Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ker državo vodijo nesposobneži, ker na vodilnih mestih sedijo lopovi, ker hranimo birokrate, ker krade že vsak, ki lahko (premosorazmerno s funkcijo) smo globoko v ______________(vstavi poljubno)

 

Nihče me ne more in me ne bo prepričal, da se ne bi dalo tako cest, kot infrastrukture narediti bolje, kvalitetneje, ceneje in hitreje, za denar, ki se ga v ta namen pokasira. Nenazadnje so dokaz bližnje države, nad katerimi vzvišeno vihamo nos in se imamo za oh in sploh boljše....bog ne daj, da pa pokukamo malo v Azijo....potem me pa že jok prime.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ker državo vodijo nesposobneži, ker na vodilnih mestih sedijo lopovi, ker hranimo birokrate, ker krade že vsak, ki lahko (premosorazmerno s funkcijo) smo globoko v ______________(vstavi poljubno)

 

Nihče me ne more in me ne bo prepričal, da se ne bi dalo tako cest, kot infrastrukture narediti bolje, kvalitetneje, ceneje in hitreje, za denar, ki se ga v ta namen pokasira. Nenazadnje so dokaz bližnje države, nad katerimi vzvišeno vihamo nos in se imamo za oh in sploh boljše....bog ne daj, da pa pokukamo malo v Azijo....potem me pa že jok prime.

 

Kar se tiče politike, piši v za to namenjeno temo. 

Tema je cestno takšno in takšno nabijanje in vsak dan slovenski voznik dokazuje, da je najbolj nesposoben, najbolj sebičen, najbolj trdoglav in najbolj ...  Vse drugo je bolj pomembno, kot lastno obnašanje. Se prav čudim, da ni vsak dan vsaj deset mrtvih. Bedaki nesposobni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Kar se tiče politike, piši v za to namenjeno temo. 

Tema je cestno takšno in takšno nabijanje in vsak dan slovenski voznik dokazuje, da je najbolj nesposoben, najbolj sebičen, najbolj trdoglav in najbolj ...  Vse drugo je bolj pomembno, kot lastno obnašanje. Se prav čudim, da ni vsak dan vsaj deset mrtvih. Bedaki nesposobni. 

Tud v svojih vrstah jih boš našel , pa ne enega .......

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cca 1h nazaj je na avtocesti iz smeri Zadobrova proti Fuzinam bil motor na tleh in dva resilca. Izgledalo je kot da mu je prvo kolo zablokiralo med bremzanjem..Upam da je vse ok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Kar se tiče politike, piši v za to namenjeno temo. 

Tema je cestno takšno in takšno nabijanje in vsak dan slovenski voznik dokazuje, da je najbolj nesposoben, najbolj sebičen, najbolj trdoglav in najbolj ...  Vse drugo je bolj pomembno, kot lastno obnašanje. Se prav čudim, da ni vsak dan vsaj deset mrtvih. Bedaki nesposobni. 

pišem kamor hočem, tule sem jaz policaj :P

da imaš prav, butli so tudi na cesti (vključno z mano, kar večkrat poveš) Ampak če bi malo širše pogledal, bi videl da IQ obnašanja na AC v Slo ali kje drugje ni ravno tako hudo različen, a infrastruktura je porazna. Iz mojega vedenja in znanja je samo Makedonija bila (pišem bila..pred par leti, najbrž so napredovali) slabša od nas. Celo Albanija nas cepa po desni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

pišem kamor hočem, tule sem jaz policaj :P

da imaš prav, butli so tudi na cesti (vključno z mano, kar večkrat poveš) Ampak če bi malo širše pogledal, bi videl da IQ obnašanja na AC v Slo ali kje drugje ni ravno tako hudo različen, a infrastruktura je porazna. Iz mojega vedenja in znanja je samo Makedonija bila (pišem bila..pred par leti, najbrž so napredovali) slabša od nas. Celo Albanija nas cepa po desni...

Infrastruktura je dobra in ni kriva za praznino med ušesi.

Tako, da cest sploh ne omenjaj, ker niso krive za pijane, zadete in s tabletami nafilane voznike, niso krive za prehitevanje v škarje, pred in v nepreglednim ovinkom, niso krive za prekoračitev hitrosti, niso krive za premajhno varnostno razdaljo, ... Pa najdi, kje sem napisal, da si butl. Ker to trdiš. 

Mogoče boš ugotovil, da je slovenski voznik gospodar na svoji zemlji, kar s svojimi idiotizmi vsak dan dokazuje. Pač počne, kar se mu zazdi. Ker v tujini je največji lolek in upošteva vsak znak in vsak predpis. Le zakaj? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Infrastruktura je dobra in ni kriva za praznino med ušesi.

