Skoči na vsebino

Kateri 2taktni supermoto?


Maniac

Kateri 2T Supermoto bi kupil?  

79 članov je glasovalo

  1. 1. Kateri 2T Supermoto bi kupil?

    • Husqvarna sm 125
      66
    • Aprilia sx 125
      13


Priporočene objave

A pol ce bi kupu KTM, pa da ga convertam u SM, bi bil motor boljsi kot ce kupim Huso pa da jo predelam??

nemoreš tako rečt. KTM firma je na boljšem glasu kot husqvarna, samo tega katera je pa boljša ali slabša pa ne moreš trdit, ker je tudi odvisno od modela!

npr.: edn ma mercedeza 270cdi; ta model velja za eno največjih mercedezovih polomij, vendar ma ena druga oseba isti model in mu dela čist okej.

moreš met tudi nekaj sreče.

pravjo da huse prej ribnejo, vendar me ne držat za besedo saj podatke samo posredujem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM ma 10 konjev več kot Husa, pod nizkimi se ne moreš vozit (zalije prasca), poraba zračunana pa okol 15 litrov pravega priganjanja :krneki:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem je bols da kr huso nabavim, z KTM se bom se jebov da ga sploh u SM spravim. Mislim da ni take razlike med modeloma :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem je bols da kr huso nabavim, z KTM se bom se jebov da ga sploh u SM spravim. Mislim da ni take razlike med modeloma :trance_33_sleep:

10 konjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no, jaz gledam z tega spektra:

kupm neko prdalo, da bo šlo spodobno tisti 2 leti pol pa itak avto lahko registriram :evilgrin: :evilgrin:

če bo se pa dalo dobit ktm-a v SM že konvertiranega pa itak ktm če bojo dnari :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ni 10KM razlike med huso in exc... je pa opazna razlika

2. deli so za KTM-a cenej kot za huso. saj pri močnejših modelih (450+)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ni 10KM razlike med huso in exc... je pa opazna razlika

2. deli so za KTM-a cenej kot za huso. saj pri močnejših modelih (450+)

No pa 7, 8 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm gledov dons, ma husa komad ozk zic.

Tko da za daljše ture res ni.

Moj CH ma dost ožj zic kt pa Husa /mi je Zupin zatrdu) pa se sploh ne prtožujem. Itak če se greš furat se greš za ~2 urci tko da res ni problem.

Ture? Kdo pa dela s takim motorjem ture :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma res ožji zic? dej pomer ;) neb si mislu

K sm klicu Zupina mi je reku da ma ožiga in da majo Husqvarne širšiga.

Bom tud pomeru no :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ce bi kupu KTM, pa da ga convertam u SM, bi bil motor boljsi kot ce kupim Huso pa da jo predelam??

bv convertat ktm...poj bi lahk tud huso wr predelow k ma prblizn isto kon k exc... drugač pa tisti k praute de husa crkava jest nwm... men dela brezhibno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm poj pa sam men nikamor negre... :unsure:

WRE ima se mi zdi da prenose od WR in s tem tudi malcek boljse pospeske ampak zelo slabso koncno. ( zelo pomeni 20-30 kilometrov).

Vseeno Husqvarna samo z gasom potegne na zadnje.

Tale Aprilia SX 125 ima ubogih 22 konjev kar je resnicno zalostno za vsesplosno najmocnejso Aprilijo ( RS 125, MX 125...vse okoli 28 konjev).

Tako da mi ni jasno zakaj tako malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm poj pa sam men nikamor negre... :unsure:

kramprco preč pa cestno gumo gor pa bo števc kazov 5km/h več ker bo obseg tok krajši in bo več obratov kolesa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima Huso l.1999 in motor gre okoli 140, mogoče malo več. Pije mu 11 l in ne vem kako je lahko eden napisal, da odprta pije samo 5 l. Aja ima pa zadnji zobnik 52, sprednji je original (koliko je to boste najbrž vedeli vi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz mislm da se ne splaca zapravit se goro denarja samo da motor v SM predeles :trance_33_sleep:

Tako, da je pomojem najboljsa izbira kar Huski sm 125 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima Huso l.1999 in motor gre okoli 140, mogoče malo več. Pije mu 11 l in ne vem kako je lahko eden napisal, da odprta pije samo 5 l. Aja ima pa zadnji zobnik 52, sprednji je original (koliko je to boste najbrž vedeli vi).

ja tole 5l to folk sam mal nabija... men tud pije tm okol pa frendu isto k ma tud wre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kramprco preč pa cestno gumo gor pa bo števc kazov 5km/h več ker bo obseg tok krajši in bo več obratov kolesa ;)

sm meu sm gor pa na žalost nism šeu probat k sm prej dol uzeu...sicer me pa boli za končno men je važn de to u breg trga gate :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz mislm da se ne splaca zapravit se goro denarja samo da motor v SM predeles :trance_33_sleep:

Tako, da je pomojem najboljsa izbira kar Huski sm 125 :D

ja jest tud tko mislm... za to predelavo kr velik daš.. sicer če pa onega še zanima se zdj prodaja exc 125 na avtonetu nj pogleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!