Skoči na vsebino

PATRIA!!


Cartman

Priporočene objave

rečmo, pahorju verjamem, da ni imel nobenega stika s Finci...da pa ni vedel nič medtem ko strankarska kolega vrtata po tej zadevi precej časa pa je tudi svojevrstna blesarija.

na drugi strani je JJ: jst nisem nič vedel, kupovali so drugi, krive so prejšnje vlade...ja seveda, kaj slovenijo vodijo prejšnje vlade? predsednik vlade ne ve kaj kupuje obrambno ministrstvo za takle "drobiž" od 200+ milijonov evrov? mu pa verjamem, da ni prejel kake podkupnine in da direktnoni vpleten MA VIDEL IN VEDEL JE PA ČISTO VSE...

ma oba sta ena otročja trmoglavca. plačujemo pa vsi. :trance_33_sleep:

V bistvu nisem nikjer slišal ali prebral, da je rekel da ni kriva ta vlada in...

Da pa bi verjel, da je vedel in videl da so drugi... :nono:

On ali nobeden. Ne pred in pod njim. O tem sem že :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj sta nekredibilna ?

MMC je pr meni precej pik zgubil, ko je prestopil, pa tud kar je blo po TV, njegovo vodenje komisije, njegov nastop se mi nikakor ni zdel profesionalen, in objektiven. deloval mi je vse preveč podoben jurišnikom sedanje koalicije. spustil se je na nivo grimsa, drobniča jerovška mikoliča in podobnih cvetk. Zgaga? kaj pa ima on za pokazat? takele proste spise? ropotalo. nomen est omen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamislte si kolk bi blo narjenga če bi namesto teh otročarij mislili naprimer na šentviški predor prej ko je biu ta rudnik padajočega apnenca narejen al pa onkološka klinika....

Plačujemo davke da si lahko financirajo kampanijo kdo je boljši namesto da bi nardili nekaj pametnega.

Zanimivo da sem opazu to lih pred volitvami, ampak plakati pahorja visijo že na vsakem prostem mestu od janševe sds ga še nism vidu.Kdo ve če bo pahorček zapravu več za kampanijo kot janšisti... :whistle:

Nakup oklepnikov je šel preko javnega razpisa. V osnovi gre za podobno stvar, kot za tunel. In dokler ne bo parlament izglasoval boljših zakonov, dokler izvršna oblast ne bo porihtala tistih segmentov ministrstev, ki se s tem ukvarjajo in dokler bo računsko sodišče brezzobi tiger (glej primer Podobnik), bo vse tako kot je bilo le akterji se bodo menjali glede na to kdo je trenutno na oblasti.

Zelo se nagibam k tem, da stavim, da je vse skupaj konstrukt. Predpostavljam, da je nekaj od tega res vendar so iz dima nardili naravno katastrofo.

Se strinjam. Kolikor sem razumel zadeve so dejstva naslednja: v Avstriji so se prekladale večje vsote denarja, dve osebi sta osumljeni podkupovanja in industrijskega vohunjenja (to zna biti še posebej zanimivo), dve osebi sta na Finskem osumljeni podkupovanja in ena je že dalj časa v priporu, Patria je osumljena podkupovanja Egipčanov v poslu s havbicami (priča proti Patrii je nek polkovnik Finske vojske, ki je sodeloval z njimi). Predvsem se gre vprašati kaj, v zvezi s tem, počneta slovensko tožilstvo in policija?

Afer pri kupovanju orožja je bilo kar nekaj, tako kot afer pri drugih javnih naročilih. Ne spomnim se, da bi kdaj kakšna velika riba res odstopila. Spomnim pa se besed J. Zagožna, ki jih je izrekel kot minister za gospodarstvo na obtožbe, da je sklenil škodljivo pogodbo. Zagožen je tedaj rekel nekaj takšnega: "Nisem odgovoren za vse kar podpišem, saj vsega ne morem prebrati." Da bi pomislil, da si potemtakem ne zasluži ministrske plače, tega ni pomislil... In sploh ne vem, ali je zadeva kdaj dobila sodni epilog.

