Skoči na vsebino

Kateri 2taktni supermoto?


Maniac

Kateri 2T Supermoto bi kupil?  

79 članov je glasovalo

  1. 1. Kateri 2T Supermoto bi kupil?

    • Husqvarna sm 125
      66
    • Aprilia sx 125
      13


Priporočene objave

sm meu sm gor pa na žalost nism šeu probat k sm prej dol uzeu...sicer me pa boli za končno men je važn de to u breg trga gate :whistle:

ko si mel SM bi blo varjetn čist mem ker je obseg za skor 40cm krajši :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komponente so menda že vredu, samo nekam soft mi deluje.. pa še povdarjeno je bilo da bo precej drag?

to da je soft jest ne vrjamem ker nebi bil gas gas... komponente so sigurn vredu... ceno bomo pa vidl še... varjetn tm nek s husqvarno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nevem, premalo slik je bilo.. iz tega kar sem videl mi deluje soft.. ampak verjetno ni če je gas gas, to maš tak prav :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako jaz tudi pravim da je husa zakon. Jaz imam namen drugo leto kupiti ti huso pa kaj menite na tanov model 2009 kak se vam zdi mašina ,oblika,barva, itd. kakršne koli informacije mate bodo zanimive.

LP:Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako jaz tudi pravim da je husa zakon. Jaz imam namen drugo leto kupiti ti huso pa kaj menite na tanov model 2009 kak se vam zdi mašina ,oblika,barva, itd. kakršne koli informacije mate bodo zanimive.

LP:Denis

teško je kej glede mašine razglablat ker jo še ni noben probov ;) drgač pa husa kot usa more bit dobr ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!