Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 uro, Borutt pravi:

Kdo pa to posiljuje s to tehniko in, kako zgleda ta tehnika? 

Vsa uradno požegnana stroka, kako zgleda, pa ti je že Dami povedal. Ste pri Policiji že naredili statistiko, iz katere je razvidno, koliko kilometrov ste naredili in koliko motorjev ste razbili s tlačenjem motorjev v tla, ki ga reklamirate? Zanimiva bi bila primerjava km/nesreča med Policijo in neukimi norci, ki presedajo ritnico...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Daj ti meni pojasni... Če ena tehnika omogoča obvladovanje pri večji hitrosti je menda bolj varna od tiste, pri kateri se zmožnost obvladovanja s povečanjem hitrosti zmanjšuje ali ni? Pa ne mi zdaj prodajat bučk, da je za vožnjo po predpisih to dovolj... Zanima me samo: Je tista, ki omogoča večje hitrosti varnejša ali ni?

Pejd na serpentine vozit MM stil pa mi povej. Ponavadi gre... preko črte na kontra pas. Problem tvoje logike je v tem, da misliš da ti en stil vožnje pokrije vse situacije, pa jih ne. Za one bolj lesenkote in počasnele je po angleško vozit čist ok. Pa za supermoto počasnele tud. Če hočeš kaj več je treba pa poznati več tehnik in vedet, kje katero uporabit. Sej po ženski tud ne skačeš vedno na isti način?

Za one ki ne vejo, evo 'Angleža'. Lean angle kot ga marsikdo lahko samo sanja... pa se kr noče zvrnit hudič.

101315top-i2.jpg

 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Porivanje krmila je za serpentine in zelo nizke hitrosti, da zmanjšaš rajdni krog.

Zašvasaj krmilo na motorju da bo negibno, navij na 150 km/h pa mi povej kako si zvozil ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jskrablin Zakaj poizkušaš spremeniti temo in mi pripisuješ nekaj, česar ne trdim? Nisi sposoben kratkega odgovora? ?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, jskrablin pravi:

Pejd na serpentine vozit MM stil pa mi povej. Ponavadi gre... preko črte na kontra pas. Problem tvoje logike je v tem, da misliš da ti en stil vožnje pokrije vse situacije, pa jih ne. Za one bolj lesenkote in počasnele je po angleško vozit čist ok. Pa za supermoto počasnele tud. Če hočeš kaj več je treba pa poznati več tehnik in vedet, kje katero uporabit. Sej po ženski tud ne skačeš vedno na isti način?

Za one ki ne vejo, evo 'Angleža'. Lean angle kot ga marsikdo lahko samo sanja... pa se kr noče zvrnit hudič.

101315top-i2.jpg

 

Zašvasaj krmilo na motorju da bo negibno, navij na 150 km/h pa mi povej kako si zvozil ovinek.

Super moto stil zahteva ohoho več obvladovanja motorja, kot normalna vožnja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Visiš kontra. Sva debatirala že o tem privat, sem ti se fotko poslal z rid. Moped rineš v tla voznik sedi pa pokonci.

Pa ni moj interes se s komerkoli tule nategovati. Kdor ne ve za kaj se gre naj se dela neumnega 

Kdor hoče naj drajsa z vsem po vrsti po cesti. Jebe se meni...dobesedno.

 

V resnici se voznik nagiba z motorjem in ni motor položen, voznik pa pokončen. Če pa se že najde kakšen voznik, ki vozi s položenim motorjem in je sam pokonci, je to njegov problem.

pred 1 uro, smasher pravi:

@Zok za 300 konjev imaš pol še poceni zavarovanje :D 

@Boruttnoge smzagrabu samo parkrat na 250ki, tam sem moral imet konstantno nogo na menjalniku ker je bil vsak ovinek 3 prestave dol in pol nazaj 3 gor da sem držal tisti mlinček med 10 000 in 12000 obrati če sem hotel kaj vn dobit (9000 spodnja maja za realno vožnjo), ker so imeli kolegi vsaj 3x več kubikov in 3x več konjev in jaz sem se jih poskušal držat.

Menjaš in nogo umakneš. Ko bo noga zagrabila, bo tilulilu v najbližjo posteljo.

pred eno uro, Zok pravi:

Sej nimam kaska. V nekaj letih bi z zavarovanjem preplacal vrednost avta. Skode pa sem na avtu imel v treh letih za 200 eur - se to bi se krilo iz tuje police, ce ne bi povzrocitelj pobegnil.

Čipiran golf? :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Vsa uradno požegnana stroka, kako zgleda, pa ti je že Dami povedal. Ste pri Policiji že naredili statistiko, iz katere je razvidno, koliko kilometrov ste naredili in koliko motorjev ste razbili s tlačenjem motorjev v tla, ki ga reklamirate? Zanimiva bi bila primerjava km/nesreča med Policijo in neukimi norci, ki presedajo ritnico...

Kje pa ta uradno požegnana stroka to uči? Poleg tega mi še razloži, kako zgleda ta angleška tehnika.

Statistika za letos še ni končana. Kdo reklamira tlačenje motorja v tla in, kdo razbija motorje s tem? Da ne boš presenečen nad številom kilometrov in minimalno karambolov, ko boš videl statistiko za lansko leto.

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

Super moto stil zahteva ohoho več obvladovanja motorja, kot normalna vožnja. 