Pod levimi in pod desnimi je Slovenija le navidezno pravna država in to je eden največjih problemov, vsaj po mojem mnenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se raje vprašat, od kod keš za ustanavljanje 'brezplačnikov' in 'novih slovenskih dnevnikov' .... In ... baje da poteče enemu od teh 16. septembra pogodba s Pošto za brezplačno dostavo ... in ne bo podaljšanja.

predvolilni projekti, ki pa jih je od nekod treba financirat. In glede na to, da gre za cajtnge, katerih uredniki in lastniki so neki poštni nabiralniki ... hehe.. .

Tukaj, pri polni zavesti zapišem - Janša is the devil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se najbolj smiljo finci ker so jih razkril ker so se mogli jit slovenske-balkanske posle pa so zajebal na polno zdej pa so še vse razkril :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslov v temi bi moral na koncu imeti ?

zakaj? zato ker vsak malo bolj razgledan človek ki ni politično obremenjen ne z levimi ne z desnimi vidi resnico v tej zgodbi in to je da je nekdo pokasiral mastno podkupnino. Dejstvo je da so štirje možakarji dobili na svoje račune oz. račune svojih "podjetjih" 21 Mil. €. Dejstvo je da so ta denar morali razdeliti med določeno število osebkov ki so vsak po svojih "zaslugah" dobili primeren del tega denarja. Dejstvo je da obstaja sled komu so ti ljudje nakazali denar in dejstvo je da so med njimi ljudje ki so v političnem vrhu naše države.

paranoična jadikovanja da je to zakuhala ena li druga politična opcija je bolano izgovarjanje kadar ti zmanjka argumentov da lahko obraniš svoj obraz...

da so te stvari prišle v javnost preko finske TV in da so prišle ravno v predvolilnem času je dokaz da je nekomu ki je za vse to vedel že dlje časa dovolj sperenevedanja oblastnikov ki so dejansko akterji te afere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslov v temi bi moral na koncu imeti ?

zakaj? zato ker vsak malo bolj razgledan človek ki ni politično obremenjen ne z levimi ne z desnimi vidi resnico v tej zgodbi in to je da je nekdo pokasiral mastno podkupnino. Dejstvo je da so štirje možakarji dobili na svoje račune oz. račune svojih "podjetjih" 21 Mil. €. Dejstvo je da so ta denar morali razdeliti med določeno število osebkov ki so vsak po svojih "zaslugah" dobili primeren del tega denarja. Dejstvo je da obstaja sled komu so ti ljudje nakazali denar in dejstvo je da so med njimi ljudje ki so v političnem vrhu naše države.

paranoična jadikovanja da je to zakuhala ena li druga politična opcija je bolano izgovarjanje kadar ti zmanjka argumentov da lahko obraniš svoj obraz...

da so te stvari prišle v javnost preko finske TV in da so prišle ravno v predvolilnem času je dokaz da je nekomu ki je za vse to vedel že dlje časa dovolj sperenevedanja oblastnikov ki so dejansko akterji te afere...

HOWG!!!!

na kole nataknit, pa v Haloze odnest za škorce strašit!!!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor tebi :worship:

Meni po včerajšnji odaji, z določeno mero poznavanja slo političnega prostora in relacij- NI KAJ DOSTI JASNO

Ravno obratno

Finski standardi s pripravo te oddaje, in stopnja kriminala na finskem, ker gre(naj bi šlo) za kriminal pri nas nimajo kaj dosti

