Skoči na vsebino

PATRIA!!


Cartman

Priporočene objave

Malo za zanimivost:

V intervjuju, ki ga je Leban dal za finsko televizijo, se za njegovo pisalno mizo prav lepo bohoti Cekutova slika :krneki:

(oznasvedoznapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pa vse skupaj čedalje bolj na bruhanje.. Najraje še na volitve ne bi šel, ker so eni bolj bedni kot drugi :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pa vse skupaj čedalje bolj na bruhanje.. Najraje še na volitve ne bi šel, ker so eni bolj bedni kot drugi :glare:

to je pomojem najslabsa varianta, da sploh ne gres na volitve. Pac tolko da se jih udelezis, pa pac obkrozis kr nekoga, tolk da ni JJ :D

Popravljeno . Popravil Gixxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah saj vem jaz to, na če imaš kolikor toliko izoblikovano lastno mnenje je fajn it na volitve.. Pa pač zbiraš med slabimi in manj slabimi, tako da volil zagotovo bom, me pa vsi po vrsti jezijo :D

Kdor pa nima mnenja, je pa bolje kot, da voli kar mu doma rečejo, da bi ostal doma.. Ker potemtakem pa to ni objektiven glas, ampak ima 1 volivec (ponavadi foter v kakšni kmečki familji) več glasov. Sam sem že kar nekaj časa v volilni komisiji v eni vasici na kmetih in je velikokrat tako, da otroke, ki imajo že volilno pravico, o politiki pa blage veze ne, ponavadi ata pritera na volišče v nedeljo in vsi volijo njegovo voljo.. Ajde, to se sicer ne da preprečit, kar pa še ne pomeni, da je prav.. Kdor nima lstnega mnenja naj ostane doma, ne pa volit tisto kar doma nekdo reče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex, kaj potem praviš na tistih nekaj odstotkov volivcev, ki navodila za volitve dobijo med mašo? No, saj se tudi župniku reče 'oče' ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej zgodbici me je najbolj presenetlo ime Jure Cekuta.

Niti ne. Je bil še pred nedavnim predstavnik Steyr-ja v Sloveniji. Cekuta ni kar en znani umetnik, ki sicer nima veze s podobnimi posli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Mi je včeraj zvečer padla ena druga ideja, misel :P

Kaj pa če je JJ sam sproduciral oddajo Resnica o Patrriji

To bi mu prej pripisal kot sodelovanje s Cekuto, W.W..

Ker vsi sodelujoči so zelo predvidljivi in so kot pavijani in to J dobro ve.

:hmm: :hmm: :hmm:

Dejstvo je, da če ne bo kmalu kakega dokumenta, da afera njemu bolj koristi kot škodi

A se je pa kdo zopet, pa ne samo v kolenu, politično ustrelil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex, kaj potem praviš na tistih nekaj odstotkov volivcev, ki navodila za volitve dobijo med mašo? No, saj se tudi župniku reče 'oče' ;)

Tudi to že doživel.. V tisti vasici kjer sem jaz v komisiji je ob zadnjih parlamentarnih volitvah pri maši ob 8 zjutraj, v nedeljo na volilni dan, župnik končal pridigo, da naj se sedaj vsi prisotni na poti domov ustavijo še na volišču (50m od cerkve) in volijo SDS. Imam bratranca, ki je bil pri tej maši in mi kasneje dobeseno povedal kaj je bilo rečeno in mu čisto verjamem da je bilo tako..

Da ne omenjam tega, da je SDS na našem volišču dobila 91% glasov.. Kakšni so bili pa splošni rezultati pa vsi vemo. Tale vpliv cerkve na volitve mi gre na kozlanje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to že doživel.. V tisti vasici kjer sem jaz v komisiji je ob zadnjih parlamentarnih volitvah pri maši ob 8 zjutraj, v nedeljo na volilni dan, župnik končal pridigo, da naj se sedaj vsi prisotni na poti domov ustavijo še na volišču (50m od cerkve) in volijo SDS. Imam bratranca, ki je bil pri tej maši in mi kasneje dobeseno povedal kaj je bilo rečeno in mu čisto verjamem da je bilo tako..

