. suzuki ..

kawasaki jede suzuki svaki :ras: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

no, pa naj dvigne roko tisti, ki ga še ni odprl 200km/h na AC.........

šit sami kriminalci :cry:

kera drama zaradi enga selfija

Jaz jo dvignem. Davno nazaj, ko mi se ni bilo jasno, da to zna vsak in sploh ni nic posebnega. Celih 230 do 250 sem drzal vsaj par minut. Ko sem potem videl zadnjo skoraj novo gumo mi je posajnalo da sem v bistvu osel. In kasneje sem celo pogruntal, da je bolje gumo drajsat po bokih in se posebej na Grobniku. Vsi damo skozi taksne faze, saj veste kaj pravijo za mladost. Zato jaz te mlade in neizkusene " divjake" ne obsojam. Se pa spomnim vseh mojih situacij in pomislim - upam, da bo imel enako sreco kot jaz dokler ga pamet ne sreca. Sem pa vseeno mnenja, da ni ravno dobro izzivat javnost z taksnimi vragolijami, ker bomo vsi ostali fasali kolektivne sankcije. Hitro se lahko kaksen pametni birokrat spomni na npr. generalno omejitev moci ali kaj podobnega.

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/clanek/foto-motorist-emil-umrl-ker-mu-je-24-letnica-zaprla-pot-55310

Citiraj

LITIJA, DOLSKO - Na glavni cesti med Litijo in Ljubljano se je včeraj zjutraj nekaj minut po pol sedmi uri zgodila tragedija. In sicer v kraju Dolsko, v smeri prestolnice, le 400 metrov naprej od rondoja, pri katerem lahko zaviješ proti Vinjam in Zagorici. Ravno tam se je zaradi jutranje konice začela kolona, ki se je vila proti 600 metrov oddaljenemu drugemu rondoju.

Zato, kot so nam pripovedovali domačini, marsikateri voznik raje ubere bližnjico in ravno na mestu, kjer je življenje izgubil po naših podatkih 50-letni Emil Mučič iz Litije, zavije levo na vaško cesto in se priključi na glavno cesto na naslednjem rondoju. Tega sicer, glede na prometno tablo, ki prepoveduje zavijanje v levo, razen za kmetijsko mehanizacijo, noben voznik ne bi smel storiti. Tudi 24-letna voznica iz Senožet ne, ki je včeraj ob tistem času s polom vozila v koloni proti Ljubljani in je ravno tam zapeljala levo proti prej omenjeni cesti. Pri tem je, kot so nam pojasnili na PU Ljubljana, zaprla pot 50-letniku, ki je sedel na motorju ducati (menda naj bi bil še čisto nov) in ki je prav tako vozil v smeri Ljubljane.

hja

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

no, pa naj dvigne roko tisti, ki ga še ni odprl 200km/h na AC.........

šit sami kriminalci :cry:

kera drama zaradi enga selfija

Jest :jezik: obe.

Še nikoli z motorjem 200 km/h.

Žal tolk sploh ne gre:angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kaldu pravi:

Jest :jezik: obe.

Še nikoli z motorjem 200 km/h.

Žal tolk sploh ne gre:angryrant2:

gre gre, v prostem padu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

jaz sem največ peljal 188kmh po AC

:huh: ... to je glih za u drugo šaltat ... še premau za tretjo ... :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, sesir pravi:

Čestitke stari :yea2:

hvala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, IZTOK pravi:

No ja, prehitevat kolono na polni plin in se mimo odcepa. Zal nekateri ne razmisljajo ... RIP

Zajeb + zajeb = črna kronika. Zato se vozi z rezervo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, IZTOK pravi:

No ja, prehitevat kolono na polni plin in se mimo odcepa. Zal nekateri ne razmisljajo ... RIP

nikjer ne piše, pa tudi ni razvidno, da je bil polni plin. Pa še nov moped, kdor ma rad svoj moped, ni polnega plina v fazi vtekanja. Problem v tem primeru, poglej moped je relativno cel , ker je motorist zadel znak, kjer ga je prelomilo in je bilo takoj konec :(

Da pa imajo avtomobili ogledala za okras in da smernik daje izključno prednost pred vsemi neglede kaj se dogaja okoli avtomobila pa že dolgo vemo.

ps. na sliki je tudi vsaj tu kar vidim, dovoljeno prehitevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

ps. na sliki je tudi vsaj tu kar vidim, dovoljeno prehitevanje

Bereš pa bolj slabo?

Prehitevanje kolone...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!