Skoči na vsebino

Počitnice v novembru


spidy

Priporočene objave

Drage bralke in dragi bralci foruma:

Vsi motorsti so večinoma tudi strastni popotniki, zato vas prosim za pomoč. V novembru mislim svojo boljšo polovico peljati v tople kraje (ona bi rada: Dominikanska rep.,-Karibi, Maldivi, Kuba, ....) Prosim vas pomagajte mi z raznimi nasveti: turistične agenciji, ki jim človek zaupa čim več web strani, slike, vaše izkušnje, ....

Že v naprej hvala, Spidy (Grega)

Popravljam: IZLEŽAVANJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V postu si pozabil omeniti ali greš na izležavanje ali potovanje ?

Za začetek pobrskaj malo na http://www.lonelyplanet.com, v topic-u Thorn Tree Posts imajo tudi svoj forum. Za fotke pojdi na stran http://community.webshots.com/, vtise mnenja, graje pa lohka prebereš na http://www.epinions.com/trvl?tab=1

Kat

Pa še namig zakaj se izogibam Dominikanske republike - aramžmaji, ki jih lohka dobiš po dokaj ugodni ceni pri naših turističnih agencijah, v glavnem vklučujejo bivanja v kakšnem res dobrem resortu, ki je ponavadi daleč stran od mest, domačinov, .... dodatni izleti pa znajo biti kar dragi. Skratka, če ti je do izležavanja, prežderavanja (all inclusiv varianta), pitja raznih coctailov, potem je to to, .... take so bile vsaj izkušnje mojih prijateljov ... samo ne vem kako bo potli hondica zadovoljna :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk je zanimivga, da potujem 31.10.2002 v dominikansko republiko hotel 4* na plaži cca1.300 € - 13 nočitev :lol: :lol: :lol:

O šhit dons smo šele 17.09 :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kar drago. Si prečekiral www.odklop.com ???

Ja sm pa so bile vse podobne varijante dražje, poglej pod punta cana. Je pa res da se v kakšnih luknjah da priti cenejše skozi. Meni se ni zdelo tako hudo drago ker je redna cena cca 1400 do 1500 eur. Je pa ALL In paket. Poglej na www.riu.com Imam tudi dostop do interneta tko da se bom večkrat javu tudi na motosvet.

Aja čist sem pozabu povedat da sem zdej dobu ceno 1.199 Eur na osebo :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk je zanimivga, da potujem 31.10.2002 v dominikansko republiko hotel 4* na plaži  cca1.300 € - 13 nočitev :lol:  :lol:  :lol:  

O šhit dons smo šele 17.09  :cry:  :cry:  :cry:

u ker hotel si se pa prijavil ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pravkar se vam javljam iz soncne dominanske republike, vreme je cudovito , hotel tudi, morje ga seka, tudi malo vam nisem nevoscljiv ker ste v dezevni in mrzli sloveniji, ce ima kdo kako vprasanje mu lahko odgovorim, LP Spidy (Dominikana na chatu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidy mi gorenjci se pa neki menmo da bi sli to sredo mal na zbor v OLP, sam vidm da ne boš mogu z nami

Škoda :roll:

aja pa uživej še namest mene!!!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar se vam javljam iz soncne dominanske republike, vreme je cudovito , hotel tudi, morje ga seka, tudi malo vam nisem nevoscljiv ker ste v dezevni in mrzli sloveniji, ce ima kdo kako vprasanje mu lahko odgovorim, LP Spidy (Dominikana na chatu)

Ooo ja uzivas pol lepo to! Vazn da nisi na nas pozabiu :D Hja nic prijetno zabavo ti zelim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jest sem priletel nazaj! Malo se razočaran - upal sem da bo tle že sneg :twisted: Mah ne no zakon je blo! Bom pa tudi slike pripravu. Domačini so zelo prijazni, jest sem jih sicer poimenoval kr srednje ameriški črnogorci :idea: Zato ker cel dan nič ne delajo samo pijejo rum, pojejo plešejo, pa večajo familijo! Cena so bile v tem delu republike precej visoke nekatere stvari se višje kot pri nas, v primerjavi s tem da povprečna plača znaša 200 USD. Povem vam ALL IN je zakon, piješ, ješ se zajebavaš non stop, športnih aktivnosti je na tone. Vse tisto kr ni v paketu je pa svinsko drago. Internet 1 ura 10 USD, razni izleti po pokrajini od 100 USD/osebo dalje, izleti po po vodi s majhnjim čolni od 50 USD. Bistvo vsega je da sem se popolnoma spočil in da sem pripravljen na dolgo in mrzlo zimo 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Internet je pa res kar drag, zato si ga privošči v sloveniji in bistveno povečaj število svojih objav predvsem na račun dominikane.

Sicer pa Noise ali nisi bil ti na obisku pri Castru. Kako je bilo pri njem. grem gledat v iskalnik če si tam kaj napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, Dominikanska bi pa mene tudi mikala.. :roll: :roll: , obetajo pa se mi terapije v Dobl bad-u.... Kokosi,palme,Baccardi,mulatke,ki jih ne bi niti besede razumel,to bi bilo nekaj.. 8) 8) :D :D :D

Spidy opiši malo kako je bilo....

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave,dobl- al tobelbad?! .......tobelbad je namrec pri graz-u. :?

Ice pa bo res Tobelbad. V naslednjih dneh se odpravljam tja, točno kdaj še ne vem.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave,dobl- al tobelbad?! .......tobelbad je namrec pri graz-u. :?

Ice pa bo res Tobelbad. V naslednjih dneh se odpravljam tja, točno kdaj še ne vem.

lp DTW

To se pravi da ne bo nič s vsakodnevno flaško? :? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave,dobl- al tobelbad?! .......tobelbad je namrec pri graz-u. :?

Ice pa bo res Tobelbad. V naslednjih dneh se odpravljam tja, točno kdaj še ne vem.

lp DTW

tel cifra in cifra sobe na moj PM pronto! ni vrag,da vsaj enkrat ne najdem tja. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!