Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 urami, dr.looney pravi:

..... zelo zanimivo videnje.....torej enim je tu dovoljeno vse..... drugi pa smo brisani za vsako figo in to v temah ki so krneki....torej iz tega sklepam da bog ne daj da si saljivec, za MS mors bit totaln kreten in potem ti je dovoljeno vse.....:hmm:

Enako,  kot na vseh področjih v naši ljubi deželici: imeti moraš veze in poznanstva...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

..... zelo zanimivo videnje.....torej enim je tu dovoljeno vse..... drugi pa smo brisani za vsako figo in, za MS mors bit totaln kreten in potem ti je dovoljeno vse.....:hmm:

Zal ne...se mene tudi brise...je pa res,da nisem na tako visokem intelegencnem nivoju,da bi razumel dolocene...tako,da kreten le nisem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Primosio pravi:

Mi ne, borutt se je očitno utrdil...

Nič se ni utrudil, na dopustu je. On piše le v službenem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, krucymucy pravi:

Jst bi vas u kurac poslal pa cakal na cesti z loparckom.

sj mene je ... lej kje je loparćek :huh: 

1206639174_Ride-borutt.jpg.59f6b55a33a2a2232ae26bd9ba5a608d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus ...pa še dol ti visi..   :huh:

 

...ej... čigav pa je ta taprvi motor?... ma lepe nalepke... tko... dobr vidne....  a pa lučke so homologirane?...pa rollbari?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

sj mene je ... lej kje je loparćek :huh: 

1206639174_Ride-borutt.jpg.59f6b55a33a2a2232ae26bd9ba5a608d.jpg

kle teb mogu un za tabo še za uhl držat .................................  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, GeeSXer pravi:

borutt.jpg

 

a, se da kako narediti, da ne vidim citiranega komentarja od ignoriranih uporabnikov?

ne, blokiraš lahko samo uporabnika, če ga nekdo citira boš videl post, ker ga je napisal drugi uporabnik.

pred 6 urami, Zivnorc pravi:

Da.

...sebe daš na ignor....pa je ves problem rešen...pa ni treba več brat vseh teh nebuloz...  :naughty:

...študiram, da sam to (spet) naredim.....in (spet) pridem nazaj pogledat čez kako leto (verjerno isto sranje).

sami moralisti tule :P

pridete pa mal pokakate, pa spet čez en let mal pokakte. Dab se pa kdo poštenu usrou, jih ma pa bolj malo jajca :D

 

pred 5 urami, dr.looney pravi:

..... zelo zanimivo videnje.....torej enim je tu dovoljeno vse..... drugi pa smo brisani za vsako figo in to v temah ki so krneki....torej iz tega sklepam da bog ne daj da si saljivec, za MS mors bit totaln kreten in potem ti je dovoljeno vse.....:hmm:

Ne krši, pa ne boš sankcionirana.

lp

B

ps. koliko, kaj in zakaj je kdo sankcioniran, kake kazni je prejel ni tebi vidno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

Ce ga pa napadate z vseh strani. 

Razen tebe vecinoma z nebulozami. 

Jst bi vas u kurac poslal pa cakal na cesti z loparckom.

sej lahko, na loparček napiši miloščina :P

ps. klobuk bi bolje deloval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

 

sami moralisti tule :P

pridete pa mal pokakate, pa spet čez en let mal pokakte. Dab se pa kdo poštenu usrou, jih ma pa bolj malo jajca :D

 

Rezultat iskanja slik za vukajlija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

Rezultat iskanja slik za vukajlija

heh nisem jaz kot policija, jaz čimmanj talam kazni, šele ko mi stopi na žulj in noče nehat, načeloma pa sem za izboljšave in urejenost, ne pa kaznovanje. Tak da moj plugec je mali, sam ko zagrabi pa tut asfalt trže :P

3 teme + kar neki so namensko prepuščene nabijanju, v motorjih pa tega n BO!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

heh nisem jaz kot policija, jaz čimmanj talam kazni, šele ko mi stopi na žulj in noče nehat, načeloma pa sem za izboljšave in urejenost, ne pa kaznovanje. Tak da moj plugec je mali, sam ko zagrabi pa tut asfalt trže :P

3 teme + kar neki so namensko prepuščene nabijanju, v motorjih pa tega n BO!!!

