Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 urami, Arzen pravi:

Vseeno pišejo o neprilagojeni hitrosti, sem mislil, da je to samo pri nas standard. Drugače pa ja, te ograje so izjemno nevarne. 

Ti pa veš, kako so nevarne, če se paseš sredi travnika :jezik:

pred eno uro, tomaz69 pravi:

Mene in avto pred mano je včeraj eden motorist tudi v levi (nepregleden) ovinek prehiteval in zgrešil nasproten avto za par sekund...med Divačo in Sežano....

Krivda je tvoja in od tistega pred teboj; če bi vozila hitreje, vaju ne bi prehiteval. Simpl. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Borutt pravi:

 

Krivda je tvoja in od tistega pred teboj; če bi vozila hitreje, vaju ne bi prehiteval. Simpl. 

Od “moža postave” tega ne bi pričakoval...Lahko to uporabim v zagovor, če (ko) me ustavijo tvoji kolegi ali ti sam??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, tomaz69 pravi:

Od “moža postave” tega ne bi pričakoval...Lahko to uporabim v zagovor, če (ko) me ustavijo tvoji kolegi ali ti sam??

Poglej na koledar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Poglej na koledar. 

Saj vem...samo ne glede na datum, mi ni do heca v takih situacijah...saj tisti, ki je prehiteval, bo itak rekel, da je blo fore še pa još, ampak...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, tomaz69 pravi:

Od “moža postave” tega ne bi pričakoval...Lahko to uporabim v zagovor, če (ko) me ustavijo tvoji kolegi ali ti sam??

Prvega aprila lahko. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomaz69 pravi:

Mene in avto pred mano je včeraj eden motorist tudi v levi (nepregleden) ovinek prehiteval in zgrešil nasproten avto za par sekund...med Divačo in Sežano....

Pa ti veš, za koliko je včeraj MM pustil vse zadaj, za par sekund :hmm:?

Ob kateri uri je to bilo :whistle:?

@Borutt, hvala, naša na Črnem kalu je od tvojega posredovanja ostala cela. Upam, da bo tako tudi ostalo..........

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, KARMEN1 pravi:

Pa ti veš, za koliko je včeraj MM pustil vse zadaj, za par sekund :hmm:?

Vem, ni bilo par, ampak kar 5 parov cirka...pa vedel je, da sigurno kontra ne bo dobil nikogar... Sem kar predvideval, da se bo kdo spotaknu ob “par”...par je običajno 2 :) , vendar tu iz mojega pogleda je bilo zelo na tesno...

Med 16.30 - 17.; nekaj takega...

No, pustmo stat...

Popravljeno . Popravil tomaz69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 4. 2019 ob 14:28, tomaz69 pravi:

Od “moža postave” tega ne bi pričakoval...Lahko to uporabim v zagovor, če (ko) me ustavijo tvoji kolegi ali ti sam??

ko nekateri vozi 70, 65 ,60, 55 na omejitev 90 je to čisto jasna situacija..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Dec ve , da nismo motoristi vsega krivi ........anede @Borutt:)

 

 

Tega penzionista vprašaj, kdo ga je na Jadranki zrinil s ceste :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/7/2019 at 6:47 PM, Spasku said:

Je bla pri meni tamala od hčere je prišla gledat risanke eno si je izbrala od 6 minute naprej poglejte  tam piše Baby Learn Colors, PJ Pencil, Preschool, Learn Colours for Kids Disney Baby Fun Kids Cartoon Masks :(

 

sem pozabu dat link od 6:20 minute naprej

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vidim, vse jasno :)

 

  • leta 1993 sem opravil tečaj varne vožnje z osebnimi vozili, katerega so izvajali inštruktorji iz podjetja BMW Fahrer-Training
  • leta 1998 sem opravil tečaj Varne vožnje z motornim kolesom, katerega so izvajali inštruktorji BMW Fahrer-Training
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snecer said:

kdo je tole? 

vedno po nekih raziskavah v tujini ker doma če naredimo raziskavo bo sigurno skorumpirana.če ne bi dodal skoraj da bi reku da je dobro povedu tako pa je ne tič ne miš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Tega penzionista vprašaj, kdo ga je na Jadranki zrinil s ceste :hmm:

Ob prvi priložnosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Meni je rekel, da se ničesar ne spominja.

