Skoči na vsebino

Ali sploh upate priznati, koliko časa preživite na MS Forumu?


rafael

Priporočene objave

Da vidim, koliko vas si upa odkrito priznati, koliko časa dnevno, tedensko preživite na forumu?

Jaz priznam, v službi 2x po 20 minut, doma malo po kosilu (vendar ne vsak dan) in kakšna urca še zvečer. Slednje se včasih zavleče na 2-3 urce pa kaj hočem, je že tako.

Kaj pa lokacije: služba, dom, pri ljubici, pri dedku na obisku v domu starostnikov, ...

Moja je že malo ljubosumna in bi rajši, da manj visim na forumu in več na ...

Bomo videli...

Kako pa je pri vas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa na šihtu več al manj skoz prkloplena na MS, pol pa k mam čas kej preberem al pa napišem :whistle: ...

Doma sm samo če nimam nč druzga za počet, ponavad zvečer, predn grem spat, mal tv pogledam, mal MSN pa še MS zravn, tko da rečmo kšno urco parkrat na tedn...

če je pa moj zravn se pa rajš z njim ukvarjam kukr pa z MS :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vidim, koliko vas si upa odkrito priznati, koliko časa dnevno, tedensko preživite na forumu?

Jaz priznam, v službi 2x po 20 minut, doma malo po kosilu (vendar ne vsak dan) in kakšna urca še zvečer. Slednje se včasih zavleče na 2-3 urce pa kaj hočem, je že tako.

Kaj pa lokacije: služba, dom, pri ljubici, pri dedku na obisku v domu starostnikov, ...

Moja je že malo ljubosumna in bi rajši, da manj visim na forumu in več na ...

Bomo videli...

Kako pa je pri vas

ja obupno preveč. narava dela je taka, da je služba od 8.00 pa tud do 24.00, in ker delo ne trpi, visim tuki :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priblizno 3x na dan:

-zjutraj pred zajtrkom, da si pokvarim apetit (pomemben del moje diete...)

-Enkrat po kosilu, ko v miru prebavljam, da me hitro srat prime (spet pomemben del moje diete)

-pred spanjem, da me mine spanje in se mi poveca poraba energije in s tem hujsam. pa se apetit me mine pred vecerjo.

vse za zdravje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč :whistle: BTW: lahko bi blo tole v smislu ankete, pa postavi par možnih odgovorov za izbor .)

Hvala za predlog. Tudi to je ena možnost, samo sem hotel zajeti mnogo večji spekter in bomo videli, kaj bo ratalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priblizno 3x na dan:

-zjutraj pred zajtrkom, da si pokvarim apetit (pomemben del moje diete.. .)

-Enkrat po kosilu, ko v miru prebavljam, da me hitro srat prime (spet pomemben del moje diete)

-pred spanjem, da me mine spanje in se mi poveca poraba energije in s tem hujsam. pa se apetit me mine pred vecerjo.

vse za zdravje.

Sva že dva, ... zdrava kot riba :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo v službi, ker mi je dolgčas; doma pa nikoli

Blagor tebi, ... Upam pa, da je vsaj dobro plačana, če je že dolgočasna :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor tebi, ... Upam pa, da je vsaj dobro plačana, če je že dolgočasna :rolleyes: .

je zadovoljivo plačana. Mah kaj k.... imam full dobr šiht se nimam kaj prtoževat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V službi samo na hitro preletim zadevo, in napišem kakšen stavek ali dva, doma pa si vzamem malo več časa, predvsem če kaj iščem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne !

tako vprašanje mi je nazadnje postavila psihiatrinja ! :wub:

O.K. Rude Boy!

Za tebe bom malo "popravil" vprašanje:

Ali veliko časa preživiš stran od računalnika in MS Foruma in obvezno odštej ves tisti čas, ki ga preživiš pri psihiatrinji?

Ali je sedaj kaj boljše :slap: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Rafael

Moja je že malo ljubosumna in bi rajši, da manj visim na forumu in več na...

Ja, predvsem zadnji dve besedi!!

Tudi moja je bolj ljubosumna na MS kot na sosedo, ko stepa tepihe čez ograjo in ji joške skačejo iz dekolteja.... :O

Jst jo sploh več ne razumem!! :friend1:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!