Skoči na vsebino

PATRIA!!


Cartman

Priporočene objave

Volk, se trudim, pa ne štekam, kaj hočeš povedati?

Mimogrede, je kdo temeljito prebral intervju v sobotnem delu z morebitno novo vlado (Kresal-Golobič-Pahor)?

Da vidim, koliko pamtite i koliko su vam oči otvorene kad čitate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, sem razumel nekaj drugega kot prebral.

(Da se združujeta LDS in Zares.) :slap:

Glede na trenutno situacijo je to izhod v sili- Predvolilno povezovanje. Ker tako npr. je Demos na 1. volitvah dobil

Vendar a ni za to prepozno?!

Kučan jim je svetoval to veliko prej.

Takrat se je pravzaprav dalo videt, da Pahor ni glavni adut.

verjetno ni tako splošno uporaben (beri. upogljiv) kot Golobič :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provizija je lepši izraz za podkupnino :hmm:

nope, ni. provizija je provizija (kot ze povedano legalna marza trgovca za opravljeno delo), podkupnina pa je podkupnina (ze razlozeno). ne masati jabolk in hrusk )kot je navada v sloveniji).

no tokrat je finski preiskovalec podal izjavo, da vejo točno koga bi radi zaslišali od naših. finska policija ima v rokah konkretne dokaze zgleda. WW in Riedl sta že "aretirana v odsotnosti" na Finskem. kmalu bo po moje kak evropski nalog. krog se oža, izgovori, da je vse skupaj nek politični konstrukt uperjen proti JJ s strani SD oziroma levice so vedno bol plehki.

nisem se zmotil, ko sem se vprašal če je Rupel v finski savni...je že začel delat neumnosti in obtoževat vsevprek.

JJ je tudi dobil lekcijo od Finskega premiera glede odnosa mediji-država. Poleg vsega tega je patria že imela neke mutne poslove, ki so bili razkriti in dokazani....

zadeve postajajo hudo resne. zunanji minister se repenči, premier bi kar tožil televizijo...naša politično vodena policija in sodstvo pa...NIČ. razen izjav BB, ki pa ni povedala nič, razen tega, da tolčejo kartico ko pridejo na šiht.

trenutno so vsaj zame še najbolj verodostojni finci, mislim, na policijo, tožilstvo.

na žalost so tu naši nametali toliko smeti in gnoja, da trenutno razen tega, da se je nekaj večjega dogajalo v ozadju in da vsi poskušajo to izrabit za volitve ni jasno nič.

o tempora o mores.

in trenutno dogajanje je zrcalo stanja v sloveniji.

sedaj mi se zabrusi, da je jansa tudi za to kriv pa si se diskvalificiral.

ker ce nekomu "rata" v piclih stirih letih spreobrniti misljenje/navade/obnasanje nekega naroda je vreden vsaj vseh nobelovih nagrad, pulitzerjeve in oskarja naenkrat.

da ne govorimo, da imate v sloveniji enkratnega strokovnjaka, ki lahko resi vse probleme v samo enem politicnem mandatu; samo ljudi preprica kako naj se vedejo.

(tako na brzino padejo na pamet prometna vzgoja, parlamentarna kultura, medijsko porocanje itd.).

DEJSTVO je da je dva od štirih možakarjev osebno poznam in vem da sta dobila nakazila eden za umetniška dela drugi pa za kompenzacijske pogodbe; oba od Patrie

pliz o pliz, jaz bi tudi to rad videl. samo menim, da tvoja znanca nista tako nediskretna kot jih opisujes. predvsem ce te poznata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mi je še padlo:

a mislite da JJ ni vedel, da mu finska tv ekipa hodi po Slo in snema nekaj kar bi mu lahko škodilo

Če je vedel, to dopustil, ...

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr kam ste spravl temo o patriji :)

Kar se politike tice,se strinjam z napisanim da lahko izbiramo samo med slabim in se slabsim. Najbolj zalostno je,da ljudje volimo za nekoga samo zato,da drugi ne pride na oblast,pa ceprov pol nismo zadovolni. No pustmo to.

Skratka sm tole sm hotu dodat,k poslusam kako je slabo v sloveniji. Ce mi tukile nebi imeli za kruh,dvomim da bi se z motorji okol vozil ;) Seveda,da bi se dalo ziveti dosti bolje,sam ne mormo se primerjati z nevemkerimi drzavami glede na to da nimamo ravno vsi enake zgodovine ;)

To je tko,k da bi imel mlajsega brata k bi skos jamru,kok gre teb boljs :) No,bedna primerjava,sam upam da ste nekak razumete bistvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pliz o pliz, jaz bi tudi to rad videl. samo menim, da tvoja znanca nista tako nediskretna kot jih opisujes. predvsem ce te poznata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ce nekomu "rata" v piclih stirih letih spreobrniti misljenje/navade/obnasanje nekega naroda je vreden vsaj vseh nobelovih nagrad, pulitzerjeve in oskarja naenkrat.