Razsvetli nas, ker potem tudi meni ne bo odgovoril drugače .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pogrešam malo več pameti pri uporabnikih cest; da ne bi vozili kontra, da ne bi vozili v rdečo, da ne bi bili pijani in zadeti za volanom ali krmilom, da ne bi bili sebični, ..., da bi se vsaj malo držali predpisov. Pa se mi zdi, da se ti brez pameti raje skrivajo v množici enakih debilov. Tudi vinjeto imajo. In se enako obnašajo, ko jo uporabljajo.  

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2019 ob 18:47, Borutt pravi:

Jaz pa pogrešam malo več pameti pri uporabnikih cest; da ne bi vozili kontra, da ne bi vozili v rdečo, da ne bi bili pijani in zadeti za volanom ali krmilom, da ne bi bili sebični, ..., da bi se vsaj malo držali predpisov. Pa se mi zdi, da se ti brez pameti raje skrivajo v množici enakih debilov. Tudi vinjeto imajo. In se enako obnašajo, ko jo uporabljajo.  

 

točno

ogledalo države je tudi to kar ti pogrešaš.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2019 ob 18:50, DAMI34 pravi:

točno

ogledalo države je tudi to kar ti pogrešaš.

 

 

Ogledalo države je kontra vožnja in vožnja v rdečo s krsto na koncu? Logično razmišljanje? Ali bi rad videl slike z rezultati takšnega početja? Tudi pri vinjeti, da bomo v vinjetni temi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Razsvetli nas, ker potem tudi meni ne bo odgovoril drugače .

Ne spomni se, kako se je znašel pod cesto. Menda je kar nekaj časa preteklo, preden so ga našli. Tako je povedal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2019 ob 19:01, DAMI34 pravi:

Da, pa ne bi. Slabša kot je situacija v državi, več bo kriminala, več bo pijančevanja več bo vsega slabega...manj bo zavesti umirjenih in pametnih ljudi...

 

 

Ne razumem, kako lahko nekdo tako lahkotno jemlje cesto in premikanje na njej v črnem. Ker izživljati frustracije, fantazije in sado mazo sebičnost na cesti je res vrhunec možganskih procesov. Kajti, za te idiotizme so menda krivi drugi. Še večji vrhunec prej omenjenih procesov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 4. 2019 ob 20:42, Borutt pravi:

Ne razumem, kako lahko nekdo tako lahkotno jemlje cesto in premikanje na njej v črnem. Ker izživljati frustracije, fantazije in sado mazo sebičnost na cesti je res vrhunec možganskih procesov. Kajti, za te idiotizme so menda krivi drugi. Še večji vrhunec prej omenjenih procesov. 

Dvomim, da je samo lahkotno jemanje. Dejstvo pa je, več kot človek ima, več lahko izgubi, bolj bo baje pazil. Boljše kot je stanje v državi, lepše kot vsi skupaj živijo, manj bo sranja, bolj bo vse organizirano, boljša kontrola...

Sicer pa pogledaš yutube, pa je vse jasno. Na Kitajskem povozijo človeka, pa se nihče niti ne zgane, v Rusiji nabijajo kot z zaletavnimi avtomobilčki...v črnskem getu v Hameriki, ti snamejo gume v par minutah...itd..

Slabše kot je v državi, bolj se folku jebe.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

Dvomim, da je samo lahkotno jemanje. Dejstvo pa je, več kot človek ima, več lahko izgubi, bolj bo baje pazil. Boljše kot je stanje v državi, lepše kot vsi skupaj živijo, manj bo sranja, bolj bo vse organizirano, boljša kontrola...

Sicer pa pogledaš yutube, pa je vse jasno. Na Kitajskem povozijo človeka, pa se nihče niti ne zgane, v Rusiji nabijajo kot z zaletavnimi avtomobilčki...v črnskem getu v Hameriki, ti snamejo gume v par minutah...itd..

Slabše kot je v državi, bolj se folku jebe.

kteri? ti maš dve :P

 

Tisto o lahkotnem je letelo nate. Ker ti pišeš lahkotno o stanju v državi in s tem povezanim stanjem na cestah. Na krvavih cestah. Se sploh zavedaš o čem in kako pišeš? Kajti, tebi je normalno, vsaj tako pišeš, da se državno sranje preseli na cesto v obliki gladiatorstva. Nekoč bo nekomu dvignilo pokrov in bo kakšen tvoj prekršek vzel osebno in te potolkel sredi ceste. Vsaj tako zgleda tvoje razmišljanje v povezavi gnila država - krvave ceste. In cestarji te bodo pometli. 

Ne mešaj Kitajce, Ruse in Trumpe v Evropo. Smo v Sloveniji in v Evropi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!