Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Sediš na ušesih. 

Vozniki so šibki člen. Samo to dopovedati nekomu s pokritimi očmi in zatisnjenimi ušesi je misija nemogoče. 

Ko boš zopet pisal o izsiljevanju in ostalih glupostih drugih, se spomni, da je bila cesta luknjasta in prav nič gladka. 

Še enkrat, daj prosim beri počasi:

 

govorim o tem, da so hruške gnile,

ti mi pa pribiješ, da so jabolka pokvarjena.

Ampak jaz govorim o hruškah, želel bi hruškovo marmelado, rad bi vlagal hruške. Kaj naj naredim s hruškami, zakaj se hrušk ni obrezovalo, zakaj se hrušk ni špricalo, zakaj ne pravočasno obralo?

 

Si mogoče opazil, da sem jabolka kje omenil?

Bi bilo možno da jabolka hruške popravijo?

Ne, torej upam, da ti je jasno...o hruškah nabijam in samo hruškah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Še enkrat, daj prosim beri počasi:

 

govorim o tem, da so hruške gnile,

ti mi pa pribiješ, da so jabolka pokvarjena.

Ampak jaz govorim o hruškah, želel bi hruškovo marmelado, rad bi vlagal hruške. Kaj naj naredim s hruškami, zakaj se hrušk ni obrezovalo, zakaj se hrušk ni špricalo, zakaj ne pravočasno obralo?

 

Si mogoče opazil, da sem jabolka kje omenil?

Bi bilo možno da jabolka hruške popravijo?

Ne, torej upam, da ti je jasno...o hruškah nabijam in samo hruškah.

Ti še vedno ni jasno, da so vozniki šibki člen? Da vozniki počnejo idiotizme? 

Napiši kakšen primer, ko te je cesta izsilila, pripeljala po tvoji strani nasproti, bila pijana in zadeta, ... Ne najdeš nobenega primera? Potem pa kuhaj kompot. To obvladaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Ti še vedno ni jasno, da so vozniki šibki člen? Da vozniki počnejo idiotizme? 

Napiši kakšen primer, ko te je cesta izsilila, pripeljala po tvoji strani nasproti, bila pijana in zadeta, ... Ne najdeš nobenega primera? Potem pa kuhaj kompot. To obvladaš. 

ti še vedno ni jasno, da nisem pisal o voznikih? Ti tako težko gre razumevanje?

Pisal sem o infrastrukturi, in da je ta v slabem stanju niso krivi niti idiotski vozniki, niti pijanci na cesti.

 

Da ti osvežim kuhanje kompota. Le vzem si čas, pa preberi.

ps. nikjer nisem napisal, da nimaš prav (celo strinjam se), ko o jabolkih nabijaš...le povezave nimajo z mojimi hruškami :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Potem pa kuhaj kompot. To obvladaš. 

Lažeš, nabijaš, zavajaš. Klibase ima dobre za kimpot pa ne vem, ga še nisem. A si ga ti, da lohk sodiš?:D:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Ti še vedno ni jasno, da so vozniki šibki člen? Da vozniki počnejo idiotizme? 

Napiši kakšen primer, ko te je cesta izsilila, pripeljala po tvoji strani nasproti, bila pijana in zadeta, ... Ne najdeš nobenega primera? Potem pa kuhaj kompot. To obvladaš. 

In zakaj se prepiraš s folkom tukaj gor? Res vas ne razumem (tebe, damija in kmeta). Al se ignorirajte al pa pejte na dunjo pa dajte mir. Tudi jaz se ne strinjam v marsičem, kar napišeš (tudi pri damiju in kmetu) pa me je minilo pisati, ker prej cesto premaknem kot tebe, damija ali kmeta. 

Mi je pa škoda, da se tukaj dajete, ker gre bolj za osebne stvari kot kaj drugega. Bedake pa najdeš v vsaki vasi po celem svetu. Pa policaji delali ali ne delali prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

a ni glih letos enga njihovega ena grbinca zjebala? sam je vse potihnilo..

