Skoči na vsebino

Slovenski Karadžić


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Jst se javim za njega :closedeyes:

Dejte že enkrat mir s temi 60 let starim stvarmi :wacko:

Danes sem nekaj tečen zaradi stvari iz preteklosti, ki sploh niso več pomembne in mi je to samo povrelo živce. res je blo je zločinov, samo pol tistih ki so jih delali ni več med živimi. Kdor je koga takrat zgubil naj se buni in išče pravico na sodiščih oz. pristojnih uradih, drugi naj bojo tiho.

Jst bi se rajši sekiral zaradi dokodkov ki se dogajajo sedaj in vplivajo na moje življenje in življenje mojih bližnjih. Nekateri živimo v sedanjosti in ne 60 let v preteklosti.

No zdej me pa popljuvajte :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bi radi sranje delali iz zgodovine. Glejmo raje naprej, v prihodnost. Sploh so pa spet najbolj pametni tisti, ki teh časov sploh niso doživeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz skoz :eek: samo, nič nea widim :unsure:

Moraš vstati iz postelje, ne v plafon buljit... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično pripravljeno besedilo.

Tukaj.

Kaj pa vi menite? Sploh veste, o kom je govora?

Da, o nekom ki ne more srat, pa išče odvajala... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je bil Narodni heroj.

Eden največjih sinov našega naroda

In zadnja leta svojega življenja......reden obiskovalec Ljubljanskih Uršulink

PS........to ni laž!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zadnja leta svojega življenja......reden obiskovalec Ljubljanskih Uršulink

PS........to ni laž!!!!!

..hm,ja,samo sedaj jim pravimo Ukrajinke...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zadnja leta svojega življenja......reden obiskovalec Ljubljanskih Uršulink

PS........to ni laž!!!!!

Zakaj pa jih je obiskoval? Fuk al kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhujši zločinci so DOMAČI IZDAJALCI ! ! ! Zato prav da so jih . . .

A daj daj daj ... veš kaj je fora ... DA ljudje, tudi tisti najbolj zafukani kreteni, običajno mislijo, da delajo 'dobro'. tako je zagotovo mislil Hitler ... tako misli Janša ... in tako so mislili tudi kolaboranti med 2. sv. vojno ...

Je pa vedno odvisno od moralne drže človeka, za katero stran bo navijal. Jaz ljudi delim na hudo maščevalne prasce in na kolikor tolikor skulirane realiste. In take najdeš v vseh političnih in družbenih skupinah. Trikrat ugani, kateri delajo večje svinjarije in zakaj jih vseeno ne bi 'fental'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhujši zločinci so DOMAČI IZDAJALCI ! ! ! Zato prav da so jih . . .

...med te lahko uvrstis tudi kardelja, kidrica, macka et company (prodalislovenijopartijipress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...med te lahko uvrstis tudi kardelja, kidrica, macka et company (prodalislovenijopartijipress).

Bolje kot Hitlerju in kleru. Sploh pa ni tako simpel.

Naj živi delavska revolucija! (pa ni to vzklik za nazaj, temveč za naprej)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne, Ice, nemškutarjem in fašistofilom je vedno bilo lepše čistit konjski drek iz škornjev svojih gospodarjev za par grošev, kot se lačen v snegu s puško v roki NEOMAJNO borit proti okupatorski golazni. raje so sedeli na toplem z križcem okoli vratu in čakali, kako bodo ŠE V DRUGO IZDALI, namreč svoje nacifašistične gospodarje katerim so ravno prisegli zvestobo ko bi zavezniki prišli do ljubljane...

da bi zato zgubili in prodali svoje primorske rojake in primorsko zemljo jim seveda ni bilo in jim ni mar.

hvala partizanskim odredom primorske in vsem ostalim, ki so sodelovali pri njeni osvoboditvi. tudi zahvala primorskim duhovnikom, ki so premogli toliko domoljubja, da se niso prodali vatikanskim fašistoliznikom in so po svojih močeh pomagali ODPORU IN KOMUNISTOM.

tukaj vaših belogardističnih puhlic ne boste prodali.

kako so vaši klavci se znašali nad ranjenci, bolničarkami, ko so odkrili kako bolnico...recimo v Pedrovem nad Branikom...to je slika tistih katere podpirate, Črnorokci, Raztrganci, Legija smrti itd. Takim držite štango.

pa lep pozdrav belčki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da simpatizerji domačih izdajalcev še vedno obstajajo :SS Domoljubi pa taki :krneki:

ŽIVELI PARTIZANI :grupni:

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200.000 to je več kot 10% populacije, dejte se malo skulirat in ne ga srat s to belogardistično propagando, to je isto kot tistih 700.000 srbov pobitih v Jasenovcu in tako naprej....

sem že enkrat nekje napisal pa bom še enkrat, zmagovalci nikoli niso odgovarjali za vojne zločine, to je greh poražencev, ki ga vedno plačajo..... zakaj so pa bili na "napačni" strani pa vedo najbolje sami....

edino malo bolj zajebano je v vojni menjavat bandijere, ker so ponavadi le dve strani in ponavadi ena zmaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!