Tako, da cest sploh ne omenjaj, ker niso krive za pijane, zadete in s tabletami nafilane voznike, niso krive za prehitevanje v škarje, pred in v nepreglednim ovinkom, niso krive za prekoračitev hitrosti, niso krive za premajhno varnostno razdaljo, ... Pa najdi, kje sem napisal, da si butl. Ker to trdiš. 

Mogoče boš ugotovil, da je slovenski voznik gospodar na svoji zemlji, kar s svojimi idiotizmi vsak dan dokazuje. Pač počne, kar se mu zazdi. Ker v tujini je največji lolek in upošteva vsak znak in vsak predpis. Le zakaj? 

imaš prav, ceste niso krive za vse te neumnosti, o katerih ti pišeš. Ampak če ne bi imel plašnic kot konj..namreč tvoj sestavek vzdrži, če je solo pisan, ampak ker si citiral meni, je bilo govora o cestah a ne...podlagi...ne pa oslih. BDW kateri so isti v Napoliju ,kot pa v Kukužah :P

in še nekaj lepih naših cest: tole so zadetki pod Slovenske ceste :P

981ca62336fd7cf0674a9dd51fa1b360.thumb.jpeg.4a71798650e9e46503233daecd61f34a.jpeg20150811_132228.thumb.jpg.8dd645204fe347d53e46a45124bfb52b.jpgsanacija-cest-21-600x381.jpg.64d222171c0d2ee95c15e025ecd65fb8.jpgslovenske_ceste1.20140611103143.jpg.n.600px.jpg.5efd21ab22b633d1350a9ee04ddfbeb3.jpgSlovenske-ceste.jpg.55efd580c225d8b9c2f2779e3d79b7c6.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

imaš prav, ceste niso krive za vse te neumnosti, o katerih ti pišeš. Ampak če ne bi imel plašnic kot konj..namreč tvoj sestavek vzdrži, če je solo pisan, ampak ker si citiral meni, je bilo govora o cestah a ne...podlagi...ne pa oslih. BDW kateri so isti v Napoliju ,kot pa v Kukužah :P

in še nekaj lepih naših cest: tole so zadetki pod Slovenske ceste :P

981ca62336fd7cf0674a9dd51fa1b360.thumb.jpeg.4a71798650e9e46503233daecd61f34a.jpeg20150811_132228.thumb.jpg.8dd645204fe347d53e46a45124bfb52b.jpgsanacija-cest-21-600x381.jpg.64d222171c0d2ee95c15e025ecd65fb8.jpgslovenske_ceste1.20140611103143.jpg.n.600px.jpg.5efd21ab22b633d1350a9ee04ddfbeb3.jpgSlovenske-ceste.jpg.55efd580c225d8b9c2f2779e3d79b7c6.jpg

 

 

Plašnice si si sam nadel. In brez njih ne moreš. Ker nimaš argumentov. Zato so pa zate dobre tvoje plašnice, ker z njimi lepiš takšne slikce in se tako izogibaš bistvu. In bistvo je, da je voznik najšibkejši člen. In to dejstvo ti s svojimi plašnicami ne zmoreš videti. Pravzaprav nočeš in vse idiotizme voznikov pripisuješ cesti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Plašnice si si sam nadel. In brez njih ne moreš. Ker nimaš argumentov. Zato so pa zate dobre tvoje plašnice, ker z njimi lepiš takšne slikce in se tako izogibaš bistvu. In bistvo je, da je voznik najšibkejši člen. In to dejstvo ti s svojimi plašnicami ne zmoreš videti. Pravzaprav nočeš in vse idiotizme voznikov pripisuješ cesti. 

bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla...lukna..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla....jama..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..podkupovanje..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla. inšpektorji ki ne opravijo dela...bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..jama, lukna, udarna jama, neporavljene udrtine..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Kmet2 pravi:

Tud v svojih vrstah jih boš našel , pa ne enega .......

Sploh ne vem, zakaj vedno mešaš en določen poklic v vsako temo. 

Da boš vedel; med električisti je veliko več pijancev, kot v vrstah, ki jih omenjaš. In ti pijani električisti se vozijo po cesti. Tudi po cestah, kjer se voziš ti in tvoji najdražji. 

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla...lukna..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla....jama..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..podkupovanje..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla. inšpektorji ki ne opravijo dela...bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..jama, lukna, udarna jama, neporavljene udrtine..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..bla..

Spomni se mojih besed, ko boš naslednjič glumil pilota. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Borutt said:

Sploh ne vem, zakaj vedno mešaš en določen poklic v vsako temo. 

