Skoči na vsebino

rog pony express (tomos masina)


aselak

Priporočene objave

Vglavnem doma imam ROG pony expressa (tomosoava masina) Letnik nekje od 73 do 80 še sam ne vem točno.

No in včeraj se oče pelje z njim, ter mu utrga verigo. Veriga sej e seveda utrgala na mestu kjer jo spnes skupaj.

Ketno je seveda pobral ter prišel domov no in tuakj nastane problem. Nimam tistega delcka vverige s katero jo povezem saj veste kaj mislim tist glid in sponka:)

Vglavnem kaj sedaj ali lahko kje posebaj kupim ta del ali moram kupit celo verigo.

Seveda se pa zatakne kje to dobit. Sem doma iz škofje loke.

Vsak odgovor bo dobrodošel ker res ne vem kako naj to usposobim.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se kupit posebej. Kje? Ne vem. Sem pa za MZ-ja pred leti imel doma kup verig in veznih členov. Industrijske verige. Je bila takrat ena trgovina v Velenju z železnino, kjer si na metre kupil te verige. Zdaj je ni več. Torej bi se moralo dati kupiti v kakšni trgovini s temi zadevami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi v trgovini Timmg (al neki tazga), ki se nahaja na strelišču (Dolenska cesta v LJ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi v trgovini Timmg (al neki tazga), ki se nahaja na strelišču (Dolenska cesta v LJ).

Hvala sem ze dobil posebaj v trgovini velosport v škofji logi cena je bila celih 1.05 eur :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocem odpirat nove teme pa bom napisal kar sem:

Lastim si Rog-ov mini-moped pony express letnik 82'

Stvar ima malo koncno hitrost, ter pedala, je brez žmigavcec in brez ogledal.

Zanima me: Ali moram to zadevo registrirat, ali se lahko vozim po kolesarski stezi kot z flexserjem? potrebujem dokaj natančne podatke, ce me ustavijo modri.

Hvala za vse odgovore v naprej. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno bi jo bilo treba registrirat saj gre serijsko več kot 25kmh. Sam pomoje se polcaji ne bodo preveč obešali na to če boš lepo vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno bi jo bilo treba registrirat saj gre serijsko več kot 25kmh. Sam pomoje se polcaji ne bodo preveč obešali na to če boš lepo vozu.

bolš zihr k ne, Hvala. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš zihr k ne, Hvala. .)

Vglavnem sam imam doma priblizno istega stvar je taka kot so sicer napisali ampak realno je tako. Ce se peljem jaz star 24 mi kapsi tezijo ceprav trdim da gre 25 ampak do sedaj nobene kazni. Ko se fura moj oče ga ne ustavi nihče...

Veš kaj hočem povedat ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!