Saj to je to, oni se določenih stvari lotijo in jih počasi tudi razrešijo, pri nas pa ekipa,z jj na čelu zelo lepo pelje barčico v "napačno" smer, mislim da je to več kot očitno, si pa zelo lepo poskrbijo zase, bolj kot kdor koli v zgodovini slo., pa čeprav ne zagovarjam prejšnjih garnitur-takih "rekordov" kljub vsemu ni bilo. Saj precej tega tudi sam občutiš, če ne drugače, vsak dan, ko greš v trgovino....ja, ja vem, povsod je inflacija, ampak pri nas je kljub vsemu največja!?, gremo naprej-zakon, kjer morajo vse izobraževalne ustanove zagotovit topel obrok in kaj mamo, obljube, mnogo šol ni prejelo niti obljubljenih sredstev, ki so potrebna za npr. kakovostno izvedbo-izvajanje tega zakona, to je le en primer..., in takih stvari je v tem mandatu cel kup...mislim, da je garnitura, ki izhaja iz prejšnje opozicije in ki je imela ravno tako polno pripomb čez takratno pozicijo, dokazala, da je laže kritizirat in da je nesposobna, saj ji stvari vse povsod uhajajo iz rok...dajmo si odpret oči in ne preveč po preveč slepo verjet nedolžnim obrazom, da ne bomo postali "homoslovenicus"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provizijo dobijo posredniki in je ponavadi sestavni del pogodbe, ki določa njeno višino in način izplačila, zakaj pa toliko posrednikov je pa drugo vprašanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provizija je lepši izraz za podkupnino :hmm:

Saj če bi bila podkupnina nekje formalno zavedena in bi se od nje davek plačal, bi bila to 'provizija'. Ampak itak določenih vrst 'provizij' ne bi smelo biti (recimo, da je res J. J. the Great kaj prejel .... ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tokrat je finski preiskovalec podal izjavo, da vejo točno koga bi radi zaslišali od naših. finska policija ima v rokah konkretne dokaze zgleda. WW in Riedl sta že "aretirana v odsotnosti" na Finskem. kmalu bo po moje kak evropski nalog. krog se oža, izgovori, da je vse skupaj nek politični konstrukt uperjen proti JJ s strani SD oziroma levice so vedno bol plehki.

nisem se zmotil, ko sem se vprašal če je Rupel v finski savni...je že začel delat neumnosti in obtoževat vsevprek.

JJ je tudi dobil lekcijo od Finskega premiera glede odnosa mediji-država. Poleg vsega tega je patria že imela neke mutne poslove, ki so bili razkriti in dokazani....

zadeve postajajo hudo resne. zunanji minister se repenči, premier bi kar tožil televizijo...naša politično vodena policija in sodstvo pa...NIČ. razen izjav BB, ki pa ni povedala nič, razen tega, da tolčejo kartico ko pridejo na šiht.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslov v temi bi moral na koncu imeti ?

zakaj? zato ker vsak malo bolj razgledan človek ki ni politično obremenjen ne z levimi ne z desnimi vidi resnico v tej zgodbi in to je da je nekdo pokasiral mastno podkupnino. Dejstvo je da so štirje možakarji dobili na svoje račune oz. račune svojih "podjetjih" 21 Mil. €. Dejstvo je da so ta denar morali razdeliti med določeno število osebkov ki so vsak po svojih "zaslugah" dobili primeren del tega denarja. Dejstvo je da obstaja sled komu so ti ljudje nakazali denar in dejstvo je da so med njimi ljudje ki so v političnem vrhu naše države.

paranoična jadikovanja da je to zakuhala ena li druga politična opcija je bolano izgovarjanje kadar ti zmanjka argumentov da lahko obraniš svoj obraz...

da so te stvari prišle v javnost preko finske TV in da so prišle ravno v predvolilnem času je dokaz da je nekomu ki je za vse to vedel že dlje časa dovolj sperenevedanja oblastnikov ki so dejansko akterji te afere...

DEJSTVO je da ti za SVOJA dejstva nimaš in zaenkrat ni, vsaj za videt ni, dokazov

To je DEJSTVO vse ustalo so ugibanja, mokre želje al pa upanje na drugi strani

Vsakemu nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sinoči so na Pop TV tipi dobro zamegljevali situacijo ... In Erjavec se še kar bebavo smeji.