 

 .... no tole je debela laž..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

sj mene je ... lej kje je loparćek :huh: 

1206639174_Ride-borutt.jpg.59f6b55a33a2a2232ae26bd9ba5a608d.jpg

še sreča, da ga od zadaj nisi fasal!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, dr.looney pravi:

 .... no tole je debela laž..... 

v cestnm čno sivem nabijanju definitivno :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bomo samo klobasali, tole piše ena deklica na FB:

 

Eno vprašanje !! Danes motor jutri avto... Op..danes pozabila doma prometno v denarnici recimo...ampak se zgodi a ne?... Kaj v tem primeru? V glavo mi je šinilo...če bi si prometno in vozniško fotokopirala. A mislite, da bi plačala kazen ker nimam originala? Bi zadostovalo ali bi pisali predstojni položnico...(za Slo. mislim....)

pa se je takoj pojavilo 100 različnih odgovorov, med drugim tudi da moraš imeti s seboj homologacijski kartonček.

Torej, kar jaz vem, pa naj me kdo drug popravi, obvezno je imeti s seboj samo vozniško in prometno. Pa še tole če pozabiš, ti lahko policija da samo opomin, ker gre za manjši prekršek. 

Vse ostalo zavarovalna polica, razni izpiski o plačani cestni taksi in homologacijski kartonček vozila niso nujni.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah. Jst sem bil zadnjic v dolomitih brez vsega. Spomnil sem se pa zadnji dan v bovcu. 

Sedaj sem pa v srbiji brez vozniskega. Prometno mam v avtu ves cas sicer, v motorju pac ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, krucymucy pravi:

Jah. Jst sem bil zadnjic v dolomitih brez vsega. Spomnil sem se pa zadnji dan v bovcu. 

Sedaj sem pa v srbiji brez vozniskega. Prometno mam v avtu ves cas sicer, v motorju pac ne. 

te ni nič strah?

jaz sem se tudi vozil po švicarski AC brez vinjete :)

ne rabiš, dok te ne dobijo...vedno je tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa na bosansko-čg meji dal prometno od KTM a bil sem s Kawo, pa niso nč oporekali :P

ps. tudi jaz sem že nekajkrat pozabil (predvsem osebno) prometno v glavnem ne. Še dobro da me "posebna skupina" goriških ni dobila :(

Ampak napisal sem, da je nekaj ljudi trdilo, da jim je policaj (verjetno je šprical pouk v Tacnu) povedal, da morajo imeti tudi homologacijski kartonček s seboj, kar pa ni res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

te ni nič strah?

jaz sem se tudi vozil po švicarski AC brez vinjete :)

ne rabiš, dok te ne dobijo...vedno je tak

Strah me je bilo ko sem imel 650km do doma in sem spoznal da imam neregistrirano vozilo.

Prej pa nic, pa sem ene 2k prevozil brez. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Homologacijski kartonček dokazuje, da so spremembe na vozilu evidentirane in v skladu z zakonom. Če ga nimaš, te lahko pošlje na izreden tehnični pregled. Narediš kopijo in vtakneš v prometno in te nič več ne skrbi. Da bi se na cesti pregovarjal kaj potrebuješ in česa ne in s tem izgubljal čas, ki si si ga namenil užitku, res ne vidim smisla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Jaz sem pa na bosansko-čg meji dal prometno od KTM a bil sem s Kawo, pa niso nč oporekali :P

ps. tudi jaz sem že nekajkrat pozabil (predvsem osebno) prometno v glavnem ne. Še dobro da me "posebna skupina" goriških ni dobila :(

Ampak napisal sem, da je nekaj ljudi trdilo, da jim je policaj (verjetno je šprical pouk v Tacnu) povedal, da morajo imeti tudi homologacijski kartonček s seboj, kar pa ni res.

Res je. Če imaš drug izpuh moraš imet original homologacijo. Jaz sem mu pokazal fotokopijo pa je rekel da je ponaredek. Lohk ti vzame prometno in te pošlje na tehničnega. Pa ne sam za ror. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, hajamoto pravi:

Res je. Če imaš drug izpuh moraš imet original homologacijo. Jaz sem mu pokazal fotokopijo pa je rekel da je ponaredek. Lohk ti vzame prometno in te pošlje na tehničnega. Pa ne sam za ror. 

Vsak lahko preveri preko interneta kaj ima vpisano .. samo številko prometne rabi in registrsko številko ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!