Skoči na vsebino

PATRIA!!


Cartman

Priporočene objave

Finska oddaja se mi je zdela malo da ne abotna. način, s kakršnim so bila plasirana dejstva prav tako. Jagodni izbor slovenskih nastopajočih tud..nevem kaj bi rekel skoraj da smešno. Občutek imam, da bo opozicija (če jo je res plasirala) to drago plačala. oziroma, da je storila veliko uslugo Generalu Glanzkopfu. osebno mislim, da kjer je dim je tudi ogenj, da Finska policija ne lovi kurjih tatov, in nima ljudi v priporu zato, da bi rušila slovensko vlado, ampak precej prepričan sem tudi, da je tole eno navadno zamegljevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splošno znano je da so finci lažnivci in barabe, poglej kaj so naredili matiju nikenenu. fuj barabe!!!!

škoda da ne moremo krške nuklearke nabasat na letalo bi lahko atomsko bombo na finsko vrgli - kaj si lopovi upajo račt o našem odrešeniku :SS :SS :SS

bilo kuda, komunisti svuda!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še kako verjamem, da je verjetnost tega precej velika, na Finskenm pač le veljajo drugačni "moralni" standrdi in je tovrstna zadeva vzeta malo drugače pod drobnogled, kot pri nas, poleg tega je Finska tudi država z najnižjo stopnjo gospodarskega kriminala. In če malo spremljaš te naše kekce, s kapotom J.J., ki je itak vedno "žrtev" ali predvolilnega boja, ali kakšnega drugega konstrukta proti njemu-tako on, ti je stvar hitro precej jasna...

Če razmišljam malo dlje, bi v primeru "napihovanja" verjetno bil kje omenjen tudi Karel E., ki pa, kakor vem ni, od tod se mi zdi zelo čudno, da bi se ravno njega izognili.

Skratka bo zanimivo spremljat zadevo, kako se bo naš politični cvetoči vrh skušal izvleči iz tega, ali mu bo uspelo ali ne, je pa druga pesem, saj tu le nimamo opraviti s Hrvati, ki nas držijo v šahu-mislim, da vsi vemo s čim-žal je to kruta realnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj se med sabo zmenijo, kajti problem je verjetno v tem da je eden premajhen lonček podstavil. Zato pa je sedaj tak halo. Provizije so bile in bojo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še kako verjamem, da je verjetnost tega precej velika, na Finskenm pač le veljajo drugačni "moralni" standrdi in je tovrstna zadeva vzeta malo drugače pod drobnogled, kot pri nas, poleg tega je Finska tudi država z najnižjo stopnjo gospodarskega kriminala. In če malo spremljaš te naše kekce, s kapotom J.J., ki je itak vedno "žrtev" ali predvolilnega boja, ali kakšnega drugega konstrukta proti njemu-tako on, ti je stvar hitro precej jasna...

Če razmišljam malo dlje, bi v primeru "napihovanja" verjetno bil kje omenjen tudi Karel E., ki pa, kakor vem ni, od tod se mi zdi zelo čudno, da bi se ravno njega izognili.

Skratka bo zanimivo spremljat zadevo, kako se bo naš politični cvetoči vrh skušal izvleči iz tega, ali mu bo uspelo ali ne, je pa druga pesem, saj tu le nimamo opraviti s Hrvati, ki nas držijo v šahu-mislim, da vsi vemo s čim-žal je to kruta realnost.

to je res. al ipak. mal divja zgodba ob mal divjem času. jez bi res rad videl JJ v opoziciji, ker mislim, da tam lahko naredi malo manj škode. ampak takle populizem. tole je še za njihovo opcijo mal niskotno in predvsem, res ni bil predstavljen en sam samcat dokument. minus je tud to, da je neka siva eminenca te oddaje Zgaga. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provizije so bile in bojo še naprej.

Malo imaš nerazčiščene pojme glede provizije in podkupnine.

Provizija je legalna. In jo dobijo recimo vsi prodajalci pri Rutarju, ki kaj prodajo, pa vsi prodajalci čudežnih sesalnikov, gospdinjskih strojev,.....

Podkupnina pa je nelegalna.

V kazenskem zakoniku piše, da je podkupnina nekaj, kar nekdo dobi, da stori dejanje, ki ga brez podkupnine ne bi storil, ali opusti dejanje, ki bi ga moral storiti.

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj se med sabo zmenijo, kajti problem je verjetno v tem da je eden premajhen lonček podstavil. Zato pa je sedaj tak halo. Provizije so bile in bojo še naprej.