Da ne omenjam tega, da je SDS na našem volišču dobila 91% glasov.. Kakšni so bili pa splošni rezultati pa vsi vemo. Tale vpliv cerkve na volitve mi gre na kozlanje :glare:

Se povsem strinjam. Cerkev bi se morala vtikati bolj v svoje zadeve ne pa v politiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJSTVO je da je dva od štirih možakarjev osebno poznam in vem da sta dobila nakazila eden za umetniška dela drugi pa za kompenzacijske pogodbe; oba od Patrie

In oba sta ti pokazala doumente, ki to dokazujejo in jih lahko predočiš kot dokaz za omenjeno dejstvo.

Ta dejstva bi zelo rad videl marsikdo v SLO in za njih lahko veliko zaslužiš

Tako, da ti predlagam, da jih primerno vnovčiš

Če pa si zgoraj pisal o SVOJIH destvih pa ti priznam, da imaš do njih popolno pravico

Meni gre pa vse skupaj čedalje bolj na bruhanje.. Najraje še na volitve ne bi šel, ker so eni bolj bedni kot drugi :glare:

Večje usluge jim ne moreš naredit.

Kar nagradi jih! :worship:

[

Mi je včeraj zvečer padla ena druga ideja, misel :P

Kaj pa če je JJ sam sproduciral oddajo Resnica o Patrriji

To bi mu prej pripisal kot sodelovanje s Cekuto, W.W..

Ker vsi sodelujoči so zelo predvidljivi in so kot pavijani in to J dobro ve.

:hmm: :hmm: :hmm:

Dejstvo je, da če ne bo kmalu kakega dokumenta, da afera njemu bolj koristi kot škodi

A se je pa kdo zopet, pa ne samo v kolenu, politično ustrelil :hmm:

AJME MAJKO,PA SAJ NE MISLIŠ RESNO...

Bila je samo misel :D

Sicer pa res ne bi sam naredil nekaj kar mu koristi :P

Njemu so nastavili Depalo vas, vrnil je s Patrio :hmm:

:whistle:

samošpekuliraminsezabavamkernekaterimnivecdosmeha press

Tudi to že doživel.. V tisti vasici kjer sem jaz v komisiji je ob zadnjih parlamentarnih volitvah pri maši ob 8 zjutraj, v nedeljo na volilni dan, župnik končal pridigo, da naj se sedaj vsi prisotni na poti domov ustavijo še na volišču (50m od cerkve) in volijo SDS. Imam bratranca, ki je bil pri tej maši in mi kasneje dobeseno povedal kaj je bilo rečeno in mu čisto verjamem da je bilo tako..

Da ne omenjam tega, da je SDS na našem volišču dobila 91% glasov.. Kakšni so bili pa splošni rezultati pa vsi vemo. Tale vpliv cerkve na volitve mi gre na kozlanje :glare:

Ste bedaki in riti, da ga niste prijavili

Jaz sem vse, ki so kršili zakonodajo / zakon o volitvah in sem jih pri tem dobil, imel zato dokaze/ priče.

Ker župniki so agitirali za SLS in predvsem za NSI. Pri vas verjetno župnik ni katoliško preveč zagret in mu je JJ bolj všeč. Tudi zato, ker v veliki meri podpira Evangeličansko cerkev. :rolleyes:

Se povsem strinjam. Cerkev bi se morala vtikati bolj v svoje zadeve ne pa v politiko

Tudi jaz se strinjam :worship:

In politika bi morala pustit cerkev na miru. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila je samo misel :D

Sicer pa res ne bi sam naredil nekaj kar mu koristi :P

Njemu so nastavili Depalo vas, vrnil je s Patrio :hmm:

:whistle:

samošpekuliraminsezabavamkernekaterimnivecdosmeha press

Huhhhhhhh.........mislim, da si je Depalo vas nastavil kar sam!!!!!!!

Za patrio.........čas bo pokazal!!!!!

BTW.........tista tvoja teza o tem, da je sam sproduciral afero.........jap, bi znala držat!!!!

Se je pač naučil, da je včasih DOBRO bit "žrtev" umazanih levičarjev............no, naučil se je iz napake, ki jo je sproduciral na volitvah za predsednika države!!!!

No vsaj to mu priznam......iz starega Slovenskega pregovora........kar se Janezek nauči......janez zna!!!!! :worship: :worship: :worship: .......ne glede na to, kok mi je.....on kot persona......ogaben in nadvse antipatičen!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste bedaki in riti, da ga niste prijavili

Jaz sem vse, ki so kršili zakonodajo / zakon o volitvah in sem jih pri tem dobil, imel zato dokaze/ priče.