ja še posebaj če se zelo zelo približa svojemo voditelju in vzorniku iz otorških let kateremu je vsako leto za rojstni dal pritekel z voščilom v palici in prebral vse najboljše tovariš tito !!!

ja tak je naš J ! dobrodošel nazaj v preteklosti ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-17094-1220908033_thumb.jpg

vau

Men je kakšna dobra baba bolj všeč al pa motor

ja še posebaj če se zelo zelo približa svojemo voditelju in vzorniku iz otorških let kateremu je vsako leto za rojstni dal pritekel z voščilom v palici in prebral vse najboljše tovariš tito !!!

ja tak je naš J ! dobrodošel nazaj v preteklosti ! :whistle:

Dejstvo je da se je sam veliko prej distanciral do tovrstnega početja in ga začel kritizirat, kot marsikdo, ki ga še dandanes čisla.

In zanivo, da tega ipd. očitkov nisi nikoli prilepil Drnovšku, Kučanu, Školču, Anderliču,...

Vsi smo takrat bili nategnjeni in nekdo nas je lepo nategoval. Kdo pa takrat ni verjel v Tita, Yugo, bratstvo in edinstvo, veličasnost in neomedeževanost NOB,...

KER in ZAKAJ ?!

ZATO ker je bila to edina resnica, ki smo jo in sem jo poznal

IN ZATO toliko bolj obsojam / grajam tiste, ki so mi to počeli

IN ne tiste, ki so morali zaradi primerne službe plačevat za rdečo knjižico

Na koncu boš pa, po potrebi, napisal da je JJ tisti ki ne pusti preteklost pri miru :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo odigral svojo monodramo v Državnem zboru. Glavni lik: Otožno Žrtveno Jagnje.

:-)

Ko je svoj čas napadal Kučana, Drnovška..., so ti vedno dobivali na volitvah

In Janezek se je naučil

Mogoče je pa Cviklu, Kresalovi, Golobiču, Tončku že kaj žauuuuu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pliz o pliz, jaz bi tudi to rad videl. samo menim, da tvoja znanca nista tako nediskretna kot jih opisujes. predvsem ce te poznata.

nista nediskretna, sta pa kar naenkrat v središču pozornosti in preiskovalcev, do izbruha afere je bila provizija nekaj čisto normalnega, ko pa jo moraš nekomu naprej nakazati po dogovorjenem scenariju se pa spremeni v podkupnino in tu nastane problem in ko te obtožujejo podkupovanja te diskretnost zelo hitro mine....

naj se navežem še na besede našega ljubljenega vodje; verjetno je res da nihče v vladi ali na ministrstvu ni dobil podkupnine, ker je šla na varno na račune drugim osebam; toliko previdni so pa že.... razen morda polk. Bavčarja...

show must go on... dokumenti za izvoze orožja za časa embarga v ex YU so tudi izginili skupaj z množico propadlih špedicijskih podjetij, vendar obstajajo popolni podatki s št. kontejnerjev, vsebino, destinacijami, podpisi pošiljateljev iz Kopra itd.... vendar ima to nekdo varno spravljeno in je to lepo vnovčil 15 let kasneje...

remember Depala Vas takrat sta se udarila minister za obrambo oz. njegova tajna služba in minister za policijo in njegova tajna služba... bistvo je bilo v nadzoru in prevladi trgovine z orožjem in ostalimi profitabilnimi "surovinami"... kar sta si kasneje lepo razdelila... da ne zabluzim preveč

isti ljudje iste povezane skupine in tudi moja dva znanca sta od vedno v igricah te ali prejšnje vlade, tako pač je kadar se iz klošarja povzpneš do ministra ali predsednika, ponavadi takšna pot nekaj stane in to plačuješ, ker si vedno nekomu dolžan... iz proračuna pač malo težje...

V tem je toliko skreganih dejstev in/ali neresnic, pravzaprav v vsaki alineji, da nima smisla pisat in zgubljat časa

Tudi zato, ker sem za vse zgoraj navedeno že pisal in napisano argumentiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janša mora danas da padne ! :evilgrin:

Pravzaprav točno ne vem zakaj danes gre, ker zadnje dni nisem bil veliko pred tv in v novinah

Vem, da je opozicija hotela zahtevat izredno sejo, potem jih je pozicija prehitela in včeraj je Potrč :slap: se pritoževal, da odgovornosti ne ugotavlja parlament in da je to sprevrženo početje pozicije

:kva2:

lisicainkislogrozdje press

Prej so tako navalili s Patrio in korupcijo in linčanjem vpletenih, zdaj pa bi jo radi skinuli s prevolilnih tem :eek:

