Skoči na vsebino

Kateri 2taktni supermoto?


Maniac

Kateri 2T Supermoto bi kupil?  

79 članov je glasovalo

  1. 1. Kateri 2T Supermoto bi kupil?

    • Husqvarna sm 125
      66
    • Aprilia sx 125
      13


Priporočene objave

Ali pa KTM EXC 125.. supermoto kolesa.. fino gre hudič :krneki: Kur pa tam okol 15l, pod nizkkimi pa se ne moreš vozit ker zaliva.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

husa dosti bolša sao nekai me moti pri njej da nima el. štarterja :S drugač pa super

:D

Hehe, sj mislim da ti ni tak problem :D!

Samo ce bi me pa motilo, ali lahko namontiras elektricni vzig?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa ocenjujete komponente?

mašina, vilice, itd.

vozne lastnosti, kaj vas je motilo ko ste se peljali (razen neudobnega sedeža, katerega pa ma itak vsaki supermoto), prednosti - pomanjklivosti.

hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa ocenjujete komponente?

mašina, vilice, itd.

vozne lastnosti, kaj vas je motilo ko ste se peljali (razen neudobnega sedeža, katerega pa ma itak vsaki supermoto), prednosti - pomanjklivosti.

hvala za odgovore!

Recimo d je po 4500 kilometrih zaribala in je sedaj ze 3 tedne na popravilu in sm donz zvedu d nebo v garanciji postimana. Sicer pa je res motor od sile.

(da nebos mislil d se Husqvarna kvari al kaj podobnega. Napaka je bila storjena s strani serviserja ker je narobe vstavil zravni filter in prescipnil cevko za olje in le to ni teklo do masine. Sem sam opazil da se cudno greje ampak malce prepozno)

Se posebej novejsi letniki imajo se par stvari izboljsanih.

Edini minus, ki je na tem motorju je izpuh. Ce imas kratke hlace se rado opeces na lonec.

Vilice...ma super so. Se mi zdi da od marchocija.

Masina? Dobrih 32 konjev odprta in z drugim izpuhom blizu 36. Za razmislit ( stroj resnicno )

Ce jo kupis in odpres...poraba dobrih 5 litrov. Originalna pa okoli 6 litrov.

Original gume so se kar dobre ampak so seveda ksne pilot power ali kaj podobnega boljse.

Zavore...spredaj bi lahko bila 4 batna celjust namesto 2 batne ampak to se za 150€ da postimat ( nov cilinder+disk).

Ce kupis tale motor bos 100% zadovoln. Vsaj jst sem biu dokler ni prislo do tega ribanja. Sm pa dobu od istega serviserja ze 5 razlicnih razlogov zakaj je zaribal. Mamo mu jebem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jst mam ta motor in je res dober po ovinkih se drži k prliman ko ga pa odpreš je pa res bomba verjem pa če ga boš kupu uzem rdečga k je velik lepši k črn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam noben ne napiše zakwa je boljša od aprilie.

ker je močnejša in model že dl časa v proizvodnji zarad tega tud bolj dovršen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!