Nisi še odgovoril, kako položiš motor v ovinek.

pred 29 minutami, Snečer pravi:

supermoto ne sodi na cesto

Tudi registriran ne?

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Nisi še odgovoril, kako položiš motor v ovinek.

 

Do konca, do tačk, komolca, čelade ?

Do malin. Več ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Kje pa ta uradno požegnana stroka to uči? Poleg tega mi še razloži, kako zgleda ta angleška tehnika.

Statistika za letos še ni končana. Kdo reklamira tlačenje motorja v tla in, kdo razbija motorje s tem? Da ne boš presenečen nad številom kilometrov in minimalno karambolov, ko boš videl statistiko za lansko leto.

Nisi še odgovoril, kako položiš motor v ovinek.

Tudi registriran ne?

samo če se normalno vozi in ne uničuje asfalta

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Do konca, do tačk, komolca, čelade ?

Do malin. Več ne gre.

Zanima me tehnika kako in ne kam ga položiš.

pred 8 minutami, Snečer pravi:

samo če se normalno vozi in ne uničuje asfalta

Pa nam posreduj obrazložitev normalne vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, smasher said:

@Zok za 300 konjev imaš pol še poceni zavarovanje :D 

@Boruttnoge smzagrabu samo parkrat na 250ki, tam sem moral imet konstantno nogo na menjalniku ker je bil vsak ovinek 3 prestave dol in pol nazaj 3 gor da sem držal tisti mlinček med 10 000 in 12000 obrati če sem hotel kaj vn dobit (9000 spodnja maja za realno vožnjo), ker so imeli kolegi vsaj 3x več kubikov in 3x več konjev in jaz sem se jih poskušal držat.

Zamenjaj kolege, sicer ti bodo peli na pogrebu... :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, DAMI34 said:

Do konca, do tačk, komolca, čelade ?

Do malin. Več ne gre.

Ti pomagam?

:D 

 

 

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Zanima me tehnika kako in ne kam ga položiš.

Pa nam posreduj obrazložitev normalne vožnje.

noge na stopalkah za začetek itd. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

noge na stopalkah za začetek itd. 

Kaksni motorji se pa lahko po tvoje vozijo po cesti...ocitno le versys...sem se vozu vmes kak teden z ktm SMC...in res ne vidim vzroka,da ne bi bil za cesto...piha,vibrira tak,da nad 135 peljat je eh zame blo bljek...se pravi tebe motijo SS ker so hitri motorji,supermoto ker so odlicni pri pocasni voznji skozi ovinke?...Ker ves,da vsaj SUNE in bolj ko tvoj...

Sneci bolj enostavno je ce reces,da te motijo vse voznje razen lastne...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

ne kakšni, ampak kako

 

Ker ne prehiteva v skarje kot ti?

Ker se ne pelje skozi ovinek kjer omejitev 90 kot ti...lepo vzravnano 35kmh...pac pa v pravem supermoto stilu,ki ga je dolgo treniral in uziva pri celih 60kmh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Kje pa ta uradno požegnana stroka to uči? Poleg tega mi še razloži, kako zgleda ta angleška tehnika.

Statistika za letos še ni končana. Kdo reklamira tlačenje motorja v tla in, kdo razbija motorje s tem? Da ne boš presenečen nad številom kilometrov in minimalno karambolov, ko boš videl statistiko za lansko leto

Pred kratkim je krožil reklamni video enega od "požegnanih", ki dela krog tako, da ima motor položen in skoraj stoji na njegovem boku. Prav bi bilo, da ljudem pojasnijo, da tak slog ni za vse hitrosti...

Kar se statistike tiče, lahko objavite tudi od prejšnjih let... 

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, SF pravi:

Pred kratkim je krožil reklamni video enega od "požegnanih", ki dela krog tako, da ima motor položen in skoraj stoji na njegovem boku. Prav bi bilo, da ljudem pojasnijo, da tak slog ni za vse hitrosti...

Kar se statistike tiče, lahko objavite tudi od prejšnjih let... 

Če je že bil video, katerega nisem videl, je bila verjetno tudi kakšna razlaga oziroma komentar posnetka. 

Glede statistike pa ti namiguješ na razbite motorje zaradi nečesa tebi znanega. Pa sedaj ti obrazloži ta tvoj namig ali celo trditev. 

pred 1 minuto, Snečer pravi:

kratka in jedrnata pa ne gre? 

Torej ne bo nič glede tvoje obrazložitve normalne vožnje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Če je že bil video, katerega nisem videl, je bila verjetno tudi kakšna razlaga oziroma komentar posnetka. 

Glede statistike pa ti namiguješ na razbite motorje zaradi nečesa tebi znanega. Pa sedaj ti obrazloži ta tvoj namig ali celo trditev. 

Torej ne bo nič glede tvoje obrazložitve normalne vožnje? 

že obrazloženo, čudno da potrebuješ obrazložitev, saj ti je poznavanje tega kruh

zdaj pa spet vprašaj, še parkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

samo če se normalno vozi in ne uničuje asfalta

 

pred 9 minutami, Snečer pravi:

že obrazloženo, čudno da potrebuješ obrazložitev, saj ti je poznavanje tega kruh

zdaj pa spet vprašaj, še parkrat

Obrazloži normalno vožnjo. Pa ne zavajaj z nekim kruhom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

 

Obrazloži normalno vožnjo. Pa ne zavajaj z nekim kruhom. 

 Oh to bi pa ze lahko vedel... Samo en vozi normalno - on. Chuck Norris motoriranja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!