Skoči na vsebino

PATRIA!!


Cartman

Priporočene objave

Me baš zanima, v keri stranki je Urška? :P Ziher jo LDS vleče ... da bi z Kresalko vküper šopingirale v Pariđiji :)

Uršiki šiva sestrična. Tako je tudi Helena Blagne začela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uršiki šiva sestrična. Tako je tudi Helena Blagne začela :grim

a urška bo začela pet? poročila se ni, noseča ni, nek bo treba narest za kampanijo, pa ma sam še 3 dni cajta. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a urška bo začela pet? poročila se ni, noseča ni, nek bo treba narest za kampanijo, pa ma sam še 3 dni cajta. . .

Urška poje kot Janez dirigira ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokazi so ? (da malo obudim smisel teme).

za ali proti, vseeno.

ali je vse skupaj povzetek "tresla se je gora, rignil je mis".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej je marsikdo vedel kolk je ura

Zdaj pa nobeden ni več od tu

:rolleyes:

Prav imaš, zadeva je čedalje manj zanimiva za novinarje ... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ga je Erjavec tudi z F2000 krepko posral....

F2000 -jurišno orožje Belgijskega proizvajalca. Na vseh testih po svetu razglašeno za nezanesljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vseh testih po svetu razglašeno za nezanesljivo.

In tega se SV tudi zaveda, po besedah našega notranjega ministrstva imajo 'vesten popis vseh pomankljivosti' za FN2000 - jako uporabno v borbi :headbang: Me zanima koliko je kdo pobasal v lastne žepe z nakupom teh skoraj prototipnih pušk namesto preizkušenih (in cenejših) H&K G36, je pa res da zgledajo pa hudo tele FN, če že druga ne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tega se SV tudi zaveda, po besedah našega notranjega ministrstva??? imajo 'vesten popis vseh pomankljivosti' za FN2000 - jako uporabno v borbi :headbang: Me zanima koliko je kdo pobasal v lastne žepe z nakupom teh skoraj prototipnih pušk namesto preizkušenih (in cenejših my ass) H&K G36, je pa res da zgledajo pa hudo tele FN, če že druga ne :rolleyes:

Niso brez napak, niso pa za vstran vržt. Redko katero takšno orodje, je popolnoma perfektno. Še kalašniki so, po modelih in proizvajalcih, imeli svoje hibe.

In če mi poveš na podlagi česa govoriš, da je HK za SV bil cenejši, se ti bom opravičil. V nasprotnem nabijaš, ker ne veš kaj so ponudbe vsebovale in za koliko denarja je šlo.

Osnovno vprašanje je ali je pri nakupih prišlo do podkupovanja in ali je zato država (in davkoplačevalci) oškodovana? Vse ostalo je pametovanje o zadevah, ki jih ne poznamo dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso brez napak, niso pa za vstran vržt. Redko katero takšno orodje, je popolnoma perfektno. Še kalašniki so, po modelih in proizvajalcih, imeli svoje hibe.

In če mi poveš na podlagi česa govoriš, da je HK za SV bil cenejši, se ti bom opravičil. V nasprotnem nabijaš, ker ne veš kaj so ponudbe vsebovale in za koliko denarja je šlo.

Osnovno vprašanje je ali je pri nakupih prišlo do podkupovanja in ali je zato država (in davkoplačevalci) oškodovana? Vse ostalo je pametovanje o zadevah, ki jih ne poznamo dovolj.

Pardon, bil rahlo razp*zdjen včeraj pa sem se spravil pisat v navalu ne da bi premislil :blush: Je pa res da tale posel precej smrdi, čeprav spet ni in nebo dokazov da/če se je dogajalo kaj 'pod mizo'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je bilo vmes podkupovanje, ali pa orožje nabavljajo nesposobneži... Sem slišal nekje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res da tale posel precej smrdi, čeprav spet ni in nebo dokazov da/če se je dogajalo kaj 'pod mizo'.

kaj vse ne smrdi v sloveniji od 1991 dalje. ampak samo v sedanjem mandatu se je narod "zbudil" - "bil zbujen" najbrz prej in to od strani, kateri to stanje odgovarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima prav......kjer je dim.......je običajno tudi ogenj!!!!!

BTW........od leta 91 skoraj ni bilo orožarske afere, da ime ljubljenega vodnji ni bilo v povezavi.........in samo.........po moje njegovi lisičji zvitosti in zamglevanju dejstev........se lahko zahvali, da ga nislo zvlekli tja.......kamor paše...........v arest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha folk je desus voliu :slap: A Karl v teh letih ni dokazal da je idiot ? :D U kaki državi jst živim :slap: Tip na veliko troši davkoplačevalski dnar, folk ga ma pa rad k ma tak idiotski fris in idiotske fore ? pač ma srečo da ma za sabo nončkote ki verjamejo nategovanju o višjih penzijah. če nebi kurčevih oklepnikov nabavljali k ih nima kdo kej rabit bi se dalo un dnar nekako drugače bol pametno porabit. Ampak rabimo patrije da se bomo branili pred medvedi v javornikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš.......Kahl je z enim podatkom dokazal.....da v aferi nima nič......in to je bila izjava, da je......predno je podpisal pogodbo, odšel k ljubljenemu vodji, ki mu je dal žegn za podpis...........še najbolj bukav kmet bi iz tega razumel, da je ljubljeni vodja imel prste vmes......in bil s tematiko......c etajlih seznanjen............morda celo njegov račun na Kajmanskih otokih........in Urška z novimi diamanti!!!!......zgolj ugibam.......a prepričan sem, da bo čas pokazal, kaj stoji za tem!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima prav......kjer je dim.......je običajno tudi ogenj!!!!!

kadi se pa povsod.

smoga vedno vec.

BTW........od leta 91 skoraj ni bilo orožarske afere, da ime ljubljenega vodnji ni bilo v povezavi.........in samo.........po moje njegovi lisičji zvitosti in zamglevanju dejstev........se lahko zahvali, da ga nislo zvlekli tja.......kamor paše...........v arest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW:

ljubljeni vodja = kucan

general glanzkopf = jansa

ali si pravilno napisal kar si mislil ? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!