To pa je še kako res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splošno znano je da so finci lažnivci in barabe, poglej kaj so naredili matiju nikenenu. fuj barabe!!!!

škoda da ne moremo krške nuklearke nabasat na letalo bi lahko atomsko bombo na finsko vrgli - kaj si lopovi upajo račt o našem odrešeniku :SS :SS :SS

Ne Finci so nezmotljivi in pošteni, v ineteresu jim je svetu in slovenskemu narodu, ker smo taki loleki, da sami tega ne moremo, odpret oči.

Njihova pravovernost in nezmotljivost, sploh njihove TV je bila- dokazano- že taka v času hladne voljne

Zato pa so se morali- in ne enkrat- opravičit Američanom

Zaradi in samo resnice

:whistle:

bilo kuda, komunisti svuda!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še kako verjamem, da je verjetnost tega precej velika, na Finskenm pač le veljajo drugačni "moralni" standrdi in je tovrstna zadeva vzeta malo drugače pod drobnogled, kot pri nas, poleg tega je Finska tudi država z najnižjo stopnjo gospodarskega kriminala. In če malo spremljaš te naše kekce, s kapotom J.J., ki je itak vedno "žrtev" ali predvolilnega boja, ali kakšnega drugega konstrukta proti njemu-tako on, ti je stvar hitro precej jasna...

Če razmišljam malo dlje, bi v primeru "napihovanja" verjetno bil kje omenjen tudi Karel E., ki pa, kakor vem ni, od tod se mi zdi zelo čudno, da bi se ravno njega izognili.

Skratka bo zanimivo spremljat zadevo, kako se bo naš politični cvetoči vrh skušal izvleči iz tega, ali mu bo uspelo ali ne, je pa druga pesem, saj tu le nimamo opraviti s Hrvati, ki nas držijo v šahu-mislim, da vsi vemo s čim-žal je to kruta realnost.

Blagor tebi :worship:

Meni po včerajšnji odaji, z določeno mero poznavanja slo političnega prostora in relacij- NI KAJ DOSTI JASNO

Ravno obratno

Finski standardi s pripravo te oddaje, in stopnja kriminala na finskem, ker gre(naj bi šlo) za kriminal pri nas nimajo kaj dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj se med sabo zmenijo, kajti problem je verjetno v tem da je eden premajhen lonček podstavil. Zato pa je sedaj tak halo. Provizije so bile in bojo še naprej.

:lol1:

provizija ni podkupnina :whistle:

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katastrofalno ogabno dejanje levice. od pizd cvikla,.................. in še malo morje drugih seronj :headbang:

Kdo je zdaj jemal podkupnino???

Cvikl ali oni drugi???

Snemi rumeno-modra očala, boš mogoče jasneje videl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je zdaj jemal podkupnino???

Cvikl ali oni drugi???

Snemi rumeno-modra očala, boš mogoče jasneje videl....

beseda dejanje se prebere in razume kot podkupovanje

se da in naj še kdo reče da se ne da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, kje ma janša dokaze, da je vse to pršlo od SD-ja, iz Slovenije itd...zahteva dokaze, sam jih ne predloži za svoje klobasanje, kako tipično za njega. ok, želim mu, da ni bil zraven ker bi bla to precej težka zadeva, da ni nič vedel pa je itak oslarija in sprenevedanje.

mu je pa uspelo v par stavkih obtožit: SD, prejšnje vlade in posredno kučana...kje ma dokaze no?

je kdo morda pomislil, da je to mino nastavil JJ? po mojem ni direkt vpleten, je pa gotovo znal to izrabit za volitve.

no bomo vidli kaj bo iz tega...

...kje je trenutno Rupel? menda ja ne v kaki finski savni rešuje odtoke?

kar me resnično skrbi je delovanje naše policije in sodstva...za gradbenike in Penka je bil halo...tu pa je vse tiho medtem ko se na Finskem in v Avstriji dogajajo nekatere stvari...

