Skoči na vsebino

PATRIA!!


Cartman

Priporočene objave

Haha folk je desus voliu :slap: A Karl v teh letih ni dokazal da je idiot ?

Vsi pri koritu so bolj ali manj samih sebe polne prodane duše. Razlika je zgolj v tem, da se Karlovim izjavam včasih od srca nasmejim. To pa tudi nekaj šteje. Karlota za dohtarskega ministra!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pri koritu so bolj ali manj samih sebe polne prodane duše. Razlika je zgolj v tem, da se Karlovim izjavam včasih od srca nasmejim. To pa tudi nekaj šteje. Karlota za dohtarskega ministra!!!!

A ne de. Če je pa fant še hodumušen povrhu ga je pa kuj boljši od ostalih. Tale naš Karel pa njegove plave učke pa tupe :rolleyes: Mejduš je fleten no ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadi se pa povsod.

smoga vedno vec.

BTW:

ljubljeni vodja = janša

general glanzkopf = jansa

ali si pravilno napisal kar si mislil ? :hmm: :?

eno in isto pakovanje.....le dve različni imeni.......ki spredstavljata eno in isto............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Haha folk je desus voliu :slap: A Karl v teh letih ni dokazal da je idiot ? :D U kaki državi jst živim :slap: Tip na veliko troši davkoplačevalski dnar, folk ga ma pa rad k ma tak idiotski fris in idiotske fore ? pač ma srečo da ma za sabo nončkote ki verjamejo nategovanju o višjih penzijah. če nebi kurčevih oklepnikov nabavljali k ih nima kdo kej rabit bi se dalo un dnar nekako drugače bol pametno porabit. Ampak rabimo patrije da se bomo branili pred medvedi v javornikih.

Zato pa mu pravijo Teflonski Karli! :lol: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

da ne bo še MS tožil ker je bilo omenjeno njegovo ime :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdaj bomo mi davkoplačevalci plačalo umazano predvololno kampaniji SD-ja, LDS-a in ZARES-a!!!

BANDA

Zrnec bi reku PFUJ JEBEMTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdaj bomo mi davkoplačevalci plačalo umazano predvololno kampaniji SD-ja, LDS-a in ZARES-a!!!

BANDA

Zrnec bi reku PFUJ JEBEMTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaz ne bom (sem na dohodninski napovedi obkrožil "prepovedujem, da se sredstva iz mojega naslova porabljajo za umazane predvololne kampanije".

Stvar rešena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober komentar z

WW Patria Racing Team

91. MartinEs (19.03.2009 || 21:35:20) [Prijavi neprimerno vsebino]

ma briga Fince za Janšo. Cilj tiste oddaje je bil opozoriti na korupcijo v državnem podjetju. Janša je bil samo statist noter - in ne; ne verjamem, da je Janša dobil 20 mio €. Samo ne vem kako ljudje ne razumejo, da jim nobeden ni dolžan kazat dokazov, ki se bodo uporabili na sodišču in to še pred koncem preizkave. Mene tudi zanima, kdo je resnično na seznamu osumljencev in kake konkretne dokaze imajo kriminalisti proti tem ljudem...In pizdijo me dvojna merila našega tožilstva med Čisto lopato smo lahko izvedeli skoraj vse, uhajalo je celo dokazno gradivo, vsi so bili blazno zgovorni, tiskovne konference - update na vsake pol ure; afere Patrija noče noben od odgovornih komentirat. BB se spreneveda in izgovarja, da ona ni pristojna, kot da hoče celotno zadevo utišat! Vem da s celotno zadevo pri nas ne bo nič...tako da čakam samo na finske obtožbe na njihovem sodišču. Zame so edino njihovi organi kredibilni in mislim, da nimajo zastonj naziva tretje najmanj skorumpirane države na svetu. Če povzamem...bolj verjamem Fincem kot pa našim.

Pa dajte me popljuvat ker razmišljam s svojo glavo - briga me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

... Zame so edino njihovi organi kredibilni in mislim, da nimajo zastonj naziva tretje najmanj skorumpirane države na svetu. Če povzamem...bolj verjamem Fincem kot pa našim. ...

Še nekaj kar 100% potrdim.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem verjet... a taki so politiki in politične stranke... :? ... js sm pa res verjel, da tega pri nas ni :( , saj so nam tako povedali politiki...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finci itaq niso najbolj resnicoljuben narod na svetu. Že tisto, kdo je izumil Ricolo, so si gladko izmislili :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finski kriminalist Björkqvist je povedal, da se je denar iz Patriestekal neposredno v stranko SDS. Tudi viri pri vrhu stranke naj bipotrdili, da so naenkrat dobili 'zelo veliko denarja'

Video

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finski kriminalist Björkqvist je povedal, da se je denar iz Patriestekal neposredno v stranko SDS. Tudi viri pri vrhu stranke naj bipotrdili, da so naenkrat dobili 'zelo veliko denarja'

Video

tole pa piše zdej:

Današnje Delo je objavilo informacijo, pri čemer je povzemalo finskega kriminalista Kaja Erika Björkqvista, da se je denar iz Patrie stekal v stranko SDS. S temi sredstvi naj bi tudi financirali brezplačnik Slovenski tednik.

Za STA pa je omenjeni kriminalist medtem dejal, da nimajo nobenih dokazov, da je denar iz Patrie končal v kateri koli stranki ali pri kateremu koli članu stranke. "To je napačna informacija," je dejal. Prav tako po njegovem ne drži, da bi bila zgodba povezana z brezplačniki in da bi slovenski kriminalisti slabo sodelovali.

vir: en del članka 24ur.com

:glare:

jeba u glavu ide dalje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a konec že bo, a za ene pač malo bolj grenak !

drugače pa so nam rusi ob zadnjem obisku ponujali vzpostavitev direktne povezave s sibirijo ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a konec že bo, a za ene pač malo bolj grenak !

drugače pa so nam rusi ob zadnjem obisku ponujali vzpostavitev direktne povezave s sibirijo ! :grim

Ta bi bla še najboljša za našo kompletno politično srenjo! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!