Kdo bi razumel te naše politike

Včasih ni bil problem razumeti opozicije in njenih legitimnih in prvinskih želja, zadnje dni pa še tega ne razumem najbol

:yea2: Ziher je cool :yea2:

sam da dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se vsebolj dozdeva, da je tale afera Patria nastala v velikem strahu pred revizijami postopkov lastninjenja, ki se kažejo v naslednjem mandatu te vlade... :whistle:

Že slišim trobila kako vadijo skladbo o revanšizmu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem je toliko skreganih dejstev in/ali neresnic, pravzaprav v vsaki alineji, da nima smisla pisat in zgubljat časa

Tudi zato, ker sem za vse zgoraj navedeno že pisal in napisano argumentiral

brez zamere ma kaj si bil zraven :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav točno ne vem zakaj danes gre,

Nč se ti ne sekiraj. Ti samo napiši da ma JJ zihr prov in da so mu je vse nastavil Kučanov klan!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere ma kaj si bil zraven :?

Si bil ti ko so odkrili Ameriko?

Bedak se uči samo na svojih napakah. Pravijo

ma važno je da je proti !

A ni to bilo včasih v trendu in to pri onih, ki sem jih večkrat kritiziral :whistle:

pa še eni bedži so se nosili

Po potrebi vse prav pride

se mi zdi no

:alien1:

Nč se ti ne sekiraj. Ti samo napiši da ma JJ zihr prov in da so mu je vse nastavil Kučanov klan!!

Tebi vse stvari lahko in enostavno padejo :worship:

Brez razmišljanja in dejstev VEŠ kod ma prav in kdo nima

Blagor enim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janša mora danas da padne ! :evilgrin:

ZENICA BLUES

(Zabranjeno pušenje)

U Zenicu kada pođem ja, prati me 5, 6 drotova

Okružni sudija rek'o 12 godina, 12 godina strogog zatvora.

Okružni sudija rek'o 12 godina, 12 godina strogog zatvora.

Tužna je moja sudbina, ženu mi krećo Hakija.

Krećo Hakija presudila mu cakija, ne razumiješ ti to druže sudija.

Krećo Hakija presudila mu cakija, ne razumiješ ti to druže sudija.

(Džabe ja to tebi pričam)

Zenico mrzim svaki kamen tvoj, zbog tebe ja mrzim život svoj.

Ko preživi 12 godina u KP domu Zenica, taj je pravi Hadžija.

Ko preživi 12 godina u KP domu Zenica, taj je pravi Hadžija.

(Hvala Mujo)

Raduje me jedna istina, iz KP doma vratit ću se ja

Ali Hakija nikad neće sa bara, sa bara se niko ne vraća.

Ali Hakija nikad neće sa bara, sa bara se niko ne vraća....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil ti ko so odkrili Ameriko?

Bedak se uči samo na svojih napakah. Pravijo

:eek: te ne razumem sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZENICA BLUES

(Zabranjeno pušenje)

U Zenicu kada pođem ja, prati me 5, 6 drotova

Okružni sudija rek'o 12 godina, 12 godina strogog zatvora.

Okružni sudija rek'o 12 godina, 12 godina strogog zatvora.

Tužna je moja sudbina, ženu mi krećo Hakija.

Krećo Hakija presudila mu cakija, ne razumiješ ti to druže sudija.

Krećo Hakija presudila mu cakija, ne razumiješ ti to druže sudija.

(Džabe ja to tebi pričam)

Zenico mrzim svaki kamen tvoj, zbog tebe ja mrzim život svoj.

Ko preživi 12 godina u KP domu Zenica, taj je pravi Hadžija.

Ko preživi 12 godina u KP domu Zenica, taj je pravi Hadžija.

(Hvala Mujo)

Raduje me jedna istina, iz KP doma vratit ću se ja

Ali Hakija nikad neće sa Bara, sa Bara se niko ne vraća.

Ali Hakija nikad neće sa Bara, sa Bara se niko ne vraća....

Bare - sarajevsko mestno pokopališče - info lih tok, da je point pesmi bolj jasen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Vsaka čast SDS.........

Po današnji razpravi v parlamentarnem svinjaku.......sem še bolj prepričan, da je treba sesut VSE......od prvega do zadnjega!!!!!!

Zminirat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poklat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Irglovo fukat do nezavesti......kar ji sploh ne bo problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mislm........podn od podna......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eni obtožujejo........hvala bogu brez plonk ceglcev( deluje malček bolj verodostojno......al pa rečmo, da se znajo malček hitrej na pamet naučit, kar jim je zapovedano) !!!!!!!!!!!!

Drugi se grejo kampanjo........bizarnost na bizarnostjo......berejo iz plonkičev, ki jim jih prinesejo trenutek predno se javijo za besedo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma ne me JEBAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ajd......jebite me, kad umrem.......tad neču više mrdati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!