Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 16 minutami, Rey pravi:

Potem pa na FB še ponosno kažejo takšne posnetke. Objave ni več, video na YT je ostal. Avtor je v svoj bran povedal, da "ima ta motor komaj 2 tedna in se ga mora še navaditi, zato tako vozi". :wallbash:

 

Video pa tukaj: 

Na 0:13 pa skoraj pokosijo nasproti vozečega. 

Screenshot_20190325_171237.jpg

evo ga :)

Fotografija osebe Simon Trope.

 

se je dogajalo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

Takrat 4,8, sedaj pa pogledala, 5,4.

No vidis...

Ko si ulavfavala motor si vozila sportno,razposajeno...

Zdaj pri 5.4...peljes pa kuk tuk normalno...

Malo se dvignes porabo in bos vozila po predpisih....ceprav glede na izgled gume se ze zdaj kar pridno drzis predpisov...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Mislim, da je padel eden?

Jaz sicer ne kolenčkam, imam pa zadnjo gumo na robu, že najmanj en mesec.........mislim.........aja, pa nasvaljkana je tudi že.

Moja je pa trikrat flikana zmagu, zmagu, zmagu :P

 

pred 52 minutami, KARMEN1 pravi:

V bistvu sem le enkrat pogledala, koliko naj bi pil....

Tako, da sedaj pojma nimam.......

4,8meni,  z ubijanjem in brezveznim vrtenjem v iber obrate prideš na 5, pozimi 5,1

Če komu premal pije, naj polije 10litrov bencina mim rezervarja pa bo boljše povprečje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Rogerg pravi:

res je kot pravis prodriver, bolje da ne bi slikal ker masikdo zaradi tega pretirava, ce ne bi blo tam nikogar bi se pa normalno peljal mimo...velik je takih.

sam si 'ne upam' slikart ker bi imel pol slabo vest da se ti nekdo pred očmi ubije ...  

se pravi je fotograf kriv za norenje oziroma take ki pretiravajo? Heh...

pred 28 minutami, sesir pravi:

In koliko pil?

vse, majkemi, vedno vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Moja je pa trikrat flikana zmagu, zmagu, zmagu :P

 

4,8meni,  z ubijanjem in brezveznim vrtenjem v iber obrate prideš na 5, pozimi 5,1

Če komu premal pije, naj polije 10litrov bencina mim rezervarja pa bo boljše povprečje :P

 

Zakaj pa imam sedaj 5,4?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Rogerg pravi:

res je kot pravis prodriver, bolje da ne bi slikal ker masikdo zaradi tega pretirava, ce ne bi blo tam nikogar bi se pa normalno peljal mimo...velik je takih.

sam si 'ne upam' slikart ker bi imel pol slabo vest da se ti nekdo pred očmi ubije ...  

Mozno...kot mene odbija...nikoli me ni kdo snemu..ce vedu,da se snema se na dalec izognu....razen na Raceland na pisti sem jz in motor...

Mu je blo pac tak usojeno..

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Zakaj pa imam sedaj 5,4?

Ker se peljes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Zakaj pa imam sedaj 5,4?

na 100 al 1000 povprečje?

ps. ker si objestna. Če hočeš ti slikam moje povprečje 4,9 ali 5, 0 tam nekje je. Poleti je tudi 0,4 manj kot pozimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Na 100..........

Res sem objestno objestna :eek:

No počakaj še nekaj časa, bo bolj merodajno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Na 100..........

Res sem objestno objestna :eek:

Ni res!!!! Ne eno ne drugo...

Sam spravil ninjo na 16.5l...v 100km...pocaki 1000km kot pravi dami...

Ti se peljes dalec od damijevo sportno razposajenega...

Odkrito?odkar dami reku 4.8 sprasujem vse frende,ki imajo novejse mopije za porabo...in ker se vsi drzijo predpisov sem najmanj do zdaj slisal 5.5l na 600 kubikih...pa se to reku da tedko...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Rey pravi:

Potem pa na FB še ponosno kažejo takšne posnetke. Objave ni več, video na YT je ostal. Avtor je v svoj bran povedal, da "ima ta motor komaj 2 tedna in se ga mora še navaditi, zato tako vozi". :wallbash:

 

Video pa tukaj: 

Na 0:13 pa skoraj pokosijo nasproti vozečega. 

Screenshot_20190325_171237.jpg

Pa to so teli "projci" no, ti ne zastopis, pust jih. Pol pa en madezek na cesti, pa vse okol leti, so pa k dojencki pa cvilt.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem porabo resetirala in bom počakala do 1000 km.

Drugače pa je nisem tikala, odkar sem kupila motor, prvič sem pogledala enkrat na začetku, sedaj pa na 13.200 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, KARMEN1 pravi:

Sedaj sem porabo resetirala in bom počakala do 1000 km.