A ni ravno letos padel kolesar, ko je zapeljal v luknjo? Samo ni bilo zanimivo, ker mu policisti niso napisali kazni. In je potihnilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

ti še vedno ni jasno, da nisem pisal o voznikih? Ti tako težko gre razumevanje?

Pisal sem o infrastrukturi, in da je ta v slabem stanju niso krivi niti idiotski vozniki, niti pijanci na cesti.

 

Da ti osvežim kuhanje kompota. Le vzem si čas, pa preberi.

ps. nikjer nisem napisal, da nimaš prav (celo strinjam se), ko o jabolkih nabijaš...le povezave nimajo z mojimi hruškami :cry:

Ti še vedno ni jasno, da so vozniki krivi za 99,99999999999999999999% prometnih nesreč in ostalih gluposti? 

Zato je brez veze omenjati in kriviti cesto, kot ti počneš. Potrebno je spremeniti voznikovo obnašanje. Na boljše. 

pred 19 minutami, skalar36 pravi:

Lažeš, nabijaš, zavajaš. Klibase ima dobre za kimpot pa ne vem, ga še nisem. A si ga ti, da lohk sodiš?:D:jezik:

Jih je on naredil? Ali samo lažeš, nabijaš in zavajaš? :jezik:

pred 20 minutami, Arzen pravi:

In zakaj se prepiraš s folkom tukaj gor? Res vas ne razumem (tebe, damija in kmeta). Al se ignorirajte al pa pejte na dunjo pa dajte mir. Tudi jaz se ne strinjam v marsičem, kar napišeš (tudi pri damiju in kmetu) pa me je minilo pisati, ker prej cesto premaknem kot tebe, damija ali kmeta. 

Mi je pa škoda, da se tukaj dajete, ker gre bolj za osebne stvari kot kaj drugega. Bedake pa najdeš v vsaki vasi po celem svetu. Pa policaji delali ali ne delali prav.

Prav imaš. Zdaj gremo na ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Ti še vedno ni jasno, da so vozniki šibki člen? Da vozniki počnejo idiotizme? 

Napiši kakšen primer, ko te je cesta izsilila, pripeljala po tvoji strani nasproti, bila pijana in zadeta, ... Ne najdeš nobenega primera? Potem pa kuhaj kompot. To obvladaš. 

Baje je enega posvečenega zajebala grbina......to je moral biti en navaden idiot.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

A ni ravno letos padel kolesar, ko je zapeljal v luknjo? Samo ni bilo zanimivo, ker mu policisti niso napisali kazni. In je potihnilo. 

a ga je jama napadla? :cry:

pred 38 minutami, Borutt pravi:

Ti še vedno ni jasno, da so vozniki krivi za 99,99999999999999999999% prometnih nesreč in ostalih gluposti? 

Zato je brez veze omenjati in kriviti cesto, kot ti počneš. Potrebno je spremeniti voznikovo obnašanje. Na boljše. 

 

Krivim gospodarja, ki nerazumno razmetuje z denarjem, uporabnika, ki ne skrbi za imovino kot da je njegova in splh nasplošno razsipniško obnašanje, ter okoriščanje z vsakim projektom, ki se ga pri nas izvaja.

Lahko bi bilo veliko lepše in mnogo cenej, in pa kar je še dodatna vrednost, precej bolj varno kot je.

In potem bi tule lahko komot samo o jabolkih nabijali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim nehite take pisat k bo Borut znoru :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ti še vedno ni jasno, da so vozniki šibki člen? Da vozniki počnejo idiotizme? 

Napiši kakšen primer, ko te je cesta izsilila, pripeljala po tvoji strani nasproti, bila pijana in zadeta, ... Ne najdeš nobenega primera? Potem pa kuhaj kompot. To obvladaš. 

Torej so primeri, ko je sredi ovinka pesek na cesti (ker so vzdrževalci nametali gramoz na bankino), ali luknja zaradi slabega asfalta, ali razlito olje, krivda voznika.

Če je na cesti znak "Kamenje pada" lahko pričakujem kakšen kamen na cestišču, zlasti ob močnem dežju, če je znak "spolzko cestišče", bom bolj previden, še posebej ob dežju, pričakujem pa, da bo vsaj v ostalem cesta koliko toliko uporabna.