Da boš vedel; med električisti je veliko več pijancev, kot v vrstah, ki jih omenjaš. In ti pijani električisti se vozijo po cesti. Tudi po cestah, kjer se voziš ti in tvoji najdražji. 

A tisti maloštevilni " vaši " v takem stanju lebdijo  4 m nad cesto, ali kako .... je bilo nekaj primerov,  ki dokazujejo, da vendarle vozijo po cestah ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Lipstick pravi:

A tisti maloštevilni " vaši " v takem stanju lebdijo  4 m nad cesto, ali kako .... je bilo nekaj primerov,  ki dokazujejo, da vendarle vozijo po cestah ....

Ti naši maloštevilni gledajo krvave zmazke na cestah vas velikoštevilnih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Borutt said:

Ti naši maloštevilni gledajo krvave zmazke na cestah vas velikoštevilnih. 

Upam , da to ni razlog, ali opravičilo,  da pijejo .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Lipstick pravi:

Upam , da to ni razlog, ali opravičilo,  da pijejo .....

Ko jih vidiš, jih vprašaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Sploh ne vem, zakaj vedno mešaš en določen poklic v vsako temo. 

Da boš vedel; med električisti je veliko več pijancev, kot v vrstah, ki jih omenjaš. In ti pijani električisti se vozijo po cesti. Tudi po cestah, kjer se voziš ti in tvoji najdražji. 

Spomni se mojih besed, ko boš naslednjič glumil pilota. 

Ti si določil skupino nesposobnežev in ne vem še kakšne zalitve poleg.

Jaz sem ti samo omenil, da se malo ozri okrog svojih plank, pa boš mogoče videl tudi nesposobneže in debile v svojih vrstah.

Kar se pa tiče električarjev brcaš v polno temo in lažeš!!!!

Kar napiši kdaj ste ustavili kakšnega pijanega iz moje firme in seveda dokaži.

Drugače bodi tiho, ker nabijaš in lažeš.

Za razliko od vas posvečenih imamo mi nenapovedane alkoteste večkrat na leto in teste na obdobnih pregledih za drogo.

Ko boste vi imeli takšen nadzor v svojih vrstah se pa napihuj tu, do takrat pa raje ne piši ker se smešiš in spet žališ določen poklic o katerem nimaš najmajnjšega pojma.

Pa, ko mogoče enkrat na leto kakšnega dobijo sledi izredna odpoved. Pri vas je za hude kršitve policist največkrat strogo opozorjen hahaha a štekaš, a ti gre med ušesa.......dvomim!

Pa une hladilnike polne alkohola na delovnem mestu, ste že spraznili?

Pa ne nakladej kje se kdo in kako vozi, ker dlje od GG alu MNE nisi prišel.....svet je velik, čeprav imaš ti omejen pogled.

Za stanje , kot je in kulturo poleg pa so ste krivi vi vsi s poblastili.

Največkrat so to pastirji ovc, ki so jim dali moč, sam pamet so pa pozabili.

Namreč sam si videl kako deluje biokratski aparat o prometu in infrastrukturi.

Ni jim pasalo tvoje pisanje pa so dodali en člen k zakonu in zdej je vse legalno in po predpisih......hahaha.....tu ti išči debile in nesposobneže, boš imel dosti več dela, kot na cesti.

Medalja ima vedno dve plati, ti kažeš s prstom samo na eno.

 

Lp

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ukica pravi:

Cca 1h nazaj je na avtocesti iz smeri Zadobrova proti Fuzinam bil motor na tleh in dva resilca. Izgledalo je kot da mu je prvo kolo zablokiralo med bremzanjem..Upam da je vse ok!

Zgledal je, da je nasadil kombi od zadej....v prometni konici se tam skoraj vsak dan ustavi promet in par iz Avstrije zgleda ni tega pricakoval.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

pišem kamor hočem, tule sem jaz policaj :P

da imaš prav, butli so tudi na cesti (vključno z mano, kar večkrat poveš) Ampak če bi malo širše pogledal, bi videl da IQ obnašanja na AC v Slo ali kje drugje ni ravno tako hudo različen, a infrastruktura je porazna. Iz mojega vedenja in znanja je samo Makedonija bila (pišem bila..pred par leti, najbrž so napredovali) slabša od nas. Celo Albanija nas cepa po desni...