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni po včerajšnji odaji, z določeno mero poznavanja slo političnega prostora in relacij- NI KAJ DOSTI JASNO

Ravno obratno

Finski standardi s pripravo te oddaje, in stopnja kriminala na finskem, ker gre(naj bi šlo) za kriminal pri nas nimajo kaj dosti

no pa dajmo postavit vse na glavo - obratno !

slovenska levica ima take veze in poznanstva in denar da so na finskem podkupili policijo in ji naložili za dobrega polleta dela ! zadevo sta šla kontrolirat Zgaga in Praprotnik, ker je seveda čas volitev in novega šolskega leta in o vsem skupaj obveščata slo medije, pridobila pa sta tudi finsko nacionalko ( na foro da je v slo tudi nacionalna tv) in jo pripeljala na strokovno ekskurzijo v slo. za vsem skupaj seveda stoji Patria ki je wolfu in cekuti ( katerega slike so = vrednosti okvirja, mimogrede njegova zadnja instalacija patriot = patria, je verjetno njegov vrhunec kariere, videno včeraj na TV) nakazala preko posrednikov denar katerega bi naj razdelila v slo! komu ? ker je desnica napačen odgovor je edini pravilen levica ! ajoj ! ne, ne ! upokojencem ! valjda ! hokejisti stojijo za vsem ! to je zarota !

obratno !

to je veselica ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da so volitve, čene že pozabimo na afere :rolleyes:

Zanima me če bi blo do volitev še leto ali dve če bi se tudi zgodila PATRIA lih v tem nerodnem obdobju...Seveda bi se le leto ali dve bol kasno.

Žalostno je edino to da imajo politiki očitno več ko preveč časa če imajo čas računat še na podtikanje afer in kdo je kaj naredu k je on naredu boljši, namesto bi se dali skupi in poštudirali eno "brihtno" ukop se tožarjo in cukajo ko otroci v vrtcih. :headbang:

Zamislte si kolk bi blo narjenga če bi namesto teh otročarij mislili naprimer na šentviški predor prej ko je biu ta rudnik padajočega apnenca narejen al pa onkološka klinika....

Plačujemo davke da si lahko financirajo kampanijo kdo je boljši namesto da bi nardili nekaj pametnega.

Zanimivo da sem opazu to lih pred volitvami, ampak plakati pahorja visijo že na vsakem prostem mestu od janševe sds ga še nism vidu.Kdo ve če bo pahorček zapravu več za kampanijo kot janšisti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor se ne da in je v tem momentu, o tem sem že, nemogoče trdit da Janša ni vpleten v podkupovanje. Tako kot se ne da, da je.

In o krvavosti/ denarju pri katerem se večini razprejo kolena sem že tudi.

Vendar odaja Resnica o Partiji je daleč od objektivnega in korektnega poročanja. Ne bom govoril o prefesionalnosti, ker tudi rumeno novinarstvo- kamor bi najprej dal to- je tudi...

Prispevek, odaja je narejena enostransko in enoplastno. Akterji, ki nastopajo kot, priče in "vodič" :lol1: so daleč od kredibilnosti in imajo inters

Torej kot priče ne vzdržijo objektivne presoje. Švajger npr. izjavi, da bere slo medije in ve kdo je kriv. :rolleyes:

Avtor predstavi Wolfa kot človeka, ki ima v LJ svojo ulico in v njej trgovino. :slap: Kot da je mali sultan in bog v slo. Na ta način degradira slo in slovence.

Govori o nekakšnih nakazilih denarja in povezavah vendar nikjer ne spelje naprej, do konca. Končnega prejemnika denarja. Razen ko enkrat, mislim da, omeni Bavčarja

MOgoče, edina smiselna razlaga, tempira/stopnjuje napetost s čakanjem objave dokumentov. Vendar v tem primeru to počne predvsem zaradi volitev v SLo. Dejansko pa če je JJ res kriv ga bo to odneslo ne glede na rezultat volitev. Torej, zakaj se potem to počne, ker z objavo bi ga že zdaj in takoj katapultirali v politično zgodovino.

Zelo se nagibam k tem, da stavim, da je vse skupaj konstrukt. Predpostavljam, da je nekaj od tega res vendar so iz dima nardili naravno katastrofo.

Mislim, da se JJ ne bi spuščal v te rabote z W.W., ki ga potem lahko vedno in predvsem drži za jajca-kar pa grosupeljski trmoglavež- ne prenese. Potem Cekuta, Drnovškov prijetelj !!!???

Cekuta se je od vseh teh do sedaj še najbolj čudno obnašal, in mutil ko ga je Magnus direktno vprašal.

JJ je solo igralec, vse okol njega so več ali manj oprode. Grims npr. In tisti dobijo drobtine, če sploh kaj. To bi bil njegov stil.

Vendar?!

Pustim se presenetit.

