Skoči na vsebino

pomoč oblika motorja


molotov

Priporočene objave

no jaz bi si pa nabavil en 125 motor. po obliki mi je zelo všeč gilera dna 50. ampak jaz bi rad nekaj 125 kubičnega in da ima po možnosti prestave. no če poznate kak motor ki je podoben gileri dna 50 ampak da je 125 kar povejte.

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz bi si pa nabavil en 125 motor. po obliki mi je zelo všeč gilera dna 50. ampak jaz bi rad nekaj 125 kubičnega in da ima po možnosti prestave. no če poznate kak motor ki je podoben gileri dna 50 ampak da je 125 kar povejte.

hvala za odgovore.

2t al 4t?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4taktni me zanimajo gilera dna 125 pa ne obstaja(mogoče kkšna predelana) drgač pa tud kkšni nakedi pridejo v poštev

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka obstaja ampak je grda no kkšni nakedi oz. sportaki 4taktni mislm

kako je grda če si reku da ti je lepa... poglej yamaho yzf 125r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je grda če si reku da ti je lepa... poglej yamaho yzf 125r

ja reku sm da je 50 lepa 125 je pa grda poglej kkšne plastike ma zadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašn hyusong comet al kwa je že... xD al pa cagiva planet( 2t)drugač pa yamaha yzf 125 r al pa honda cbr 125 več pa že nwm...

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha YZF-R125

Honda CBR 125 R

Ta dva sta edina od sport :D

te2 pa trgata gate...jest če bi kupvou bi sigurn 125 2t de saj gre :rolleyes: vem de pod 250 se 4t nesplača kupt ...sicer je pa njegova odločitu...

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta dva sport sta kr ok mislim predvsem na yamaho. honda zgleda podhranjeno. yamaho bi koj kupiu če bi meu tok kesa nova je 3500. kdaj bojo pa kj rablene se prodajale. drgač pa lahko tud kkšnega nakeda dobrga.

pa rad bi 4t motorje zaradi stroškov.

Popravljeno . Popravil molotov
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta dva sport sta kr ok mislim predvsem na yamaho. honda zgleda podhranjeno. yamaho bi koj kupiu če bi meu tok kesa nova je 3500. kdaj bojo pa kj rablene se prodajale. drgač pa lahko tud kkšnega nakeda dobrga.

pa rad bi 4t motorje zaradi stroškov.

Jst bom prodaju Yamaho drug let, konc sezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda zgleda podhranjeno, podhranjeni sta pa obe mašini :D

Sicer je 125cc motor samo za začetek in zdrži kako leto ali dve, tko da je dober kupit nekaj kar ne stane preveč. Sam jst vem da če bi mogu it še enkrat na 125ko neb kej dost razmišlov pa bi vzel 2t raketo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta dva sport sta kr ok mislim predvsem na yamaho. honda zgleda podhranjeno. yamaho bi koj kupiu če bi meu tok kesa nova je 3500. kdaj bojo pa kj rablene se prodajale. drgač pa lahko tud kkšnega nakeda dobrga.

pa rad bi 4t motorje zaradi stroškov.

jaja sj yamaha je lepa...ah drugač maš pa z usakmu motorjam stroške al je 2t al pa 4t...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!