Ker župniki so agitirali za SLS in predvsem za NSI. Pri vas verjetno župnik ni katoliško preveč zagret in mu je JJ bolj všeč. Tudi zato, ker v veliki meri podpira Evangeličansko cerkev. :rolleyes:

Če bi bil jaz pri maši in to slišal, bi prijavil, ne bom pa šel dajat prijave na podlagi tega, da mi je nekdo rekel, pa čeprav mu verjamem. Vaščani pa itak, da ne bodo prijavili svojega župnika, sploh če se strinjajo z njim. Drugače pa je bil moj prispevek k legalnosti in legitimnosti volitev vseeno znaten, saj se je prvič zgodilo, da niso imeli 90% udeležbe ampak samo dobrih 50%, ker edini jaz v komisiji nisem pustil glasovanja z večimi listki, za celo familjo, se pravi v imenu tistih, ki sploh niso šli volit :glare:

Toliko o volitvah, pa volilnih komisijah v kakšnih manjših kmečkih vaseh.. :glare:

Pa samo še utrinek.. Se spomnim takrat, kako je ravno Janša pred volitvami jokal, da so volitve koruptivne, pa da ni dovolj nadzora, ipd, pa je po mojih izkušnjah, ravno on daleč največ odnesel od tega. Po mestih itak večinoma ni dobival večine.. Ironija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po večini vas tukaj prebiram,bi partija morala bit na oblasti tudi od 04-08.se prav že 16 let na 45 podlage.pa zdele tud od 08-012...to pa je demokracija :worship: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma malo se umirite s to partijo. Saj gredo tudi meni na živce nekateri osebki, ki so preobremenjeni s preteklostjo, korupcijo, ipd, pa naj bodo na levi ali pa desni strani in bi bilo čas, da se spokajo s politike.

Ampak kar je bilo je bilo, tega ne bo noben spremenil. Gledat je treba v prihodnost in ravno zato me jezijo eni in drugi, ker kar znova in znova vlečejo ven svinjarije, ki so se dogajale prej.

Da pa razčistimo še nekaj. Če je nekdo levo usmerjen to niti priblžno ne pomeni, da je pa za partijo, pa komunizem, pa kaj jest vem kaj še. V politiki, ne samo pri nas, po vsem svetu, sta se pač nekako oblikovala dva pola. Moje prepričanje je liberalno in verjamem, da je to prava pot za prihodnost in zato ne bom šel volit nekih konzervativnih klerikalcev ampak bom pač zbral nasprotno opcijo. Če ima pa ta opcija podlago v partiji pa kaj morem, ne pomeni to, da sem jih zaradi tega volil :headbang:

Mladim nam je precej bolj važno kako bo, ne kaj je bilo in tudi ostali bi se morali odločat na volitvah na podlagi tega. Pa naj bo odločitev usmerjena na levo ali desno stran, ampak pustite to prekelost že enkrat tam kjer je.

Sploh pa če bi se že spuščal na primitiven nivo kakor nekateri, ki nemorejo pozabit komunistov, raje dam glas njim, kakor nekaterim zafrustiranim klerikalcem, ki bi sodelavcem okupatorja, ki so Hitlerju prisegli, izplačevali še odškodnine povrh vsega. Pa da se ne bomo napačno razumeli, ne trdim da je desna opcija taka, ampak se pa v njihovih vrstah najdejo osebe, ki imajo veliko masla na grbi in enako je na levi strani, samo da so na drugem polu. Ne enih ne drugih ne podpiram in ne maram. Bi bil pa počasi že čas, da se usmerimo v prihodnost, ker trenutno nam ne kaže najbolje. Žal.

Nikoli se ni za eno delavnsko plačo kupilo tako malo kruha pa hrane kot se ga dandanes. In politika bi lahko v zadnjih letih svojo funkcijo orpavila bolje, oziroma bi jo morala opravit bolje! Ne trdim, da bi nasprotna opcija v zadnjih 4 letih delala bolje, to pač ne moremo vedet, ampak to, da delo ni bilo opravljeno dobro je pa dejstvo, ki se ga ne sme spregledat. In to naj bo podlaga za odločanje na letošnjih volitvah, glas tistemu, kateremu se najbolj verjame in je najbolj perspektiven, da bodo šle stvari na boljše. Oziroma bom malo bolj pesimističen, ampak verjetno kar realističen, glas tistemu ki ne bo stvari še poslabšal. Ne levim samo zato ker nekdo ne mara cerkve in ne desnim samo zato ker gre nekomu v nos partija, ki je davno ni več!!