Prosim da nehas lapat. Hrvaske avtoceste so obup, o Srbiji ne bi izgubljal besed, v Bosni, razen par kilometrov sploh ne vedo kaj je AC, v Italiji so slabse kot pri nas, vsaj tja do firenc, v Avstriji od Karavank do Salzburga ni boljsa od nasih, s tem da imajo se retardirane omejitve in dobivam posto z lepimi pozdravi. V tako opevani Nemciji so AC na nekaterih delih dobesedno obupne, o madzarskih pa tudi ne bi izgubljal besed.

Za Albanijo ti pa na besedo verjamem da nas prehiteva po desni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Ti si določil skupino nesposobnežev in ne vem še kakšne zalitve poleg.

Jaz sem ti samo omenil, da se malo ozri okrog svojih plank, pa boš mogoče videl tudi nesposobneže in debile v svojih vrstah.

Kar se pa tiče električarjev brcaš v polno temo in lažeš!!!!

Kar napiši kdaj ste ustavili kakšnega pijanega iz moje firme in seveda dokaži.

Drugače bodi tiho, ker nabijaš in lažeš.

Za razliko od vas posvečenih imamo mi nenapovedane alkoteste večkrat na leto in teste na obdobnih pregledih za drogo.

Ko boste vi imeli takšen nadzor v svojih vrstah se pa napihuj tu, do takrat pa raje ne piši ker se smešiš in spet žališ določen poklic o katerem nimaš najmajnjšega pojma.

Pa, ko mogoče enkrat na leto kakšnega dobijo sledi izredna odpoved. Pri vas je za hude kršitve policist največkrat strogo opozorjen hahaha a štekaš, a ti gre med ušesa.......dvomim!

Pa une hladilnike polne alkohola na delovnem mestu, ste že spraznili?

Pa ne nakladej kje se kdo in kako vozi, ker dlje od GG alu MNE nisi prišel.....svet je velik, čeprav imaš ti omejen pogled.

Za stanje , kot je in kulturo poleg pa so ste krivi vi vsi s poblastili.

Največkrat so to pastirji ovc, ki so jim dali moč, sam pamet so pa pozabili.

Namreč sam si videl kako deluje biokratski aparat o prometu in infrastrukturi.

Ni jim pasalo tvoje pisanje pa so dodali en člen k zakonu in zdej je vse legalno in po predpisih......hahaha.....tu ti išči debile in nesposobneže, boš imel dosti več dela, kot na cesti.

Medalja ima vedno dve plati, ti kažeš s prstom samo na eno.

 

Lp

Ti si res ekspert za vsak poklic. Še najbolj pa za mojega, o katerem nimaš najmanjšega pojma. Ampak nabijaš pa z največjim veseljem. 

Po vrsti. Ti vedno omenjaš poklic, ki ni tvoj. Ti vedno serješ po tem poklicu. Pa čeprav o njem nimaš najmanjšega pojma. 

Ni plank. Ker jaz sem bil v večih različnih službah in vidim stvari z različnih strani. Tvoje planke pa tebi to preprečujejo. Vidiš samo eno stvar in v njej vse slabo. In še to skozi luknjo v planki. Tisti, kjer je bila prej ena majhna grča. 

Glede električistov dobro vem, ker alkotest pove. Lažeš ti sebi. Pač ste ljudje. 

Mi smo pa brez pregledov, kajne. Kaj, ko bi se brigal za svoje delo in pustil moje pri miru, ker o njem ne veš nič. 

Ves čas pametuješ o mojem delu. Ker menda ste električisti sami angelčki. Še vedno velja, da dobrega električista samo slab šnops trese. Le zakaj? Angelčki?

Spet serješ o mojem delu in našem nadzoru. Sem jaz kdaj o tvojem delu pametoval? Zato prenehaj srati o našem delu, ker si zelo neuk in še manj poučen o teh stvareh. Sploh nimaš pojma, kakšne sankcije so pri nas in, za kakšne malenkosti nekateri izgubijo službo. Ampak ti vseeno serješ o našem delu. Kdaj si bil policist, da sploh karkoli veš? Nikoli, kajne. Zato se brigaj za svoje delo in pusti delo, katerega ne poznaš čisto pri miru. 

Ker se pri nas da vse, sem bil jaz v dveh letih že drugič v postopku pri specializiranemu državnemu tožilstvu. In to zaradi laži drugih. Celo opozorilo pred odpovedjo sem dobil. Zaradi laži. In postopek je takšen, da mene nihče nič ne vpraša, ampak mi samo pošto vročijo. Ne obstaja pa nobeno pravno sredstvo zoper ta ukrep. Ampak ti pametnejši in vse veš. Bravo, genialec. 

Hladilnike smo takšne prevzeli na elektro podjetju. 

Vozim se marsikje. Si pa zapomni, da motoriste fotografiramo navzdol. 