Krivda ceste (oziroma cestarjev) je tudi neprimerno speljan ovinek (brez ustrezne oznake), nepregledna križišča zaradi zaraščenosti ali visoke trave ter tudi neustrezna zaščita za primer nesreče (te sicer ne preprečujejo nesreč ampak zmanjšajo njih posledice).

Pa še malce v tvojem stilu: Če se tiste gumice, ki ti drži ušesa, da ne odpadejo, drži še kakšen košček možgan, boš razumel (vem, da sem precej optimističen v tej izjavi)

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Borutt pravi:

slovenski voznik dokazuje, da je najbolj nesposoben, najbolj sebičen, najbolj trdoglav in najbolj ...

Podobno velja za policiste...

pred 17 urami, Borutt pravi:

krvave zmazke na cestah

Bi prosil za malo spoštovanja do žrtev, pieteta, pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Vozniki so šibki člen.

Narobe, človek je šibki člen. Tako voznik, kot vzdrževalec, kot nadzornik. Človek je šibki člen!

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Baje je enega posvečenega zajebala grbina......to je moral biti en navaden idiot.

Verjetno je bil res navaden idiot. Samo se sprašujem, kako imenovati takšnega, ki koristi bolnišnične usluge zaradi padcev. 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

a ga je jama napadla? :cry:

Krivim gospodarja, ki nerazumno razmetuje z denarjem, uporabnika, ki ne skrbi za imovino kot da je njegova in splh nasplošno razsipniško obnašanje, ter okoriščanje z vsakim projektom, ki se ga pri nas izvaja.

Lahko bi bilo veliko lepše in mnogo cenej, in pa kar je še dodatna vrednost, precej bolj varno kot je.

In potem bi tule lahko komot samo o jabolkih nabijali :P

 

Lahko bi bili vozniki bolj kulturni in bi lahko bolj upoštevali predpise. Ampak ne, raje krivijo ceste za svoje gluposti. 

Ti je že nekdo povedal, kakšne so ceste pri nas in, kakšne v tujini. Pa nabijaj dalje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Samo se sprašujem, kako imenovati takšnega, ki koristi bolnišnične usluge zaradi padcev

Enostavno - poškodovanec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Verjetno je bil res navaden idiot. Samo se sprašujem, kako imenovati takšnega, ki koristi bolnišnične usluge zaradi padcev. 

Lahko bi bili vozniki bolj kulturni in bi lahko bolj upoštevali predpise. Ampak ne, raje krivijo ceste za svoje gluposti. 

Ti je že nekdo povedal, kakšne so ceste pri nas in, kakšne v tujini. Pa nabijaj dalje. 

dokler boš samo sebe poslušal in videl samo svojo resnico, ti nikoli ne bo jasno, kaj je nekdo napisal in zakaj. In niti ni bilo v neskladju s tvojim zapisom, a kaj ko vidiš samo svojega.

Jp...vsi vozniki so po defoltu krivi a ne, ane :P

Tisti nekdo mi, je nabijal samo o AC, pa še to iz njegovega zornega kota. Če pa smatraš da je v preljubi Sloveniji tako lepo, in da niso nič pokradli, in da se cedita med in mleko, da so bile zgrajene AC in HC po najboljši tehnologiji in kvalitetno, mi pa res ni jasno zakaj tako hitro flikamo luknje, popravljamo udrtine pa še bi lahko pisal.

Tudi mi ni jasno zakaj ste policaji štrajkali, baje je pri nas skoraj druga Švica...no kazni so že na nivoju najbolj razvitih držav, nekatere celo presegamo. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

Torej so primeri, ko je sredi ovinka pesek na cesti (ker so vzdrževalci nametali gramoz na bankino), ali luknja zaradi slabega asfalta, ali razlito olje, krivda voznika.

Če je na cesti znak "Kamenje pada" lahko pričakujem kakšen kamen na cestišču, zlasti ob močnem dežju, če je znak "spolzko cestišče", bom bolj previden, še posebej ob dežju, pričakujem pa, da bo vsaj v ostalem cesta koliko toliko uporabna.