Je pa potrebno nekaj spremenit in to hitro. To kar se je dogajalo zadnji mandat (in tudi prej) ni zadovoljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex tole si pa na dolgo opisal.

dobr je eden,malo nazj opisal,kot bi izbiral med kugo in kolero...

obe opciji sta slabi,toda boljše je da se izmenjujeta na oblasti.

omenjaš malo kruha....pred 50 leti so za en usran bicikl delal ceu let.

kaj misliš kok cajta bi delal za ss petardo....zdaj to nabav vsak norc z 2-3 plače..

rezltate imamo vsakodnevne.

omenjaš hitlerja....poglej avstrijce (vsi so bili za njega) in njihovo urejeno državo.

kdaj jih bomo dosegli....verjetno nikol... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex tole si pa na dolgo opisal. dobr je eden,malo nazj opisal,kot bi izbiral med kugo in kolero... obe opciji sta slabi,toda boljše je da se izmenjujeta na oblasti. omenjaš malo kruha....pred 50 leti so za en usran bicikl delal ceu let. kaj misliš kok cajta bi delal za ss petardo....zdaj to nabav vsak norc z 2-3 plače.. rezltate imamo vsakodnevne. omenjaš hitlerja....poglej avstrijce (vsi so bili za njega) in njihovo urejeno državo.

kdaj jih bomo dosegli....verjetno nikol... :hmm:

ja kr neki. Jez se komunizma komej spomnim, predvasem po tem, de so ble trgovine prazne, de jugoslovan ni mogu kupt pijače v pločevinki, in de je bil najponosnejši dan mojga lajfa do takrat, ko sm dobu rdečo rutko in plavo titovko. PIONIRČEK! okej. SLO ima zato 45 let zamude pri razvoju demokracije. ima nekaj zamude v spravi z preteklostjo. ampak vseeno. tolko revanšizma, zadrtosti in sklicevanja na preteklost kot nam je postregla sedanja vlada, se jez ne spomnim. rehabilitirali so škofa Rožmana. a se vam to zdi normalno? de se poveličuje domobrane? ljudi k so jih opremli in oborožili nemci? Praviš avstrijci so bli za hitlerja. ne baš. njih so si kr tako pripojili, ker so govorili enako, in meli enake germanske korenine. ampak nemci so svojo napako priznali, se pokesali in plačali. predvsem vzhodni nemci, ki so živeli v daleč slabših pogojih kot Jugoslovani. oni so s preteklostjo opravli, naši klerofašisti pa so čakali dan ko pridejo na oblast. in to so izkoristili kolikor se le da.

ampak to ni tema patria. janezova zadnja kupčija. Problem v patriji je, da Finci sploh ne zanikajio podkupovanja. problem patrij je, da protikoriupcijska klavzula v pogodbi ne obvezuje patrije, ampak Rotis in Gorenje. problem v Patriji je da je gospod premier vedel kako je pogodba sestavljena in to zanikal. problem je, da tudi to odgovornost vali na pretekle vlade. . . . in problem je timing. meni bi blo bol všeč, če bi se ta zadeva zgodila prej, in se zgovarjanje da je to predvolilna kampanija nebi prijelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz pri maši in to slišal, bi prijavil, ne bom pa šel dajat prijave na podlagi tega, da mi je nekdo rekel, pa čeprav mu verjamem. Vaščani pa itak, da ne bodo prijavili svojega župnika, sploh če se strinjajo z njim. Drugače pa je bil moj prispevek k legalnosti in legitimnosti volitev vseeno znaten, saj se je prvič zgodilo, da niso imeli 90% udeležbe ampak samo dobrih 50%, ker edini jaz v komisiji nisem pustil glasovanja z večimi listki, za celo familjo, se pravi v imenu tistih, ki sploh niso šli volit :glare:

Toliko o volitvah, pa volilnih komisijah v kakšnih manjših kmečkih vaseh.. :glare:

