Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Vsak od njiju se je brigal zase. Podobna situacija je bila nekaj let nazaj na Mariji. Posledice so bile hude. Srečno vsem. in to od 01.01. do 31.12.!!!!!

  • Hvala 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Doma ustan!

tI doma ostani, permanentno dežurn veslač. 

2 hours ago, KARMEN1 said:

Razlika je v tem, da me noben motorist do sedaj še ni ogrožal, strički s klobuki pa skoraj vsak dan.

Kolesarje pa moram jaz pazit, ker so na cesti, kot čreda ovac.

To je razlika! Sedaj razumeš? Predvsem pa živi in pusti živeti, vtikaj se v svoje stvari in ne v tuje!

:eek: 

 

Sveta preproščina 101. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, KARMEN1 said:

Razlika je v tem, da me noben motorist do sedaj še ni ogrožal, strički s klobuki pa skoraj vsak dan.

Kolesarje pa moram jaz pazit, ker so na cesti, kot čreda ovac.

To je razlika! Sedaj razumeš? Predvsem pa živi in pusti živeti, vtikaj se v svoje stvari in ne v tuje!

Temu se reče Confirmation Bias. Če se ti ne da prebrat kaj to je, imaš spodaj slikco, zeleno polje:

Confirmation-Bias.thumb.png.58be6f500f493fa5bf9423a26f2857ee.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dihajte vsi skupaj. Tudi najboljšim se zgodi. Enim skačejo kokoši pred motor, drugim xsare, eni pa se kar sami mečemo. V vsakem primeru se lahko nekaj naučimo, tu pa se naučite strpnosti. Ne takoj skočit na vsak prsk. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so tudi med motoristi taki, ki so nevarni, bodisi zaradi neznanja ali objestnosti. Ampak vsaj statistično te bo prej snela xsara, teta z očali ali stric s klobukom, kot pa motorist. Ali statistično boš prej v malinah po lastni krivdi ,kot po krivdi kakega motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res, ucer so ble zgleda prov dirke po Jadranki, sam js sm bil ovira ? ker so mimo popadal ko metki, brez obcutka za okolico, sam da so najhitrejsi. Pa smo vsi celi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, dr.looney pravi:

No nama so po zivljenju stregli ravno vozniki iz nasih vrst. Sicer pa za strica s klobukom veš , da bo slej ko prej naredil neko neumnost. Od kolega iz lastnih vrst pa pricakuješ malo vec soli v glavi. A kot opazam zadnja leta tudi to vec ne drži. 

 

:?

:cry:

:?

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Jest pa Maus sva na ridah izključno zato, ker sva lepa. :P

 

:?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Grut pravi:

:?

:cry:

:?

:?:?

stari, ti pa tut neč ne kapiraš :P

 

pred eno uro, DinDiin pravi:

Sam res, ucer so ble zgleda prov dirke po Jadranki, sam js sm bil ovira ? ker so mimo popadal ko metki, brez obcutka za okolico, sam da so najhitrejsi. Pa smo vsi celi :)

jest ne, vozio prema propisima, lagano sportski max 110km/h, če je bilo moč tut čez wawinke isto. Srečal nekaj malega mopedinov, prehitel me ni niti en objestnež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Tudi jaz sem vozila lagano sportski 116 in fasala darilni bon za 70 eur. Ker je tam bilo 60 :eek:

če bo kazen tudi vzgojna, bo namen dosežen

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Tudi jaz sem vozila lagano sportski 116 in fasala darilni bon za 70 eur. Ker je tam bilo 60 :eek:

diujak :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je padel eden?

Jaz sicer ne kolenčkam, imam pa zadnjo gumo na robu, že najmanj en mesec.........mislim.........aja, pa nasvaljkana je tudi že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

Mislim, da je padel eden?

Jaz sicer ne kolenčkam, imam pa zadnjo gumo na robu, že najmanj en mesec.........mislim.........aja, pa nasvaljkana je tudi že.

Ja...nisi tak divjak,da bi ti z900 pil 4.8l...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, ProdriveR said:

Punco s tako VTR-ko sem tudi lani občudoval, ko se je v kratkih rokavih  vozila po lj. Sej nimam kej rečt, fajn motor, pa luštna punca (predvidevam :) ) Sam useen, bugnedej, da zariješ po asfaltu vtko oblečen.  Ampak , sej nimaš kej. Vsak zase ve, kaj in kako. Se pa tudi jaz probam ogibat kačjih rid, ker je vseskupaj ratalo že preveč divje. Folk že pri teh temperaturah kolenčka. Pa se trudijo čimbolj dobro izpadit na fotografijah. Me zanima, kolk jih je lani padlo na ta račun? Pa drgač nimam kej rečt, dečko k slika je res kul, pa tudi slike dela lepe (tud mene je že ujel ? ), ampak  a je res treba tolk riskirat? Se mi zdi, da je totorizem ratu en tekmovanje. Kdo ma več prevoženih kilometrov, kdo se večkrat pofočka, kdo ma bolj scufano gumo na robovih... ?

 

Temna visje postave?

ce se ne motim tio vozi rdeco vtrko z gp racerko, ki je bila vsaj lani brez profila. Aja pa v ovink mim klooce ga zge v 1 prestavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, sesir pravi:

Ja...nisi tak divjak,da bi ti z900 pil 4.8l...

V bistvu sem le enkrat pogledala, koliko naj bi pil....

Tako, da sedaj pojma nimam.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je kot pravis prodriver, bolje da ne bi slikal ker masikdo zaradi tega pretirava, ce ne bi blo tam nikogar bi se pa normalno peljal mimo...velik je takih.

sam si 'ne upam' slikart ker bi imel pol slabo vest da se ti nekdo pred očmi ubije ...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ukica - Tist ne vem, kake barve las ima. Je bila pa isto rumena VTR-ka z akrapoviči.

@Rogerg - mislim, da tud če nebi slikal, da bi bil sam folk tam, pa mislim da bi že bil povod za show off. Sej pri črnem kalu je podobno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa na FB še ponosno kažejo takšne posnetke. Objave ni več, video na YT je ostal. Avtor je v svoj bran povedal, da "ima ta motor komaj 2 tedna in se ga mora še navaditi, zato tako vozi". :wallbash:

 

Video pa tukaj: 

Na 0:13 pa skoraj pokosijo nasproti vozečega. 

Screenshot_20190325_171237.jpg

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, KARMEN1 pravi:

V bistvu sem le enkrat pogledala, koliko naj bi pil....

Tako, da sedaj pojma nimam.......

In koliko pil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Rey said:

Potem pa na FB še ponosno kažejo takšne posnetke. Objave ni več, video na YT je ostal. Avtor je v svoj bran povedal, da "ima ta motor komaj 2 tedna in se ga mora še navaditi, zato tako vozi". :wallbash:

 

Video pa tukaj: 

Na 0:13 pa skoraj pokosijo nasproti vozečega. 

Screenshot_20190325_171237.jpg

ah ta ovinek dobr poznam.. so tud ze padal kle.. 

 

Kr nej se kurcijo, bodo kmal nardil iz Rid tak medijski boom kot iz rakitne..

 

sicer se pa strinjam z @mladench.. ko je jaci..

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!