Skoči na vsebino

pomoč oblika motorja


molotov

Priporočene objave

jaja sj yamaha je lepa...ah drugač maš pa z usakmu motorjam stroške al je 2t al pa 4t...

seveda maš ja sam jih je s 4t neprimerno manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda maš ja sam jih je s 4t neprimerno manj

sej ma tud neprimerljivo manj moči in posledično nudi neprimerljivo manj užitka... mev ga boš pa tko 2let tko da je vseen če kupiš 2T za 2000€ pa v dveh letih daš še 500€ zarad večje porabe+olje pa kakšn servis kot da vzameš 4T za 2500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni res. V ovinkih prav tako uživaš iz 4T kot iz 2T. Kar se tiče pa ravnine se pa tut z 2T 160kmh ni užitek peljat ko ti vse trese pod ritjo kot da ti bo kaj razneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni res. V ovinkih prav tako uživaš iz 4T kot iz 2T. Kar se tiče pa ravnine se pa tut z 2T 160kmh ni užitek peljat ko ti vse trese pod ritjo kot da ti bo kaj razneslo.

pa to da od 0-100 rab 2T natanko pol manj časa kot 4T... tko da si kr se naprej meč pesek v oči :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda zgleda podhranjeno, podhranjeni sta pa obe mašini :D

Sicer je 125cc motor samo za začetek in zdrži kako leto ali dve, tko da je dober kupit nekaj kar ne stane preveč. Sam jst vem da če bi mogu it še enkrat na 125ko neb kej dost razmišlov pa bi vzel 2t raketo.

tud jst ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha YZF-R125

Honda CBR 125 R

Ta dva sta edina od sport :D

Ce sta nova sta za otroke... Poglej mal tastare Cagive Mito R itd... TISTO ma lahko "R" v imenu, ne pa ta novi pRdci :))

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni res. V ovinkih prav tako uživaš iz 4T kot iz 2T. Kar se tiče pa ravnine se pa tut z 2T 160kmh ni užitek peljat ko ti vse trese pod ritjo kot da ti bo kaj razneslo.

Ni res :winkiss: , pa tud pri 160 kmh ti nč ne trese!

tud jst ja :D

Se podpišem :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to bi dodal pred spanjem.

Dejstvo je da boš mel 125ko samo enkrat, pa še to kratek čas. In če zdej ne iskoristiš 2t trenutka, ga pač ne boš mel, jst vem da bi mi blo žov če ne bi dal tega čes + šravfat sem se velik nauču :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni res. V ovinkih prav tako uživaš iz 4T kot iz 2T. Kar se tiče pa ravnine se pa tut z 2T 160kmh ni užitek peljat ko ti vse trese pod ritjo kot da ti bo kaj razneslo.

dobr če pr tvoji hondi pr 120 trese nepomen de tud pr rski pr 160... če si se pa z kašno rsko 160 pelov pa de je tresl je bla pa sfakana :whistle:

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse v kilometrih, važno je kakšni so.

Točno tako, jaz sem jih letos dal skozi 6000, od tega 70% na polno in se mi zdi da sem izkusil kar veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!