Drugače pa je nisem tikala, odkar sem kupila motor, prvič sem pogledala enkrat na začetku, sedaj pa na 13.200 km.

prej menjavaj, motor je precej prožen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, sesir pravi:

in ker se vsi drzijo predpisov sem najmanj do zdaj slisal 5.5l na 600 kubikih...pa se to reku da tedko

IMG_20180719_182416506_HDR.thumb.jpg.f7c51852a1e4daf7c8f7ef9408f72dee.jpg

2x 600 ccm šparavček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Quest pravi:

IMG_20180719_182416506_HDR.thumb.jpg.f7c51852a1e4daf7c8f7ef9408f72dee.jpg

2x 600 ccm šparavček.

sigurno je mal pokvarjen, pa je narobe zračunal, bi pametovali nekateri:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

se pravi je fotograf kriv za norenje oziroma take ki pretiravajo?

Posredno da! tudi kamera v stacionarnem radarju vpliva na tebe, mar ne? Sicer v obratni smeri, tam zmanjšaš hitrost. In tako hoče marsikdo pred objektivom na ridah pokazati, da ni "pussy"........žal!

 

Pa moje povprečje je 5,8l/100................kadar je slabo vreme :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ni samo nasa drzava bolj papeska od papeza.

pa sori za translate.. kar sam prevaja iz nemscine..

AF0118F9-FDCB-49F9-9A95-294F5E429105.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se v nedeljo vračal s Primorske. Sicer z avtom, za kar se vsem najiskreneje opravičujem.:blush:

Ampak to, kar sem imel priliko gledati po poti, res ni bilo za nikamor...:headbang:  Od divjanja, kjer se to ne da in posledično vožnje po nasprotnem pasu v upanju, da ne bo nikogar nasproti, do nenormalnega cincanja in posledično neumnih prehtevanj nestrpnih, da o skoraj popolni odsotnosti predvidevanja ne govorim.

Aja, na ridah me ni nihče slikal. Bom naslednjič z Lambom...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Sezona se je začela. Za ene s 1.1. za druge malo kasneje , zato bodite prosim previdni na cesti .
Življenje imamo eno in živeti z težkimi poškodbami je borba vsak dan , zato po pameti. 
Vem , da jaz s svojimi poškodbami nisem ravno kompetenten za komentiranje ali pa mogoče ravno zaradi tega ?

Začeli smo akcijo zbiranja sredstev za poškodovanega motorista , ki želi ostati anonimen . 
Fant je hudo poškodovan , njemu in družini pa bomo pomagali finančno , da lažje prebrodijo krizo in težko situacijo v kateri so se znašli .

Ob tej priložnosti vas naprošam , da nam pomagate omogočit , da pomagamo še drugim pomoči potrebnim in se nam pridružite.

Za pridružitev ne potrebujete drugega , kot dobro srce !!!

Zavod Beli Angeli pa se vam že v naprej zahvaljujemo !

Trr: SI56 0700 00003308760 
Koda namena: CHAR 
Sklic : 00 2019

BORN TO BE REAL.
NOT TO BE PERFECT.

Tukaj pa še link našega prispevka na A- kanalu (Svet 24h) 

13.4.2019 pa se vidimo na varni vožnji v Postojni (DARS) katerega je pobudnik Zavod Beli Angeli , uredil pa je naš Forumski policist Borutt, ki nam je dal vsa navodila in uredil brezplačno inštruktorje, gasilce, prvo pomoč in seveda golaž :D

Hvala Borutt v imenu BA, mene in vseh motoristov ! 

lp

 

ali lahko objavite Davčno številko, da si uredim pri dohodnini !

https://edavki.durs.si/EdavkiPortal/OpenPortal/CommonPages/Opdynp/PageD.aspx?category=namenitev_dela_dohodnine_fo

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, skalaprava pravi:

Posredno da! tudi kamera v stacionarnem radarju vpliva na tebe, mar ne? Sicer v obratni smeri, tam zmanjšaš hitrost. In tako hoče marsikdo pred objektivom na ridah pokazati, da ni "pussy"........žal!

 

Pa moje povprečje je 5,8l/100................kadar je slabo vreme :ras:

ma, ker na ridah visim že ohoho let, je bilo isto al pa še huje preden so izzumili kamere. Tak da ne bo držalo.

Večina se mimo fotografa (slika tudi naključne) zapelje normalno. Da jih par drajsa gor in dol je vedno isto, le akterji se zamenjujejmo, starejši kot smo več posedamo po klopcah pa s punčkami govorimo, ter jim delimo nasvete. :P

V glavnem, dirka se s kamero al pa brez.

KTM SDGT v dežju 5,4 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

ma, ker na ridah visim že ohoho let, je bilo isto al pa še huje preden so izzumili kamere. Tak da ne bo držalo.

drajsa se že več kot 15 let ... pa pobira motorje tut :P ... jaz sem se drajsal ponavad takrat, ko ni bilo nobenega ... publika me ne zanima ... tko da .. če je publika, se itak počas peljem .. sicer pa .. jaz se itak vozim po omejitvah :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!