Pa samo še utrinek.. Se spomnim takrat, kako je ravno Janša pred volitvami jokal, da so volitve koruptivne, pa da ni dovolj nadzora, ipd, pa je po mojih izkušnjah, ravno on daleč največ odnesel od tega. Po mestih itak večinoma ni dobival večine.. Ironija :)

Poglej, preden nekaj trdiš, rezultate SDS v Lj iz 2004.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . . in problem je timing. meni bi blo bol všeč, če bi se ta zadeva zgodila prej, in se zgovarjanje da je to predvolilna kampanija nebi prijelo

to je bil del taktike da se je zadeva ustavila lani februarja v "slaviji", sedaj pa noben ne ve kdo in kako in zakaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma malo se umirite s to partijo. Saj gredo tudi meni na živce nekateri osebki, ki so preobremenjeni s preteklostjo, korupcijo, ipd, pa naj bodo na levi ali pa desni strani in bi bilo čas, da se spokajo s politike.

Ampak kar je bilo je bilo, tega ne bo noben spremenil. Gledat je treba v prihodnost in ravno zato me jezijo eni in drugi, ker kar znova in znova vlečejo ven svinjarije, ki so se dogajale prej.

Da pa razčistimo še nekaj. Če je nekdo levo usmerjen to niti priblžno ne pomeni, da je pa za partijo, pa komunizem, pa kaj jest vem kaj še. V politiki, ne samo pri nas, po vsem svetu, sta se pač nekako oblikovala dva pola. Moje prepričanje je liberalno in verjamem, da je to prava pot za prihodnost in zato ne bom šel volit nekih konzervativnih klerikalcev ampak bom pač zbral nasprotno opcijo. Če ima pa ta opcija podlago v partiji pa kaj morem, ne pomeni to, da sem jih zaradi tega volil :headbang:

Mladim nam je precej bolj važno kako bo, ne kaj je bilo in tudi ostali bi se morali odločat na volitvah na podlagi tega. Pa naj bo odločitev usmerjena na levo ali desno stran, ampak pustite to prekelost že enkrat tam kjer je.

Sploh pa če bi se že spuščal na primitiven nivo kakor nekateri, ki nemorejo pozabit komunistov, raje dam glas njim, kakor nekaterim zafrustiranim klerikalcem, ki bi sodelavcem okupatorja, ki so Hitlerju prisegli, izplačevali še odškodnine povrh vsega. Pa da se ne bomo napačno razumeli, ne trdim da je desna opcija taka, ampak se pa v njihovih vrstah najdejo osebe, ki imajo veliko masla na grbi in enako je na levi strani, samo da so na drugem polu. Ne enih ne drugih ne podpiram in ne maram. Bi bil pa počasi že čas, da se usmerimo v prihodnost, ker trenutno nam ne kaže najbolje. Žal.

Nikoli se ni za eno delavnsko plačo kupilo tako malo kruha pa hrane kot se ga dandanes. In politika bi lahko v zadnjih letih svojo funkcijo orpavila bolje, oziroma bi jo morala opravit bolje! Ne trdim, da bi nasprotna opcija v zadnjih 4 letih delala bolje, to pač ne moremo vedet, ampak to, da delo ni bilo opravljeno dobro je pa dejstvo, ki se ga ne sme spregledat. In to naj bo podlaga za odločanje na letošnjih volitvah, glas tistemu, kateremu se najbolj verjame in je najbolj perspektiven, da bodo šle stvari na boljše. Oziroma bom malo bolj pesimističen, ampak verjetno kar realističen, glas tistemu ki ne bo stvari še poslabšal. Ne levim samo zato ker nekdo ne mara cerkve in ne desnim samo zato ker gre nekomu v nos partija, ki je davno ni več!!

Je pa potrebno nekaj spremenit in to hitro. To kar se je dogajalo zadnji mandat (in tudi prej) ni zadovoljivo.

Samo to, da klerikalci niso oposit liberalcem

In da v SLO liberalcev sploh nimamo. Ker dokler se liberalci pri nas imajo za levičarje, dokler zagovarjajo levičarski program in vrednote TO NI liberalnost.