Krivda ceste (oziroma cestarjev) je tudi neprimerno speljan ovinek (brez ustrezne oznake), nepregledna križišča zaradi zaraščenosti ali visoke trave ter tudi neustrezna zaščita za primer nesreče (te sicer ne preprečujejo nesreč ampak zmanjšajo njih posledice).

Pa še malce v tvojem stilu: Če se tiste gumice, ki ti drži ušesa, da ne odpadejo, drži še kakšen košček možgan, boš razumel (vem, da sem precej optimističen v tej izjavi)

Kje sem jaz karkoli tega, kar pišeš v prvem odstavku, trdil? 

Mogoče boš razumel; voznik se mora prilagoditi cesti in ne obratno. Ker cesta je takšna, kot je. Imaš vsa možna pravna sredstva, da dokažeš svoj prav v primeru nepravilnosti na cesti.

Me pa res zanima, če planinske ride zvoziš s takšno hitrostjo, kot je omejitev na tej cesti. Samo ne mi reči, da hitrost vožnje prilagodiš cesti. Ker ti ne bom verjel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, zoranko pravi:

Enostavno - poškodovanec.

nerodnež? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Primosio pravi:

Podobno velja za policiste...

Bi prosil za malo spoštovanja do žrtev, pieteta, pa to...

Za tistih nekaj, ki jih še je. Saj si to mislil, kajne. 

Bi prosil malo spoštovanja do drugih udeležencev v prometu in do predpisov povezanih s prometom. Bo šlo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Verjetno je bil res navaden idiot. Samo se sprašujem, kako imenovati takšnega, ki koristi bolnišnične usluge zaradi padcev. 

Lahko bi bili vozniki bolj kulturni in bi lahko bolj upoštevali predpise. Ampak ne, raje krivijo ceste za svoje gluposti. 

Ti je že nekdo povedal, kakšne so ceste pri nas in, kakšne v tujini. Pa nabijaj dalje. 

Vprašaj kolega, ki ga je grbina napadla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

dokler boš samo sebe poslušal in videl samo svojo resnico, ti nikoli ne bo jasno, kaj je nekdo napisal in zakaj. In niti ni bilo v neskladju s tvojim zapisom, a kaj ko vidiš samo svojega.

Jp...vsi vozniki so po defoltu krivi a ne, ane :P

Tisti nekdo mi, je nabijal samo o AC, pa še to iz njegovega zornega kota. Če pa smatraš da je v preljubi Sloveniji tako lepo, in da niso nič pokradli, in da se cedita med in mleko, da so bile zgrajene AC in HC po najboljši tehnologiji in kvalitetno, mi pa res ni jasno zakaj tako hitro flikamo luknje, popravljamo udrtine pa še bi lahko pisal.

Tudi mi ni jasno zakaj ste policaji štrajkali, baje je pri nas skoraj druga Švica...no kazni so že na nivoju najbolj razvitih držav, nekatere celo presegamo. :jezik:

Samo sebe poslušam? Ob cesto se postavi in opazuj. Glupost na glupost s poudarkom na nesposobnost in sebičnost. 

V drugem odstavku je tvoja trditev. 

Politiko mešaj v za to odprti temi. 

Zakaj je štrajk? Nisi nič na tekočem? Z informacijami, ne s pijačo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Borutt said:

Ti še vedno ni jasno, da so vozniki šibki člen? Da vozniki počnejo idiotizme? 

Zakaj pa ste pa vi tu?

Vaš interes ni izkoreninit idiotizme ampak da ti ostanejo in polnejo proračun, vsaj tako zgleda po vašem načinu dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Vprašaj kolega, ki ga je grbina napadla....

Ti si že bil v bolnišnici? Zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Samo sebe poslušam? Ob cesto se postavi in opazuj. Glupost na glupost s poudarkom na nesposobnost in sebičnost. 

V drugem odstavku je tvoja trditev. 

Politiko mešaj v za to odprti temi. 

Zakaj je štrajk? Nisi nič na tekočem? Z informacijami, ne s pijačo. 

Borut sam jst navijam zate :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!