Nekaj pa je sigurno; to kar se dogaja ni majhna stvar in bo, veliko bolj kot prisluškovalna afera, odnesla nekaj ljudi s Slo političnega prozorišča.

Če bo to JJ in nekaj koleteralne škode(malih rib) bo marsikdo na tem forumo in v SLo, tudi domnevna /samozvana levica, zgubila svojo wudo lutko. Kar lahko povzroči marsikatero novo travmo in iskanje indentitete.

Ne bom uporabil Kučana in bom zapisal "samo"; po tem, marsikaj ne bo več tako kot je bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa naslednje povedal. Predvolilna groteska je v naslovu...vi pa vseeno nasedate. Vse skupaj je lahko tudi v režiji JJ, da bi se ljudem zasmilil, kako ga obtožujejo brez dokazov, pol pa ima večje šanse na volitvah :slap:

Ne bom volil teh volov :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa dajmo postavit vse na glavo - obratno !

slovenska levica ima take veze in poznanstva in denar da so na finskem podkupili policijo in ji naložili za dobrega polleta dela ! zadevo sta šla kontrolirat Zgaga in Praprotnik, ker je seveda čas volitev in novega šolskega leta in o vsem skupaj obveščata slo medije, pridobila pa sta tudi finsko nacionalko ( na foro da je v slo tudi nacionalna tv) in jo pripeljala na strokovno ekskurzijo v slo. za vsem skupaj seveda stoji Patria ki je wolfu in cekuti ( katerega slike so = vrednosti okvirja, mimogrede njegova zadnja instalacija patriot = patria, je verjetno njegov vrhunec kariere, videno včeraj na TV) nakazala preko posrednikov denar katerega bi naj razdelila v slo! komu ? ker je desnica napačen odgovor je edini pravilen levica ! ajoj ! ne, ne ! upokojencem ! valjda ! hokejisti stojijo za vsem ! to je zarota !

obratno !

to je veselica ! :P

o zaroti najprej in najbolj zarotniki in tisti, ki so vešči tega zanata

Nikoli nisem uporabil tega termina in ne mi ga pavšalno obešat

sam ne vidim nobene zarote

gre, verjetno, za obliko političnega obračunavanja

Vendar :hmm:

Pri grupnem je skoraj nemogoče prit ven nedolžen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa naslednje povedal. Predvolilna groteska je v naslovu...vi pa vseeno nasedate. Vse skupaj je lahko tudi v režiji JJ, da bi se ljudem zasmilil, kako ga obtožujejo brez dokazov, pol pa ima večje šanse na volitvah :slap:

Ne bom volil teh volov :angry:

Ta teorija me spravlja v zelo dobro voljo

(če sem skrajno diplomatski) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečmo, pahorju verjamem, da ni imel nobenega stika s Finci...da pa ni vedel nič medtem ko strankarska kolega vrtata po tej zadevi precej časa pa je tudi svojevrstna blesarija.

na drugi strani je JJ: jst nisem nič vedel, kupovali so drugi, krive so prejšnje vlade...ja seveda, kaj slovenijo vodijo prejšnje vlade? predsednik vlade ne ve kaj kupuje obrambno ministrstvo za takle "drobiž" od 200+ milijonov evrov? mu pa verjamem, da ni prejel kake podkupnine in da direktnoni vpleten MA VIDEL IN VEDEL JE PA ČISTO VSE...

ma oba sta ena otročja trmoglavca. plačujemo pa vsi. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa naslednje povedal. Predvolilna groteska je v naslovu...vi pa vseeno nasedate. Vse skupaj je lahko tudi v režiji JJ, da bi se ljudem zasmilil, kako ga obtožujejo brez dokazov, pol pa ima večje šanse na volitvah :slap:

Ne bom volil teh volov :angry:

holtel sem napisat Predvolilna groteska ali zadnja Janezova kupčija? pa sm se nek zmedel. če to vidi kak Admin, lahko tud popravi. hvala

Strah me je cviklov ki s svojim nastopom/pristopom škodijo preiskavam. zdi se mi, da ima premie precej masla na glavi, zagotovo pa je vedel in nadziral vse. Občutek imam, da je v poslih z orožjem part 1 v devetdesetih po kleteh in skritih računih ostalo nemalo denarja, ki ga počasi zmankuje, in malhe je treba napolnit. da Janša orožarsko sceno razume in obvlada ni skrivnost, da ima upliv in poznanstva prav tako ne. problem je le, da se razkrivanj lotijo tako nekredibilni ljudje kot so cvikl in zgaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!