Tudi to je jeba SLO politike

Vsi so za vse in vsi vse vrednote zagovarjajo

Razlika je samo v tem da v nekaterih programih najdeš besedo krščanske vrednote v drugih pa za to isto ne. Posledično samo in edino odnos do splava in istospolnih zvez

VSE ostalo pa je ZELO podobno

ja kr neki. Jez se komunizma komej spomnim, predvasem po tem, de so ble trgovine prazne, de jugoslovan ni mogu kupt pijače v pločevinki, in de je bil najponosnejši dan mojga lajfa do takrat, ko sm dobu rdečo rutko in plavo titovko. PIONIRČEK! okej. SLO ima zato 45 let zamude pri razvoju demokracije. ima nekaj zamude v spravi z preteklostjo. ampak vseeno. tolko revanšizma, zadrtosti in sklicevanja na preteklost kot nam je postregla sedanja vlada, se jez ne spomnim. rehabilitirali so škofa Rožmana. a se vam to zdi normalno? de se poveličuje domobrane? ljudi k so jih opremli in oborožili nemci? Praviš avstrijci so bli za hitlerja. ne baš. njih so si kr tako pripojili, ker so govorili enako, in meli enake germanske korenine. ampak nemci so svojo napako priznali, se pokesali in plačali. predvsem vzhodni nemci, ki so živeli v daleč slabših pogojih kot Jugoslovani. oni so s preteklostjo opravli, naši klerofašisti pa so čakali dan ko pridejo na oblast. in to so izkoristili kolikor se le da.

ampak to ni tema patria. janezova zadnja kupčija. Problem v patriji je, da Finci sploh ne zanikajio podkupovanja. problem patrij je, da protikoriupcijska klavzula v pogodbi ne obvezuje patrije, ampak Rotis in Gorenje. problem v Patriji je da je gospod premier vedel kako je pogodba sestavljena in to zanikal. problem je, da tudi to odgovornost vali na pretekle vlade. . . . in problem je timing. meni bi blo bol všeč, če bi se ta zadeva zgodila prej, in se zgovarjanje da je to predvolilna kampanija nebi prijelo

Kar se valenja krivde tiče ne posploševat! SAM sem slišal SAMO to, da je prejšnja vlada-za kar obstajajo dokuenti-sprejela odločitev za nakup takšnih/podobnih oklepnikov. IN ta vlada je to speljala in on še vedno zagovarja in prevzema odgovornost za dejanje. Bomo pa prej ali slej videli koliko je vedel iin koliko so ga nategnili. V vsakem primeru je objektivno odgovoren in zavezan k posledičnim dejanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če programe preštudirate (kar ste zagotovo naredili, ali NE? ;-)), so si vsi podobni - pojavljajo se iste besede.

Volimo pač tistega, ki mu bolj zaupamo.

Stvar je simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bil del taktike da se je zadeva ustavila lani februarja v "slaviji", sedaj pa noben ne ve kdo in kako in zakaj !

sposobna opozicija in nesposobna vlada ali obratno

:hmm:

Saj če programe preštudirate (kar ste zagotovo naredili, ali NE? ;-)), so si vsi podobni - pojavljajo se iste besede.

Volimo pač tistega, ki mu bolj zaupamo.

Stvar je simpl.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volimo pač tistega, ki mu bolj zaupamo.

.

tega se tud jez bojim.ker pol se lepo pokaže vsa slovenska naivnost. JJ še vedno vodi v anketah, in najbrž bo te volitve dobil. kljub temu, a so ga v nekaj dneh zalotili pri jasni in glasni laži, v zvezi z pogodbo (o pogodbi nevem nič vse je delal obrambni minister, jaz nisem bil obveščen o ničemer) in o ne-preiskovanju slovenskih državljanov na Finskem. prva laž, o nepoznavanju pogodbe, in Erjavčevo razkritje, da je pogodbo seveda pokazal premijeju tudi jasno pokaže modus operandi sedanje vlade. kdo ima v rokah vse niti? on ki nič ne ve, predvsem pa ni nič kriv. obupno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo te dni leva os Zares-LDS-SD objavila skupen nastop in dala jasno sporočilo: "Dovolj je bilo!"

To bo potem še šmorn

:lol:

In kaj/kje bo potem Kresalova in LDSovci :naughty:

:hmm:

In enkrat ne tako davno je Drnovšek v parlamentu takratni opoziciji: "Saj se boste poklali med sabo za mojo..."

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!