Seveda če za pol stvari ne ve in se mu tudi sanja ne. Tako so ga scat peljali, da je kar veselje... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provizija je lepši izraz za podkupnino :hmm:

To lahko izjavi intelektualno in/ali ideološko limitiran osebek

Imaš pa vso mokro in suho prvico tako razmišljat

Ustavna prvica :worship:

Vseeno svetujem: pravopis, mali leksikon poslovanja,...

Seveda če za pol stvari ne ve in se mu tudi sanja ne. Tako so ga scat peljali, da je kar veselje... :winkiss:

Zanimivo je v bistvu to, da so ga zadnja leta obtoževali, da je ON kriv

Zdaj naenkrat pa ni

In men bi se tudi smejalo če bi kdo na tak način delal budalo iz sebe

Ni slajšega komu pogledat v oči ko se sam ujame svoj rep

In potem mu Kresalova reče, da ni on kriv, obenem, pa zahteva njegov odstop :slap:

Kolko je mal tako, tako- vsaj men deluje- je vseen ji stisnil eno lepo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se raje vprašat, od kod keš za ustanavljanje 'brezplačnikov' in 'novih slovenskih dnevnikov' .... In ... baje da poteče enemu od teh 16. septembra pogodba s Pošto za brezplačno dostavo ... in ne bo podaljšanja.

predvolilni projekti, ki pa jih je od nekod treba financirat. In glede na to, da gre za cajtnge, katerih uredniki in lastniki so neki poštni nabiralniki ... hehe.. .

Tukaj, pri polni zavesti zapišem - Janša is the devil.

Teb se mal vid da si včasih na M. delal :P

Bodimo pametni, če je šel denar na črno, oz. se je podkupovalo je ta denar samo in edino JJ, če ma on kakroli zraven, pobasal

In ne stranka.

Praktično nemogoče je po naši zakonodaji oprat denar v stranki, in/ali ga pripelat notr. Z ustanavljanjem raznih društev, npr. Društvo Ivan Cankar se je dalo svoj čas nekaj denarja sprvit iz tujine. Vendar vse to so bili mizerni zneski, ki...

Stranka dobi veliko denarja na osnovi volilnega rezultata, potem ko si na oblasti so sponzorji zelo darežljivi, ... Z denarjem je na veliko svoj čas opletala LDS in to zdaj počne SDS.

Gre za lastno logično sklepanje, izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb se mal vid da si včasih na M. delal :P

M= moj mikro !

ker je sedaj to v modi, razmišljam da podam tožbo ker mi v nabiralnik mečejo te brezplačnike ki so čista reklama, kljub temu da imam ustrezno nalepko ki jasno sporoča naj se reklamni material ne tlači v nabiralnik !

še ena okupacija ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mene tudi zanima, na koga se lahko spravim, ko mi že mečejo v kaslc te politične reklame? Pa imam tudi nalepko. :angry:

(OK, Žurnal lahko, da mam na sekretu kaj za brat :trance_33_sleep: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M= moj mikro !

ker je sedaj to v modi, razmišljam da podam tožbo ker mi v nabiralnik mečejo te brezplačnike ki so čista reklama, kljub temu da imam ustrezno nalepko ki jasno sporoča naj se reklamni material ne tlači v nabiralnik !

še ena okupacija ! :evilgrin:

Ne govorit !

Od besed k dejanjem! Ne biti Školč celo življenje

Mene tako kot reklamni material ne motijo te in podbne zadeve. Papir na kmetih vedno prav pride.

Od nekdaj sem mel rad znansatveno fantastiko (pravljic niti ne, ker mi jih ni mel cajt gdo brat). Zabava me, tudi kot sociološki fenomen, krdelni nagon na katerega stavijo oglaševalci.

Večkrat za reklamo plačujete v tem primeru jo dobimo zastonj.

:rolleyes:

Ja, mene tudi zanima, na koga se lahko spravim, ko mi že mečejo v kaslc te politične reklame? Pa imam tudi nalepko. :angry:

(OK, Žurnal lahko, da mam na sekretu kaj za brat :trance_33_sleep: )

Kot odvajalo koristi marsikaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!