Najlažje je za takšno stanje in vozniško kulturo kriviti nekoga tretjega. Ker sam nisi sposoben upoštevati predpise, so drugi krivi. Ker se obnašaš idiotsko, so spet drugi krivi. Prejšnjič je nekdo prehiteval v nepregleden ovinek v škarje. Jaz sem prišel nasproti. In mi je rekel, da mu je drugi motorist z nogo pokazal, da ga lahko prehiti. Rekel je še, da sem jaz prišel izza ovinka in ne on. Sem se opravičil, ker sem se pripeljal po cesti. Kriv sem. Si razumel? 

Pamet te nekoliko zaobide, ko si v afektu. Poskusi se brzdati. Umiri se. Dihaj. Ne bodi ovca in za trenutek stoj. 

Vidim, kakšne idiotizme počnejo vozniki v prometu. In tebe to nič ne skrbi, kajne. Si eden od njih? 

Kaj si ti naredil za večjo varnost v prometu? Največ ravno takrat, ko si v bolnišnici. 

Medalja? Kdaj si jo pa ti videl? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima smisla ...........

 

27658018_2091521577745390_6642649295692718402_n.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Lipstick pravi:

A tisti maloštevilni " vaši " v takem stanju lebdijo  4 m nad cesto, ali kako .... je bilo nekaj primerov,  ki dokazujejo, da vendarle vozijo po cestah ....

a ni glih letos enga njihovega ena grbinca zjebala? sam je vse potihnilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

Ja, ampak v tem primeru ti negativno razmisljas.

Maš tud ti plašnice gor, kot furmanski konj?

Pojdi brat zapise, kdo je vse voznike zmerjal z nesposobnimi debili......a sem bil to jaz?

Samo odzval sem se na negativo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Sploh ne vem, zakaj vedno mešaš en določen poklic v vsako temo. 

Da boš vedel; med električisti je veliko več pijancev, kot v vrstah, ki jih omenjaš. In ti pijani električisti se vozijo po cesti. Tudi po cestah, kjer se voziš ti in tvoji najdražji. 

Spomni se mojih besed, ko boš naslednjič glumil pilota. 

Pijanih je veliko...neglede na poklic.

Pilota pa ne glumim, ker skozi nizko letim. To je to. Zdej pa kot v šoli, sedi dol pa se skoncentriraj in pomisli, kaj ima vse tvoje pisanje veze z mojim, kjer sem opisoval dejansko stanje asfaltne podlage.

Pijanci niso krivi, če se infrastruktura ne naredi prav niti vzdržuje. Neumnezi ali diujaki tudi ne. 

Podlago pa hočem lepo in gladko, ker se rad drajsam. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, krucymucy pravi:

Prosim da nehas lapat. Hrvaske avtoceste so obup, o Srbiji ne bi izgubljal besed, v Bosni, razen par kilometrov sploh ne vedo kaj je AC, v Italiji so slabse kot pri nas, vsaj tja do firenc, v Avstriji od Karavank do Salzburga ni boljsa od nasih, s tem da imajo se retardirane omejitve in dobivam posto z lepimi pozdravi. V tako opevani Nemciji so AC na nekaterih delih dobesedno obupne, o madzarskih pa tudi ne bi izgubljal besed.

Za Albanijo ti pa na besedo verjamem da nas prehiteva po desni.

Hrvaške AC obup? A si šel kdaj po naši AC v Gorico? Te boli trtica? Mene vsak dan. Bosna res nima ac, ma pa kolikor toliko normalne ceste, ok, Srbija je nekje tat tam z nami. 

Pozdrave dobiš tudi pri nas, počakaj da zrihtajo samoprispevek na ac, na normalnih pa deluje nabirka v nulo. In je dražja kot v austriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Pijanih je veliko...neglede na poklic.

Pilota pa ne glumim, ker skozi nizko letim. To je to. Zdej pa kot v šoli, sedi dol pa se skoncentriraj in pomisli, kaj ima vse tvoje pisanje veze z mojim, kjer sem opisoval dejansko stanje asfaltne podlage.

Pijanci niso krivi, če se infrastruktura ne naredi prav niti vzdržuje. Neumnezi ali diujaki tudi ne. 

Podlago pa hočem lepo in gladko, ker se rad drajsam. :P

Sediš na ušesih. 

Vozniki so šibki člen. Samo to dopovedati nekomu s pokritimi očmi in zatisnjenimi ušesi je misija nemogoče. 

Ko boš zopet pisal o izsiljevanju in ostalih glupostih drugih, se spomni, da je bila cesta luknjasta in prav nič gladka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!